Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#142551) hackeeeee válasza Ti Bo (#142550) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naigenám.. csak alaphelyzetben ez egy kétélű fegyver ám..

Véleményem szubjektív...

(#142552) akooos válasza Bep (#142547) üzenetére


akooos
veterán

De jó, hogy nem vettem onnan semmit :Y
A bájolás amúgy nyilván bannolás, de a telefon okoskodott:D

(#142548) szimszonos: nem terheli más összeg, csak a megadott árat fizeted.

[ Szerkesztve ]

(#142553) pzstm válasza hackeeeee (#142551) üzenetére


pzstm
titán

Mi?

Megvettel kodot nem hivatalos forrasbol...nyilvan vallaltad az esetleges kovetkezmenyeit hogy egy usa vagy szingapuri store-hoz kepest 1-2 ezrest sporoltal...

Vagy nem ertelek

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#142554) mobal válasza pzstm (#142553) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Az a baj, hogy ezért nem a usert kéne bannolni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#142555) hackeeeee válasza pzstm (#142553) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Egy tök egyszerű kérdés, a store ászf-ében szerepel az, hogy külső forrásból szerzett játék miatt véglegesen bannolható a fiók? Ha benne, akkor nincs több kérdés.

Én ezt egy tök laikus felhasználó szemszögéből nézem, aki minél olcsóbban szeretné megoldani a vásárlást, és fogalma sincs a giftcard-okról, mert persze, van ilyen, sok..

Szóval, a laikus user, honnan a fenéből tudná, hogy milyen forrás pl. a G2A? Meg sok hasonló.. Persze, sokan tudják, de sokan nem.. És ilyen esetben nem a felhasználó tehet erről.. Ő ott vette, ahol megtalálta legolcsóbban, vagy tényleg fogalma sincs arról, hogy hogy tudná store-ból megoldani, pl. GC-vrl.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#142556) pzstm válasza hackeeeee (#142555) üzenetére


pzstm
titán

HOZZÁFÉRÉS MEGSZÜNTETÉSE/KORLÁTOZÁSA
A Microsoft fenntartja a jogot arra, hogy saját belátása szerint bármikor, bármilyen okból és előzetes értesítés nélkül megszüntesse az Ön hozzáférését bármelyik vagy akár mindegyik xbox.com webhelyhez és kapcsolódó szolgáltatáshoz vagy azok bármely részéhez.

:DDD :DDD :DDD

Találtam iylet fórumon:
Aki tud angolul annak: (Cikkben levo linkben benne van az is hogyan kapta vissza hasonloan jart ember az accat. Illetve a tanacsok hogyan lehet kepet is csatolni nekik)
https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/8ff70a/lifetime_xbl_ban_for_marketplace_theft_thanks_to/

Mindenkit arra buzdítanék hogy irány a support, remélem mindenkinek megoldódik a dolga. :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#142557) StLui válasza pzstm (#142553) üzenetére


StLui
veterán

Akkor az amazon és az összes webáruház kockázatos? Ugyanis számomra egy évek óta működő webáruház legálisnak tűnik, de innentől MS store-on kívül mindenhonnan kockázatos vásárolni, akár feltöltőt is! Még a Konzolvilágtól is.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#142558) mobal válasza pzstm (#142556) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Most erre kérdezhetném, hogy az MS-től a kulcsok, hogy is kerültek oda?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#142559) hackeeeee válasza pzstm (#142556) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az mekkora lol... :Y Baz... Bár amúgy, erről jut eszembe, asszem valami ilyesmi van a Steam-nél is.. De ebben nem vagyok biztos..

De, mindenesetre ez kemény..

Csak igen, felmerülnek a kérdések, hogy az MS-től származó kulcs, hogy kerül oda? És így tovább.. Eléggé kényes téma ez.. :( Főként az mellett, hogy feltöltőkártyát direktben az MS-től szinte senki sem vesz, pl...

Köszi, hogy megkerested! :R

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#142560) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Egy acsi miatt kell játszani egy meccset baráttal Rocket League-ben.
Valaki tudna segíteni?

:R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#142561) StLui válasza pzstm (#142556) üzenetére


StLui
veterán

Na így el is jött az idő hogy soha többet ne költsek 1-2 eFt-nál többet játékra, mert bármikor elvehetik tőlem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#142562) hackeeeee válasza StLui (#142561) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, vagy marad a lemezes..

De ez mi már, hogy, "bármikor.."

Véleményem szubjektív...

(#142563) NyMRooD válasza StLui (#142557) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem, az amazon nyílván nem kockázatos és a kv sem, mivel mind a ketten hivatalos MS partnerek, a G2A pedig egy piactér, olyan mintha hardveraprón vásárolnál (a nemzetközi mivolta miatt szerintem veszélyesebb is)

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#142564) hackeeeee válasza NyMRooD (#142563) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De ott sem csak az MS árul játékokat..

A kérdés még mindig él, hogy pl. G2A-ra, hogy kerül fel az MS-től származó kulcs? És, ha ez úgy, ahogy, akkor ezért miért a vásárlót kell büntetni? Ez itt a kérdés.. Főként úgy, hogy Ő nem tehet semmiről..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#142565) pzstm válasza StLui (#142561) üzenetére


pzstm
titán

Megnyugtatlak, Nintendo, Steam, Sony is megteheti. Gmail meg barmikor teljes levelezesed es gdriveodat elveheti ;)

Nyilvan ez egy total le vagyunk fedve kitetel nagy cegeknel(sot Apple is tilthatja iPhoneodat)

Tovabbra is azt mondom support...mar aki beleesett.

Maganvelemenyem az, hogy felhaszbalonak ehhez semmi koze, kod eredetet/vasarlasat megnezni es ertekesito ha ceglent azonosithato akkor vastagon fogjon a ceruza

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#142566) StLui válasza hackeeeee (#142564) üzenetére


StLui
veterán

Így van, az is piactér akkor
Egyedül az MS webshopban vásárlás lehet biztos innentől, mert nem tudhatjuk hogy bármelyik másik bolt épp az adott terméket honnan veszi, szerzi be

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#142567) NyMRooD válasza mobal (#142558) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hivatalos partnernek oda adta a kulcsot, attól meg megvették lopot bankkártyával / meg hackelték a rendszerét / stb és mivel egy ilyen ügy felderítése hónapokig is eltart usernek van ideje megvenni G2A-ről, ami egy piactér, így ő rajta fog csattani az ostor (Steam/Origin/Uplay esetén már volt 1-2 cifra történet, ott általában a kiadó végül jó fej volt és a G2A is).

Aki így járt az mindenképpen keresse meg az MS mellett a G2A-t is, próbálja visszaszerezni a pénzét és kitiltatni azt akitől vette.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#142568) StLui válasza pzstm (#142565) üzenetére


StLui
veterán

Nem is fizettem soha egyiknek sem, nemhogy több százezer HUF legyen náluk, mint az Xbox játékok, mindezt úgy mondom, hogy egy USA, és pár szingapúri vásárlásom volt, G2A és hasonló talán soha

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#142569) hackeeeee válasza NyMRooD (#142567) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A kérdés még mindig áll, hogy ez miért a vásárló hibája?

Véleményem szubjektív...

(#142570) NyMRooD válasza hackeeeee (#142564) üzenetére


NyMRooD
őstag

Hogy honnan a kulcs: #142567-ban leírtam.

Nem, Amazonon tényleg nem csak az MS árult, de az amazon hivatalos, MS, Sony, Steam, Origin, Uplay és Gog partner (meg gondolom Nintendo is), egyszerű viszonteladóként működnek, az onnan vásárolt kulcsokért nem fog az MS büntetni mert legális forrás (persze a régió trükközésből lehet gond, de azt valszeg az amazon kezelné, nem az MS). A G2A viszont egyszerű piactér, ahol a fent említett cégek egyike sem árul kulcsot (talán 1-2 indie árul steam kulcsot), helyettük egyszerü felhasználók árulnak, akiknek a forrása a G2A-t nem érdekli. Sőt suprise a G2A valószínűleg a mostanában behúzott áfát is zsebre teszi, mivel egy ismeretlen hátterű Hong-kong-i cég. De pl hasonlóan szürke forrás (bár nem piactér) a cdkeys és kinguin is.

(#142569) hackeeeee: Az MS-t megkeresi a rendőrség (a bank feljelentésére), hogy ez az 1000 vásárlás lopott kártyával történt és a pénzt vissza kell adnia illetve a vásárlásról adatokat kell szolgáltatnia. Ezután az MS nyilván töröl minden ilyen kulcsot és az azt használó usereket szankcioálja, mert az ő részéről jogos a csalás feltételezése. Lehet, hogy nem a legjobb gyakorlat, de így igazságos. Persze ahogy pzstm említette ha a user jelentkezik MS-nél és bebizonyítja, hogy ő is csalás áldozata, vissza fogja kapni az accountot (ha éppen jófej az ügyintéző vagy az MS még az így vásárolt játékot is) a G2A-től meg vissza lehet szerezni a pénzt, szóval akár még nyereséggel is kijöhet belőle a user.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#142571) mobal válasza NyMRooD (#142567) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ezt értem. Vegyék el a játékot erre hivatkozva, és ha vége a vizsgálatnak legyen valami. De ne rögtön bannoljunk.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#142572) hackeeeee válasza mobal (#142571) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ennyi.

Véleményem szubjektív...

(#142573) mike1334 válasza pzstm (#142565) üzenetére


mike1334
veterán

Meg ugye ott van a kiskapu, amivel kikerülik, hogy eladhasd a digitális játékaidat...(egy cikkből: When you purchase a digital game, you’re not purchasing the game – you’re essentially long-term renting a license to play it.)
Bár az EU Bírósága szerint ez így jogellenes, de hát na...lassan őrölnek a kerekek...
Ennyi erővel bannolni sem kell, csak felmondják a bérlést..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#142574) NyMRooD válasza mobal (#142571) üzenetére


NyMRooD
őstag

A szürke boltból való vásárlás kockázattal jár, a piacon 50k-ért vett iPhone X-ért is bármikor kopogtathat nálad a rendőrség (vagy az is lehet, hogy nem iPhone X), az, hogy nem vagy ezzel a kockázattal tisztában még nem mentesít a büntetés alól. Az MS-nek nem szükséges vizsgálódni, a rendőrség már tényként közli vele, hogy csalás történt.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#142575) hackeeeee válasza NyMRooD (#142574) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért, a piacról vásárolt cuccról nem tudsz semmi vásárlást igazoló bizonylatot sem felmutatni, például, ergo nincs fogyasztó szerződés sem..

Az általad felhozott példa.. Viszik a telefont, mert az "nem megfelelő", ergo, a játék "nem megfelelő", akkor vigyék a játékot.

Senki sem mondja azt, hogy ne "büntessen".. Ha egy ~10k-s játék eltűnik a fiókról, az is büntetés, mert kifizetted.. De, ha mondjuk van pár 100k értékű játék a profilodon, úgy ez egy kicsit más..

És akkor még sokminden mást is ide lehet venni..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#142576) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Oké, hogy van ÁSZF, de azért az MS-nek is mérlegelnie kellene. Először csak korlátozni kellene a profilt, és ha tényleg csalás volt, utána bannolni. Biztos lenne valami megoldás erre.

(#142577) AMD Power


AMD Power
titán

Itt is volt account ban?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#142578) Ragnar95 válasza szimszonos (#142548) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Argentín store-ban nincs giftcard, így onnan nem tudsz vásárolni (hacsak nincs argentín bankkártyád).Xbox Store Checkert érdemes használni, itt pipáld be az Only regions using gift cards opciót és rögtön látni fogod melyik store-ban a legolcsóbb, ahova tudsz is gift cardot venni. Ha megvan a giftcard, semmi plusz költsége nincs a vásárlásnak, csak a játék adott store-beli árát fogja levonni a MS az adott országbeli egyenlegedről, amit a gift carddal töltöttél fel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#142579) StLui válasza NyMRooD (#142574) üzenetére


StLui
veterán

És a házad viszik el berendezésestül, vagy csak a telefont?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#142580) Mengele


Mengele
tag

HI

Microsoft Xbox One 500GB White + Sunset Overdrive Bundle + ajándék Watch Dogs

Megeri 44,990Ft. Teljesen uj 2 Garanciaval.

A Helpet elore is koszonom :R

(#142581) NyMRooD válasza hackeeeee (#142575) üzenetére


NyMRooD
őstag

és (#142579) StLui: Jogos, telónál a ház marad, de téged elővesznek, amíg nem bizonyosodik be, hogy nem te voltál a tolvaj és te is csak áldozatt vagy. Félre ne értsetek, nem azt mondom, hogy ez az eljárás így rendben van, de aki szürke importból vásárol és tisztában is van vele, az ne lepődjön meg ha böjtje is lesz a dolognak (azért ha kapsz egy bant és utána az MS vissza adja az accountot, egy darabig nem nagyon fogsz ilyen helyen vásárolni)

Szóval még1x mondom szvsz sincs rendben ez a bannolós megoldás, de megértem a többi oldalt is (a csalás elkövetőjét leszámítva).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#142582) oriic válasza Mengele (#142580) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uzletbol lenne? Mert elso szerias gepekre mar nincs garancia, kiveve ha szamlaval tudod bizonyitani a vasarlast.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#142583) #71823360 válasza oriic (#142582) üzenetére


#71823360
törölt tag

Fat verzióból még nem láttam fehéret, de bármi előferdülhet.
szerk.: mégis találtam, de szerintem S-re gondolt.

[ Szerkesztve ]

(#142584) oriic válasza #71823360 (#142583) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Sunset Overdive bundle-ben feher FAT gep van.

Live-Die-Respawn

(#142585) #71823360 válasza oriic (#142584) üzenetére


#71823360
törölt tag

Idáig csak feketét láttam hirdetésekben, azt hittem, hogy csak egyedi modként vagy albínó holló gyakorisággal fordulnak elő. Viszont ha tényleg fat és van rá 2 év gar, akkor kinekteseknek bestbuy.

[ Szerkesztve ]

(#142586) adise


adise
őstag

Nemtudom mi ez , hogy facebook csoportban irtak. Eleg biztos forrasbak tunik.... redditen egy ember irta, hogy bannoltak es SZERINTE g2a miatt. Tok felesleges a feszultsegkeltes

[ Szerkesztve ]

(#142587) pzstm


pzstm
titán

Folyamatosan kapjak vissza accokat emberek....redditen es facebookon is van akinek visszaallitottak ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#142588) Mengele


Mengele
tag

https://www.konzolokszervize.hu/xboxone/konzolok/microsoft-xbox-one-500gb-white-sunset-overdrive-bundle-ajandek-watch-dogs

(#142589) #71823360 válasza Mengele (#142588) üzenetére


#71823360
törölt tag

Aki kinektezni szeretett volna, de nem akart 20-30000 forintot kiadni (akár utángyártott) átalakítóra, annak jobb ajánlat nem létezhet kb.

[ Szerkesztve ]

(#142590) #24077056 válasza #71823360 (#142589) üzenetére


#24077056
törölt tag

de, x360 😃 szerintem sokkal jobb kinectezni vágyóknak

(#142591) oriic válasza Mengele (#142588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyit szerintem meger. Sorozatszam alapjan ha kiirja h nincs gari, akkor fel kell venni supporttal kapcsolatot, es bemutatni nekik szamlat. Utana 2 ev gari lesz ra. (Nyilvan kulon a bolt is adhat garanciat)

Live-Die-Respawn

(#142592) hackeeeee válasza pzstm (#142587) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Véleményem szubjektív...

(#142593) pzstm válasza hackeeeee (#142592) üzenetére


pzstm
titán

noas...meg nem erősített h jrek szerint nem a G2A-hoz és kulcsokhoz volt kötve a dolog. Globálisan állítólag 100 körüli usert érintett (60millióból). s a tegnap életbe lépett új adatvédelmi, privacy és társai elvek miatt elképzelhető, hogy egy csúnya rendszerhiba okozta ezt....ha majd tudnak és lehet írni mit majornelson sanszos kiírja vagy valaki twitterre is akár... :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#142594) StLui válasza NyMRooD (#142581) üzenetére


StLui
veterán

Papír nélkül semmilyen értékesebb dolgot nem veszek, sőt látni szeretem az eladónak honnan van. Innentől sok gondom nem lehet, G2A-n is tudom igazolni, hogy fizettem, és hogy mennyire olcsó egy digitális tartalom, tehát hogy irreális-e, ezt nehéz megítélni.
G2A-n mindíg különböző magánszemélyeknek fizet is az ember? Ha igen felejtős, de ha a G2A szedi a pénzt akkor nekem ő az eladó.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#142595) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Amennyiben veszek most gamepass-t melyik a legjobb lövöldözős játék a kínálatból amit érdemes elkezdeni ? Sajna elég kevés időm van játszani ilyenkor nyáron....de mêg is mivel erdemes elütni 2-3 órát hetente?

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#142596) #71823360 válasza 206 cc (#142595) üzenetére


#71823360
törölt tag

200 forintért lehet még 11 napon át 1 hónapos Game Pass-t venni, így mindenképpen ruházz be rá. Az automatikus megújítást kapcsold ki utána.
Első körben ezeket tudnám ajánlani:
Halo 5 (fps)
Mad Max (tps)
Gears of Wars 4 (tps)

[ Szerkesztve ]

(#142597) AMD Power válasza pzstm (#142587) üzenetére


AMD Power
titán

Figyelem en is a FB csoportot. Allitolag nem is a G2A miatt lettek a Banok!?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#142598) pzstm válasza AMD Power (#142597) üzenetére


pzstm
titán

Igen ezt irtam utana ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#142599) 206 cc válasza #71823360 (#142596) üzenetére


206 cc
senior tag

Köszönet! Annyiért ajándék.... :R

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#142600) RudY válasza StLui (#142594) üzenetére


RudY
addikt

Vásárlás előtt érdemes elolvasni pl. a G2A esetében: TERMS AND CONDITIONS OF THE SITE G2A.COM
Durván egyszerűsítve, a felületet biztosítják az adás-vételhez, és a fizetés is rajtuk keresztül megy minden esetben.
Én is adtam el itt pár éve PC-s játékot, nagyon szigorúak a feltételek. Minden létező igazolást bekérnek a vásárlásról, a kulcsot is ellenőrzik természetesen, tehát lopott anyag be sem kerülhet hozzájuk.
Jórészt természetesen a kufárok kereskednek náluk, akik pl. az időszakos nyomott akciókban bevásárolnak, vagy kihasználják a régiós trükköket, ajándékba kapott játékokat nyomnak el így stb.
Ha lenne illegális része a tevékenységüknek, már rég kilőtték volna őket, de minden vásárlásról rendes, könyvelhető számlát adnak... ellentétben néhány amazon piacos kereskedővel, akiknek néha még az ÁFA kezelése is problémát okoz. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.