Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#149301) twi452 válasza Steelheart2 (#149290) üzenetére


twi452
senior tag

Én belefutottam..eddig elég pocsék úgy összességében.
Mind irányításban mind teljesítmény szempontjából (one x-el) harmatos.
Meglátjuk mennyit sikerül javítani rajta idővel..a fizetős csomagokat én nem ajánlom egyelőre jó szívvel..főleg ha ilyen szar marad a játék :D

(#149302) Ti Bo válasza Wesder (#149281) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Szeri ntem nagyon megéri az árát, de nem az a sokszor végigjátszós móka.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#149303) hefike


hefike
tag

A garden warfare 2 csak online játszható,vagy van egyjátékos offline story módja is?sajna nem találtam egyértelmű leírást erről.akinek ez megvan tud segíteni?köszi

(#149304) l.skywalker válasza #22718208 (#149300) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én nem tudom pontosan mit kell csinálni - a mobilos Amazon app-ban én ha az US régióra váltok (németre regisztráltam anno) akkor simán meg tudom venni ezeket az akciókat, pedig nincs is us cím megadva.

Ma este 9-kor kezdődik pl. a Prime Days, ott is lehet valami még...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149305) Steelheart2 válasza twi452 (#149301) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Én megvettem a kis csomagot 3990 Ft ért.Az elején elégg szaggatott a játék,meg beakadt ,de azota jött egy 250 Mb os update és valamit javult.Én csak a tankos részével játszom és idáig tetszik.Az irányitást meg kell szokni,mert rengeteg gomb van használatban,de mindet testre lehet szabni.El kell vele játszadozni.Bizom benne,hogy csak javulni fog.Olyan mint a PUBG. :) Az is javult az idö mulásával. :) Csak azért kérdeztem,hogy X en is akad e vagy csak az S gyenge hozzá?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#149306) twi452 válasza Steelheart2 (#149305) üzenetére


twi452
senior tag

A repülős rész eléggé sokat mászik be 30 fps alá.. zavaróan :)
Az a baj h még így is kéne egy csomó gomb :)
Ez pc-s játék..oda lett tervezve ott tökéletes is az irányítás hozzá :)
De reménykedjünk :)

(#149307) 3L1T3 válasza twi452 (#149306) üzenetére


3L1T3
addikt

Hozzáteszem azért ez megint gány fejlesztési munkákra utal. Csak úgy ahogy a PUBG esetében is.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#149308) norberto_th válasza l.skywalker (#149298) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Ezt én is megtudom venni itthon magyarhonban? Ha igen hogyan és ez egy digitális kórot ad?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#149309) Amarth


Amarth
aktív tag

Szemmel nézitek ki hogy leesik az Fps pl 30 alá,vagy valamivel kiíratjátok?

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#149310) Steelheart2 válasza Amarth (#149309) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Hát ha nagyon beesik 30 alá,azt észreveszed szemmel is hidd el.Nem szoktam kiiratni semmivel sem az fps-t de ha nagyon beesik,akkor az zavaro.Ha idáig nem tapasztaltad,akkor biztos nincs gond. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#149311) l.skywalker válasza norberto_th (#149308) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem fogok más nevében beszélni, mert már volt ezzel itt probléma. Igen digitális kód és nekem sikerült az app-on keresztül.

a TÉMÁHOZ KAPCSOLÓDÓAN mindenki számára nem csak válasznak:

Ma délben indul az Amazon Prime Day a német aloldalon is.
(a prime ajánlatok azt írja csak németországban lesznek elérhetőek, de ez is megér egy próbát, főleg az app-ból - ill. ha lesz esetleg digitális tartalom)

Ami Xbox releváns és már ismert akció:

12:04 Xbox kontroller + Wireless adapter WIN10-hez
12:04 SADES SA618 Xbox One Gaming Headset (leírás szerint ezt nem szállítják Mo-ra, de ezt is érdemes majd kosárba rakva csekkolni)
12:59 SADES SA810 Xbox One Headset
13:59 ELEGIANT Gaming Headset

Az árakat majd az akció elindulásakor érdemes nézni.

(és este 21:00-kor indul szintén a Prime nap az amerikai amazonon is, azt is nézem majd a digitális tartalomért)

Prime-ot lehet aktiválni 1 hónapra Trial-ba (de érdemes hamar lemondani mert 1 évre 17ezret vonnak le érte kb.)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149312) l.skywalker válasza Steelheart2 (#149310) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én ezt itt sokszor elmondtam, de nekem a legkomolyabb "gaming" felszerelésem a tavaly vásárolt S-em. Előtte régi PC-k, olcsó laptopok voltak hű társaim és az állandó megalkuvás.

Azóta csak az tűnt fel, hogy az S-en jobb minden, de még mindig "igénytelen" vagyok egy 60fps közeli élményre (habár talán a Fortnite-ot úgy futtattam, hogy 60 legyen - kérdés, hogy az S tudta-e egyáltalán)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149313) twi452 válasza Amarth (#149309) üzenetére


twi452
senior tag

Amikor követed a másik gépet a levegőben és gyakorlatilag érzésre megáll a kép akkor azért az feltűnik xD na ilyen volt a war thunder one x-en :)

(#149314) rdt89


rdt89
addikt

Másnál is fizetős (2590ft) a Gold által elérhető Splinter Cell?

A pillanatba el is tünt a Gold ajánlatok közül, már nem érhető el a GOLD részlegen belül, tipikus Ubisoft, ha még lehet valahogy pénzt csikarjon ki a játékból... :(

[ Szerkesztve ]

(#149315) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aki érintett lemezes játékokban, a Notebook.hu-n 1-2 cím elfogadható áron van most újonnan:

[link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149316) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Német amazonon zöld minecraft controller 35 euró.

[link]

Ugyanitt, hyperx cloud 2 70 euró.
[link]

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#149317) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Már nem elérhető a GTA V digitálisan az amerikai store-ban. Nem érhető el azt írja. :(((
Ha a német store-ban lesz esetleg gta 5 akciósan, akkor a digitális kódot csak akor tusom érvényesíteni ha németre váltom a régiót? Bocsi laikus vagyok..

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#149318) Bogyi007 válasza l.skywalker (#149315) üzenetére


Bogyi007
veterán

Viszont iszonyat nevetségesen drága árak is vannak amiket ők akciósnak tartanak...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149319) l.skywalker válasza rdt89 (#149314) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szeirntem még nem aktív. Nekem ott van a GwG között, de még a [Virtua Fighter 5] ami ingyen van. Várjunk még egy kicsit, épp elmúlt éjfél a "legutolsó" időzónában :D

(#149318) Bogyi007: talán érdemes lett volna kiírni, hogy melyikeket tartom árban megfelelőnek az "akció" címre. Persze neked is érdemes lenne mások tájékoztatása végett kiírni, hogy melyik van eltúlozva :)

Amit én néztem a magyar digitális store-hoz képest, hogy nem rossz áron adják:

- Forza Horizon 2
- Prey
- Project Cars 2

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149320) Bogyi007 válasza rdt89 (#149314) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam is fizetősnek dobja itt...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149321) Csapoati válasza l.skywalker (#149319) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak a jelenlegi store árakhoz képest olcsó pl a Horizon 2. Én két éve (!) vettem a Store-ban 6000 Ft-ért. Persze az digitális, ez meg lemezes, de szerintem akkor is drága.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#149322) oriic válasza Bogyi007 (#149320) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Redditen is írták többen, hogy valamiért nem free, szóval global gond lesz szerintem.

Live-Die-Respawn

(#149323) Steelheart2 válasza l.skywalker (#149312) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem addig nem zavaro ez a dolog,amig normálisan tudok játszani.Nem akad,nincsenek bugok vagy valami más.Az nem érdekel hogy épp 30 vagy 60 FPS en megy.Még mindig ez a legolcsobb alternativája egy gamer pcnek és a sok cseszekedéstöl is mentes.Gondolok itt a driver problémákra vagy a többi pc-s problémára.Itt elinditod és megy.Ez azért sokat dob.Persze a pc-sek jönnek azzal hogy olcsobbak a játékok,meg hogy torrentröl ingyen is meglehet a játék,de már kinötem az ilyenekböl. :) Egyenlöre elvagyok az S-el és majd váltok X re ha ugy lessz.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#149324) l.skywalker válasza Csapoati (#149321) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jó hát ha így nézzük én egy hónapja vettem meg 12$-ért az Ultimate kiadást + 1 500.- forintért a Storm Island DLC-t :D

Én mindig minden akciót az éppen aktuális árhoz viszonyítok, hogy így ebből nézve megéri-e valakinek aki most akar venni. Aki tud várni az várhat az őszi vagy a téli akciókig, de a Forza Horizon első részéből kiindulva, nem lesznek ezek végtelenségig elérhetőek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149325) Silεncε válasza l.skywalker (#149324) üzenetére


Silεncε
őstag

Idén valszeg eltűnik az FH2 a storeból, de előtte még nagyon valószínű, hogy szeptember környékén jön goldba

(#149326) Def26 válasza oriic (#149322) üzenetére


Def26
félisten

Kíváncsi lennék ilyenkor mi lehet a hiba oka. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#149327) l.skywalker válasza Def26 (#149326) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Valaki nem nyomta meg A gombot! :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149328) Bogyi007 válasza l.skywalker (#149327) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pontosítanék:
Valaki nem nyomta meg "A" gombot! :D

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149329) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Elindul a német Amazon Prime akciója, tételesen sajnos nem tudom linkelni mindet, de aki meg szeretné nézni talán ezzel a linkkel menni fog: [link]

Van pár digitális akció, amit néztem, hogy pl. a Far Cry 5 most a legolcsóbb régiós árért kapható

Szerk:

RS6 digitálisan 20€-ért. [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149330) sugarforce válasza Bogyi007 (#149328) üzenetére


sugarforce
őstag

Nekem azt irja ki vasarlaskor, hogy koszonik a vasarlast, de egyebkent mar korabban megvettem ezt a jatekot (nem)

(#149331) Silεncε válasza l.skywalker (#149329) üzenetére


Silεncε
őstag

15euroért szerintem a wolf2 is egész jó ár

(#149332) Bogyi007 válasza l.skywalker (#149329) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha nincs Prime előfizetésem akkor ugyebár ezen árak nem játszanak ugye? Most járt le pár napja a Trial...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#149333) hackeeeee válasza l.skywalker (#149319) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, szállítással együtt már a controller sincs annyira jó árban. :(

Véleményem szubjektív...

(#149334) NoOne1976


NoOne1976
őstag

Az Assassin Creed Sindycate-en van magyar felirat? Akkor is, ha külföldön lett vásárolva? (Mert a Watchdogs ilyen nekem. Borító angol, de a menüben a magyar felirat kiválasztható.)

(#149335) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Esetleg valaki tudna segíteni? PC-hez vettem xbox one s kontrollert viszont bluetotth-on keresztül nem tudom csatlakoztatni mert pin kódot kér:

Telefonnal is próbáltam csatlakozni ott nem kért kódot.

(#149336) oriic válasza pruzsi (#149335) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Így próbáltad párosítani? [link]

Mert elvileg nem kellene PIN-t kérnie.

Live-Die-Respawn

(#149337) l.skywalker válasza Silεncε (#149331) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én direkt csak a digitálisakat néztem, türelmetlen vagyok nem bírom ki a szállítást :D

(#149332) Bogyi007: egy új fiók (új trial) esetleg? A kódot úgy is e-mailben kapja meg az ember

(#149333) hackeeeee: én hardvert nem néztem át még, nem volt szükségem semmire sem

@Mindenki: az árak többsége napi deal, folyamatosan változik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149338) pruzsi válasza oriic (#149336) üzenetére


pruzsi
őstag

Ilyen nállam nincs Xbox Wireless Controller > Pair lehetőséget vagyis párosítás gondolom az a fordítása a pair-nak.
Úgy találja meg ha ide megyek:

Itt viszont kéri a pin kódot,a Ps4 kontrollerjével is kért kódot ott a 0000 volt amit elfogadott itt sajnos nem kutattam már a neten de nem találtam semmit.

(Legfrissebb windows 10 eredeti fejlesztői mód, stb,gamepad legfrissebb firmware-je.)

[ Szerkesztve ]

(#149339) oriic válasza pruzsi (#149338) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Ezt találtam . [link]

Néhány hasonló bejegyzést találtam neten ezekről, ott többnyire azt írták, hogy Win10 update megoldja, de nálad ugye ez nem járható út, mert legfrissebb van fent.

Amit tudok tanácsolni, mert jobb ötletem nincs:

-1234 passcode-ot próbáld ki
-esetleg bluetooth drivereket töröld és telepítsd újra

Esetleg:

"I'm asked for a passcode when pairing via Bluetooth
Solution 1: Restart your controller

Power off the controller by pressing and holding the Xbox button on the controller for 6 seconds.
Press the Xbox button again to power it back on.
Connect your Xbox Wireless Controller to your PC using a USB cable or the Xbox Wireless Adapter for Windows."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#149340) pzstm válasza pruzsi (#149338) üzenetére


pzstm
titán

nekem mikor skip ahead ringnél ilyen volt, akkor a TV alján a box kiírta a kódot amit meg kellett adnom és addig beállíthattam pár dolgot telefonon.

Random 4 jegyű kód, nem fix

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#149341) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Amazon UK Prime-on még olcsóbb a Far Cry 5: [link] 48.99 GBP

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149342) pruzsi


pruzsi
őstag

Sajnos nem vált be egyik ötlet sem,az lehet kihagytam hogy bluetooth-on próbálom a géphez is csatlakoztatni...
Lehet 4.0 -as adapter kellene?

(#149343) eL Geri válasza Silεncε (#149331) üzenetére


eL Geri
őstag

A 15 eurós Wolf 2 tényleg jóféle.
Kár hogy se Prime-om, se német címem, se nem digitális verzió.

(Tudom, mind megoldható valahogy, de lusta vagyok :D)

(#149344) l.skywalker válasza eL Geri (#149343) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, azért kár. Van egy listám ami alapján megnézem őket, hogy hátha sikerülne vásárolni valami jót. Még az USA-ban bízom, ott sokkal több a digitális játék. De a FC5 Gold Edt. most pont annyi itt akciósan mint a legolcsóbb régiós store-ban, így nem rohanok most elkölteni 17k-t, mert ha lesz egy akció, akkor lesz ez még olcsóbb év végén...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#149345) eL Geri válasza l.skywalker (#149344) üzenetére


eL Geri
őstag

Jaja, nekem is sokszor bizsereg a tenyerem, de sikerül nagyon józan maradnom :)
Az az elvem, hogy amíg van még több olyan játékom is, amiket ki akarok játszani, de még nem sikerült befejeznem, addig nem veszek semmit. A játékok mindig csak olcsóbbak lesznek, nem drágábbak :)

(#149346) #20844032 válasza eL Geri (#149343) üzenetére


#20844032
törölt tag

Kettőésfél euróért kiszállítják. Rengeteg játékot vettem már az Amazonról lemezesen. Legutóbb a The Surge-ot. Ezernyolcért. A prime meg van trialban ingyen, ha még nem lőtted el.

/node ha már ránéztem, rendeltem is egy Wolfikettőt :D

[ Szerkesztve ]

(#149347) rdt89 válasza l.skywalker (#149319) üzenetére


rdt89
addikt

és (#149320) Bogyi007
Köszönöm szépen, akkor nem csak nálam van ez. :R

(#149348) hackeeeee válasza pruzsi (#149335) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez bluetooth? 4 darab 0?

Véleményem szubjektív...

(#149350) pruzsi válasza hackeeeee (#149348) üzenetére


pruzsi
őstag

Igen bluetotth-on probálkozom, sajnos a 4 darab 0 sem jó, sony xperia sp és mate 10 pro hoz tudtam csatlakoztatni azonnal,de pc-re nem megy, csak arra tudok gondolni hogy régi a bluetooth adapterem, de a ps4 kontroller csatlakozik 4 darab 0 pink kód ellenében. Rendeltem egy 4.0 bluetooth adaptert hátha azzal ha nem akkor visszadom a voltnak a kontrollert.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.