Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143651) F_Peter válasza #95558144 (#143601) üzenetére


F_Peter
őstag

Mivel nekem, ezért dobok egy választ, de előre szólok, hogy előre szólok, hogy nekem nem szívügyem a konzolpiac, és inkább mosolygok azon hogy milyen marketingezés folyik mind a két oldalon.

Szóval: nincs kesernyés íz a számban, két héttel ezelőtt is ugyanezek a dolgok mentek és én akkor vettem konzolt és döntöttem hogy melyiket a sok a sok olvasgatás és próbálgatás után.
Nem, ugyanannyira nem tartam releváns adatnak akkor sem ha xboxból ment volna el több. Van egy csomó dolog ami nekem számít és a ps rosszabb benne, de ezekkel sem döngettem egyszer sem a mellem, pedig azokkal is megtehettem volna.

Nem is értem itt miről beszélsz, de az biztos hogy nem arról amiről én. Nyilván senki nem a pénze ellensége, de itt arról volt szó, hogy az számít hogy megérje, ez áll mindenfelett. Ha megéri akkor marad és folytatják, ha nem érné meg na akkor van baj, mert akkor az a játékosoknak is fájni fog. Sarkaklt példa, de ha ps-ből csak 2 milliót adtak volna el, akkor nem nyugtatja meg magát azzal, hogy az xboxból csak 500ezret és valszeg be is zár mind a kettő vagy nagyon visszafolytja, mert nem kell a piacnak. Itt viszont én pont azt írtam, hogy ennek az éppen az ellenkezője van a jelenleg.

A megérést ilyen méretű cégnél nem feltétlen a bevételbe méri. Igen, ez MS-s duma, de igazuk van, csak nem fejtik ki. Vannak olyan márkák akik csak jelenlétéért betörnek egy termékpiacra, nekik ott jelenlétre van szükségük és nem arra hogy legyőzzék a konkurenciát; és nyilván vannak egyéb példák is.
Egy mellékes, de érdekes információ, hogy vannak közös alkatrész rendeléseik, amikor a mennyiséghez jobb ár jár. Ezért is írtam az autós példámba két olyan márkát, akik nem konkurensek.

A végül pedig: ezeket a mondatokat, hogy fogadd el a tényt" és hasonlókat felesleges mondogatni, mert nincs róla információd mint kiderült. Pl. ha most azt írták volna hogy 25 millió ment el, akkor te azt mondanám, hogy ezt kell fogadni. De ahogy írtam ez is mindegy, a lényeg h maradjanak a piacon, hogy ez mennyi eladással teszik nekem már mindegy. A tőzsdét meg nem itt ebben a fórumban fogok neked magyarázni.
Annyira kérlek, hogy ne adj olyan dolgokat a számba amit nem beszéltem csak azért hogy alátámaszd magadat.
Ha esetleg folytatnád vagy részletesebben akarsz ezekről beszélni, akkor nyugodtan írj privátot, de a fórumot ne fárasszuk vele.

(#143652) frankdelgado válasza kazuma921 (#143634) üzenetére


frankdelgado
őstag

Bocsesz, nem forzàzok. Sőt alig jàtszok. Most itt is csak azé gamékodok, mert hossú a vonatút...

(#143653) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Sziasztok!
Egy ismerősöm szeretett volna rám homeolni, de már felhasználta az 5 homeolási lehetőségét. A supportnak elég ha annyit ír, hogy reseteljék vagy kell valami indoklás is?

(#143654) #78687232 válasza KardosAttila (#143650) üzenetére


#78687232
törölt tag

Szerintem mindenki a maga beállításával megy. Én legalábbis eddig mindig így mentem.

(#143655) hackeeeee válasza KardosAttila (#143650) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nem feltétlenül.. Online nem véletlen tudnak gocart-ozni. Legalábbis Én így tudom.

Véleményem szubjektív...

(#143656) #78687232 válasza hackeeeee (#143655) üzenetére


#78687232
törölt tag

Gondolom a party leader állítja be kedvére.

(#143657) StLui válasza KardosAttila (#143650) üzenetére


StLui
veterán

Ha mindent bekapcsolsz akkor tuti nem nyersz, minél több mindent kikapcsolsz annál nagyobb az esélyed,annál gyorsabb leszel, FM-ról beszélek csak, másikat nem tudom. Persze mindezt úgy ha tudsz is vezetni, de anélkül a segítségekkel sem fog menni a verseny.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143658) StLui válasza kazuma921 (#143608) üzenetére


StLui
veterán

Azért szar a multi mert valaki nem tud vezetni és neked megy?
FM6-ban van olyan verseny multiban, hogy szellemautó mindenki, egymásnak nem tudnak menni, keress ilyet hátha van 7-ben is.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143659) StLui válasza StLui (#143658) üzenetére


StLui
veterán

Mármint ezt arra értem, hogy erről nem maga a játék tehet, hanem a játékosok.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143660) Baky1987


Baky1987
tag

Sziasztok!

Vettem végül egy elite kontrollert, első ránézésre elég baba, remélem nem fogom megbánni.

Egyetlen egy kérdésem lenne:

Gondoltam ezt is beregisztrálom az MS oldalán, viszont ha jól látom, kiegészítőket - kinect kivételével - nem lehet beregisztrálni. Jól látom ugye ? :)

Így a garit a vásárlást igazoló blokk, illetve az ahhoz kapott hosszúkás ms elérhetőséget is tartalmazó papír jelenti.

Ettől független a tegnap megreccsent kontrollert remélem javítják / kicserélik... nem ártana egy tartalék.

Köszönöm szépen a választ,
Gergő

(#143661) #78687232 válasza StLui (#143659) üzenetére


#78687232
törölt tag

A GT Sportban azt hiszem büntetőpontokat kapnak a játékosok a vandalizmusért. Magasabb kategóriába csak tiszta stílussal mehetsz. Ha ez tényleg így van, jó dolog, simán lemásolhatnák a Forzába is. Szerintem ettől a multi része igenis szar lesz, mert nem is próbálnak a fejlesztők tenni ellene.

(#143662) mike1334 válasza #78687232 (#143661) üzenetére


mike1334
veterán

Igen, de nem mindig tudja eldönteni a rendszer, hogy ki volt a hibás, így van, hogy a vétlen fél kapja a büntetést.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#143663) Wesder


Wesder
félisten

Ha külső HDD-t kötök a gèpre, az olyan lesz mint a belső? Mehet rá játèk meg minden?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#143664) Yahhher


Yahhher
aktív tag

Forzában (6-7) olyan assisttal mész, amilyennel akarsz, csak a kategória van max-olva, az alap nyílt lobbykban. Nekem a 6 multija szimpatikusabb, kevesebb a kamikaze pilóta. Én szoktam menni autómata váltóval, abs/tcs on-nal is, így is lehet nyerni ☺️. Nagyon manuàlban nekem nehéz, ez van. Egyébként egy kis előre gondolkodással elég jól lehet helyezkedni, akkor kevésbé daràlnak be.

Üdv B.

(#143665) kazuma921 válasza StLui (#143659) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Igen, ezért. És mivel a játékosok alkotják a multiplayert, ezért rossz a multi. :D 13 meccsből 13-szor pördültem ki számtalanszor azért, mert valaki nekem jött. Nem azért mert nem tudnak vezetni, hanem mert ez volt a stratégia. Majd rákeresek nincs e más játékmód.

Nyilván nem a játék tehet erről, klassz autókázást biztosíthatna a vezetési alap, csak az emberek tönkreteszik.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143666) #78687232 válasza mike1334 (#143662) üzenetére


#78687232
törölt tag

Legalább próbálkoznak. Melyik a másik nagy autós játék ps4-en? Én ott untam meg a multit, mindig kanyarban belém jöttek 220-al.

(#143667) RudY válasza Wesder (#143663) üzenetére


RudY
addikt

:K Igen, akár a már telepítetteket is át tudod helyezni.

(#143668) Yahhher válasza kazuma921 (#143665) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Figyi, menni kell, menni kell. Jobb leszel, kevesebbszer is fogsz pórul járni. Tényleg minden kezdet nehéz, hát itt is az. Ha meg visszesel, mert belekeveredtél valamibe, akkor vissza kell menni a pályára, aztán tolni neki. Nagyon jó gyakorlás onnan küzdeni, előzni párat. Középmezőnybe simàn vissza lehet jönni. Ha az elején megyek, sokkal nagyobb sztressz nekem, mint feljönni a végéről, én ezt is élvezem, ráadásul sikat lehet tanulni.

Üdv B.

(#143669) kazuma921 válasza Yahhher (#143668) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Jaj, én ennyire nem veszem komolyan. :D Szimplán szórakozásból léptem be, kipróbálni, de dodgem az egész. Komikus. A single része azért jó volt.

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143670) StLui válasza #78687232 (#143661) üzenetére


StLui
veterán

Még igazi autóversenyen is vita van minden ütközésből szinte. És itt is tesznek ellen, van ghost verseny, nem tud a másik kilökni.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143671) StLui válasza kazuma921 (#143665) üzenetére


StLui
veterán

Ja még annyi, hogy nagyon sokszor visszanéztem a balesetet, belső nézetből játszom így nem látom közben a mellettem, mögöttem jövőket, és sokszor kiderült, amikor azt hitem direkt belémszállt valaki, hogy ártalmatlan összeérés volt szándékosság nélkül.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143672) kazuma921 válasza StLui (#143671) üzenetére


kazuma921
aktív tag

Én hátulnézetben játszom, és mindig belém jöttek. De egy meccsben többször előfordul a koccanás, van ami teljesen véletlen van, de mindig van az a paraszt, aki belém hajtott. Nem vagyok nagy autós játék fan egyébként, évente játszok 1-2-t, és max. 10-15 óra alatt megunom. A Forza Motorsport 7-el 33 órát játszottam, és a kedvenc autós játékom lett. :D Csak a multi nem gyün' be.

Szerk.: A Horizont ki se próbáltam még. Videók alapján az lesz életem autós játéka.

[ Szerkesztve ]

We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

(#143673) Yahhher válasza StLui (#143671) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Igen, elég sokszor van ilyen. Azért az sem rikta, hogy jön is egy "sry dude" üzenet.
Mondjuk engem jobban idegesít az, aki végig kommentàlja a futamot olyan habitussal, mint Hannibal Lecter, meg a full hangerőn zenélős, meg aki elfelejti kikapcsolni a mikrofont ( vagy a kinnectet, ahogy én is jártam 😎), és végig veszekedik az asszony mindenféle egzotikus nyelven..

Üdv B.

kazuma: sajnos sok ráfutás van azért is, mert nem jól lövik be a féktávot. Én is csináltam már ilyet, néha egész meglepő módon fékeznek korán. Bármennyire is figyelek, van ilyen is..
u. i.: én meg a horizont nem érzem át, nem vagyunk egyformák.

[ Szerkesztve ]

(#143674) #78687232 válasza StLui (#143670) üzenetére


#78687232
törölt tag

Esélytelen hogy ilyenekkel fárasszam magam. Project Cars fórumot követtem egy ideig, pont elég volt belőle

(#143675) MunezXBK válasza Yahhher (#143673) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ezért van úgy beállítva nálam, hogy csak a barátlistásokat halljam.

(#143676) Ti Bo válasza Baky1987 (#143660) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Igen, az a gar,ha gond van vele az ms support szériaszám alapján intézi.

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#143677) StLui válasza #78687232 (#143674) üzenetére


StLui
veterán

Most nem értettem milyen fórumra gondolsz (én az élő valódi autóversenyről beszéltem, ott is mindíg vitatják még ha döntés születik azt is)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143678) #78687232 válasza StLui (#143677) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én kérek elnézést, félreértettelek.

(#143679) StLui válasza #78687232 (#143678) üzenetére


StLui
veterán

Nincs miért. :)

FM 7-ben van olyan verseny mód amikor szellemautókkal mennek a versenyzők? Az nekem nagyon bejött.
Játszottam jó párszor Crazy-ék versenyein, nagyon jó volt, de egyrészt akadt ott is vita bőven, másrészt pont ez miatt én nagyon idegesen, stresszesen versenyeztem, és ott sok nálam sokkal gyakorlottabb, jobb versenyző volt. Így szép lassan kikoptam. Normál online versenyeken meg tényleg mindíg kilökdös valaki, nagyon jónak kell lenned, hogy elég gyorsan elhúzz. 2-3 éve találtam rá erre a ghost verseny szériára, nagyon bejött.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#143680) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A múltkori szivárogtatós téma margójára.

Véleményem szubjektív...

(#143681) turikoczka


turikoczka
aktív tag

Egyik napról a másikra nem tudok csatlakozni a netre. Se vezetékkel se vezeték nélkül. Mobilnettel megy. Ötletek? :/

(#143682) #78687232 válasza StLui (#143679) üzenetére


#78687232
törölt tag

Max a barátaiddal, rendes multiban nem találtam ilyet.

(#143683) Def26 válasza turikoczka (#143681) üzenetére


Def26
félisten

volt nekem is ilyen. go offline majd online segített.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#143684) Benoe77 válasza MunezXBK (#143675) üzenetére


Benoe77
őstag

Ezt hol lehet beállítani?

(#143685) pauliboy23 válasza Def26 (#143683) üzenetére


pauliboy23
senior tag

Ha igaz a hír, akkor a Fifa 19-ben, hivatalosan is benne lesz a Bajnokok ligája és az Európa liga. Ugye a Konaminak éppen lejárt a license.

(#143686) MunezXBK válasza Benoe77 (#143684) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jó kérdés. :D

Anno mikor megjelent az első One, akkor állítottam be.

De holnap megnézem neked.

(#143687) sugarforce


sugarforce
őstag

Uuristen mi volt itt tegnap-ma :U
Kulturaltan, az... Persze.
Raadasul ertelme sem volt az egesznek.

(#143688) r.levente75


r.levente75
addikt

505 Games celebrates Gems of War, a puzzle RPG from the creators of Puzzle Quest. Enjoy a free gift of Keys to unlock new riches and ultra-rare items as you combat enemies in match-3 battles. Download the game now for FREE. Redeem the code below or at Xbox.com/redeemcode.  YWRVK-39CCM-GDCFW-9FVKV-4K7XZ

Jött ma egy ilyen valami kód. Hátha kell valakinek.

(#143689) s7evcsenko válasza x360elite (#143649) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Én úgy olvastam, hogy nem lehet downgradelni, de akkor ezt rosszul olvastam.
Én az egész kockázatvállalást nem értem.
Aki olcsón akar játszani (szinte ingyen), az kössön magával kompromisszumot, és mondjon le a friss játékokról.
Én pl igyekeztem minden játéknál megvárni míg beesik 10k alá a használt lemezes ár, és akkor vettem meg, majd adtam el némi bukóval, vagy nullásan miután kijátszottam vagy nem tetszett.
Nem tudom mennyi egy ilyen konzol mókolás ára, de szerintem pár bukós eladás simán belefér. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#143690) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Az olcsó havi Game Pass keretén belül kiválasztottam 4-5 közepes hosszúságú játékot, amit szeretnék végigvinni. Ezek közül az első egy indie játék az Unmechanical: Extended, aminek ma értem a végére. Egy propelleres, fogságba esett kis robottal kell kiszabadulni logikai fejtörőket megoldva. Szép grafikával rendelkezik, 4-5 óra könnyed szórakozást ígér. Jelige: könnyed ezres. :)

[ Szerkesztve ]

(#143691) #78687232 válasza MrPeekaboo (#143690) üzenetére


#78687232
törölt tag

Köszi a tippet, ki kell próbálnom. A Deadlight úgyis megvár :DDD

(#143692) Jovanny2 válasza sugarforce (#143687) üzenetére


Jovanny2
őstag

Úgy látom urizen kartárs szépen beszürkült. Köszi a nép nevében, bárki is tiltotta ki. Boldogítsa tovább a PS topikot. Azért kíváncsi lennék kinek a másodregje, mert hogy az, az elég valószínű. Remélem nem jönnek újra a 0 napos regek észt osztani, múltkor is unalmas volt kicsit.

@Pauliboy23: hosszú évek után ez lehet az első, amit megveszek. :K

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#143693) Def26 válasza Jovanny2 (#143692) üzenetére


Def26
félisten

honnan veszitek, hogy másodreg? Ennyire nem lehet bonyolult a netes élet, hogy 2-3 ph accountja legyen valakinek. :D
No meg gondolom ip vagy akármi alapján pikk pakk meg lehet találni. én nem hiszem, hogy itt bárkinek is két regisztrációja lenne. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#143694) hackeeeee válasza MrPeekaboo (#143690) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnézem, köszi a tippet. :)

Véleményem szubjektív...

(#143695) hackeeeee válasza hackeeeee (#143694) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, ezt ismerem, korábbi akcióban megvettem, csak nem kezdtem bele. :) Jó kis játék.

Véleményem szubjektív...

(#143696) S e t h válasza Def26 (#143693) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tuti van rá bizonyíték.
Felelőtlenül nem vádaskodik ilyennel senki.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#143697) Bingooo válasza S e t h (#143696) üzenetére


Bingooo
csendes tag

Dehogynem. Rám is rámfogta.

(#143698) AMD Power


AMD Power
titán

Homefront The Revolution mas is nyomja?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#143699) Jovanny2 válasza Bingooo (#143697) üzenetére


Jovanny2
őstag

Gratulálok a 10. szakmai hozzászólásodhoz, 2 év alatt, kedves Bogyibarátja. :C Igazán hasznos volt ez is. :R

@def26: irigylem az optimizmusod. Akkor is itt vagy, amikor 2 naponta tiltják ki a 0-1 napos regeket, akik úgy osztják itt az észt, mintha 10 éve itt lennének? Valami alapján ki vannak tiltva, és gondolom nem bemondásra. Az IP cím elég árulkodó. De van VPN is a világon, ingyen is. Vannak bolondok, hidd el. ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#143700) zsocy


zsocy
őstag

Na már megint kezdik :D PS imádat, trollkodás, másodreg, tiszta török szappanopera lett ez a fórum :D ;]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.