Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115351) #48967168


#48967168
törölt tag

A Pirates mikor lesz elérhető BC-ben?

(#115352) Stauffenberg válasza godzsy2 (#115349) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A nagy gyártók nem ismernek tréfát ha fillérbaszásról van szó. Az egy szál TCL meg inkább kivételként erősíti a szabályt (a legtöbb tesztben inkább meglepődnek azon, hogy ezen az áron támogatja a DolbyVision-t, ez egyáltalán nem általános).

(#115353) MasterMark válasza godzsy2 (#115349) üzenetére


MasterMark
titán

Az amúgy megvan, hogy az, hogy valami bemenő jelként támogatja, még nem azt jelenti, hogy meg is tudja jeleníteni?

Switch Tax

(#115354) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok,

Homeolok a kisfiam xboxával, látja is az összes játékot, szoktunk is játszani.
Az EA Acces is látszik, azonban az a problémám, hogy a Battlefield 4-ben a prémium pályáknál meg akarja vetetni vele.
Természetesen nekem megvannak a prémium pályák, valamiért neki nem engedi megnyitni.
Az alapjáték az Acces vaultban van, a prémiumot pedig megvásároltam.
Valakinek esetleg valami ötlete, hogy mi lehet a baj?

(#115355) dunc válasza lacuska74 (#115354) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem minden tartalalom osztható.

[ Szerkesztve ]

(#115356) parandroid válasza #48967168 (#115351) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Már az, de hogy Mo-n mikor lesz az, azt senki nem tudja.

@Def26 #115338: Ott a pont.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#115357) Heraldry válasza dunc (#115355) üzenetére


Heraldry
tag

Ez nekem is új. Van erről valahol további elérhető infó? (pl. Hol lehet megnéznem, hogy az adott játéknak van-e ilyen része.)

Nincs olyan hogy "felhő" csak olyan van, hogy valaki másnak a számítógépe... - "I love the way the Earth rotates... It really makes my day."

(#115358) dunc válasza Heraldry (#115357) üzenetére


dunc
nagyúr

Sajnos ezt nem tudom, de volt már ilyen tapasztalat!

(#115359) #48967168 válasza parandroid (#115356) üzenetére


#48967168
törölt tag

Tegnap àtvàltottam a profilt US-re, ott làtszott, de letölteni nem tudtam. Felugrott egy tizedmàsodpercre valami hiba-ablak és ennyi.

(#115360) parandroid válasza #48967168 (#115359) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

360-as storeban nem lehet trükközni a régióváltással. Néz ip-t, fizetési eszközt, érvényes lakcímet, profil migrációt, gyakorlatilag kijátszhatatlan.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#115361) #48967168 válasza parandroid (#115360) üzenetére


#48967168
törölt tag

Aha, akkor ez a baj... Eddig sosem próbáltam ezzel trükközni, elég szégyen hogy most meg kellene egy ilyen régi játék kedvéért.

(#115362) v-man válasza v-man (#115324) üzenetére


v-man
őstag

Valaki? 😆

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#115363) oriic válasza v-man (#115324) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jelenleg más ilyen oldal nincs, ahol SG Giftet tudsz venni.

Live-Die-Respawn

(#115364) v-man válasza oriic (#115363) üzenetére


v-man
őstag

Köszönöm, akkor remélem hamarosan újra lesz készleten náluk.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#115365) jeni


jeni
félisten

Nem lesz többé kapható a Kinect

(#115366) bLaCkDoGoNe válasza jeni (#115365) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Má' vó't! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#115367) negyven2 válasza jeni (#115365) üzenetére


negyven2
veterán

Kapni majd még lehet, csak nem gyártanak többet belőle.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#115368) jeni válasza negyven2 (#115367) üzenetére


jeni
félisten

Később igaz lesz majd az állításom. Ez azzal jár majd,hogy játékok sem lesznek majd írva a Kinect-re!
Microsoft háza a hozzá nem értések gyülekezet társasága lesz majd. A szoftverek (OP.) és pár hardverek amelyek lesznek nevük alatt forgalmazva.
Kinect halott,mobil szektor halott.

(#115369) parandroid válasza jeni (#115368) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Már jó ideje nem készült kinectes játék sem. Megjelenéskor volt pár, aztán egy ideig még lehúztak pár bőrt a just dance szériáról, meg ilyesmik, de nagyjából vagy 2 éve semmi új játék nem volt Kinectre.

Kedvencem az, ahogy az lett a hivatalos indoklás, hogy 'a vásárlók nem fogadták jól'. Jah, ha nincs mit csinálni vele, akkor nyilván senki nem örül, hogy emiatt drágábban kapja a konzolt. Illett volna egy kiépített szoftver-bázissal készülni a startra, és nem utána meglepődni, hogy a 360-as Kinecthez képest mind mennyiségben, mind minőségben visszalépést jelentő kínálat láttán mindenki csak fanyalog. Nem az eszközzel volt a baj, hanem hogy nem volt mire használni.

Egyébként a mobil szegmensben pontosan ugyanezzel szopatták meg magukat. Kijöttek egy jó hardverrel, egy jó rendszerrel, appok meg sehol. És közben folyamatosan sulykolták, hogy itt a tökéletes átjárhatóság az asztali és mobil eszközök között. MS Office meg előbb volt iOS-re, mint Windows Mobilre-ra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#115370) #67947008 válasza jeni (#115368) üzenetére


#67947008
törölt tag

A kinect évek óta halott. Ezt mindenki tudta már.

(#115371) appleGjuice


appleGjuice
tag

Lejárt az AC Origins embargó, kint vannak a tesztek, elég pozitívak. Holnap irány Egyiptom! :C :C

(#115372) Silεncε


Silεncε
őstag

Remélem ma már kikerülnek a GwG játékok, nagyon kíváncsi vagyok a novemberi felhozatalra

[ Szerkesztve ]

(#115373) IntelKiller7 válasza jeni (#115368) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem mintha most lenne normális játék Kinectre. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115374) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Wolfenstein 2: The New Colossus Review

Elég combos 10/9 -cel nyitott! :K

Clocking in at around 15 hours, Wolfenstein 2: The New Colossus is a big, booming shooter with a well-paced plot, slick levels, and great gunplay - package we don’t see very often in 2017. October might be a crowded month, but this one game that needs to be experienced.

Pros:
Great story
Amazing voice acting
Gunplay stays fresh
Memorable levels

Cons:
Slight texture pop-in

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#115375) turikoczka válasza Silεncε (#115372) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Nem merem olcsón megvenni a Steepet mert akkor tuti bekerül a kövi hónapba :D

(#115376) IntelKiller7 válasza turikoczka (#115375) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Korai lenne. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115377) ferkoczy válasza parandroid (#115369) üzenetére


ferkoczy
tag

Idén is volt néhány...

De lehet h csak egy :-D

[ Szerkesztve ]

(#115378) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Este csapatás. :) Kár, hogy még nem az X-en. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115379) Zoleee83 válasza IntelKiller7 (#115378) üzenetére


Zoleee83
addikt

Elég jókat kapott az AC is:

IGN – 9/10
Gamespot – 7/10
Polygon – 8.5/10
Game Informer – 8.5/10
Critical Hit – 9/10
RPG Site – 6/10
Forbes – 9.25/10
GamesRadar+ – 5/5
USgamer – 4.5/5
Eurogamer – Ajánlott

:K

Szerk.: IntelKiller7 - Told végig, mert messze van még nov. 7. , majd told végig OneX-en, biztos állat lesz úgy is. :DDD

Nálam a Rise of the Tonb Raider pihen úgy a polcon, hogy pakolom egyik oldalról a másikra, nov.7.-ig.... :B

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#115380) IntelKiller7 válasza Zoleee83 (#115379) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:) Szívem szerint el sem indítanám még, de hát kell a teszt belőle. :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115381) turikoczka válasza IntelKiller7 (#115376) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Meglepően olcsón adják és jönnek a téli hónapok, plusz az előző gwg-ben nem nagyon voltak tripla A-s cuccok...meglátjuk :)

(#115382) l.skywalker válasza jeni (#115368) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Tegyük már rendbe a fogalmakat. Ez nem feltétlenül az MS hibája. Tény, hogy innen nézve kicsit könnyen mondtak le egy olyan eszközről, amit egyébként akik használta, azok szerettek. De ha nem lát benne fantáziát a fejlesztői oldal, akkor bizony olyan kérdések, mint a gyártási költség vs. eladási költség vs. valós tartalom nagyon is előtérbe kerül. PS4 Pro VR sisakja is hasonló dolog csak még viszonylag "új"...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115383) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Nah akkor vágjunk bele. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115384) Madoc válasza IntelKiller7 (#115383) üzenetére


Madoc
veterán

Ne spojlerezzéé!! :DD Majd 7.-én..

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115385) jeni válasza l.skywalker (#115382) üzenetére


jeni
félisten

Xbox 360 konzolon élveztem a kezes játékokat. Nagyon szórakoztató volt. One (S,X) oldalról nincs infóm. Úgy gondolom ez egyes egyedül az MS problémája! Neki kellett rendeléseket,anyagi támogatásokat a fejlesztők fele leadni vagy egy ilyen csoportokat alkalmazni. Ez érvényes a mobilszektorra is. Az,hogy nem voltak apps a Windows 8,8.1,10 rendszereken az nem is a felhasználókon múlt és ők nem felelősek arra nézve miért is fogyott kevesebb a Windows mobilokból. Végén már csak a Nokia gyártót nekik telefont,ez sok mindent elmond-elmondott az MS cégről.

(#115387) IntelKiller7 válasza Madoc (#115384) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nah első kifagyás megvolt. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115388) l.skywalker válasza jeni (#115385) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hiába gondolod ezt így, ettől függetlenül ez nem így működik. Hogy sikeres legyen egy termék, sokszáz game kellene rá, és azt nem fofgja tudni egy MS Studió maga kinyomni magából, de még a marketing sem fog rajta segíteni, ha nem nyitott rá a többi fejlesztő. Ebbe belebukott már ezer sikeres eszköz a Nokiától kezdve a Blackberry-ig. Nagyszerű eszközök voltak szar tartalommal.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115389) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

L.A Noire trailer

Live-Die-Respawn

(#115390) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#115389) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De imádtam ezt a játékot X360-on! A sztori, a zenék, a hangulat... minden ott volt.
A Sleeping Dogs-hoz hasonlóan sajnálom, hogy a fejlesztő stúdió bezárt és nem lesz folytatása.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#115391) Ragnar95 válasza bLaCkDoGoNe (#115390) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Illetve a maga korában egyedülálló volt, ahogy valódi színészekről modellezték a szereplők mimikáját az átvezető videókban, az is zseniális volt. Én is imádtam azt a játékot, főleg, hogy kb csak a Mafia, meg az L.A.Noire ami az adott kor hangulatát ennyire jól átadja, nagy kár valóban, hogy nem lesz folytatás.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#115392) Dadpool


Dadpool
aktív tag

Novemberi GWG: Trackmania Turbo, Tales from the borderlands :)
Xbox 360 : Deadfall Adventures, Nights into dreams

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#115393) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115394) Csapoati válasza IntelKiller7 (#115393) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha ez a valód lista, akkor nagyon örülök, főleg a Trackmania Turbo miatt. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115395) Madoc válasza Csapoati (#115394) üzenetére


Madoc
veterán

Majornelson most küldte el, ez hivatalos.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115396) oriic válasza IntelKiller7 (#115393) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hónapok óta az első GOLD lista ami nem érdekel, mert minden megvan rajta. :C Konkrétan örülök is neki, mert így sincs időm mindennel játszani. :O

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#115397) Zoleee83 válasza oriic (#115396) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ugyanez itt is. Hálisten' a Goldom is lejárt, Ea Acessen is ott a millio játék + amiket megvettem. 😅

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#115398) negyven2 válasza oriic (#115389) üzenetére


negyven2
veterán

Ráadásul a trailer One X-en lett rögzítve.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#115399) hülyegyerek válasza hackeeeee (#115309) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Én a győriben láttam egy 500gb-os Minecraft bundlit 60-ért. Gondolkodtam is rajta befektetési célból, de aztán otthagytam.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#115400) parandroid válasza oriic (#115396) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Trackmania nekem lemezesen van meg, Tales from the Birderlands érdekesnek tűnik. TM pár hete volt akcióban, majdnem megvettem, hogy kegyen meg digitálisan, szerencsére ellen tudtam állni neki.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.