Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190351) Wesder válasza mike1334 (#190350) üzenetére


Wesder
félisten

Sejtem hogy szerinted én kire gondolhatok, de nem. Ez megfigyelhető majdnem minden PC user-nél aki vàltott.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190352) mike1334


mike1334
veterán

Hogy on is legyen...a Crusader Kings III jön xboxra? Crusader Kings III is coming next year to Steam and Xbox Game Pass. Vagy ez a pc-s game pass?

Csúszik a Bloodlines 2, ami a korábbi gameplayt elnézve nem olyan nagy gond, sőt...

És lesz új vampire játék 2021-ben, de még nincsenek megadva a célplatformok.

wesder

Hát na, adja magát :DDD De igazad van, több hasonlót láttam én is.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#190353) NoOne1976 válasza mike1334 (#190350) üzenetére


NoOne1976
őstag

Erre fáztam rá én is. BF-kor vettem slimet, bontatlanul eladtam, hogy vegyek prot a már meglevő X mellé. Egy Uncharted-ot játszottam végig, meg elkezdtem a The Last of Us-t. Ebben az évben még nem volt bekapcsolva a gép. Rá kellett jönnöm, hogy nekem elég egy konzol is, az pedig jelenleg az X.

(#190354) oriic válasza mike1334 (#190352) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak PC.

Live-Die-Respawn

(#190355) mike1334 válasza oriic (#190354) üzenetére


mike1334
veterán

Ó, kár...
Köszi az infót! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#190356) #10186752 válasza szimszonos (#190339) üzenetére


#10186752
törölt tag

Ez mind igaz a hardverről. Ami egy játékosnak még fontos(abb) is lehet, hogy a másodlagos piac PS4-en sokkal nagyobb, a használt játékok olcsóbbak, könnyebben hozzáférhetők, nagyobb sokkal a játékosbázis, azaz a közösség, ha jól tudom már 100 millió felett járnak.

Úgyis a játékok döntenek el mindent, érdemes szétnéznie ezen az oldalon, nagyon szépen csokorba szedték az egészet.

Bár talán most már kár konzolt venni egy évvel az újak előtt, azt majd meglátjuk, hogy az ottani leosztásban mi lesz a helyzet, melyik platform lesz ott a jobb vétel. Hogy marad-e a PS-hegemónia, vagy tényleg feljön a Switch a második helyre. :)

[ Szerkesztve ]

(#190357) #10186752


#10186752
törölt tag

Elkezdtem a Metro Exodust. Utolsó élményem a könyv volt, a 2033, nagyon nehezen gyűrtem le. A korábbi játékok megvoltak, szódával elment mind, ez viszont most egy relatíve kellemes meglepetés nekem.

Kellemesen néz ki, bár ebben a játékban engem zavar a 30fps, általában amúgy nem annyira, de néha még ez is döcög-röcög az X1X-en, akkor elképzelem, hogy más konzolokon hogy futhat, ha még erre se tudták normálisan optimalizálni.

A hangulata tetszik amúgy ennek a résznek, hogy kijöttünk végre a metróból.

Kellemes a látvány, bár szépnek nem mondanám, na persze a bevérző képernyő.... :N

Amíg tart még a GP-m, addig kivégzem ezt is.

(#190358) mike1334 válasza #10186752 (#190356) üzenetére


mike1334
veterán

Az, hogy a játékok olcsóbbak és könnyebben hozzáférhetőek kizárólag a használt, fizikai piacra vonatkozik. Ami szvsz nem előny, mert a Switchnél pl. nekem az a jó, hogy ha megveszek egy játékot 10e forintért, azt egy év múlva simán el tudom adni 9e forintért...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#190359) bulikavagyok válasza bandi0000 (#190348) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És ha bele lehet kötni, akkor... :D
De részben igazad van, mindkét rendszer gáz. De a Sonyé sok szempontból gázabb szerintem.
A DS4-gyel nem az a bajom, h szimmetrikus, hanem leginkább az, h az én kezeimhez túl kicsi - emiatt nagyon rossz a fogása. Plusz az options gomb idióta elhelyezését illetve a "harmatgyenge" akkut tudnám kiemelni (ami ráadásul nem is cserélhető). Minőségről nem volt szó, abban egyik kontroller sem jeleskedik.

[ Szerkesztve ]

(#190360) Wesder válasza #10186752 (#190356) üzenetére


Wesder
félisten

Az hogy elment 100 milla konzol nem jelenti hogy annyi felhasznàlò van. Kb 60 milla lehet az aktív felhasznàlòk szàma, Boxon meg 30 milla. A hasznàlt jàtékok boxon olcsòbbak, mert még ingyen sem akartàk elvinni így kibasztam a kukàba az összes lemezem:DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190361) #10186752 válasza Wesder (#190360) üzenetére


#10186752
törölt tag

így kibasztam a kukàba az összes lemezem

:DD Ez jó.

(#190362) #10186752 válasza mike1334 (#190358) üzenetére


#10186752
törölt tag

Persze, hogy a fizikaira, a digitálisra nem igaz természetesen.
De sokaknak szempont, mert visszaforgatják a játék árát a következőbe.

Vagy aki mobilnettel nyomul még, az inkább szerintem lemezt vesz.

(#190363) mike1334 válasza #10186752 (#190362) üzenetére


mike1334
veterán

De ha olcsó, mert sok van belőle, akkor rosszabbul jár a "visszaforgatással".

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#190364) Wesder válasza #10186752 (#190361) üzenetére


Wesder
félisten

6 jàtékot raktam fel 5k-ért és a kutyànak sem kellett. Màr megvolt mind digitàlisan, ezért nyugodtan kidobhattam őket.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190365) bandi0000 válasza bulikavagyok (#190359) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem viccből kötök bele :D Csak ha egy harmadik személy olvassa, akkor az jön le neki hogy szar a ps, holott egyàltalàn nem

Én arra lennék kívàncsi, hogyha nem jött volna az X akkor most hànyan lennénk itt, mert én biztos nem, jó dolog a GP de kevesen használják ki, én leginkàbb a forzák miatt hasznàlom, meg 1-2 box cím miatt, sok jàtékot leszedtem próbàltam, de valljuk be, kb a 60%-a csak a helyet foglalja mert gyenge, régi jàték

Xbox One: bandymnc

(#190366) bulikavagyok válasza bandi0000 (#190365) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Oké, ez részben egyéni preferencia kérdése. De amúgy sem mondtam, h sz*r a PS, sokáig nekem is az volt a fő platformom (és a kedvenc gépem). De ebben a generációban számomra mindenben jobb a box - szebb grafika, halkabb működés, jobb kontroller, jobb garanciális feltételek, jobb ökoszisztéma, jóval olcsóbb fenntarthatóság, érdekesebb ex címek, stb. A PS4 mellet jelenleg a nagyobb játékosbázison kívül (ami valójában szerintem nem észrevehető) szerintem csak néhány ex cím szól. Nekem ez mint utóbb kiderült össz-vissz 2 játékot jelentett- ami 6 év alatt nem valami sok. De ismerek olyanokat akik meg vannak veszve a PS ex címekért (minőségtől függetlenül sajnos). Szóval ha valakinek az kell, akkor az a gép a jobb választás.

"...de valljuk be, kb a 60%-a csak a helyet foglalja mert gyenge, régi jàték " - 200 pluszos játékállománynál nem kevés az a maradék 40%. Egyébként szerintem ennél is rosszabb az arány, de még így is rengeteg az "értékes" cím a Game Pass-ban. És ez az arány elég gyorsan nő.

[ Szerkesztve ]

(#190367) Tin


Tin
veterán

A Game Pass Ultimate-ben benne van az alap Game Pass összes játéka plusz a Live Gold? Csak mert a sima kéne, de erre van 1 hónapos akció, előbb ellőném ezt, aztán vennék tovább simát.

(#190368) Wesder válasza Tin (#190367) üzenetére


Wesder
félisten

Elötte vegyél Goldot, mert ha utàna veszed, lesz 13-14hònap ulimated.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190369) szimszonos válasza bandi0000 (#190365) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem szar a ps,csak annak éri meg akinek bejönnek az Sonynak exclusive játékai,meg esetleg a PS VR.Szinte minden másban jobb az X azt is leírtam,meg vagy 100ember előtte hogy miért.Használt játékok pedig egyáltalán nem drágábbak mint ahogy wesder is mondta.2-3 ezer ft-ért veszem rá a 2-3 éves játékokat (CoD WWII,Dishonored Death of Outsider,stb),ami ps-en sincs olcsóbban.A sok szolgáltatások miatt pedig az ott lévő játékok fizikai változatát már lassan egy ezresért be lehet szerezni.Nekem 10 évig volt ps2,ps3 konzolom még se vettem ps4-et mert évekig csak a ps2,ps3 exclusive játékokat felújított változatait adták ki (GoW 3,Uncharted 1-2-3,Shadow of Colossus,Last of Us).Mivel ezeket végigtoltam anno vagy félbehagytam mert egyáltalán nem jött be,hiába adtak ki újabb részeket a folytatások már nem érdekeltek.MS exclusive játékokból legalább annyi tetszik mint a ps-ből.Mindkettőn megtudom számolni egy kezemen.Forza meg Gears sorozat amiből egy részt sem hagynák ki.

[ Szerkesztve ]

(#190370) NemMo


NemMo
őstag

Én 1.5-2 hónapja vettem one x-et és most elgondolkodtam, hogy kéne egy ps4 is néhány játék miatt (uncharted 4, killzone és last of us 2), de 3db játék miatt nagy pazarlás lenne 100 ezer forintért venni még egy konzolt. Hihetetlen mennyire csendes a one x és ami még tetszik benne a ps3 szemben, hogy a lemezes játékokat nem darálja játék közben szemben a ps3 (azt nem tudom, hogy a ps4 is ilyen e, de a ps3 3x kellett cserélnem a tönkremenő olvasó miatt)

(#190371) icemad válasza NemMo (#190370) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én vettem használtan ps4-et pár játékkal. A játékokat kijátszottam, ami engem érdekelt. Utána eladtam. Kb 7-8 ezer forintot buktam rajta, annyit megért. A spiderman és a god of war nagyon tetszett. Használtban is gondolkozhatsz, nem biztos, hogy megéri újat venned.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#190372) mike1334 válasza NemMo (#190370) üzenetére


mike1334
veterán

Az új generációban már mindent feltelepítenek a konzolok lemezről, nem pörgetik, csak az elején "megnézik", hogy bent van-e az eredeti lemez, és ennyi.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#190373) Tin válasza Wesder (#190368) üzenetére


Tin
veterán

De a Goldra nincs szükségem, nem játszom neten. Igazából a gyerekek játszanak vele.

Vagy hogy van ez, veszek 1 hónap Live Goldot, és utána bagóért kapok Game Pass Ultimate-et?

3-6 hónapos sima Game Pass-t szoktam venni cdkeys-en, az még a "belefér" ár.

[ Szerkesztve ]

(#190374) Wesder válasza Tin (#190373) üzenetére


Wesder
félisten

Ha még nem vettél ultimate-et, akkor ahàny hònap goldod és gsmepassod van még hàtra a rendszer azt összeadja és még hozzàad egy hònap ultimate-et. Így lett nekem a 17 hònap goldbòl 18 hò ultimate. Még júniusban. 2020 oktòberig volt goldom, most 2020 novemberig van ultimate-em.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190375) Tin válasza Wesder (#190374) üzenetére


Tin
veterán

Értelek köszönöm. Mivel nem kell Gold, így akkor marad a GPU simán, az olcsó felállásban.

Game Pass ultimate-ven akkor ugyanazok a játékok vannak mint a sima Game Passban ugye?

(#190376) bulikavagyok válasza Tin (#190375) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, ugyanazok.

(#190377) NoOne1976 válasza Tin (#190375) üzenetére


NoOne1976
őstag

Azt értem hogy nem kell gold, de...
Mennyiért veszed a gp-t? Nem olcsóbb goldit venni és azt gpu-ra alakítani?
A gold nem csak online játékok miatt jó, hanem azzal sok játék is olcsóbb, mikor akció van, vagy eleve csak goldosoknak van rá kedvezmény. Mellesleg havonta kapsz 2 360as játékot, ami a tied is marad.

(#190378) Tin válasza NoOne1976 (#190377) üzenetére


Tin
veterán

á, értelek! tehát akkor ha veszek 30 euróért 6 hónap live goldot, és mellé 300 Ft-ért 1 hónap game pass ultimate-et, akkor 31 euróért van 7 hónap GPU-m amiből 6 hónap GOLD.

szemben azzal, hogy veszek 1 hónap olcsó GP-t 300-ért, 36 euróért 2x3 hónap sima GP-t (a 6 hónap drágább mint a 2x3).

ez így tényleg jobban hangzik. tehát ha még sose volt GPU-m, akkor a GOLD erejéig +1 hónapig 300 Ft felárral kapok GP-t is?

(#190379) MunezXBK válasza Tin (#190378) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

GPU = GP + Gold.

(#190380) parandroid válasza Tin (#190378) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

* 31 eur-ért van 7 hónap gpu-d, ami mind a hét hónap gpu, mert a game pass ultimate tartalmazza a goldot, és a sima game passt is.

Amúgy game pass ultimate adhat még extrákat a sima game passhoz képest, a gears 5 megjelenéskor pl sima verzióban került be a game passba, viszont ultimate verzióban a game pass ultimate-be.

Másrészt azért éri meg most goldból feltankolni, mert ha a meglévő goldodra aktiválod első alkalommal az 1, vagy 2 havi akciós gpu-t, akkor összeadja az időtartamokat, és mindent gpu-vá konvertál. Na most éves gold kód ebayen simán 40 eur körül van, ha először azt aktiválod, aztán az akciós gpu-t, akkor 41, vagy 42 eur-ért van 13, vagy 14 hónap gpu-d, ami tartalmazza a goldot, és a game passt is. Ha két egyéveset veszel, és azokat aktiválod be, akkor ugyanez 25-26 hónappal 81 eur-ért.

Automatikus megújítást viszont ne felejtsd el kikapcsolni!

De ezt mind már annyiszor leírtuk...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#190381) Tin válasza parandroid (#190380) üzenetére


Tin
veterán

Köszi! Automatikus megújítást eddig is kikapcsolva tartottam.

Tehát ez az LG, majd hozzá ez a GPU, ebben a sorrendben, és van 13 hónap GP-m 45€-ért?

(#190382) Wesder válasza Tin (#190381) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#190383) Siffredi válasza Tin (#190381) üzenetére


Siffredi
senior tag

Igen, dióhéjban ennyi, de azt is vedd figyelembe, hogy ezt az átváltást csak egyszer tudod eljátszani.
Ezért szoktuk javasolni, hogy minél több (max. 36 hónap, illetve egyéni preferencia) goldot kell előre betárazni, és arra ráaktiválni a 300Ft-os GPU-t.

(#190384) szimszonos válasza Tin (#190381) üzenetére


szimszonos
őstag

Először ha aktiválod a 12 hónap goldot ha kéri +1 hónapért kapcsold be a számlázás megújítást.Ha megkaptad a +1 hónapot,utána kapcsold ki.Utána válts át az így már 13 hónap goldot az 1hónapos 300ft-os gpu-val.Így már 14 hónap gpu lesz neked.Ha esetleg váltáskot kérné megint +1 hónapért hogy kapcsold be az automatikus megujítast akkor akát 15 hónap is lehet és utána megint kikapcsolod.Ezt viszont nem biztos hogy felájánlja.Holnap készülök 4db 3 hónapos goldot átváltani,ha szerencsém lesz a 12 hónap goldból lesz 17-18 hónap gpu.Kíváncsi leszek majd mi lesz.Ha már itt tattunk hol érdemesebb beváltani a live gold kódokat és átváltani gpu-ra?Xbox app-ban telón,xbox-on?

(#190385) #91166208 válasza szimszonos (#190384) üzenetére


#91166208
törölt tag

Én mindent xbox on csinálok a store nal. Use code. Ott tuti nem rontasz el semmit.

(#190386) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Leszedtem a World War Z-t.. Nem rossz, viszont random emberekkel borzalmas..
Innen esetleg valaki nem keres egy embert a csapatba?

(#190387) persil válasza parandroid (#190380) üzenetére


persil
nagyúr

"De ezt mind már annyiszor leírtuk..."

Na igen, szo szerint tizenotezerszer kb, egy honapig meg nem is volt mas tema, mert ket egyszeru tomondatot nem sikerult sokaknak megerteni. Na nem mintha nem lenne az ms altal is leirva szogegyszeru paraszti nyelven kb 150 jol lathato helyre.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#190388) r.levente75 válasza Tin (#190381) üzenetére


r.levente75
addikt

Picit más szemszögből.

Ha kihasználod maxra a 36 hónapot az nem rossz, mert 3 évig nincs gondod semmire. Van gold es gp is. Ha csak rövidebb pl 1 évet veszel, vagy annak a felét, akkor belefuthatsz egy olyanba, persze ha fontos lesz számodra a gold, hogy lemaradsz jó árban lévő gold tagságról, mert nagyon rosszul konvertál a rendszer. Meg kell várnod míg lejár majd a gpu, és csak utána lesz érdemes aktiválni valamilyen goldot ha éppen még akciós.
Hu ez jó bonyolulra sikerült. :D

(#190389) Tin válasza Siffredi (#190383) üzenetére


Tin
veterán

Köszi, elég az 1 év egyelőre, mert ki tudja, mi lesz később. Egyszeri alkalom, nekem megfelel, 1 év múlva is lesz majd akció, a Live Gold mellett főleg a kedvezményes játékvásárlás lehet érdekes, majd most, ami lesz Black Friday-kor, tavaly is durva volt.

(#190382)wesder: köszi neked is.
(#190384)szimszonos: köszi neked is. én mindig X-en írom be a kódokat, amit cdkeys-en veszek. és általában ott is vásárolok.

(#190390) Bogyi007 válasza szimszonos (#190337) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kíváncsi lennék hogy hozta össze a gépet 45000 forintra ha ebből még haszna van...

Mondjuk sanszos hogy Fortnite pakkos gépből jöhetett ki az illetőnek bármi is, amihez még volt Fifa 20 is.

Csak mondjuk így mit érhetett el, megvehetett egy ilyen pakkot és nyert a darabonkénti eladással pár ezrest max?!
(Szerk.: Júniusi a gépe, ergo azért ezért már csak használt, az hoz le a konzol árából azért pár ezrest...)

Én 51400 forintos gépárnál vagyok most ha a gépcsomagból eladott játékokat nézem s a Sea of Thieves még meg is van és nekem Forza Horizon 3 Standard Edition volt a dobozban nem Fortnite...

Mondjuk én nem is azért vettem meg ezt a csomagot hogy mindent eladjak belőle, hanem hogy a gépet lecseréljem.

Ez sikerült is. Volt egy 500 GB-os S-m már gari nélkül, adtam mellé egy Gears Of War Ultimate Edition lemezt majd megvettem a fentebb említett csomagot.
Mivel volt csomagküldés is Foxposton keresztül így azt is költségnek számolom a konzol beszerzése mellé, de így is elmondhatom hogy 13050 forintos ráfordítással lett egy 2 éves garival rendelkező új konzolom dupla annyi tárhellyel mint korábban (+ van még egy SOT kódom is) és így egyben a meglevő 1 TB-os küldő vinyómat is más célokra tudom innentől használni.

Nekem ez megért ennyit...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#190391) icemad válasza Bogyi007 (#190390) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem lehetetlen. Én 138 euróért vettem a digital verziót. Ebből eladtam az Fh3-at 10 euróért, meg a régi fat gépet 90 euróért. Így 38 euróért lett garis 1 tb-s gépem, meg 2 játékom, amit szaréhúgyé odaadnák, csak vigyék....
Nem biztos, hogy haszna van, lehet, hogy így jött ki jól.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#190392) szimszonos válasza Bogyi007 (#190390) üzenetére


szimszonos
őstag

Szerintem csak nem jött be neki azért árulja,pár hónapos gép.Nem nyerészkedni akar,sőt az is lehet hogy inkább bukik rajta de mivel már 4 hónapos gépről beszélünk a játékok nélkül lehet nem is ér sokkal többet.Max 50ezer lenne szerintem a reális ára,de 45 ezer az elég jó ha esetleg valaki innen a topicból most szeretne venni.Ha az asszony nem szedné le a fejem érte a gyereknek megvenném,de így is ki van hogy "rászoktattam" a gyereket,nem hogy még egy gépet vigyek a családba.

[ Szerkesztve ]

(#190393) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Egyébként úgy látom ez az All Digital csomag a Fifával, most hogy véget értek az akciók legközelebb Black Friday idején lesznek ismét akciósak...

Az Auchan kínálatában 100000 forint lett most az ára de a többi konzolboltban is 90000 most az áruk. Még mákom volt hogy kaptam szerdán a madarasoknál....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#190394) wolf033 válasza Bogyi007 (#190390) üzenetére


wolf033
senior tag

Én rákérdeztem privátban.
Telekomtól vette.
Kicsit fel is csigázott, hogy ez teljesen jó lenne a lányomnak karácsonyra csak az a baj, hogy messze van még karácsony és biztos odaadnám neki már most. :DDD

(#190395) Bogyi007 válasza wolf033 (#190394) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hát akkor lehet hogy ő bukik az áron...

Hát jó kérdés, hogy Black Fridaykor mely pakkokat fogják akciózni. A sima alapcsomagot a 3 játékkal - amiből azért mindhárom játékot nehéz elpasszolni - vagy dobnak-e még hozzá valamit és pláne hogy mennyiért? Vagy bespájzolni ezt a gépet?

Ha nem akarsz játékok eladásával vesződni akkor talán érdemes ezt megvenned, ha meg nem leszel rest pár hirdetést Hardverapróra kitolni akkor szerintem várj a a BF-ig...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#190396) 05Steve


05Steve
tag

Fejhallgatót milyet érdemes venni? Bluetooth tud az s? Ali ról esetleg valami? Ha vezeték nélküli nagyon nincs akkor a 3,5 jack -et a kontroller be is lehet dugni? Köszi

(#190397) 05Steve válasza Bogyi007 (#190393) üzenetére


05Steve
tag

Nem tudom hol nézed de árukeresőn több helyen is van 69-75 közt

(#190398) #91166208 válasza 05Steve (#190396) üzenetére


#91166208
törölt tag

Astro A10 + mixamp m60. Én ezt használom. Kiváló.

(#190399) Bogyi007 válasza 05Steve (#190397) üzenetére


Bogyi007
veterán

Szerdán sehol sem volt és most is a Konzolok Szervize az ahol Fifa is van hozzá. Ők azóta hozták vissza az árát. Ami miatt morcos is vagyok mert ez Fortnite csomagos. De azért mert így 2500 forinttal beljebb lennék még nem fogok összetörni... :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#190400) #91166208 válasza Bogyi007 (#190393) üzenetére


#91166208
törölt tag

[link] tele van akciós gépekkel.
[link] én innen rendeltem 10k ért kontrollert. Október 31 ig vannak akciók.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.