Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#189701) mcwolf79 válasza zbundy (#189700) üzenetére


mcwolf79
veterán

Olyan mint az előző részekè, és nem vették észre,hogy xar.
Olyan mintha egy terhes lajhárt irányìtanál, kb. Úgy fordul. És nem folyamatos, hanem mintha darabos volna a mozgás. Az előző részek is ilyenek voltak, és úgy fest ők úgy gondolják ez így a jó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#189702) bulikavagyok válasza mcwolf79 (#189699) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A játék elején én is így éreztem, de miután állítottam az irányítás érzékenységén teljesen élhető lett. Szóval mielőtt végleg feladnád, érdemes ezzel próbálkozni. Mert ettől eltekintve a játék amúgy elég jó.

[ Szerkesztve ]

(#189703) persil válasza AMD Power (#189678) üzenetére


persil
nagyúr

Egyik sem rossz, sot kurva jo jatekok. Es egyaltalan nem bonyolult. Persze, ha ennyire nem tudsz angolul, akkor nyilvan annak tunhet, de amugy szogegyszeruek.

Nekem meg pl az autos jatekok nem adjak, masok vagyunk, mas igenyekkel.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#189704) Siffredi válasza mcwolf79 (#189701) üzenetére


Siffredi
senior tag

Kíváncsi lennék, akkor egy dead space-féle karakter mozgáshoz mit szólnál... :)

(#189705) mcwolf79 válasza Siffredi (#189704) üzenetére


mcwolf79
veterán

PS3-on kiplatináztam anno, azzal nem volt gondom. Ott konstans volt a mozgás, itt valahogy a mozgás gyorsìtása van elcseszve, plussz valahogy az átlòs nèzès borzasztó darabos. Nem hiszem hogy az "én készülékemben van a hiba" , mert az összes többi FPS-sel nincs gondom, csak ezzel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#189706) AMD Power válasza mcwolf79 (#189699) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem nem volt vele problemam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#189707) EmThor


EmThor
addikt

Nos az új diablo hiányában, erőltettem tovább a chaosbane-t. A harcos jobban adja, az íjász se rossz de valahogy az egész olyan lelketlen. A diablo menő, faszák az animációk, közelebb is van a karakter, él az egész. Ez meg olyan meh. Kár. Azért tolom még a hétvégén mert nincs más. Majd a Darksiders diablo klón, hátha az adja.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#189708) persil válasza EmThor (#189707) üzenetére


persil
nagyúr

En is ramentem a chaosbane-re most, hogy ingyenes, nekem egyelore nagyon adja. Az egyetlen, ami kurvara nem tetszik, amit te is irsz, hogy "messze a karakter" de ezt leszamitva nagyon atjott.

Mondjuk en warhammer buzi vagyok. :) Bar nem sokat toltam, egy masfel orat kb, igy proba elott, ha de hazaerek elve, akkor tuti folytatom. Felek, hogy megtetszik annyira, hogy megvegyem. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#189709) Alcsi69


Alcsi69
senior tag

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Egy 1080p-s kijelzőhöz megéri-e a felárat a One X vagy teljesen jól el lehet lenni a One S-sel is? :)

(#189710) M@no válasza AMD Power (#189675) üzenetére


M@no
tag

Érdekes amúgy, nekem pl. bejön, bár rég játszottam vele, kb 20-25 órát tettem bele. Ott tartok, hogy átjutottam Mordorba, de mivel az AC Black Flaggel is játszottam, így választanom kellett melyiket vegyem előrébb, mert állandóan belezavarodtam az irányításba. :DDD :DDD
Szóval a Mordori rész már nehezebb /Shadow of War-ról beszélek of kórsz./ De nekem bejön, csak nagyon meg kell jegyezni, hogy melyik kombinációval mit tudsz csinálni, akkor 14-15-ös szinten már egész könnyen írtod a kapitányokat, persze ha nem 3-an jönnek rád egyszerre. :D

(#189711) mike1334


mike1334
veterán

Mi a "baj" a Red Dead Redemption 2-vel? GTA V sokáig tartotta az árát a használt piacon, ez most lesz egy éves és lassan egy árban vannak...

Kipróbáltam amúgy a GTA Onlinet, de nem adta, ment is apróra... :(

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#189712) parandroid válasza Alcsi69 (#189709) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sokkal szebb minden X-en fullHD-n is. Ráadásul jobb esetben X-en a fullHD felvontáshoz 60 fps jár. Hogy ez megéri-e neked a dupla árat, azt neked kell eldönteni.

Ha gondolkozol rövidebb távon (1-2 éven belül mondjuk) kijelzőcserében is, akkor azért én mindenképpen az X-et javasolnám.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#189713) Alcsi69 válasza parandroid (#189712) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Igazából garis használtban gondolkodok, és ott ahogy nézem nincs akkora hatalmas különbség. Szóval akkor valószínűleg az X lesz. :B

(#189714) Gebriel válasza Alcsi69 (#189713) üzenetére


Gebriel
veterán

Csak az X. Látványos a különbség

(#189715) Micsurin válasza mike1334 (#189711) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mi van? Használt RDR még mindig 8-9k annyiba újonnan megy a GTA. Nem értem mire célzol.

Köszi a BC válaszokat! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#189716) mike1334 válasza Micsurin (#189715) üzenetére


mike1334
veterán

Arra célzok, hogy a red dead nincs egy éves, a GTA meg 4-5 éves, és kb egy éve ment le a használt ára 8-9k alá...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#189717) DaveHutt válasza mike1334 (#189716) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nincs újrajátszási érték, az Online mód nem sikerült olyan jól.

(#189718) Wesder válasza DaveHutt (#189717) üzenetére


Wesder
félisten

2x vittem végig, most tervezek egy 3.-at.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189719) Micsurin válasza mike1334 (#189716) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Online még üres igaz egyre jobb most mér kimondottan jó, de alapvetően az RDR2 egy single cím. Elmesél egy történetet 3(? Wesder majd javít. :D ) féleképpen lezárva és itt megáll a dolog. Igaz szerintem csak a singleben el lehet tekeregni betegesen kidolgozott minden... :D

Kontroller kérdés ismét: azon túl, hogy a guta kezd megütni, hogy miért egy ekkora rakat fos a One S konti is (nem ütöm nem vágom, az X360 nem tudom hány évet szolgált de a konti az tuti vagy 4+-t) mit lehet vele kezdeni, hogy ne nyikorogjon a jobb trigger? Konkrétan mint egy rossz, rozsdás zsanér nyikorog... :U Mivel fújhatom be ami nem okoz gondot ha gariztatni kéne előbb utóbb... ?! Olyan hangos, hogy képes a fül/fejhallgatón beszűrődni.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#189720) Bep


Bep
senior tag

Valakinek megvan a Train Sim World 2020? Lenne pár kérdésem :) :)

(#189721) istvankeresz


istvankeresz
aktív tag

Tud valaki Turtle Beach 700x-t valahol? Sehol nem kapható. A 800x elég aranyárban van, ha van itt egyáltalán Magyarországon. :(

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#189722) EmThor válasza persil (#189708) üzenetére


EmThor
addikt

Örülök, hogy teszik, én inkább 'klasszikus' DnD-ben meg Gyűrűk Urában érzem otthon magam. Figyelj most van a Chaosra 40% off, szerintem 1 hónap múlva lehet több is a black friday miatt. Game Pass nem tudom a stúdió/kiadó nem rémlik hogy más játékuk lenne benn.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#189723) l.skywalker válasza EmThor (#189722) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

a Fatshark-os Vermintide 2 volt bent egy rövid ideig...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189724) MrPeekaboo válasza istvankeresz (#189721) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Easy-shop.hu -n rendelhető állapot van, aztán kérdés, hogy tudják-e teljesíteni. Ha nem, marad a külföldről rendelés, game.co.uk -n láttam.

[ Szerkesztve ]

(#189725) AMD Power válasza M@no (#189710) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is bejon! Ezzel nincs is problemam. A fo problemam,hogy nem "tudok" vele jatszani.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#189726) Exian


Exian
őstag

43"-ban melyik TV-t ajánlanátok, amivel maximálisan kihasználható a One X képessége?

Ma az egyik szaküzletben ezt a modellt ajánlották. ~180e körüli áron.

Esetleg más ajánlás?

Nagyobb TV két ok miatt nem kell: fizikailag csak ekkora hely áll rendelkezésre a TV-nek a szekrénysorban (egy 32"-ost szeretnénk leváltani), illetve, van projektor, amivel 100" feletti méretben szoktunk játszani, de a vetítés nem mindig oldható meg, néha egyszerűbb TV-n.

Szóval, van e más, ajánlott modell?

Köszönöm!

(#189727) Dreimus válasza Exian (#189726) üzenetére


Dreimus
senior tag

43"-ban sztem elég az ru7402, mert a Q60 nem valódi 10 bit-es panellel rendelkezik, illetve több ponton semmi köze a szériához. Sajnos a gyártok ezt a méretet jó tudással sose látják el, így kompromiszumot kell kötni valahol, sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#189728) kalozhun100 válasza Exian (#189726) üzenetére


kalozhun100
őstag

43 colos csak 60hz és 4ms a késleltetés.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#189729) Wesder válasza Micsurin (#189719) üzenetére


Wesder
félisten

3 ending van + 1 100% progress ending.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189730) Exian válasza Dreimus (#189727) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, ezért is kérdeztem, mert nekem megfelel olcsóbb modell is. A mostani 32"-os sima FHD után szerintem bármi jó/jobb lenne, ami 4k.

(#189731) Dreimus válasza Dreimus (#189727) üzenetére


Dreimus
senior tag

Esetleg ezt találtam Sony márkában csak azára picivel drágább
Amennyiben olcsóbb sávban nézelődsz és korábban LG-d volt akkor UK65-ös széria fölött érdemes nézelődni és az ár fog dönteni, jelentős pluszt csak a fenti Sony tud mutatni a többi gyártóhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#189732) icemad válasza Exian (#189730) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ne sokat agyalj rajta. Philips Momentum kell neked. Bitang jó képe van, és direkt játékhoz csinálták.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#189733) szimszonos válasza istvankeresz (#189721) üzenetére


szimszonos
őstag

25ezerért árulták már hetek óta a Hardveraprón.Szinte új volt gondolkodtam is rajta egy darabig a CloudX mellé mert azon a gyerekkel kell osztoznom.Nézd meg hát ha még fent van.

(#189734) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

The Outer Worlds pre-load elindult:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#189735) oriic válasza l.skywalker (#189734) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán nyűgözött le, de egy próbát megér. :R

Live-Die-Respawn

(#189736) mike1334 válasza l.skywalker (#189734) üzenetére


mike1334
veterán

Remélem addigra a Gears végére érek :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#189737) mike1334 válasza oriic (#189735) üzenetére


mike1334
veterán

Jó lesz az, ha már rendes falloutot nem tudnak készíteni mostanában :)

Plusz nekem ez lesz a főpróba a cyberpunk előtt, hogy mennyire jön be az fps rpg konzolon, az fps nem a barátom sajna...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#189738) AxBattler válasza Dreimus (#189727) üzenetére


AxBattler
félisten

Az 50"-os változatra is igaz ez? Ajánlott az 50RU7402 konzolozni? :F
Illetve jól látom, hogy 250k HUF alatt nincs 100Hz-es TV?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#189739) Dreimus válasza AxBattler (#189738) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ha van még keret akkor inkább a gaming szériás RU8-as Samsung, teszt róla.. Alapvetően a gyártók a képfrissítést más nevezéktan mentén viszik tovább emiatt sincsa felső kategóriában már 400/800 Hz-es panel hanem csak 200 Hz.
Alapvetően a 100-120e alatt vannak a 50Hz-es panelek, 120e-400e között a 100 Hz-es megoldások és utánna vannak a felső kategóriában a 200 Hz-esek. Sajnos nehéz kideríteni ezeket mert a gyártók sehol nem jelőlik, belsős oktatásokon is csak nagy nehezen lehet belőlük kihúzni, nem foglalkoznak már vele sajnos.

(#189740) AxBattler válasza Dreimus (#189739) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, de Dispayspec-en mindenhol 60Hz-et látok kisebb kijelzőkre (43-49").
pl.: UE49RU8000 - 60Hz

Mondjuk a linkelt teszted írja is:
"Note that the 49" model has a 60Hz panel and doesn't support FreeSync."

Kár, mert nekem is bőven elég lenne a kisebb képátló... meg a kisebb árcédula. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#189741) Gebriel válasza Exian (#189730) üzenetére


Gebriel
veterán

Így van, nagyjából bármelyik belépőszinten lévő 4K-s TV jó/jobb lesz az X mellé.

[ Szerkesztve ]

(#189742) istvankeresz válasza MrPeekaboo (#189724) üzenetére


istvankeresz
aktív tag

Köszi! Megnézem. easy-shop-pal nincs tapasztalatom. game.co.uk-re pedig várokm, hátha BlackFriday-n dobnak valami akciót.

szimszonos: Köszi! Megtaláltam HA-n és Marketplace-n is ott van a 25K-s ajánlat fél év garival. Csábító...de közel a BlackFriday. :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ONE GT: istvankereszt79

(#189743) Dreimus válasza AxBattler (#189740) üzenetére


Dreimus
senior tag

Igaz mindig elfelejtem, hogy a kisebb modellek kisebb belső tudást kapnak :(

(#189744) Bogyi007 válasza AxBattler (#189740) üzenetére


Bogyi007
veterán

Konzolokhoz a 60 Hz pont okés a tévé adásoknál kell a 120 Hz, ott is főképp a Sport műsoroknál...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#189745) Gebriel


Gebriel
veterán

Nincs egy hónapja, hogy vettem a Pro mellé egy One S-t a UGP miatt.
Aztán kissé csalódva tapasztaltam, hogy a grafikai megjelenés az S-en, nem éppen az amire számítottam.
Végül ment az S és jött helyette egy X.

Lehet az újdonság varázsa, de szerintem az X képe szebb mint a Pro-é. :Y
A Shadow of the tomb raider-nél nekem legalábbis úgy tűnt.

Azt mondom, aki most tervez One-t vásárolni, és a lehetősége is meg van rá mindenképpen az X-et válassza.

Lehet ezt már ezerszer kitárgyaltátok, akkor én csak rá erősítenék. :D

(#189746) F_Peter válasza Gebriel (#189745) üzenetére


F_Peter
őstag

Én kipróbáltam mindegyik felàllàs, jelenleg X van ès slim.
A sorrend egyèrtelmű: S, Slim, Pro, X.
Èn végül azért maradtam ennèl a felàllàsnàl, mert az S vs X után nem volt olyan ugrás a Slim vs Pro hogy arra az èvi 3-4 játékra kelljen a pro.

(#189747) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Én Xbox One Fat géppel kezdtem amit leváltott az S ami mellé vettem egy Ps4 Slimet majd megvettem a Samsung UE50MU6122-es tévémet ami után kis ráfordítással a Slimet egy Pro-ra cseréltem, közben volt szerencsém másik tévén s az enyémen is látni egy Xbox One X-et is, de én most az S-t mégis csak egy lemezmentes S-re cserélem majd.

Nekem ez így is megfelelő...

A One húzócímei jól vannak optimalizálva az S-re is, míg Sony oldalon a Pro választása nem igényel magyarázatot...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#189748) Def26 válasza Bogyi007 (#189747) üzenetére


Def26
félisten

van pénz. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#189749) Wesder válasza Gebriel (#189745) üzenetére


Wesder
félisten

4 vs 6TF.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#189750) Bogyi007 válasza Def26 (#189748) üzenetére


Bogyi007
veterán

A Slimről Pro-ra váltás kijött húszezerből a mostani digitális S-re váltás is legrosszabb esetben kijön majd annyiból. S így dupla tárhelyem lesz s felszabadul az 1 TB-os külső merevlemezem is és 2 évre lesz garanciális konzolom is..

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.