Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#148051) Wesder válasza HKorn (#148050) üzenetére


Wesder
félisten

A prológus nagyon hosszú, ami elveheti az ember kedvèt sajnos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#148052) IntelKiller7 válasza Def26 (#148049) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nálad is folyamat offline, ha elindítod a játékot?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#148053) Def26 válasza IntelKiller7 (#148052) üzenetére


Def26
félisten

igen. De nem értem mi a baj, amikor más játék megy. EA -ban szervert sem talál, és a szűrőket is átnéztem. PC -n jó... ps -en nem néztem, mert nincs nálam.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#148054) sugarforce válasza Def26 (#148031) üzenetére


sugarforce
őstag

akkor nem láttál engem 10 pálinka után """játszani""" vele :DDD

(#148055) IntelKiller7 válasza Def26 (#148053) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Szűrőkkel más is szenved. Vagy nem talál egyáltalán vagy 1-2 db-ot. Én beraktam, hogy mutassa a fullos szervereket is aztán várok még kilép valaki..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#148056) StLui válasza mike1334 (#148047) üzenetére


StLui
veterán

Ez jó volt :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#148057) EmThor


EmThor
addikt

Szeretném tőletek kérdezni, ha véletlenül tudja valaki, hogy szerintetek létezik olyan jó minőségű vezeték nélküli fejhallgató ami jó X360 és X1/X1X-hez is? Köszönöm szépen! Este játszik mikor alszik mindenki, és 360-on nem hallok szinte semmit a halkan szóló tv-ből.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#148058) DaveHutt válasza Def26 (#148019) üzenetére


DaveHutt
őstag

Annyira híres ez a Heavy Rain, hogy rá kellett keresnem google-ben. Ja hogy egy niche PS-exkluzív, ami 78%-ot kapott Metacriticen? Az ám az ajánlat.

(#148059) vonSux válasza DaveHutt (#148058) üzenetére


vonSux
őstag

Szerintem meg az eddigi legjobb sétaszimulátor, ide érte a Life is Strange-t, a Beyond 2 S-t is. De gondolom ez a beszélgetés inkább a szokásos ps vs xo faszméregetésről szól... ;]

(#148060) Wesder válasza DaveHutt (#148058) üzenetére


Wesder
félisten

Látszik rajta hogy eljárt felette az idő. A story-ja mèg jó lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#148061) kazuma921


kazuma921
aktív tag

Hát nem tudom, számomra csak a június és a mostani július "gyenge", tavaly december óta vagyok Goldos, de eddig mindig meg voltam mindennel elégedve. :D AC Syndicate, Shadow Warrior, MGSV 5, Superhot, ezek mind marha jó játékok.

A mostani hónap nem olyan rossz ám:

A Splinter Cell Conviction egy remek TPS lopakodás elemekkel.
A Virtua Fighter 5 az egyik legjobb verekedős játék amivel valaha játszottam, bár nem a kedvencem. (Ha valakinek ez túlságosan ambivalens: A legjobb és legkomplexebb harcrendszere a Virtua Fighter 5-nek van, de személy szerint a Mortal Kombatot jobban csipázom) Nagyon részletes, komplex, és bonyolult a harcrendszere, igazán nehéz mesterévé válni, megvan PS3-ra, de remélem az Xbox verziót még tolják az emberek mert PS-en egy darab embert nem látni Online. :D

A Kaktuszos Xbox One játék emlékeztet a Crimsonlandre, amivel sokat játszottam, laza chilles dara az egész.
A másik Xbox One játékot már sajnos el is felejtettem mi volt. :D

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#148062) Rage47 válasza DaveHutt (#148058) üzenetére


Rage47
veterán

Egyik legjobb PS ex. Irányítás nem 100%, de a sztori odavág.

(#148063) RudY


RudY
addikt

Forza Horizon 4 complete car list (so far) 28 Jun 2018
While Microsoft has only formally unveiled a small subset of Forza Horizon 4's complete car roster, an in-progress build of the game was accidentally released to select PC users. Community members soon dug through these files to uncover hundreds of unannounced additions. The below list is comprised of cars seen in trailers and those from the major leak. This list is currently incomplete, so expect more cars in the months leading up to launch.

(#148066) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Gears of War 4 eseteben el meg az az akcio, hogy az elso 3 resz es a Judgement ajandekba jar?
Ha igen, akkor ez a lemezes valtozatban kod formajaban elerheto?

(#148067) EmThor


EmThor
addikt

Csömöri auchan-ban vagyok, az Xbox One S 500gb fifa17 bundle 55e Ft.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#148068) oriic válasza EmThor (#148067) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Best buy ennyiert.

Live-Die-Respawn

(#148069) Crytek válasza EmThor (#148067) üzenetére


Crytek
veterán

Best buy. De kár, hogy nem arra lakom :(

Next PC Upgrade: 2022

(#148070) IntelKiller7 válasza EmThor (#148067) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hát szerintem annyiért elég drága. Hozzádobsz 10-15k-t és van sokkal jobb ajánlat is.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#148071) StLui válasza IntelKiller7 (#148070) üzenetére


StLui
veterán

Jogos, a best buy enyhe túlzás, egy tulajdonképen csupasz gépért fifa17=0

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#148072) oriic válasza StLui (#148071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem így is jó ár érte. Most hirtelen jobb csomagot nem találok, talán csak 70k-ért van KV-ban Minecraft + FIFA 18 + Steep + Crew + 3 hónap LIVE + 1 hónap GamePass. De akinek csak alapgép kell boltból, újonnan annak jó választás lehet. Nem mindenki tud/akar játék eladásokkal foglalkozni nagyobb bundle csomagokból szerintem. (10-15k extra összegből meg vesz inkább valami frissebb játékot, ami érdekli, vagy féléves/éves Gold-ot)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#148073) HKorn válasza oriic (#148072) üzenetére


HKorn
addikt

Jó ez, ennyiért én is inkább ezt húznám be, mint 70K-ért több játékkal, mikor azok nem is érdekelnek :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#148074) Tubi1976


Tubi1976
tag

Sziasztok!Lehet buta a kérdés, de lehet egy accountot használni egy időben 2 külön gépről, azonos Wi-Fi-n?Sajnos itt a nyáriszünet és a kölkök kitúrtak az x elöl, gondoltam veszek egy Fat-ot vagy valami olcsóbb S-t magamnak......

(#148075) #80123904 válasza Tubi1976 (#148074) üzenetére


#80123904
törölt tag

Nem tudsz egyszerre bejelentkezni 2 helyről.
Viszont csinálj a gyerekeknek is profilt. Ők el fogják érni a megvett játékokat (megfelelően beállított home esetén). Te pedig a sajátoddal tudsz játszani majd az S-en.

kifejtem:
Az "Apa" felhasználón vannak a játékok.
Csinálsz "Kukika" és "Punika" felhasználókat.

Az apa felhasználónak beállítod az eredeti gépet home-ként. Így kukika-punika is eléri a játékaidat, a live gold dolgokat, a gamepasst és mindent, amire előfizettél.
Ilyenkor a fő gépen a te fiókod csak jelen van, de nem kell bejelentkezni vele többet.

Az új gépen pedig csak simán bejelentkezel a tiédbe és eléred a saját dolgaidat ugyanúgy. Párhuzamosan, egyszerre a gyerekekkel.

[ Szerkesztve ]

(#148076) JamesHun válasza Tubi1976 (#148074) üzenetére


JamesHun
addikt

olcsóbb ha kiküldöd őket a levegőre játszani :)

SeriesX: JamesSHun

(#148077) parandroid válasza IntelKiller7 (#148070) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kizárt, hogy láttál már ennél okcsóbban új XBox S-t. Ez 310-es árfolyamon 177 EUR lenne, már a megnövelt, 27%-is, magyar áfával, a jelenlegi, 330-at verdeső kurzuson meg 166, hasonlóan magyaráfázva, ami visszaváltva német árra már 160 alatt lenne. Eddig a legolcsóbb bundle, amit a németeknél láttam, az 180 EUR volt, valami hasonlóan régi játékkal (talán Horizon 2). És ez ‘pestieknek’ kb helyben van - gondolom másik üzletekben is lesz pár db.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#148078) Tubi1976 válasza #80123904 (#148075) üzenetére


Tubi1976
tag

Köszi szépen! A levegő nem ilyen bonyolult megpróbálkozom avval elsőként :) /csak sajnos szakad az eső/

(#148079) IntelKiller7 válasza parandroid (#148077) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Honnan veszed, hogy nem láttam ennél jobb áron új konzolt? Nem azt mondtam, hogy nincs jó áron, hanem, hogy ha rádobsz egy keveset akkor sokkal jobb gépet is tudnál venni.

Egyébként tavaly vettem 277euróért(91e Ft jelenegi árfolyamon) 500GB-os boxot +1 kontival, +18(akkor jelent meg)+ Minecraft + Forza Horizon 3 + hot Wheels. FIfa elment 18-ba, Konti 13-ba, Forza 10-be, Minecraft 5-be.
Ha ezeket kivonod a 91-ből megkapod, hogy 45-be fájt a konzol.. szóval itt meg is dőlt, hogy nem láttam olcsóbban új One S-t.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#148080) NyMRooD válasza IntelKiller7 (#148079) üzenetére


NyMRooD
őstag

91e Ft > 55e Ft az, hogy te mit mennyiért tudtál eladni nem számít, drágábban vetted, de tény, jobb ajánlat volt, de nem volt olcsóbb. Ha most vennéd meg a játékok már nem érnének annyit. Illetve mint előttem is írták van aki nem tud / akar az ajándék tartozékok eladásával foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#148081) parandroid válasza IntelKiller7 (#148079) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, ha mindent eladsz bolti áron, újként, akkor kijöhet. Ez a nagyobb bundlek lényege, hogy ha egyben, több mindent veszel, akkor olcsóbb. Az időd, a posta, a személyes átvételhez elbumlizni meg amúgy is ingyen van.

Most volt felénk amúgy több akció is, ahol nagyobbacska, 1500 EUR körüli tévékhez adtak ajándékba konzolt (PS4 Slim, vagy XBOX One S), ha úgy veszem, az volt a legjobb vétel, mert az ingyen volt, csak el kellett adni a tévét, ami neked nem kell.

Szóval ja, megdőlt, volt ez már ingyen is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#148082) Def26


Def26
félisten

Ezt érdemes megvenni szerintetek? Battlefield V Beta Key (Xbox One Download Code/EU)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#148083) #22718208


#22718208
törölt tag

Megint egy számomra nem világos kérdéssel fordulnék a hozzáértőkhöz.

A one s-hez volt csomagolva egy kártya , amely tartalmaz 1 honap game pass-t. 06.30 ig lehet az apróbetűs rész szerint felhasználni. Ezt meg is tenném , de ha már lehet ,akkor kihasználnám a live menüben felajánlott 14napos free trial-t is(amely remélem ugyanaz mint a fizetős).
Kérdés ,hogy hogyan oldjam ezt meg ,hogy a nettó 6hét aktív legyen?

2. Kérdés
Ugyanezen kártya másik oldalán van a 3 hónap live. Ott nem találok az apróbetűs részben lejárati dátumot.
Ennek nincs ilyen dátum megadva, vagy én nem voltam elég alapos és nem láttam?

[ Szerkesztve ]

(#148084) oriic válasza Def26 (#148082) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Béta kulcs. Annyit kapsz vele, hogy két nappal az open béta indulása előtt játszhatsz már. Ezt alapból csak úgy kapnád meg ha előrendeled a játékot. (Alfához nem ad hozzáférést, az nincs is konzolokon)

Live-Die-Respawn

(#148085) Silεncε válasza IntelKiller7 (#148079) üzenetére


Silεncε
őstag

Sőt, ha a konzolt is eladod, akkor meg ingyen kijöttél. Ahogy oriic mondta, nem mindenkinek van kedve szenvedni aprón, azoknak ez eddig erősen bestbuy...

(#148086) Def26 válasza oriic (#148084) üzenetére


Def26
félisten

És ea accessel is?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#148087) oriic válasza Def26 (#148086) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EA Access-el nem kapsz korai béta hozzáférést. Azzal csak a teljes játékhoz kapsz majd 10 órát, de az jóval az open béta után lesz csak.

Live-Die-Respawn

(#148088) parandroid válasza Silεncε (#148085) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sőt, ha 50-ért adja el, akkor keresett rajta 5k-t. Ha 55-ért, amennyiért most van, akkor 10-et. Bár inkább csak 7-et, mert a Fifa17 még 3k-ért eladható lehet...

A dolog logikája egyébként végső soron stimmel, ettől bundle a bundle, csak ahhoz, hogy ebből tényleg így ki kehessen jönni, azért ismerni kell a megfelelő(en buta) célközönséget is. Lásd még a konzolboltok, és a külön árult bundle kódok esete.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#148089) norberto_th


norberto_th
aktív tag

[link]

Ez jó fajta akksi xbox one S kontrollerhez?! Meddig bírja gy feltöltéssel? Nyílván nem egész nap játszok, napi max 4-5 órát bár nem is mindennap :R

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#148090) IntelKiller7 válasza Silεncε (#148085) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Eladtam mindent. Nagy szenvedés volt. 2 nap alatt elkelt minden. Futárt lerendeltem 1 napra elvitt mindent azt kész. :DDD Na de mindegy is.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#148091) DaveHutt válasza norberto_th (#148089) üzenetére


DaveHutt
őstag

Heti 15-20 órát bír egy pár sima Eneloop.

(#148092) F_Peter válasza DaveHutt (#148091) üzenetére


F_Peter
őstag

Heti 15-20 órát bír? És hány hétig? 😈

(#148093) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Halo MCC-ben déja vu és annual achi érdekel valakit? még 1 ember kellene :)

(#148094) #22718208 válasza DaveHutt (#148091) üzenetére


#22718208
törölt tag

Fülessel és rezgővel?

(#148095) Darth_Revan válasza norberto_th (#148089) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ilyenem van, egész napi játék mellett kb 3-4 napot bír. Füles nélkül rezgővel.

(#148096) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Köszönöm a válaszokat! 😊

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#148097) eL Geri


eL Geri
őstag

Csak szólok, hogy a majd július 1-én bekerülő új GamePass játékokat én ma már le tudtam tölteni, játszani :)
Legalábbis a Dirt 4-et és az Abzu-t mindenképp.

(#148098) AMD Power válasza eL Geri (#148097) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt most este mdg is nezem. ;) EA Access mennyi idokozonkent szokott erkezni uj jatek?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#148099) IntelKiller7 válasza AMD Power (#148098) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Teljesen random.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#148100) #80123904 válasza AMD Power (#148098) üzenetére


#80123904
törölt tag

8-12 hónappal a játék megjelenése után be szokott kerülni
Itt van egy lista a megjelenési dátumokról és a bekerülésiről: https://en.wikipedia.org/wiki/EA_Access

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.