Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#115551) axlfsi


axlfsi
veterán

Köszi srácok! Egyelőre nem vagyon gépközelben, de valahogy a kódokat sem küldték még... Remélem, ami késik, nem múlik. Egy 50 és 20 SGD-set vettem a gyerkőcöknek az ACO-hez... Nagy lesz az öröm! :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115552) Stauffenberg válasza oriic (#115542) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Topikgazda vagyok az LG G4 topikban és ott is állandóan téma ez a garancia, jótállás, szavatosság, ki és mikor és mit vállal, mit bizonyít.

Az EU-ban kétféle jótállás létezik:

1.) Kötelező jótállás és szavatosság: Ezt a kereskedő vállalja, aki eladja a terméket. Őt erre törvény kötelezi, időtartama 1 év jótállás és 2 év szavatosság (a kettő párhuzamosan fut). Ezen időszak alatt a kereskedőnél lehet érvényesíteni a jótállásból és szavatosságból eredő jogokat.

2.) Önkéntes jótállás: Ezt bárki vállalhatja, szerződéses viszony a felek között. Adhatja a kereskedő a kötelezőn felül vagy adhatja a gyártó is. Hívják ezt még korlátozott vagy szerződéses jótállásnak is. Ebben egyedi feltételeket is meg lehet határozni (időtartam, bizonyos beavatkozások tiltása, stb). Nagyon fontos, hogy az önkéntes jótállás hiába szűkít vagy szigorít, ez nem érinti a kötelező jótállást!

Ha a Microsoft csak 3 hónapot vállal a kiegészítőkre, az az ő dolga. A kereskedő viszont törvény által van kötelezve 1 év jótállásra és 2 év szavatosságra (a kellékekre 1 év vonatkozik), ő nem kap kibúvót.

(#115553) RangerFox válasza Stauffenberg (#115552) üzenetére


RangerFox
veterán

Ezt a szavatosságot hogy kell érteni?

(#115554) #21946880 válasza RangerFox (#115553) üzenetére


#21946880
törölt tag

alapfogalmak - fogyasztóvédelem
kellékszavatosság - termékszavatosság - jótállás

(#115555) axlfsi válasza axlfsi (#115551) üzenetére


axlfsi
veterán

... főleg, ha küldenék! Mi volt a legtöbb, amit vártatok rá? Esetleg volt, hogy sikertelen lett a vásárlás?
Rohadtul nem küldik.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115556) #21946880 válasza axlfsi (#115555) üzenetére


#21946880
törölt tag

Augusztusban 14 óra körül rendeltem (hétfőn, paypallal fizetve), másnap reggel 6 órakor jött az e-mail, hogy kellene a személyi másolata. Elküldtem 9-kor és fél órán belül jöttek a kódok.

(#115557) Madoc válasza axlfsi (#115555) üzenetére


Madoc
veterán

Volt 5-6óra is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115558) axlfsi válasza #21946880 (#115556) üzenetére


axlfsi
veterán

Nekem gyakorlatilag azonnal jött, hogy mutassam, az amúgy akár kitakart személyit, de egy fecnire kézzel oda írva, hogy CDKEYSPLUS... Ezt elküldtem még 10 körül, azóta csend.

Madoc köszi!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115559) Madoc válasza axlfsi (#115558) üzenetére


Madoc
veterán

Irj rájuk arra az emilre ahova a képet küldted. 10 p és jönnek a kódok.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115560) #21946880 válasza axlfsi (#115558) üzenetére


#21946880
törölt tag

Szombat van :) Majd hétfőn megkapod. A személyit manuálisan ellenőrzik és hétvégén valószínűleg nem dolgoznak.

(#115561) Janusz001


Janusz001
őstag

Új xbox ra hogy is van a garancia? 1 év jótállás és 2 év háztól házig a beregisztrálás után?

(#115562) MasterMark válasza dunc (#115539) üzenetére


MasterMark
titán

Láttál már iPhone-t? :D

Switch Tax

(#115563) BigStraw


BigStraw
senior tag

Üdvözletem. Lehet én vagyok lemaradva, de hogy lehet az, hogy X360 as játékot beteszem a ONE-ba frissitem és tudom játszani? Én maradtam le valamiről? :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#115564) RangerFox válasza #21946880 (#115554) üzenetére


RangerFox
veterán

:R

(#115565) MasterMark válasza BigStraw (#115563) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor nagyon lemaradtál... :))

Switch Tax

(#115566) #21946880 válasza BigStraw (#115563) üzenetére


#21946880
törölt tag

Már egy jó ideje vannak olyan X360-as címek, amik elindulnak One-on is. Erről van egy hosszú lista, hogy melyek ezek a játékok.
Tehát nem arról van szó sajnos, hogy beraksz bármilyen 360-as játékot és uccu neki, hanem csak amit támogat az MS. Ez folyamatosan bővül és bővül. Az összes GWG-be bekerülő játék természetesen játszható One-on is.
Pár napja már a klasszikus XBox-on futott játékok is futnak a One-on, de csak pár darab. Ezeket is megtalálod a listában (régiónként sajnos eltérő, hogy mely játékok vannak...kis hazánkban egyelőre csak 3 van).

Az, hogy ez miként működik...olvastam olyanokat, hogy a One virtuális oprendszereket futtat és azon futnak a játékok. Hallottam olyat is (phelan (lehet rosszul írtam a nevét) az otherside-ból), aki azt mondta, hogy ezek nem virtualizálva vannak, hanem az MS szépen újraírja ezeket a játékokat One-ra.

A lényeg végfelhasználói szempontból, hogy sok játékot elérhetsz a One-on is, ami csúcs szuper.

(#115567) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Remélem itthon is ilyen dobozban lesz. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115568) Madoc válasza IntelKiller7 (#115567) üzenetére


Madoc
veterán

Nekem is nagyon tetszett, de ezt a sajtósok kapták csak! Videókat láttad? Mi mennyiségű játékot kaptak hozzá!? :Y

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115569) axlfsi


axlfsi
veterán

(#115560) ozks, (#115559) Madoc Na most akkor, mi? :)

UI.: azert rajuk irtam, hogy csak nyugodtan szoljanak, ha szukseguk lenne meg valamire, thai kurvak, whatever vagy ha ez igy megis eleg lenne, hogy fizettem, akar kuldhetik is az ajandekkartyaimat :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115570) #21946880 válasza axlfsi (#115569) üzenetére


#21946880
törölt tag

Írj nekik, ahogy Madoc írta. Ezzel semmit sem veszíthetsz, de ha nem jön válasz, akkor se csüggedj, mert hétvége van. Majd ha hétfőn sincs semmi, akkor kezd el verni a tamtamot.

(#115571) Madoc válasza axlfsi (#115569) üzenetére


Madoc
veterán

Mimi? Irj rájuk, én is azt tettem. Sokszor vettem már onnan, hétvégén is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115572) axlfsi válasza Madoc (#115571) üzenetére


axlfsi
veterán

Megtettem, koszi! ... egyebkent nem nagyon ertem, hogy mit problemaznak egy ilyen relative kis osszegu vasarlason. Ott a PP, azzal fizettem, tizeneve van PP-om, nem is ertem... sokkal nagyobb osszegeket is fizettem kulfold iranyaba es senki nem szerette volna meg extra leigazoltatni a szemelyemet. No mindegy, szorakoztassak csak magukat, ha ez a vagyuk, nem zavar... :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115573) Madoc válasza axlfsi (#115572) üzenetére


Madoc
veterán

A gyik-ben ott van hogy életkort akarnak ellenőrizni, azért. Nehogy a gyereked garázdálkodjon gondolom. 😀

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#115574) BigStraw válasza #21946880 (#115566) üzenetére


BigStraw
senior tag

Köszi az infót :) azt tudtam, hogy lehet játszani 360-as játékokat. Csak azt nem, hogy berakom a 360 dvd-t frissitek 1et és megy :) ezt nem tudtam :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#115575) twi452 válasza IntelKiller7 (#115567) üzenetére


twi452
senior tag

Linus a videójában kifordította a dobozt ami nagyon jól néz ki. Szerintük azért lett fordítva összerakva, hogy ne lopják el a kiküldött sajtópéldányokat :D

(#115576) IntelKiller7 válasza twi452 (#115575) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

:DD
Én ellopnám pedig. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115577) #21946880 válasza Madoc (#115568) üzenetére


#21946880
törölt tag

HOLY SHIT :Y most néztem meg linus-ék unboxing videóját...
AC Origins
CoD WWII
Destiny 2
Disneyland adventures
Fifa 18
Forza 7
Gears of War 4
Halo 3
Halo 5
Halo Wars 2
Shadow of War
Minecraft
Super Lucky's Tale
és még volt 3 vagy 4 játék
:C

Durva kis pakkot kaptak.

[ Szerkesztve ]

(#115578) axlfsi válasza Madoc (#115573) üzenetére


axlfsi
veterán

Hmm, de egy szkennelt személyiből az életkorom még nem fog kiderülni...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115579) Stauffenberg válasza IntelKiller7 (#115567) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Egyszerűen gyönyörű és igényes ez a doboz így. Kíváncsi vagyok, hogy a Scorpio Edition is ilyen (vagy ehhez hasonlóan) jópofa lesz-e, mert én azért kicsit soványnak érzem, hogy egy apró felirat miatt már limitált kiadás lesz valami.

A Fujifilm tud még elképesztően kívánatos limitált kiadásokat kiadni, anno egy X100 Black Edition miatt ölni tudtam volna, egyedi fekete festés (akkoriban ezüst volt az alapmodell és a fekete szín a limitált kiadás kiváltsága volt), nagyon igényes kemény dobozt kapott és annyi extrát adtak hozzá, hogy még jobban is megérte ezt a kiadást venni, mintha azokat külön-külön vennéd meg, ezen felül járt egy kártya is, ami a gép sorszámával volt ellátva és igazolta az eredetiséget (10 ezer darabos limitált széria volt).

(#115580) ImpersonatoR válasza #21946880 (#115577) üzenetére

Ahogy nézem sok videós fel sem fogja először, hogy azok játékok letöltőkód formájában.
Tegnap pl AC origins kódot le lehetett olvasni a videón ahogy mutogatta a gyerek, hogy "akkor ezek 4k ban fognak menni" ?
[link]
De persze mar fel volt használva szóval sokra nem mentem vele.
Masik videóban is csak simán földre dobtak őket csomagolással együtt mint ha csak sima bookletek lennének.

Itthon vajon kik kapnak ilyet ?

Mondjuk kicsit csalódott vagyok mert unboxing mar augusztus óta van fent nekem azt mutassa hogy fut a játék milyen hangos/gyors az X.

[ Szerkesztve ]

(#115581) #21946880 válasza ImpersonatoR (#115580) üzenetére


#21946880
törölt tag

Elméletileg (nem fix információ) november 1-ig tart az embargo. Addig csak kívülről mutathatják a gépeket.

"Itthon vajon kik kapnak ilyet ?"
A TheVR Pisti említette, hogy majd érkezik az ő XXX-ük is és reméli, hogy korábban jön meg, mint november 7. Ebből én arra gondoltam, hogy ők nem boltból vásárolták, hanem az MS ad nekik egyet, hisz csak így kaphatják meg korábban.

(#115578) axlfsi - A legtöbb személyinél az elején van a születési idő (az új típusú magyaron is már elől van).

[ Szerkesztve ]

(#115582) axlfsi válasza #21946880 (#115581) üzenetére


axlfsi
veterán

Aye, kozben ket dologra is rajottem:
1. beszkennelem neki a masik oldalarol is, ahol latni, hogy milyen ven vagyok
2. esetleg nem a do_not_reply@cdkeyplus.com irok nekik - ahogy eddig tettem - hanem amit kertek, a support@cdkeyplus.com -ra :DDD
Mea cupla, my mistake!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115583) #21946880 válasza axlfsi (#115582) üzenetére


#21946880
törölt tag

:C :C
Legalább rájöttél :D remélhetőleg most már pikk-pakk megkapod.

ui: Én is a régi fajtát küldtem (kitakarva az azonosító számokat) és csak az elejét. Megköszönte és küldte is a kódokat. Nem kellett nekik a születési dátumom.

(#115581) ozks

Közben végre találtam egy konkrét oldalt:
"Check out our unboxing of the Xbox One X and Xbox One X media kit as you bide your time waiting for the review embargo to lift for the console at 12:01 a.m. PT on Friday, November 3rd."

[ Szerkesztve ]

(#115584) Silεncε válasza #21946880 (#115583) üzenetére


Silεncε
őstag

Amúgy ez fura, nemrég vettem Goldot a cdkeysről és tőlem semmi ilyet nem kértek

(#115585) axlfsi


axlfsi
veterán

És tényleg! :R

Na, erre varrjatok gombot!

Megvettem 20+50 SGD ajandekkartyat, mert azt lattam, hogy:

---

... DE(!) mobil appon meg ez fogad:

:Y wut?! :DDD

Amennyiben ez utobbi a valos (nem ertem mobil alkalmazasbol miert dragabb!), akkor nem igy vasarolok, hanem 4x20 SGD-t.
Hogy van ez, keremszepen? :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115586) #21946880 válasza axlfsi (#115585) üzenetére


#21946880
törölt tag

Egyik a sima változat, a másik a deluxe.

(#115584) Silenc3Hun
A cdkeys még soha nem kért tőlem se személyit. Az oldal, amiről jelen esetben szó van, az a cdkeyplus.com.

[ Szerkesztve ]

(#115587) axlfsi


axlfsi
veterán

ACO-t valaki mar tolja, beszerezte? Megeri a Deluxe csomag? (azaz, vegyem meg a kolkoknek +20 SGD-ert (ennyi lenne egy ujabb gift card))
Nem ismerem, nem tudnek jol donteni, Oket meg egyelore nem kerdeznem meg, meglepi lenne...

Meg is jott a visszaigazolo level:

Thank you so much for your help on the verification.
Kindly check your email or login to your account to retrieve the codes.
It is available now.
You do not have to go through the verification process again for your future orders.
Hope to see you again!

Regards,
CDKeyplus Support

Koszi a segitseget!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115588) IntelKiller7 válasza Stauffenberg (#115579) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

A külseje is más lesz a PS edt-nek nem csak a felirat lesz rajta. :)

(#115577) ozks Múltkor valaki kirakta ide, hogy mit is kapnak az újságírós pack-ban a szakik. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#115589) Janusz001 válasza Janusz001 (#115561) üzenetére


Janusz001
őstag

Erre valaki? Akitől venném azt írja bontatlan, de 1 év gari van a papíron.

(#115590) #21946880 válasza axlfsi (#115587) üzenetére


#21946880
törölt tag

Ennyivel tud többet.

The Deluxe Pack includes:
- The Ambush at Sea mission
- The Desert Cobra Pack (including 1 outfit, 2 legendary weapons, 1 legendary shield, and 1 mount)
- 3 Ability Points

Azt tudom, hogy amikor előrendelésben vettem meg, akkor olcsóbb volt a Deluxe pakk, mint a sima változat, így nekem megérte. A játékot viszont csak az X-en fogom elindítani, így nem tudok válaszolni a kérdésedre, de számomra ez a pár cucc nem érné meg.

(#115591) axlfsi válasza #21946880 (#115590) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, ezeket en is olvastam... az a par targy nyilvan nem tema, egyedul az a plusz misszio ... de mindegy, most jo lesz a sima. Majd ha kitoltak es tennenek meg bele par orat, akkor meg talan majd a GOLD vagy esetleg egy azota ujonnan kijott DLC-t veszunk.
Koszi! :R

UI.: a GET CODE-ra kattintva, semmi nem tortenik (visszavag az order history oldalra). Remelem ez is csak "ido kerdese" es arrol van szo, hogy nem teljesen ugyes az automatizalt webshopjuk...

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115592) axlfsi válasza axlfsi (#115591) üzenetére


axlfsi
veterán

Minden oke, csak volt egy kis delay a vasarlas soran! Koszi megegyszer mindenkinek a gyors segiteseget, szep hetveget es jo jatekot! :C :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#115593) Zjunior válasza axlfsi (#115591) üzenetére


Zjunior
veterán

Ezt honnan vetted?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#115594) Silεncε válasza #21946880 (#115586) üzenetére


Silεncε
őstag

Bakker, mekkora láma vagyok. Ezt benéztem, sry :Y :W

(#115595) ERipley


ERipley
tag

Üdv!
A srácaim Xbox One S gépével néhány napja nem tudok csatlakozni a wifi hálozatunkhoz. (kb. azóta, hogy új megjelenése van a menünek) Net (és wifi) van, két telefonon és egy tableten ellenőriztem, az egyetlen értékelhtő üzenet az xbox részéről, hogy ellenőrizzem a MAC szűrőt, a megadott címre. (Nincs bekecsolva a MAC szűrő a routerem) a router TP.Link TL-WR1043ND, ha ez számít. Mi lehet a probléma és hogyan tudom megszüntetni? (nem vagyok imformatikus) :)

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#115596) oriic válasza Zjunior (#115593) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szokásos helyről:
-
CdKeyPlus

Live-Die-Respawn

(#115597) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#115598) Zjunior válasza oriic (#115596) üzenetére


Zjunior
veterán

Kell hozza singapouri paypal vagy mas milyen is jo?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#115599) bulikavagyok válasza Zjunior (#115598) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bármilyen megteszi.

(#115600) Stauffenberg válasza oriic (#115597) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Akartam is írni tegnap, mivel kapom a hírleveleiket, csak aztán elfelejtődött. Én anno PC-n beletettem bő 400 játékórát amíg csak repülőgépek voltak benne, amikor megjöttek a tankok hamar leálltam. Meg PC-n idegesített, hogy valahogy nem tudott jól egyensúlyozni a három nehézségi szint között (van arcade, szimulátor és egy köztes mód is). Majd XO-n is rápróbálok kíváncsiságból.

A repülős része szerintem elég jó. A többi nekem felejthető élmény volt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.