Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#116901) A.tessz


A.tessz
senior tag

Baromi jó a gép, egyenlöre shadow of wart tolom rajta. :R
Tudtam ma szerezni egy gépet!

( lemondtam , de holnap akarnak egy project scorpiot hozni media markt-ból Dunakeszire) ha valakit érdekel akkor ,reggel nem mondom le. ( nem nyerészkedés rendes áron)

[ Szerkesztve ]

(#116902) red6t6


red6t6
tag

Lesznek árak BF-kor, úgy látom...
[link]

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#116903) sugarforce válasza Bogyi007 (#116873) üzenetére


sugarforce
őstag

Johogy. Szabin leszek es nem vettem xox-ot , szoval engem erdekel :DD

(#116904) #21946880 válasza l.skywalker (#116900) üzenetére


#21946880
törölt tag

[Project Scorpio Announcement - E3 2016 Microsoft Press Conference]

"Project Scorpio will be the next edition to the XBox One family."

Már akkor is el lett mondva, hogy mindennel kompatibilis lesz (6:40-től) továbbra is és tudtuk, hogy ugyanúgy fog működni, mint a PS4 pro a sanyinál.

ui: Nem kötözködésnek írom ezeket a kommenteket, csak aki tényleg figyelte azt amit az MS kommunikált, az tudta, hogy mi fog történni.

[ Szerkesztve ]

(#116905) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Most már mehet mindenki aludni. Holnap hosszú éjszaka elé nézünk :)

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#116906) EmThor


EmThor
addikt

YouTube - Xbox Live Fr csatornát tudom ajánlani.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#116907) Zoleee83 válasza red6t6 (#116902) üzenetére


Zoleee83
addikt

65k körül beneveznék egy PS4 Slimre :K

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#116908) tepenzed válasza red6t6 (#116902) üzenetére


tepenzed
őstag

lesznek, csak kár, hogy mi ebből semmit nem látunk majd :D
Itthon vicc az egész black friday, a digitális játékoknál meg nem szokott akkora csoda lenni

[ Szerkesztve ]

(#116909) krx21 válasza Def26 (#116887) üzenetére


krx21
nagyúr

A menü, nem tudom, nincs már visszonyítási alapom, rég volt boxom. Gyors.
Garit még nem néztem. Hogy kell?
Forza 7 csekkolva, elég jó. De létezik, hogy játék közben nem megy tovább az install??? Játszottam vagy 30 percet, mikor kiléptem ugyan onnan folytatta...

(#116910) Madoc válasza krx21 (#116909) üzenetére


Madoc
veterán

Beregeled itt :link

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116911) l.skywalker válasza #21946880 (#116904) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszi!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116912) red6t6 válasza krx21 (#116909) üzenetére


red6t6
tag

Ha elkezdesz játszani, akkor a töltés megáll addig, amíg játszol, hogy ne foglalja a sávszélességet.

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#116913) #48967168 válasza Bogyi007 (#116879) üzenetére


#48967168
törölt tag

Hát az MS már elkezdte... Szerettünk volna előre beregelni egy új acc-ot, de sajna megálltak a szerverek... (ops...)

Remélem holnapra rendbe rakják! :)

(#116914) Madoc válasza #48967168 (#116913) üzenetére


Madoc
veterán

Eszerint minden ok.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116915) krx21 válasza Madoc (#116910) üzenetére


krx21
nagyúr

:R
Köszönöm, majd holnap! ;]

(#116916) a.sebi


a.sebi
őstag

hoppá mediamarkt nagyon lelkes !

(#116917) Madoc válasza a.sebi (#116916) üzenetére


Madoc
veterán

Pedig pont azért mondtam le ott a rendelésem mert azt írták emilben hogy csak 7.-e után adják fel.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#116918) MunezXBK válasza a.sebi (#116916) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Érdekes, se az itteni MM, se Saturn oldalán nem találok X-et. Ez, hogy létezik? :D

(#116919) Jovanny2 válasza MunezXBK (#116918) üzenetére


Jovanny2
őstag

Rossz ország... ;]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#116920) l.skywalker válasza MunezXBK (#116918) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116921) zzola


zzola
félisten

Jöhetnek majd a további beszámolók, főleg ps4pro userek véleménye érdekel!

(#116922) Jovanny2 válasza zzola (#116921) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ezt beírnád a PS topikba is? :DDD Ha már főleg az ő véleményük érdekel... ;)

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#116923) zzola válasza Jovanny2 (#116922) üzenetére


zzola
félisten

Miért írnám be? X-re vagyok kíváncsi, vagy nem volt érthető amit írtam?

(#116924) #10927360 válasza zzola (#116921) üzenetére


#10927360
törölt tag

Mondd, hogy mire vagy kíváncsi és írom! :)

(#116925) l.skywalker válasza Jovanny2 (#116922) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Főleg olyanok véleményére kíváncsi akik PS4 Pro-t és Xbox One X-et is használnak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116926) Jovanny2 válasza zzola (#116923) üzenetére


Jovanny2
őstag

De, érthető volt. Csak vicceltem. Nyugodjál meg, attól megnyugszol...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#116927) birorichard válasza l.skywalker (#116883) üzenetére


birorichard
őstag

Hát nézd, csúnyán állva hagyta őket a konkurencia a startnál, azóta az első előremutató dolog az x lesz, az is csak azért, mert egy év előnnyel/késéssel érkezett (megfelelő aláhúzandó). Ha nem látod, hogy ezeknek mik voltak és ma is mik az okai, te dolgod, nincs kedvem már érvelni ebben topikban, mert rögtön ps vagy Isten tudja milyen fanboy leszek, mint ahogy az már annyiszor megtörtént itt, uh. ha szerinted minden ok, akkor legyé vele így, nem bántásból, nekem tényleg 8.

(#116928) #48967168 válasza l.skywalker (#116925) üzenetére


#48967168
törölt tag

Holnaptól én is szívesen válaszolok, de mi a kérdés? Azt gondolom nem várjátok, hogy multiplatform stuff-okat teszteljek? :) Arra ott van Ricsi...

(#116929) a.sebi válasza MunezXBK (#116918) üzenetére


a.sebi
őstag

Itthon előlehetett rendelni !

(#116930) i@lex válasza birorichard (#116927) üzenetére


i@lex
őstag

Most tényleg nem bántásból, de megkérdeztem a p.csömet erről a témáról, és őt sem érdekelte most ez.

Mindenki lelkes, ül a hypevonaton, én speciel forgolódok az ágyban, mint b.zi a gőzben annyira várom a holnapot, te meg pont most jössz ezekkel? Menjél aludni (te legalább tudsz) vagy játsszál valamivel inkább. :)

A balh.rémet sem érdekli már melyik konzolgyártó melyik generációt nyerte meg... :U

Egyszerűen csak játszatok már, ott és azzal amivel akartok...

(#116931) sugarforce válasza birorichard (#116927) üzenetére


sugarforce
őstag

Tényleg nem bántásból, de ezt most nagyjából úgy mondod, mintha megkéne mást győzz arról, hogy miért látja rosszul a dolgokat.
És ez most elsősorban nem Neked szól, de őszintén soha nem értettem, hogy egyesek miért éreznek kényszert arra, hogy egy héten legalább egyszer előjöjjön a read only módból és majdnemhogy kioktatva, hülyének nézve a másikat, fikázzák az adott konzolt, a konkurenciát fényezve és, hogy ezt miért nem látják be a "vak fanboyok és a látni nem képes tagadók" végre? Felnőttek vagyunk (vagy legalábbis papíron :DD ), tiszteletben lehet tartani a másik döntését, ki mit vesz, nem kell ráeröltetnünk egymásra, hogy ugyanúgy vélekedjünk dolgokról, lépjünk már túl ezen basszus. Most őszintén valaknek attól kisebb lesz a p****, hogy a másik az xboxot szereti és tartja jobbnak? Kétlem. Akinek meg mégis, azt nagyon tudom sajnálni.
Ugyanúgy igaz ez visszafele is.

(#116932) #81556480


#81556480
törölt tag

Van esetleg itt olyan aki usa-ban , optimum wifiről használja eme remek szerkezetet?

Van hogy órákig játszok, majd kidob, hogy "rockstar games services are unable " (aztán nem csak gtao , de más se fog menni), pedig nethez csatlakozva vagyok , teszt szerint is jó, minden jó, de mégse jó.

(#116933) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha valakit erdekel, van egy Xbox One X Project Scorpio elorendelesem, amit szivesen atadok (576kbyte).

Ket helyrol rendeltem elo, hogy tuti legyen, de a Konzolvilagba levot veszem at holnap.

(Az 576-os is tuti, ma jott SMS, hogy atveheto holnap a Westendben).

Akit erdekel, PU. Elso viheti, valahogy megoldjuk.

[ Szerkesztve ]

(#116934) turikoczka válasza #81556480 (#116932) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Egy haverom aki gamer, képes rám írni h az X-re nincs egy játék se és szánalmas ez...én hülye meg azt hittem h csak a 12 évesek youtube-on gondolják ezt...Komolyan el kellett magyaráznom neki h mi értelme van ennek a konzolnak. :W :W

(#116935) #21946880


#21946880
törölt tag

[Introducing Insects, an Interactive Ultra HD, HDR Experience]

"Xbox One X owners will get a 4K HDR 'Insects' demo to showcase the leap between HD and UHD"

"Microsoft is releasing a special demonstration game to showcase the differences between 4K and HDR vs. SDR and 1080p on the Xbox One X."

Aki olvasni szeret: windowscentral

(#116936) fcb92 válasza turikoczka (#116934) üzenetére


fcb92
tag

Ha a haverod akkor nem lehet, hogy csak sz.pat teged? :D

(#116937) pzstm


pzstm
titán

The Power of X Comes to Bethesda Titles

Over 50 games are now #XboxOneX Enhanced with more to come!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#116938) turikoczka válasza fcb92 (#116936) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Bár úgy lenne :D

(#116939) l.skywalker válasza birorichard (#116927) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, ez így van. Piaci részesedést nézve egyértelmű hogy a jelenleg a Playstation a sikeresebb. De számít ez igazából bármit is? A különböző konzolon elérhető játékok többsége úgy is megjelenik mindenre és még PC-re is. Azok amelyek exkluzív kiadásban jelennek meg leginkább igazi rajongóknak mondanak bármit is. Ami nekünk, ennek a zárt közösségnek számít, hogy legyen kivel játszani - legyen állandó tartalom szolgáltatás és működjön. Ehhez viszont nem kell óriási sikeres sales. Ehhez elég ha profitabilitás pl. az Xbox. És nyugodtan mondd el a véleményed, a többiek úgy sem csinálhatnak semmit :D

És urak: maradjunk meg kulturált szinten kérem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#116940) majorbe


majorbe
csendes tag

Sziasztok.

Ma írt a Konzolvilág, hogy mehetek a One X-ért. Mivel ez lesz az elő konzolom/konzolunk (elsőnek nem rossz :N ), szeretnék tanácsot kéri, hogy 8-10 éves gyerekeknek, lányoknak, milyen játékokat ajánlotok (már ha oda fogom engedni őket játszani, ami nem valószínű..tanulajnak :N ).

Köszi.

Mértékletesség mindenben, a többi csak duma..............................

(#116941) pzstm


pzstm
titán

Three more Xbox 360 classics will be enhanced for Xbox One X (for a total of 7) including Skate 3, Mirror’s Edge, and Gears of War 3

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#116942) Bogyi007


Bogyi007
veterán


Deals With Gold (11/7 - 11/13) Via Xbox Store

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#116943) -ZeeZee- válasza Bogyi007 (#116942) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

:R

(#116944) bulikavagyok válasza turikoczka (#116934) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Eleinte még bosszantott de ma már csak nevetek azokon akik ezzel az "xboxon nincs mivel játszani" dumával jönnek. Ehhez vagy sík hülyének kell lenni, vagy óriási trollnak. ;]

pzs: Induláshoz képest nem rossz! Látva ezt a listát már csak az F1 2017-et kell most gyorsan beszereznem.

Ja! Eddig bírtam aludni amúgy. :W Olyan izgatott vagyok mintha 8 éves lennék kb.. :D 10-re elmegyek a gépért, de nem tudom, h h fogom 4-ig kibírni, h nem játszhatok vele. Lehet, h délben hazazavarok mindenkit a 'csába és leülök játszani. :P

[ Szerkesztve ]

(#116945) mettek válasza bulikavagyok (#116944) üzenetére


mettek
addikt

Azért vaknak sem szabad lenni. Playstationon iszonyat minőségű exclusive AAA címek vannak jelen, csak h parat említsek: Horizon Zero Dawn, Until Dawn, Uncharted, Last of Us, God of War, Bloodborne, Gran Turismo...jövőre jön a Become Human, Spiderman, Days Gone de ez is a teljesség igénye nélkül. Azért ez nem elhanyagolható. Nekem volt mindkét konzolom. Az xbox kontrollere jobb és a gép is jobban tetszett de ennyi. Az egy Forza meg a Gears of war viszi az exclusive-itást ami valljuk be elég sovány. A quantum breaket nem merem megemliteni mert fortelem lett az a jatek.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#116946) bulikavagyok válasza mettek (#116945) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

És ki mondta, h a PS-en nincs több exkluzív? Itt most nem erről van szó. :U
(Iszonyat mennyiségű??? Csak zárójelben jegyzem meg, h mióta megjelent a PS4 (majdnem 4 éve) azóta 2 exkluzív cím volt ami engem érdekelt (Uncharted, Last of Us). 2 játék 4 év alatt. De ezek is csak annyira érdekeltek, h lusta voltam emiatt PS4-et is venni).
Én azt "sérelmeztem", h sokan azt a nyilvánvaló idiótaságot szajkózzák folyamatosan, h hiába ilyen erős az X ha nincs rá játék. Nincs rá játék, érted...?! :D Úgy beszélnek egyesek mintha nem létezne a Sony exkluzívokon kívül más játék, pedig azon a platformon is max a megjelenő játékok huszadát teszik ki az ilyen címek. Évente átlagosan max 2-3 húzócím. Plusz azt se hagyjuk figyelmen kívül, h az eladási listákat ott is a multiplatform címek vezetik.

[ Szerkesztve ]

(#116947) Bogyi007 válasza bulikavagyok (#116946) üzenetére


Bogyi007
veterán

Annyira nincs rá játék hogy a backlogomnak (tele az 500-as gép vinyója + az 1 terrás külső vinyó is + 200 fölött van a Ready to Install rész) ha ma nekiesnék s csak játszanék egész nap (de szép is lenne Istenem! :C ) akkor sem érnék a végére az december 31.-ig...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#116948) MunezXBK válasza a.sebi (#116929) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Gondolom itt is.

(#116949) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Valahol egy konzolboltban a mai nap során:

Bemész a konzolboltba s kérdezheted.

Van Xbox One?
Mi van?
Hát Xbox One!
Ja hogy Xbox One! Na az van!
Akkor jól van ha van Xbox One.
És Xbox One X is van?
Már megVan. :C

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#116950) a.sebi


a.sebi
őstag

Ha balaton boglar kornyken kell valakinek egy xbox one x scorpio , kerem jelezze ! 10 korul erkezik a mediamarktbol egy , ha nem kell senkinek akkor nem veszem át !

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.