Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116451) a.sebi válasza dajkapeter (#116448) üzenetére


a.sebi
őstag

Google a barátod ! Ps en van visszafelé kompatibilitás , igen csúnya összegért cserébe , bizonyos játékoknál , de nem úgy mint a boxon ahol ha megvan digitálisan , vagy lemezesen akkor ingyen játszhatod azokat bizonyos játékokat ( nem az összeset de nagyon sokat )

(#116452) pzstm válasza dajkapeter (#116448) üzenetére


pzstm
titán

majdnem. PS-en semennyi kompatibilitás nincs, itt a legelső 2001-es Xbox címek közül is 12-vel tolhatod;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#116453) r.levente75 válasza NyMRooD (#116450) üzenetére


r.levente75
addikt

"kinect halott" sajnos pedig jó móka.

(#116454) NyMRooD válasza r.levente75 (#116453) üzenetére


NyMRooD
őstag

Igen, én is sajnálom, nálam elég fontos tényező volt, ha nagyon akarták volna feltudták volna támasztani, de MS-t nem nagyon érdekelte, valószínűleg AR/VR fronton akarnak próbálkozni, csak ki lesz az a hülye aki megveszi majd a drága kiegészítőt, amit ugyan úgy bármikor dobhatnak.

Arról nem is beszélve, hogy ki akar nagy sisakkal a fején játszani órákat amikor egy 1.5 órás filmhez egy kis szemüveget is lusták voltunk felvenni a 3d-hez.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#116455) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Sziasztok.Olvasom itt,hogy rengteg játék kap One X patchet.Lessz valami javulás ezeknél a játékoknál One S en is vagy csak az X en?Gondolok itt betöltési idö rövidülésére vagy kapnak HDR támogatást?One S em van 4K tv-vel.Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#116456) r.levente75 válasza NyMRooD (#116454) üzenetére


r.levente75
addikt

:K

(#116457) red6t6 válasza Steelheart2 (#116455) üzenetére


red6t6
tag

A HDR működni fog, a 4K nem. A betöltési idő sem fog változni szerintem.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#116458) Madoc válasza Steelheart2 (#116455) üzenetére


Madoc
veterán

Semmilyen javulás nem lesz. S-re nincsenek patch-ek.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116459) Steelheart2 válasza Madoc (#116458) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen.Azért egy HDR-t adhattak volna S-re is több játéknál. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#116460) Madoc válasza Steelheart2 (#116459) üzenetére


Madoc
veterán

A megjelenő játékok amiken szerepel a hdr felirat azok tuti támogatják azon is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116461) red6t6 válasza Madoc (#116460) üzenetére


red6t6
tag

Így van, ACO már hdr, és megy a dolby atmos is, ami eléggé megdobja az élményt fülessel. Egy párszor már megmentett a hátulról támadástól. :)

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#116462) Stauffenberg válasza a.sebi (#116447) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az én kalkulációm:

Xbox One X: 160k
Xbox One S eladása: -50k
PS4 Slim: 80k
-----------------------------------
Ráfizetés: 190k

vagy:

Xbox One S megtartása: 0 Ft
PS4 Pro: 115k
---------------------------------------
Ráfizetés: 115k

Nyilván ezek új árak, használt kicsit máshogy alakul, de mindenhogyan jóval nagyobb a különbség, mint 30 ezer forint. De amúgy nem csak az árbeli különbség számít (itt most néhány AAA játéknyi különbségről beszélünk), hanem az is, hogy én szeretek Battlefield-ezni és PS4-en többen játszanak, mint az Xbox és PC platformokon együttvéve. Nyilván CQ-ra bármikor lesz elég játékos, de már belefutok olyanokba is, hogy elindítok egy kevésbé népszerű játékmódot és már nem jön össze egy teli szerver.

Én abban bízom, hogy rövidesen megjelenik egy új PS4 Pro revízió jóval alacsonyabb zajszinttel. A Sony gyakran ad ki új revíziót (alap PS4-ből gyakorlatilag évente).

Amúgy meg szeretem az Xboxom, nehéz szívvel válnék meg a platformtól teljesen. Forzára meg bőven jó a One S is.

(#116463) Seat


Seat
tag

X zajszintjéről írtak már valamit valahol?

(#116464) pzstm válasza Seat (#116463) üzenetére


pzstm
titán

Ugyanannyi mint az S-nek kb. Neha picit kevesebb. Nem hallani semmit belole ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#116465) #21946880 válasza Seat (#116463) üzenetére


#21946880
törölt tag

[link]

"Despite all that cooling, it's also silent. My external HDD is louder than the console. "

(#116466) Steelheart2 válasza Madoc (#116460) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Köszi szépen. :) Egy darabig még nem váltok X re.Nekem az S megfelel egyenlöre.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#116467) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közben végre kaptam visszajelzéseket, nincs soft ban a gepekre. Hárman is visszajeleztek hogy simán használják a gépet csütörtök/péntek óta. Elvileg hétfő délelőtt megkapom én is. (Egyik sem taco bell gép)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#116468) Def26 válasza oriic (#116467) üzenetére


Def26
félisten

Ezek usa ismerősök vagy van köztük eu is? Ha van, kiderült már, hogy beregisztrálva marad e az eu garancia 2 év?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#116469) a.sebi


a.sebi
őstag

Uraim !!!
Szerintetek ha egy barátommal ma összehomeolnánk , úgy , hogy ő is meg én is xbox one x re váltunk , úgy is megmarad a homeolás majd keddre ? nem lenne baj ha előtudnám tölteni a cuccait !
Bocs ha birka a kérdés , de nem esik le a megoldás!

(#116470) Madoc válasza a.sebi (#116469) üzenetére


Madoc
veterán

A home az boxhoz kötött tehát ujra kell.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116471) a.sebi válasza Madoc (#116470) üzenetére


a.sebi
őstag

értem , akkor gondolm célszerű kivárni , mert csak egyszer lehet évente, igaz?

(#116472) #21946880 válasza a.sebi (#116471) üzenetére


#21946880
törölt tag

háromszor változtathatod meg, ha jól emlékszem

(#116473) Madoc válasza a.sebi (#116471) üzenetére


Madoc
veterán

Várj vele, ne pazarold el szerintem.

A cuccait le tudod tölteni ha a profilját létrehozod a gépeden és onnan inditod a letöltést.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116474) a.sebi válasza Madoc (#116473) üzenetére


a.sebi
őstag

oké köszönöm

(#116475) oriic válasza Def26 (#116468) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Us. Ott csak egy év van rá.

Live-Die-Respawn

(#116477) l.skywalker válasza #10927360 (#116476) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jó lett! És én már az E3 után néztem a kirakott méreteket és százalékosan egymáshoz viszonyítva látszott, hogy az X picivel alacsonyabb de"mélyebb" gép.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116478) rdt89


rdt89
addikt

Most dobott fel egy 4.8 gigás update-t a Forza Motorsport 7-hez a rendszer. Nagy érdeklődéssel nézem ahogy peregnek a százalékok, hogy miket javítottak benne, mert ez a méret nem kevés egy hibajavításhoz, de lehet már a havi autók is el vannak rejtve benne (egy Chiron-nak örvendeni tudnék mód felett). :)

(#116479) koxkids válasza #10927360 (#116476) üzenetére


koxkids
őstag

Jó videó lett nagyon.. erősen gondolkozom egy Xbox beszerzésén, főleg a Forza miatt..
Lehet lecsapok egy X-re.. :B

(#116480) gduck válasza #10927360 (#116476) üzenetére


gduck
addikt

Jó lett ;) Épp tükörbe néztem és nem értem miért vagyok sárga :DDD

(#116481) Seat válasza pzstm (#116464) üzenetére


Seat
tag

:C

(#116482) s7evcsenko válasza Madoc (#116473) üzenetére


s7evcsenko
addikt

nem sok értelme van letölteni, ha gépet cserél, max akkor, ha külső winyóra szedi le, ez mondjuk nem derült ki a kérdésből.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#116483) Madoc válasza s7evcsenko (#116482) üzenetére


Madoc
veterán

Már belső hálón is át lehet tolni gépről gépre.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116484) s7evcsenko válasza Madoc (#116483) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Akkor nem szóltam. :R

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#116485) zzola


zzola
félisten

Edigital-tól jött tegnap levél!

Rendelésed törlésre került rendszerünkből.
Xbox One X 1TB Project Scorpio Edition játékkonzol, fekete.
Faxnak hirdették, ha nem is lesz nekik! Ez is egy bu*i cég!

(#116486) nagymadve válasza zzola (#116485) üzenetére


nagymadve
csendes tag

Sziasztok! Konzolvilágnál voltam ma, és megkérdeztem mi a helyzet a rendelésemmel? Azt mondták, hogy az előrendeléseken felül is bőven lesz még akár scorpio edition gép is a megjelenés napján.

(#116487) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

AC Origins Gold edition.
Itt a lemezen az alapjáték van és a season pass kód formájában van mellékelve, vagy a lemezen van tárolva a teljes hozzáférés?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#116488) tepenzed


tepenzed
őstag

Xbox one x kontrolleréhez is érdemes kontrolfreek gripet venni? Ps-hez használtam, egyrészt így nem ment tönkre a vacak minőségű stick, másrészt jobban tudtam kezelni fps játékokban.

(#116489) a.sebi válasza nagymadve (#116486) üzenetére


a.sebi
őstag

En is felhivtam oket ! Mondtak h kedden itt a postas !!!

(#116490) PappZ75


PappZ75
tag

Sziasztok!

Most rendelnék XBOX ONE S-t (X-el kapcsolatban úgy döntöttem, hogy nekem nem éri meg).
Lenne pár kérésem.

1. 500 GB-st veszek, mert mindenképp egy 2 TB-os USB3-as külső HDD-t teszek rá.A kérdésem az lenne hogy a letöltő kódos játékoknál be lehet-e majd állítani, hogy a külsőre települjenek? Ha igen hogy kell?
2. Kisfiam nagy kedvence a Lego Ninjago, látom a október közepén jelent meg, de csak lemezest látok, tud valaki helyet ahol letöltő kódost vehetek? Ha még nincs hogy van ez mikorra jelenik meg belőle ilyen (karácsonyra kellene). Nem akarom hogy lemezzel vacakoljon.
3. Witcher 3-at is meg szeretném venni. Érdekes, hogy lemezest látok olcsóbban,de némi többletet meg ér nekem a letöltő kódos (szintén lemez vacakolás miatt). Kérdés! Ha vásárolok valahol egy letöltő kódot, akkor lehet azt majd magyar feliratosítani és ha igen hogy?
4. Remélem ez nem warez mert nem akarok szabályt sérteni. ha van egy letöltő kódot áruló netes oldal, pl ez: [link]. akkor az itt vásárolt letöltő kódok normál módon használhatóak a konzolomon? Ha nem miért? (lehet priviben is a válasz) és ez esetben hol kell vásárolni?
5. Hol érdemes letöltő kódot vásárolni?
6. Ha van letöltő kódom ahhoz hogy aktiváljam és telepítésem ugye nem kell feltétlen aktív LIVE előfizetés?
7. Ha volt live tagságom és úgy vásároltam letöltő kódot és később nem akarok LIVE tagságot ugye futnak majd a játékok? (Kivétel ugye a live tagsággal járó havi ingyenes akciók ha jól tudom).

Köszönöm előre is a válaszaitokat.
PappZ

(#116491) gduck válasza Def26 (#116468) üzenetére


gduck
addikt

Konzolok Szervize oldalon 24 hónap MS garancia van feltüntetve ;)

(#116492) #21946880 válasza PappZ75 (#116490) üzenetére


#21946880
törölt tag

1. Lehet. Bedugod, felismeri, formázod, adsz neki egy nevet.
Megkérdezi, hogy erre akarod-e telepíteni az új dolgokat és megmondod neki, hogy yup.

Ezt a storage beállításokban is tuti be tudod állítani.

2. Érdekes, de tényleg nem találtam meg a magyar store-ban. Az amerikaiban megtalálható 60$-ért.
Onnan is megtudod venni, csak kicsit kell utána járni a dolgoknak. (A többi storet nem néztem meg.)

3.) Magyar xbox lokáció esetén magyar lesz a játék. Bárhonnan veszed. (Javítsatok ki, ha tévednék.)

4.) 90%-ban tökéletesen működnek a kódok. Van, hogy elsőre nem engedi a beváltást, de pár próbálkozásnál igen. Van amikor a magyar oldal nem engedi, de USA oldalon elsőre is beveszi a kódot. Persze ha már felhasznált kódot (vagy rosszat) adnak neked a pénzedért, akkor az MS-t az nem fogja érdekelni.

5.) Én a cdkeys.com oldalról vásároltam mindig live goldot. Tökéletesen működött mindig. 12 ezer ft-ra kijött a 12 hónapos. Játék kódokat nem nagyon vettem még, de a Unity-t is innen vettem meg megjelenése után 1 hónappal 5 euroért :D

6.) Letöltő kódot sok helyen tudod aktiválni. Böngésző, xbox, mobil app. Redeem code.

7.) Jól tudod.

ui: Jó szórakozást :)

(#116493) PappZ75 válasza #21946880 (#116492) üzenetére


PappZ75
tag

Szia!

Köszi a hasznos válaszokat. Írtam egy privit is.

(#116494) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Forza 7ben másnál is beakad verseny után ez a csilingelő hang mikor számolja a krediteket? Hát szét idegel. Addig csinálja míg be nem zárom a játékot vagy a végére nem érek a következő versenynek.

(#116495) btf válasza Gombinyó (#116494) üzenetére


btf
aktív tag

Nálam is beakad a csilingelő hang elszámolásnál, (PC-n) a tegnapi patch óta.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#116496) landoc


landoc
újonc

Sziasztok!

Ne haragudjatok az off-ért, van egy XBOX Classic konzolom és szeretném megkérdezni, hogy szerintetek mennyiért lehetne eladni?

Felraktam az apróra, de kíváncsi lennék a véleményekre, hogy jól löttem-e be.

Előre is köszi!
Lando

[ Szerkesztve ]

(#116497) Gombinyó válasza btf (#116495) üzenetére


Gombinyó
őstag

Szuper, akkor sikerült ezt is megpeccselni :D

(#116498) i@lex válasza zzola (#116485) üzenetére


i@lex
őstag

Nagyon úgy tűnik, hogy a Konzolvilág és a Konzolokszervize vizsgázott csak ötösre.
Mondjuk, eszembe nem jutna egy nem konzolspecifikus bolttól rendelni.

Olyan boltneveket olvastam mostanában, amikről életemben nem hallottam...
-10 ezer forintért most lehet enni a kefét. :U

(Nem rád vonatkozik persze, csak úgy általánosságba írtam)

[ Szerkesztve ]

(#116499) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Sziasztok! Asus VH222D monitorral össze tudnék kötni egy Xbox one-t? :B

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#116500) NyMRooD válasza landoc (#116496) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ahogy nézem mennek rajta írott játékok is, annak meg szabályzat szerint itt nincs helye, de van konzol beárazós topic ott kérdezd meg.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.