Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115251) gduck válasza modflow (#115202) üzenetére


gduck
addikt

És miért vagy Insiderben? Annak az a lényege, hogy sűrűn kapsz - néha instabil - frissítést és tesztelsz. Ha nincsenek ilyen ambícióid, akkor felesleges az Insider ;)

[ Szerkesztve ]

(#115252) SütiGTi válasza turikoczka (#115249) üzenetére


SütiGTi
senior tag

Volt mar egyszer ilyen. Felhivtam akkor oket es elmondtam mi a helyzet, es meglepetesemre nem neztek hulyenek az ugyfelszolgalatnal... :)

(#115253) gduck válasza pzstm (#115239) üzenetére


gduck
addikt

Magyarországon is csinálhattak volna egy kis felhajtást! MS pénztárca kibírta volna...

(#115254) KardosAttila válasza turikoczka (#115249) üzenetére


KardosAttila
aktív tag

Nálam se megy a live. Szintén telekom

(#115255) pzstm válasza gduck (#115253) üzenetére


pzstm
titán

nem kizárt, hogy lesz valami kicsi ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115256) r.levente75 válasza KardosAttila (#115254) üzenetére


r.levente75
addikt

Kíváncsiságból megnéztem csatlakozik e, igen de nagyon nehezen. Kb 10x annyi időbe telt.

(#115257) Stauffenberg válasza #67947008 (#115221) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Teljesen komolyan mondom. A Forza sorozat (mindkét vonala) a kedvenc autós játékaim között vannak, de nem amiatt, hanem annak ellenére szeretem, hogy kismillió feláras autócsomaggal, DLC-vel, VIP passal meg anyámkínjával húznak le (vagyis próbálnak). Ezt nem csak én mondom, hanem a kicsit is kritikusabb Forza kedvelőktől is gyakran hallom (akár itt a topikban is).

A Microsoft már huszonéve ezt csinálja a játékiparban. Két régi nagy kedvencemet (Flight Simulator, Train Simulator) is azért kaszálták el, mert nem tudtak érdemben mit kezdeni azzal, hogy a third party fejlesztők felől is pénzt szedjenek be. A mai Microsoft címeket már új alapokra helyezték: Nincsenek third party fejlesztők és kész, extra tartalmakért lehet keresni a Microsoftot, senki mást.

(#115258) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

üdv.
box gondolt egyet és a nat type unavailable lett, nem megy semmi online dolog, hiába kapcsoltam ki a routert par percre, nyomtam egy clrear mac addrest, de semmi...:/

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#115259) takyka77


takyka77
tag

Sziasztok!
A fiamnak tavaly vettem Live Gold éves előfizetést, ami 3-4 nap múlva lejár. Azt szeretném kérdezni, hogy, vehetek egy másik előfizetést neki, vagy a meglévőt kell megújítanom, hogy továbbra is éljen neki?

(#115260) oriic válasza takyka77 (#115259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha most veszel és aktiválod, akkor hozzáadja a maradék időhöz.

Live-Die-Respawn

(#115261) takyka77 válasza oriic (#115260) üzenetére


takyka77
tag

Rendben, köszönöm.

(#115262) EmThor


EmThor
addikt

Ninja gaiden-t meg lehet venni store-ból? Vagy kell keríteni lemezt?

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#115263) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Most értem haza, szolgáltató Telekom akkor nálam se valószínű hogy lesz Live?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#115264) WhiteAngel89 válasza Bogyi007 (#115263) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

nekem is telekom

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#115265) r.levente75


r.levente75
addikt

Valami gond biztos van a kapcsolódással, mivel az FH3 megint network diagnostic problémát dob.
Egyik pillanatról a másikra, nincs megint multija. Nagyon remélem, hogy holnap megjavul, ha nem marad az egyetlen reményem megint a router újratelepítése.
Azért kíváncsi lennék ez mitől van megint??? szolgáltató vagy ea server vagy box.

(#115266) Bogyi007 válasza WhiteAngel89 (#115264) üzenetére


Bogyi007
veterán

Box nálam is kuka a Live...

A Ps viszont be tudott jelentkezni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#115267) misuti válasza gorgocska (#115243) üzenetére


misuti
tag

Valami gáz van,nem megy sztem sehol!

(#115268) aki955


aki955
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos erre hivatkozást nem találtam de ebben a topikban mennyire lehet adok-veszek témát feldobni? :) Van egy dolog amit egy ideje keresek és abban reménykedek itt hátha valakinek van az amit keresnék úgyhogy valamilyen szinten kétségbeesett segítség kérés is lenne a dolog :)

előre is köszönöm!

(#115269) #67947008 válasza aki955 (#115268) üzenetére


#67947008
törölt tag

Keresni (kérdezősködni) lehet, hirdetni nem.

(#115270) Synaptic


Synaptic
senior tag

Belép utána kidob 1-2 percen belül by by tamassal ..
Szintén telekom.

Egyébként az összes https es oldal szarakszik

[ Szerkesztve ]

Ryzen-7-3800x/Asrock x570SteelLegend/Asrock-PhantomGaming-6800Xt

(#115271) Jovanny2 válasza aki955 (#115268) üzenetére


Jovanny2
őstag

Tilos a topikban az adok-veszek téma. Arra ott a Hardverapró.

Telekom itt Kecskeméten is szarol, bár most felengedett, de közben elálmosodtam, úgyhogy kikapcsoltam. Mobilnettel (Voda) ment szépen.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#115272) aki955


aki955
csendes tag

Előtted azt írták szabad :) Akkor, ha keresek egy gyűjtői kiadást a Dark Souls 3-ból az nem kiírható?

(#115273) IntelKiller7 válasza gduck (#115251) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mert anno menő volt kérni meghívót. :))
90%-a nem is küld visszajelzést. És ez kb minden ilyen bétás dologra igaz. iOS dev bétákat is sokan leszedik, csak, hogy 3 hónappal előbb meglegyen az új iOS.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115274) Jovanny2 válasza aki955 (#115272) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem inkább nekem higgy: PH! alapelvek abszolút kezdőknek: "Hirdetést csak és kizárólag a Hardveraprón adj fel, a fórumon tilos hirdetni."

A "keresek" is hirdetés. Erről szerintem kár vitát nyitni. Te kérdezted, én válaszoltam, de úgy látom felesleges volt... :U

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#115275) #67947008 válasza Jovanny2 (#115274) üzenetére


#67947008
törölt tag

Akkor aki megkérdezi, hogy hol lehet venni olcsón X dolgot (minden héten keresnek olcsó live lelőhelyet), akkor az megszegi a PH szabályait. Értem. Aki musztit ajánlja live gold eladásra, az...?

Nyugodtan beírhatja, hogy olyan embert(helyet) keres, akinek van eladó XY dolga. Ezért még senkit sem büntettek meg.

[ Szerkesztve ]

(#115276) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear Survive EU megjelenes: februar 22.

Live-Die-Respawn

(#115277) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jön a Hitman: Game of the Year és November hetedikén 4K patchet kap [link]

CoD: WWII is XoX Enhanced lesz?[link]

23 játékkal bővült a XoX Enhanced lista az xbox.com [link]

November 10-én új ingyenes MMO játék érkezik Skyforge címmel [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115278) pzstm válasza l.skywalker (#115277) üzenetére


pzstm
titán

Cod 100% az lesz ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115279) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

The Xbox One X Paradox | Great System but SCARY Future?

Érdekes videós esszé az Xbox One X jövőjéről. Nem is annyira az XOX-ről szól ez, hanem úgy általában véve a konvencionális konzolok jövőjéről. Bár a szerző előrendelt egy Scorpio kiadást és jelen generáció legjobb konzoljának tartja, de azért vannak itt olyan felvetések is, amik egyes érzékeny fanboyokat kiboríthatnak, ezért nem megvitatni akarom, csak itt hagyni, hátha lesz még valaki, aki szintén érdekesnek találja a videót. :)

(#115280) mike1334


mike1334
veterán

A GoW 4 trial 10 órás? Annyi idő alatt elvileg végig is lehet játszani a single playert nem?
Amúgy van valami történeti összefüggés a korábbi részekkel? Jó pár éve játszottam vagy fél órát az első résszel, azóta semmi. Megéri a régebbi játékokat is beszerezni? Ha igen, akkor remélem lesz vmikor a közeljövőben DwG akcióban, még majdnem 4 hétig tart a live goldom :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#115281) Zoleee83 válasza mike1334 (#115280) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ha csak keresztül akarsz rohanni a játékon akkor talán, de annak nem sok értelme lenne..
Szerezd be az előző részeket, Cdkeysen a GoW2-GoW3 most ~1k / db pl, megéri.

HowLongToBeatGOW4

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#115283) l.skywalker válasza oriic (#115282) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Összedobjuk nekik? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#115284) pzstm válasza Stauffenberg (#115279) üzenetére


pzstm
titán

console dying erős kicsit...inkább azt mondanám paradigm shift történik. Jelenleg senki nem tudja, hogy ez az úgynevezett köztes generáció mennyire jó vagy rossz, mi sül ki hosszú távon belőle...teljesen új ez PS4 Pro és Xbox One X tekintetében is.

Lesz teljesen új generáció még egyáltalán? 5-6 évet nem tudnak adni, annyira felgyorsultunk. Évente újabb telefonok jönnek, újabb generációk jönnek (amik szerintem nem generációk, csak ráncfelvarrások)

3 év minimum kell egy új hardvernek, és nyilván nem titok, hogy Phil Spencer a next Gen Scorpio-n dolgozik/gondolkozik már.

Ami nagyon érdekes, hogy a Hyper-V és egyéb dolgoknak köszönhetően MS megoldotta a teljes visszakompatibilitást.

Ha két év múlva Sony azt mondja teljes generációváltás jön, akkor kiadnak egy PS5-öt ami nem fogja futtatni azokat a játékokat ami PS4/PS4 Pro esetén mennek?

Érdekes kérdés, és tényleg egyszer szívesen elmélkednék/értelmesen vitakoznék is akár valakivel erről...meglátjuk 3-4 év múlva mivel jön ki Sony és MS is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115285) Jovanny2 válasza #67947008 (#115275) üzenetére


Jovanny2
őstag

Kerek 61 napja vagy itt tag, és elég magas lóról beszélsz. Elárulod mi az eredeti login neved? Csak mert ezalatt a 61 nap alatt eléggé aktív lettél...ő kérdezett, én válaszoltam. A szabályzatból másoltam ide egy mondatot. Én, és mások is kaptak már hasonlóért figyelmeztetést. Nem büntetést, figyelmeztetést. Ezek PÜ-ben érkeznek, ezért nem látja a nagyérdemű. Témát lezártam.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#115286) mike1334 válasza Zoleee83 (#115281) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#115287) n.p válasza negyven2 (#115074) üzenetére


n.p
csendes tag

Mi a megoldás akkor a Magyarországon nem elérhető Fuzion Frenzy megvételére Xbox One-ra?

(#115288) rdt89 válasza pzstm (#115284) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem az Xbox One a visszafele kompatibilitásával hatalmas játékmennyiséget szabadított a felhasználókra, amit most a Classic BC-vel tovább növelnek. Egy generáció váltással lehet az új alapok miatt ennek lőni fognak, így sokan nem váltanának még egy jó darabig. Ps fronton is így gondolom, most 2 év múlva kiadnak egy új generációs konzolt, akkor az eddig oly sok megjelent ps4 játék remastered-et kap? Szerintem ez a ráncfelvarrás volt a legjobb ötlet mind a két oldalon, mert szebb grafikát tud adni azoknak akik igénylik. Én most a Prince of Persia játékkal tolom XO-n, és ugyan olyan élmény és vigyor van az arcomon játék közben, mint 2004-ben, a grafika mellékes a 4:3-as képarány se zavar, mert a játékélmény mindenért kárpótol. :)
Ha még 4-5 évig marad ez a generáció se zavar, mert ez a grafika szerintem már kielégítő, a játékélményre kellene most már rágyúrni. A legérdekesebb számomra, hogy x360-on voltak olyan játékok, mint a Red Faction: Guerrilla és Armageddon, ahol a környezet rombolható volt, már azon a hardveren meg tudták oldani azt a mostani szemmel is elég szép látványt, szóval szerintem még van potenciál bőven ezekbe a gépekbe, csak optimalizálni kell. XO-ra jött ki egyáltalán olyan játék amiben annyira lehet bontani a környezetet? Én nekem egy se jut eszembe. Nekem ez a véleményem erről a témáról. :)

(#115289) pzstm válasza rdt89 (#115288) üzenetére


pzstm
titán

nem biztos, hogy a jelenlegi virtualizáció mellett amit az MS csinál, akár generációváltásnál is ne oldanák meg a teljes újgeneráció esetén is hogy launchkor elérhető legyen minden visszafele is...durva lenne nagyon, meglátjuk. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115290) Silεncε válasza pzstm (#115289) üzenetére


Silεncε
őstag

És akkor az következő Xboxon egy Xbox One emulátorban futna egy Xbox 360 emulátor :DD Amúgy most a Classic játékok emulátora a rendszerbe van beépítve vagy pedig a 360-as bc-t használják ki?

(#115291) powerade73


powerade73
csendes tag

Üdv!

Singapúrból lehet még Gift Card-ot vásárolni?

PS4 - TheFurionHUN

(#115292) n.p válasza Silεncε (#115290) üzenetére


n.p
csendes tag

Az Xbox One és az Xbox Classic is X86, az Xbox 360 pedig PowerPC. Kizártnak tartom hogy dupla emuláció lenne a háttérben...

(#115293) negyven2 válasza n.p (#115287) üzenetére


negyven2
veterán

Xbox profil régió váltás. Viszont egyrészt ez problémákat okozhat a Goldos játékokkal, meg 360-al. Másrészt átlagosan 3x többe kerül a játék. Harmadrészt trükkös a játékok megvásárlása.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#115294) n.p válasza negyven2 (#115293) üzenetére


n.p
csendes tag

Köszi, magyarul próbáljak meg inkább szerezni egy lemezest?

(#115295) Zoleee83 válasza pzstm (#115289) üzenetére


Zoleee83
addikt

Volt erről egy érdekes cikk a napokban az IGN-en, érdemes elolvasni, hogy mi munka és erőfeszítés kellett a 360 visszafelé kompatibilitásának eléréséhez. :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#115296) pzstm válasza Silεncε (#115290) üzenetére


pzstm
titán

úgynevezett nano Hyper-V virtual machine kreálás van 360 és original Xbox játék elindításánál is.

Csúnyán/pongyolán fogalmazva fogd fel úgy, hogy csinál egy virtuális gépet az Xbox Neked, ami lehetővé teszt hogy ezt futtasd. (mély részleteket nem mondhatok el, de Windows Serverben és enterprise biztonsági featurekben is használják a dolgot, annyira s*ar csak nem lehet :D)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115297) pzstm válasza Zoleee83 (#115295) üzenetére


pzstm
titán

igen olvastam, sőt azt is tudom, hogy eredetileg a 360 BC-t Xbox One launchra tervezték ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#115298) DaveHutt válasza Zoleee83 (#115295) üzenetére


DaveHutt
őstag

Érdekes ilyeneket olvasni. Azt lehet tudni, hogy a BC 360-as címek milyen felbontáson futnak? Red Dead Redemption, Gears of War érdekel pl.

[ Szerkesztve ]

(#115299) Bogyi007 válasza DaveHutt (#115298) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én sok játékot toltam így újra - Gears kampányokat például - s szerintem minimum ugyanazt visszakaptuk amit 360-on láttunk. A Gears 3 BC alatt is látványorgia...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#115300) #24720640 válasza Jovanny2 (#115285) üzenetére


#24720640
törölt tag

Nem értem, mi az összefüggés az aktivitás és a regisztráció dátuma között? (Semmi).

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.