Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#186401) AMD Power válasza Wesder (#186387) üzenetére


AMD Power
titán

Ebben is biztos van valami.....

KardosAttila Egyenlőre én is ugyan ezt érzem.:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#186402) szaki7


szaki7
tag

Megvettem az alza.hu-n 120 000-ért a Xbox One X + Forza Horizon 4 + Forza Motorsport 7-et.

Nincs magyar nyelv benne.
Nem értem, mert az afrikai umbaumba nyelv is benne van, miért a magyart hagyták ki egy magyar áruházban vásárolt gépből? :O
Na sebaj, gondoltam, tudok angolul, elkezdtem a használatbavételt.
Fél óra szikkadás után abbahagytam, ez még magyarul is sok.
Ezt utálom a Microsoft-ben, hogy minden túl van bonyolítva, ami máshol 5 perc, az itt fél nap.

Magyar nyelvet lehet rá tölteni valahonnan?

(#186403) ggeleven válasza szaki7 (#186402) üzenetére


ggeleven
őstag

Xbox One területi beállítások GYIK [link]
Egyébként szerintem nem egy rakétatudomány beállítani rajta semmit.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#186404) #53667584 válasza szaki7 (#186402) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ne haragudj, de mi az amit nem értesz? Írd le, fényképezd le, segítünk.
Egyébként nem kell hozzá atomfizika, de megpróbálok segíteni:
Login - Bejelentkezés
E-mail - E-mail
Password - Jelszó
Games - Játékok
Apps - Alkalmazások
Updates - Frissítések
Store - Áruház
Search - Keresés
Buy - Vásárlás
Install - Telepítés
Start game - Játék indítása

Ha már az xbox menüje gondot okoz, akkor a játékokkal még ennél is nehezebb lesz a dolog, mert én meglehetősen kevés magyar nyelvű játékkal találkoztam eddig.

(#186405) eL Geri válasza l.skywalker (#186399) üzenetére


eL Geri
őstag

Köszi, igen, erre a 15£-os árra várok akkor majd megint :)

(#186406) Bird válasza szaki7 (#186402) üzenetére


Bird
addikt

Lehet magyar videoton pong konzol a neked valo... :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#186407) l.skywalker válasza szaki7 (#186402) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Magyar nyelv sajnos nincs rá. Szerintem adj időt magadnak, mert tényleg sokan teljesen hamar megtanultuk kezelni, egyáltalán nem bonyolult. Az első beállításokra rá kell szánni kis időt, de utána minden rém egyszerűen megy - magyar nyelv nélkül is.

Ha pedig problémád van, nyugodtan írj ide és segítünk.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186408) szaki7 válasza Bird (#186406) üzenetére


szaki7
tag

igazad van.
Ha egyszer túljutok egy induláson, már nekem is egyszerű lesz minden és ugyan ezt fogom mondani az első lépésekkel szikkadóknak. :DD

(#186409) szaki7 válasza l.skywalker (#186407) üzenetére


szaki7
tag

Köszönöm szépen, előre is. :)

(#186410) Bird válasza szaki7 (#186408) üzenetére


Bird
addikt

Szerencsere faek, nem kell annyira aggodni. :)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#186411) persil válasza szaki7 (#186402) üzenetére


persil
nagyúr

Az egesz dashboard-on nem tudom van e 5 szo, amit egyaltalan el kell olvasni valaha is elso beallitas utan.
Az elso hasznalatbavetelnel meg kb nem tudok egyszerubbet, ha "tudsz angolul" akkor abszolut semmifele problemat nem jelenthet, de ha egy szot sem tudsz, akkor max az elso frissites miatt tarthat tovabb 5 percnel.

'Nem értem, mert az afrikai umbaumba nyelv is benne van, miért a magyart hagyták ki egy magyar áruházban vásárolt gépből? :O"
Mert nem vagyunk jelentos piac. Az utolso afrikai tajszolast is tizszer annyian beszelik, mint a magyart. Nem egy ujkeletu jelenseg.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#186412) Madoc válasza Bird (#186410) üzenetére


Madoc
veterán

A magyar ps menüjébe még mindig találok uj dolgokat egy év után is :DDD

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#186413) Bird válasza Madoc (#186412) üzenetére


Bird
addikt

Jaj ez itt is erzekeny tema. A sotet oldal topikjaban ellenben instant fejloves jar erte. :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#186414) l.skywalker válasza persil (#186411) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azért (főleg ha 4K+HDR is van) az első beállítással sok időt el lehet húzni, szerintem érthető ha valaki szeretné, ha ez kicsit könnyebben-gyorsabban menne. Tény, hogy ha lenne benne magyar nyelv én akkor is elsőre megküzdöttem volna vele. Engedjük el a témát és fogadjuk el, hogy más emberek vagyunk, más igényekkel.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186415) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Keszul az a magyar dash...keszul... ;]

Live-Die-Respawn

(#186416) eL Geri válasza oriic (#186415) üzenetére


eL Geri
őstag

Vigyázz, mert az újoncok még elhiszik neked :D

(#186417) Czimby válasza creedszl (#186397) üzenetére


Czimby
addikt

Annyiért kb kidobott pénz, ne vedd meg.
Az FFB a lényeg, nem az, hogy lehet tekergetni..
A motor ellentart kanyarban, ha megcsúszik az autó elmegy a tapadás a kormány is elkönnyül stb.
Ha nincs rá több maradj a kontrollernél.
HA kormány kell gyűjts mellé.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#186418) persil válasza l.skywalker (#186414) üzenetére


persil
nagyúr

A 4k+hdr lehet, azzal - sajnos - semmi tapasztalatom keszulek hianyaban :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#186419) persil válasza oriic (#186415) üzenetére


persil
nagyúr

Magyar dash helyett inkabb az lenne mar fantorpikus, ha azt a 3 csempet nem 5 fps-sel mozgatna meg a gep :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#186420) twi452


twi452
senior tag

Game passba bekerült a Kingdom come: deliverance

Állati jó hangulata van már csak sétálgatva is ide-oda. Aki szereti az ilyen kicsit szöszmötölős beleélős rpg-ket annak tudom ajánlani :)

(#186421) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Sziasztok,
Xbox One jatek akciokkal kapcsolatban van kulon topik, vagy eleg ezt kovetni?
Koszi!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#186422) bilon73 válasza creedszl (#186397) üzenetére


bilon73
aktív tag

Inkabb vegyel egy hasznalt TMX-et

(#186423) Wesder válasza DNReNTi (#186421) üzenetére


Wesder
félisten

Itt, meg az off-ban is mindig osztjuk az akciókat.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186424) Viper26 válasza twi452 (#186420) üzenetére


Viper26
nagyúr

PC-n vagy 50 órám van benne, nagyon eltalálták. :)

iPhone 14 | FR955

(#186425) persil válasza twi452 (#186420) üzenetére


persil
nagyúr

Valahogy mindig elkerulte a figyelmem, egy-ket videot lattam csak. Egyedul mennyire elvezheto? Vagy amugy sincs egyaltalan semmi koze a mount and blade-hez?
Utobbi esetben tuti kiprobalom :)
De meg egy ilyen online klikk a startra, megy a csata es vissza a fomenube jatekra nem pazarolnam meg a letoltes idejet sem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#186426) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Tudtok olyan webshopot, ahol lehet venni Disney Infinity starter packot? Mindenhol elfogyott már. Külföldi is érdekel. Köszi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#186427) twi452 válasza persil (#186425) üzenetére


twi452
senior tag

Ez single rpg. Skyrimhoz hasonló csak realisztikus középkori az utolsó fűszálig.
Legalábbis ez jött le eddig nekem belőle. Az első 10 percben jól elkenték a pofám és futottam vissza anyuhoz, hogy helyrehozzon 😄

(#186429) l.skywalker válasza oriic (#186428) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Na, azé... ha már bill+egér támogatás van. Vannak olyan hülyék, mint én, aki azt várja, hogy az asztalra rakhassa az új konzolt, monitorra köthesse és RTS-t játszhasson rajta :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186430) persil válasza twi452 (#186427) üzenetére


persil
nagyúr

Na akkor mindenkepp megnezem, koszi a visszajelzest!
Nem tudom miert, de azt gondoltam, hogy olyan, mint a for honor, vagy a mount and blade. Azokat meg bottal se :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#186431) DaveHutt válasza szaki7 (#186402) üzenetére


DaveHutt
őstag

Megértjük a frusztrációd, kérdezz és segítünk. Játékokat be tudtad váltani?

(#186432) DaveHutt válasza icemad (#186426) üzenetére


DaveHutt
őstag

UK Amazonon találtam egy ilyet: https://www.amazon.co.uk/Disney-Infinity-3-0-Star-Starter/dp/B00X5FH3O8

(#186433) icemad válasza DaveHutt (#186432) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi! :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#186434) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

sziasztok!

olyan kérdésem lenne. Kapok ugye goldhoz játékokat az automatikussan rákerül a fiokomra, hogy megvan vagy kell kattintani(360as játékok)? másik most F6ot leszedtem goldhoz az volt azt nekem most tartogatnom kell ha játszani akarok vele?

Üdv SRicsi

(#186435) Wesder válasza RicsiSuly (#186434) üzenetére


Wesder
félisten

A 360 jàtékokat meg kell venned ilyenkor 0ft-ért, az XO jàtékok letöltés utàn a profilodra kerülnek, amivel csak addig jàtszhatsz, amíg van Gold. 360 jàtékok Gold nélkül is jàtszhatóak maradnak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186436) AMD Power válasza Wesder (#186435) üzenetére


AMD Power
titán

"Public" állitottam ,hogy ki játszhat velem a BL-ben. Menet közben 2db random emberke fel is tűnt. :) Amúgy már a 6-ik chapternél tartok vele. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#186437) RicsiSuly válasza Wesder (#186435) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

szóval, 360 játékora hol kell rányomnom h megvásárlás? csak az van h letöltés. A one játékot értem hogy addig tudok játszani amég van goldom. De most leazedtem a Forza 6ot jatszok letörlöm akkor már buktam a játékot? ha már nem azt adja a goldhoz a MS?

Üdv SRicsi

(#186438) Wesder válasza RicsiSuly (#186437) üzenetére


Wesder
félisten

Mondom a tied marad, csak nem tudod elindítani Gold nélkül.
A 360 jàtéknàl meg azt írja hogy "see price" arra rànyomsz, és àtirànyít a régi xbox marketplace-re.
Ha letöltés van ott, akkor màr a tied.

AMD Power
18 óra alatt végigvittem az alapot most a DLC-t tolom.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186439) RicsiSuly válasza Wesder (#186438) üzenetére


RicsiSuly
aktív tag

okés

még 1 hol tudom visszakeresni az eddig a goldhoz adott játékokat?

Üdv SRicsi

(#186440) Wesder válasza RicsiSuly (#186439) üzenetére


Wesder
félisten

A My apps & games-nél a Gold fül alatt làtod az eddig behúzott jàtékokat, de a Ready to Install-nàl is làtszik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186441) AMD Power válasza Wesder (#186438) üzenetére


AMD Power
titán

Én most 9 óra után vagyok a 6 chapternél, szóval nagyjából úgy haladok vele ahogyan te.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#186442) l.skywalker válasza RicsiSuly (#186439) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Amiket már behúztál azokat ott ahol wesder írja, ha az eddigi összesre vagy kíváncsi akkor itt:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_with_Gold_games

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#186443) Indiant


Indiant
addikt

GTA V Online-ra nincs valakinek ötlete, hogy a gyereket ne dobálja ki állandóan a játék?
NAT általában moderate, de van ,hogy open.

(#186444) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Innen játszik valaki a FIA European Truck Racing Championship játékkal?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#186445) matex válasza eL Geri (#186405) üzenetére


matex
tag

Mai akcióban megint csak 14.79£ (~5500 Ft) a The Division 2.

(#186446) persil válasza twi452 (#186427) üzenetére


persil
nagyúr

Egyelore nagyon tetszik :)
Bar az iranyitasba bele tudnek kotni itt-ott -.-

Viszont, amikor zsigmond egyik katonaja ramuvoltott, hogy "szetszabdallak te fostalicska, megollek te budos!" akkor azert felrohogtem :D
Egyebkent nagyon tisztes munka, a helyesiras es a kiejtes is szebben osszejott nekik, mint nemelyik jatekban, ahol van magyar szinkron/felirat, pedig itt csak nehany magyar katonarol beszelunk.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#186447) Wesder válasza persil (#186446) üzenetére


Wesder
félisten

Na ezért ràpròbàlok.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186448) gduck válasza szaki7 (#186402) üzenetére


gduck
addikt

"Nincs magyar nyelv benne."

Én se értem egy "Windowsban" miért nem lehet a magyar kiválasztani :(

(#186449) AMD Power válasza gduck (#186448) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem is szurja a szemem,hogy nincs benne magyar nyelv! De en tudtam,hogy nincs benne. Mivel rakerdeztem/utana jartam megvetel elott. Az,hogy o nem nezett utana nem az MS hibaja... sima user error!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#186450) DaveHutt válasza AMD Power (#186449) üzenetére


DaveHutt
őstag

Az viszont az MS hibája továbbra is, hogy az országban egy hivatalosan forgalmazott konzol, aminek országra szabott Áruháza van, nem ismeri az adott ország nyelvét.
oriic: lesz ebből vmi idén? :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.