Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143151) Csapoati válasza AMD Power (#143148) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem nagyon tudják, ha pont az 5 van meg a Forzákból. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#143152) hackeeeee válasza oriic (#143102) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ez engem még mindig nem hoz lázba.. :D Node sebaj, nem vagyunk egyformák. :)

sugarforce: Nem rossz árak, van 1-2 ami kicsit meg is mozgatta a fantáziámat.. De most gyűjtés van SotTR-re. :D

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#143153) IntelKiller7 válasza akooos (#143150) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ki nevet a végén. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#143154) Wesder


Wesder
félisten

A Windowsos con is megy boxxal? Esetleg valaki nem akarja elcserèlni a conját? Kellene egy S a bluetooth miatt :D

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143155) hackeeeee válasza Wesder (#143154) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Milyen Windows controller-re gondolsz? Ami "for pc"-s? Persze, az ugyan úgy xbox one controller.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#143156) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

asszem 150knal huzom meg a hatart, ezeket vettem kezdesnek: zsir uj gep (+pugb, gow, halo5), fifa17(hasznalt), gta5(hasznalt) plusz kontroller, fallout 4 goty, sunset overdrive (999 huf lol), play & charge kit, 3 honap gold :U :U

remélem kihúzza 2-3 évig még ez a generáció, a kövi gtat még szeretném ezen a konzolon tolni

[ Szerkesztve ]

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#143157) Wesder válasza hackeeeee (#143155) üzenetére


Wesder
félisten

Yep arra, akkor tulkèppen az egy FAT con?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143158) hackeeeee válasza Wesder (#143157) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Vagy amelyik.. Az új controller-ekből is van már for windows kit, csak azt hiszem wireless adapterrel árulják már.

Ha nincs rajta jack csati, akkor lényegében igen, az.

Véleményem szubjektív...

(#143159) Wesder válasza hackeeeee (#143158) üzenetére


Wesder
félisten

Van jack, viszont nem bluetooth-os. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143160) hackeeeee válasza Wesder (#143159) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor az 2. széria, ha jól emlékszem, még az S előtti.

Véleményem szubjektív...

(#143161) Jovanny2 válasza hackeeeee (#143160) üzenetére


Jovanny2
őstag

Jól emlékszel. Az a Lunar White, Dusk Shadow vonal. Az S-től BT-os.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#143162) Szaszabond


Szaszabond
aktív tag

Urak, még egy tanácstalanság:

1. Van e annak értelme, hogy a saját magam accountjával regisztrálom be a konzolt, majd létrehozok a gyerekeimnek saját microsoft accountot, azokat beléptetem familybe, majd igazából innentől én nem is nagyon fogom használni a vasat csak a srácok, viszont csak én vehetek bármit is a storeban, merthogy nekik nincs pénzük természetesen.

2. Ebben az esetben a HOMEolás megoldható e a gyerek acccountjával? Vagy csak és kizárólag a fő tulajdonoséval azaz az enyémmel?

3. Vagy sokkal egyszerűbb lenne csak a gyerekeknek regelni a konzolt, én maradjak ki az egészből ?

Köszi

(#143163) StLui válasza Szaszabond (#143162) üzenetére


StLui
veterán

gyerek account = szénné szivatod magad a korlátozásokkal :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143164) MrPeekaboo válasza Szaszabond (#143162) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

1. Van, nálunk is ugyanígy van, viszont én játszom is. ;-) Szerintem te is elcsábulsz, ha rápróbálsz 1-2 játékra!
2. Azzal a fiókkal kell home-olni a konzolt, amire a játékok lettek véve, így bármely más fiók tud játszani azokkal azon a konzolon.
3. A gyerekek fiókjára csak max. kiegészítőket vettem, amiknél számított, hogy az adott fiókra legyenek aktiválva.

(#143165) Medocsabi válasza StLui (#143163) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szerintem is egyszerűbb teljes accot adni a gyereknek,lehetőleg valami fasza hitelkártyát hozzáadva ;] ;]

(#143166) axod válasza Szaszabond (#143162) üzenetére


axod
tag

Én virtuális kártyát használok, azon csak akkor van egyenleg amikor én akarom. Nem tudom ez járható út-e az 1. pontra.

(#143167) pzstm


pzstm
titán

"We'll talk more about where we're taking gaming at E3"

Nadella mondta nemreg az MS Build konferencian ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#143168) Medocsabi válasza pzstm (#143167) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ennyi? semmi " we give you more, we give you all?" szintű hűha bejelentés? ;]

(#143169) Bogyi007 válasza axod (#143166) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nálam mind a boxhoz, a Ps4-hez és a PayPal fiókhoz is a Virtuális Mastercardot adtam meg és működik is így a dolog. Pénzt nem tartok rajta csak akkor amikor vásárolni akarok.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#143170) NoMagix


NoMagix
addikt

rosszul emlékszem, hogy érkezik valamikor a Gran Turismo Sport is Xbox-ra?
Erről van valami új hír?

[ Szerkesztve ]

(#143171) bandi0000 válasza NoMagix (#143170) üzenetére


bandi0000
nagyúr

eléggé rosszul emlékszek... ps exkluziv

Xbox One: bandymnc

(#143172) zzola válasza bandi0000 (#143171) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#143173) Czimby válasza bandi0000 (#143171) üzenetére


Czimby
addikt

Amilyen gyengére sikerült még jó is, hogy PS ex. :DDD

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#143174) NoMagix válasza bandi0000 (#143171) üzenetére


NoMagix
addikt

azt tudom, hogy ps exkluzív, nem vagyok teljesen lüke (bár papírom van róla ;] ;] :DDD ), de mintha tavaly hallottam vagy talán olvastam róla valamit...

(#143175) Def26 válasza NoMagix (#143174) üzenetére


Def26
félisten

gondolom valami "mindenegyben.blog.hu" -n :D Van itt forza, van az is annyira jó mint a gran turismo. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#143176) NoMagix válasza Def26 (#143175) üzenetére


NoMagix
addikt

jó, már úgy is marhát csináltam magamból...amúgy imádom a forzákat!
Mikor érkezhet az FH4?
Több kérdésem mára már nem lesz! :DD

(#143177) AMD Power válasza Csapoati (#143151) üzenetére


AMD Power
titán

A szandek a lenyeg. Meg itt a vilag vegen is tudjak mi a jo! ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#143178) bandi0000 válasza Czimby (#143173) üzenetére


bandi0000
nagyúr

gyengének azért nem mondanám sőt...bár nekem is jobban bejön a forza 7 de könnyebb is

Xbox One: bandymnc

(#143179) K1nG HuNp válasza bandi0000 (#143178) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

egyetem mellett forza? :Y :DDD

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#143180) vonSux


vonSux
őstag

Érdekes, hogy a Forzákat nem számítva mennyire nincs ára az XBox exkluzív használt játékoknak. 2-3000 forintért lehet Halo, Quantum Break, Sunset, stb játékokat venni. A HA-n nem volt még olyan, hogy konkrétan ajánlatot se kapjak egy játékra :DDD kivétel a Halo MC lemezemre, ami a kutyát nem érdekli ;] Egy konzolhoz se tartottam meg lemezt, nem érdekel a gyűjtögetés. De azt hiszem meg van az első és utolsó örök darab.

(#143181) mike1334 válasza K1nG HuNp (#143179) üzenetére


mike1334
veterán

Bár egyetemen lett volna xboxom...soha többé nem lesz annyi szabadidőm :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#143182) hati válasza StLui (#143163) üzenetére


hati
addikt

Azért az a korlát néha nem árt. Mondjuk, ha van a gépen egy 16+ os játék, akkor a 10 éves nem tudja elindítani.

(#143183) hackeeeee válasza vonSux (#143180) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl a Sunset Overdrive-ot osztogathatnák lemezesen is ingyenesen..

Manapság sokkal pörgősebb a digitális vásárlás, Nálunk legalábbis biztosan.. De szerintem ez külföldön sincs másképp.

Véleményem szubjektív...

(#143184) Bep válasza Czimby (#143173) üzenetére


Bep
senior tag

Hát nem tudom,.... azért a Sport-t nem mondanám gyengének. :)

(#143185) Def26


Def26
félisten

battlefield 1, nem engedi a videórögzítést? Épp az imént akartam egy érdekes dolgok menteni erre ezt dobja ki. Pár hete még ment.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#143186) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok. Ma újítottam be egy Xbox One X-et. :)
DarkLighningHU néven megtaláltok, még ismerkedünk vele. :)
Kérdésem az lenne, hogy a konzol ismeri az 5ghz-es wifi tartományt? ugyanis nem áll szándékban csatlakozni a nagyobb sebességű wifi hálózathoz. :/

[ Szerkesztve ]

(#143187) hackeeeee válasza Zsolty20 (#143186) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Igen.

Csatornagond simán lehet, vagyis, túl magas tartományra van állítva a routerben. 100+

Üdv itt. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#143188) zzola válasza Zsolty20 (#143186) üzenetére


zzola
félisten

Grat! :C

(#143189) l.skywalker válasza l.skywalker (#143109) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A történet vége. Kód megjött, kód beváltva. 1084 HUF/hónap áron hosszabbítottam meg a GP-t jövő augusztusig - így valszeg bele fog esni a következő Forza, GoW, Halo és minden amit az MS kiad.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143190) hackeeeee válasza l.skywalker (#143189) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem most goldot kell vennem, jövőhónapban lejár.. Majd lesz még akció, és jó áron valahol. :)

Véleményem szubjektív...

(#143191) hackeeeee válasza adise (#143101) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Amúgy ez is olyan, hogy a múltkori bann buliról is kiderült, hogy nem ilyen jellegű dolog miatt volt acc tiltás.. Ergo, esetben nem a G2a miatt.

Véleményem szubjektív...

(#143192) l.skywalker válasza hackeeeee (#143190) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én azért is akartam hosszabbítani mert egyszerre járt volna le ugyanabban a hónapban a jeti

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143193) ImpersonatoR válasza l.skywalker (#143189) üzenetére

En is megvettem ebayrol de nem tudom beváltani pc/xbox appon -n mert besír hogy nem ebbe a régióba vettek. (szóval nem azt írja, hogy mar felhasználtak)
Boxon meg nem tudom mert szervizbe van a kontroller mar vagy 2 hete.
Addig is a 200 -Ft. ost azert bevaltottam :U

Most azon agyalok hogy remote play el esetleg beírom boxon. Meg mint ha telefonról is lehetne irányítani a menüt.

[ Szerkesztve ]

(#143194) zsocy válasza ImpersonatoR (#143193) üzenetére


zsocy
őstag

Próbáld meg telefonos appon is beváltani ha még nem próbáltad, ott nagyon könnyű a régiót váltani. Volt hogy nekem is csak ott fogadott el kódot.

(#143197) bandi0000 válasza K1nG HuNp (#143179) üzenetére


bandi0000
nagyúr

bárcsak csak forza menne :D xbox+ps, bár nincs gond mert ha nem tanulok akkor lelkiismeret furdalás miatt játszani sincs kedvem :DD

Xbox One: bandymnc

(#143198) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

[Deals] Deals with Gold and Spotlight Sales for this Week (May 8th – May 14th) (reddit.com)

majornelson.com jön hamarosan...

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#143199) wazo válasza l.skywalker (#143189) üzenetére


wazo
aktív tag

Nem engedi megvenni. Azt írja változtassak címet. :-(

acer liqid, sgs, sgs2, note, note2, sgs4, huawei p6, xiaomi mi3, lg g3, lumia 930, xiaomi mi4, redmi note 3 pro, redmi note 3pro (B20), redmi note 4 (B20)

(#143200) l.skywalker válasza l.skywalker (#143198) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

és itt a majornelson lista is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.