Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114851) #67947008 válasza pzstm (#114847) üzenetére


#67947008
törölt tag

Nem tetszik, hogy bázis foglalásnál beesik 30 fps alá és nem csak kicsit, hanem van szitu, amikor közelebb van 20-hoz, mint 30-hoz. Ezen remélem csiszolnak még. Nincs szükségem minden játékban a 60 fps-re, de a stabil 30 legyen már meg.

(#114852) vg válasza #67947008 (#114851) üzenetére


vg
addikt

Maradjunk annyiban, hogy a 30 teljesen elfogadhatatlan.

(#114853) bicajoskema


bicajoskema
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni!
Vásároltam egy használt xbox one-t, az előző tulaj csinált rajta egy gyári beállítások visszaállítását ( vagy ennek az xbox-os megfelelőjét).
Amikor meghozta a postás és bekapcsoltam, akkor olyan volt mintha egy vadi új konzol lenne, időzónát kellett beállítani, acoountot kellett létrehoznom stb.
Csináltam egy új accountot, és a games&apps ben a ready to install alatt volt 45 cím, egész játékokkal is, mint pl FH3 Forza6 Sunset Overdrive stb.
Ezeket fel tudom telepiteni es minden gond nelkul tudok játszani. Ez hogyan történhetett?
Nem csak lemezes játék és digitális játék van(utóbbi accounthoz kötve) ?
Ha felmegyek live-ra ezek a játékok elvesznek?
Köszi a segítséget!
üdv

[ Szerkesztve ]

(#114854) Czimby válasza bicajoskema (#114853) üzenetére


Czimby
addikt

Homelova maradt.
Kollégám is így járt!
Örülj és játsz amíg mennek a játékok. Amíg mással nem homeol akivel az előző tulaj homeolt. Olvass itt utána mi is a homeolás.

Kollégám nak a legjobb játékok vannak így fél éve szomorodjonmeg :D

[ Szerkesztve ]

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#114855) bicajoskema válasza Czimby (#114854) üzenetére


bicajoskema
tag

Szia!
Köszi a választ, közben utánaolvastam a Home-nak.
Ha mondjuk holnap mással Home-ol akkor nekem eltűnnek ezek a játékok?
Üdv

(#114856) parandroid válasza bicajoskema (#114855) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ott maradnak, csak nem tudod őket elindítani. Ez annyiban jó neked, hogy ha a saját accountodra is megveszed digitálisan, akkor nem kell még egyszer letölteni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#114857) Jovanny2 válasza bicajoskema (#114855) üzenetére


Jovanny2
őstag

A ready to installból el. Ha már feltelepítetted, akkor lemezt kér majd.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#114858) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Nem bírtam tovább, megvettem a Cupheadet cdkeysről. Az ember pszichéjére nagy befolyást gyakorol az 5k-s álomhatár árakban.
De hogy milyen rohadt nehéz egy játék basszus Regularon. Vissza kellett vennem Simple-re a bossoknál, hogy kitanuljam a trükkjeiket, és még úgy se egyszerű. Kérdés: van olyan achievement, hogy Normalon kell végigvinni a játékot. Ez melyik nehézségi szintre vonatkozik?

(#114859) bicajoskema válasza Jovanny2 (#114857) üzenetére


bicajoskema
tag

Köszi a választ mindenkinek!

(#114860) IntelKiller7 válasza vg (#114852) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

.

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114861) StLui válasza IntelKiller7 (#114860) üzenetére


StLui
veterán

azt írta elfogadhatatlan a 30

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#114862) IntelKiller7 válasza StLui (#114861) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Korán van még. :DD Köszi :) akkor így tárgytalan

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114863) sugarforce válasza Medocsabi (#114840) üzenetére


sugarforce
őstag

Insiderkent marbegy jo ideje hasznalom az uj ui-t. En relative sokat hasznalom a boxot, de total lesz@rom, hogy milyen a kezelofelulet, elsore furcsa volt, de sokkal gyorsabban tudok elohozni minden altalam hasznalt dolgot, mint a regebbin.

(#114864) #67947008 válasza DaveHutt (#114858) üzenetére


#67947008
törölt tag

Simple nehézségen nem tudod végigvinni a játékot, az csak (nem tudom miért van benne). Nem kapod meg a bossok után járo contractot, így nem mehetsz tovább.
A regular a normal nehézség. Amennyiben azon végigviszed, akkor kapod meg azt az acsit. Van egy expert mód is, amit ki lehet majd oldani.

(#114865) pzstm


pzstm
titán

jó látni, hogy shadow of War-nál mire is használták mondjuk a több memóriát is, ami kulcsfontosságú a magasabb minőségű Textúrák szempontjából :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#114866) DaveHutt válasza #67947008 (#114864) üzenetére


DaveHutt
őstag

Uuhh, akkor ez durva menet lesz úgy érzem. :D

(#114867) IntelKiller7 válasza pzstm (#114865) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

GTA V X360 vs One különbség kapott el a kép láttán. :) Durva.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114868) vg válasza pzstm (#114865) üzenetére


vg
addikt

Az ilyenről mindig a két kedvenc játékom jut eszembe, az egyik a Castlevania Lords of Shadow amit x360-on toltam ki, kb átlag 25 fps mellett, majd jó pár év múlva megláttam pc-n 60fps-el... a másik pedig a Mass Effect trilógia szintén xb360 (itt az első rész átlag 20fps, a marmadik rész citadella dlc átlag 15fps) után pc-n 60 fps-el. Hiába szép egy fokkal a grafika pc-n mint xb360-on, kb mint illusztrálod a képen, a legnagyobb élmény a 60fps nyújtaná itt is. Én nem szeretek pc-n játszani, konzol rajongó vagyok, de ezek a 30fps játékok nekem egy fillért se érnek, és nem értem mért jó ez a "kulcsfontosságú" textura dolog.

(#114869) birorichard válasza vg (#114868) üzenetére


birorichard
őstag

Hagyd már szegényt marketingelni... :D Összeségében valószínűleg kicsivel élesebb lesz, ennyi. A hero karakterek textúrái valószínűleg nagyon hasonlóak lesznek, ha nem ugyanolyanok (értem én ez alatt, h PS4-en is magasabb felbontású lesz), a defocusban lévő dolgokon meg hát... hogy fogalmazzak, ott nem igazán látszik a különbség. :D A dynamic resolution pedig hogy fogja dobálni a felbontást, majd kiderül a user tesztekből/tapasztalatokból.

Amúgy jók a képek meg minden, lecserélem majd én is a one-t, de csak 1-1,5-2 év múlva vmi nagyobb akciókor, van ott pár játékom, de aki ettől azt várja, hogy 360 vs One különbség lesz, az egy "icipicit" csalódni fog.

[ Szerkesztve ]

(#114870) DaveHutt válasza birorichard (#114869) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ahhoz hogy 360 vs One különbséget lásson az ember, véleményem szerint egy 4k TV sem fog ártani.

(#114871) birorichard válasza DaveHutt (#114870) üzenetére


birorichard
őstag

Nyilván, az nagyon sokat fog dobni, de nem a körökpiszoknyival élesebb groundtól. Egyébként tisztázzuk, hogy miről beszélünk, mert ha egy uhd megjelenítőről, jelenleg x one, amit lecserél az ember xox-re, akkor adom, az nagy ugrás lesz, kb akkora, mint ugyanilyen körülmények között a ps4 -> ps4pro.

Ha a kolléga arra gondolt, hogy a konkurens konzolhoz képest lesz ekkora a különbség, arra nem tudok mit mondani. :( A két konzolon a multiplatform címek megközelítőleg ugyanúgy fognak kinézni, természetesen várhatóan minimálisan az új xbox javára, azonban erre sem vennék mérget, jelen esetben egy ugyan multiplatform címről van szó, de ezzel promózták az új x-et, szóval ezt jövőbeni általános gyakorlatnak értelmezni egyszerűen naivitás. A legszembetűnőbb talán az lesz, hogy az x kevesebbszer fogja csökkenteni a felbontást menetközben.
A kiadók a lehető legkisebb befektetést szeretnék a már így is iszonyat büdzséjű címeikhez hozzáadni, ebbe pedig nem igen férnek bele a komolyabb változtatások az xbox konzolra, kivéve, ha a gyártó hajlandó támogatni ezt, az ms pedig mostanában nem igazán ezen az úton jár, ha csak a leginkább népszerűbb ilyesfajta dolgokból, mint az exkluzív játékokba való befektetésekből való kimaradásukat nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#114872) #67947008 válasza birorichard (#114871) üzenetére


#67947008
törölt tag

Eddig minden tesztnél az volt a lényeg, hogy a ps4 magasabb felbontáson stabilabb fps-el és jobb textúra minőséggel van ellátva. Most hogy az xbox lesz előnyben, rögtön smafu az egész :D
Érdekes ez a játékos világ :)

(#114873) pzstm válasza #67947008 (#114872) üzenetére


pzstm
titán

Tune in Sunday, October 22 to See the New Xbox One X Commercial

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#114874) pzstm válasza birorichard (#114869) üzenetére


pzstm
titán

én meg a marketing....vicces :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#114875) #67947008 válasza pzstm (#114873) üzenetére


#67947008
törölt tag

Csak jönne már!! Most rendeltem meg hozzá az 55"-ös LG UHD tv-t is. :B (Egy 27"-es 4k monitor is várja majd, ha épp székből és közelebbről van kedvem játszani.)
A borzasztó pedig még az, hogy okt30-nov5 között otthon leszek végig és a box csak 8-án érkezik :(

(#114876) birorichard válasza #67947008 (#114872) üzenetére


birorichard
őstag

? valami konkrétumot esetleg a témához? Vagy ez most nekem szólt egyáltalán? Ha igen, akkor restart a hszmnél. Senki nem mondott olyat, pláne nem én, hogy nem lesz nagyon szembetűnő változás a "sima " xboxhoz képest.
Nem olvastam el rendesen, bocs, átjött közben. Frameratetel nem volt gond kifejezetten ps fronton soha, ami fontosabb, hogy most sincs, azt a stabil 30-t, 60-t, amire belövik a játékokat, azt hozza. Hacsak nem lesz fps uncap multiplatform címeknél a xox-nál, akkor nem látom, hogy ebben hol tudnák előnyre fordítani a többletteljesítményt. PS-en jobb textúraminőség szerintem nem volt, annyival nem volt erősebb, talán több particle itt-ott, mint pl a doom-ban, de tényleg, "csak" a framerate stabilitás és a magasabb felbontás, kevesebb felbontáscsökkentés játék közben, amiben jobb volt.
Xox-en ebből meglesz a kevesebb downscale, ami elég jó dolog, én inkább ebben bíznék, mint az élesebb textúrákban a háttérben lévő asseteken. Nyilván oké, hogy adatokkal nehezebb vakítani, mint ilyen képekkel, de attól még pont a lényegtelen részét ragadta meg az író meg a kommentelő ebben az esetben.

Egyébként nagyon nehéz úgy vitázni, beszélgetni, hogy a legkisebb kritikát, észrevételt is szívbe mért tőrdöfésnek veszitek, ez ugyan nem túlságosan érdekes a játékos világban, viszont meglehetősen siramas.

(#114874) pzstm: Ha nem ismersz magadra, inkább hagyjuk, szerintem nem csak én gondolom így,.Amúgy személyesen semmi bajom nincs veled, mert nem ismerlek, de ennek ellenére néha elég káros az a félrevezető szervilizmus, amit képviselsz, de ez legyen az én bajom, hogy el kell "viseljem", nyilván azt mondasz/írsz, amit akarsz, nekem 8, de tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#114877) Totta92


Totta92
tag

Haló!

Nekem miért csak "Home" meg "Store" van a felső sávban, ha bekapcsolom a gépet?
Most frissített Nekem is. Eddig több minden volt. :Y

(#114878) Jovanny2 válasza birorichard (#114876) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem neked szólt, és őszintén nekem is ez jutott eszembe erről a 2 sorodról: "A két konzolon a multiplatform címek megközelítőleg ugyanúgy fognak kinézni, természetesen várhatóan minimálisan az új xbox javára, azonban erre sem vennék mérget".
Nem kell agyon hype-olni, meg előre inni a medve bőrére, de temetni ugyanennyire nem szabad. Nem vagyunk mi PS fanboyok. :DDD

Részemről én és az "UHD megjelenítőm" már nagyon várjuk a találkozást az X-szel és az AC: Origins-szel. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#114879) birorichard válasza Jovanny2 (#114878) üzenetére


birorichard
őstag

Ugyan nem írtam, de elsősorban nem a teljesítménye miatt gondolom ezt, a többlet az többlet, lássuk be. Inkább a fejlesztők kapacitáshiánya, és a sony marketing lépései miatt nem számítok nagy különbségre. Ami a leginkább feltűnő lehet, az az automatizált folyamatokban érhető majd tetten, pl. kevesebb downscale. Dehogy temetem, sőt, örülök, hogy végre az xbox is felzárkózott kínálatban, ez csak nekünk jó, nagy jövője lesz, nem valószínű, hogy arányaiban sikertelenebb lenne mint a pro, csak nem igazán tartom valószínűnek, hogy komoly külön erőforrást szánnának a platformnak, ennyi. Ugyanez általánosságban a ps-re is igaz, kivéve ott, ahol a Sony pénzt öl bele, hogy egy cím mondjuk exkluzív legyen és tengernyi idő/pénz jut a fejlesztőknek, hogy ezzel is népszerűsítség a platformot, az ms ezt másban látja, technikai dolgokban, backward compatibilityben, el lehet dönteni, kinek mi a szimpibb. Pl. ps-en a systemet használni olyan érzés, mintha a heréimet csapkodnák, szóval egyáltalán nem élvezetes, ellenben az egyre fluidabb és már-már betonstabil xbox (az ezeréves s vason!!!) rendszerrel, amiben egyszerűen működik minden - gyors, reszponzív.

"Részemről én és az "UHD megjelenítőm" már nagyon várjuk a találkozást az X-szel és az AC: Origins-szel. ;)" - Készülj, hogy tuti állleejtés lesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#114880) #67947008 válasza birorichard (#114876) üzenetére


#67947008
törölt tag

Nyugi na :D

A kommentem azért született, mert amikor még csak a sima XO és PS4 volt kint, akkor minden játék megjelenése után arról mentek a kommentek és cikkek szerte a világban, hogy XO-ncsak 900p@30fps míg PS4-en 1080p@30fps. Az ign külön oldalon gyűjtötte ezeket a különbségeket.
A digitalfoundry minden főbb játéknál ezeket elemzi és igazából őket okolom a legtöbb ilyen hülyeség miatt, ha ők nem méricskélnék (igen, akkor megtenné más) ezeket, akkor a játékosok szarnának az egészre.
Akkor csak az számítana, hogy milyen frankó a játék (vagy épp nem).
Muszáj volt belenevelniük az új generációba, hogy ez is mennyire fontos. Muszáj rázoomolni a háttérben árnyékot vető szökőkút lábára, hogy mennyire recés (vagy sem). Tényleg megnézném azt a vadászpilótát, aki 3 méterről kiszúrja a rücskös lábú szökőkutat.
Tehát elment az egész ebbe az irányba. Most már muszáj a számokat mutogatni, mert ez is ugyanolyan fontos lett a játékosoknak, mint maga a játék. Egy másodpercre se láttam a különbséget, hogy 900p-ben fut a játék vagy 1080-ban (2.5-3 méterre volt(42" fullhd)/lesz(55" uhd) a TV). Az AC-ban se tűnik fel nekem a checkerboard megoldás, csak amikor rázoomolnak és megállítják a képet (ja igen oke, menet közben nem csinálok olyat, hogy odamegyek a monitorhoz 10 centire és ránézek).

Biztos vannak olyanok, akiknek ezek zavaróak, ezt nem is vitatom, de az átlag felhasználó nem. A PUBG topikban bakker az 1440p-t többen is le 2k-zták :D mikor az inkább a fullhd lenne. Annyira fogalmatlanok az emberek ebben a témában, hogy hihetetlen, de ha a konzolgyártó nem mutatja a számokat, akkor fos és "ki a franc akar venni xbox-ot" és hasonló nonszensz baromságokat terjesztenek.

ez a rész a lényege: (annak aki nem akar hosszú kommentet olvasnI)
Tehát elmentünk ebbe az irányba. 3 év után az ember hozzászokott ezekhez és fura látni azt, hogy most, amikor fordulni fog a kocka és az árnyék nem a PS4-es verzión lesz szebb, hanem az XBoxoson. Amikor a fű a GTA V-ben (mert emlékezzünk, erről mentek a képek a neten, hogy a PS4-ben több a fő a kukutyin mögötti dombon) nem PS4-en lesz több, hanem boxon, akkor jönnek azok a kommentek (nem a tiédre gondolok konkrétan, hanem szerte a neten barangolva, csak most épp nálad írtam ki ezt magamból), hogy ezek nem is számítanak. Nem számít az a nüansznyi különbség, ami majd lesz a ps4 pro és az xxx között.

Ilyenkor felvetődik bennem a kérdés, hogy X éve a fű miért számított a GTA V-ben, ha most a kavics nem számít a Shadow of War-ban? :D

[ Szerkesztve ]

(#114881) IntelKiller7 válasza #67947008 (#114880) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez sajnos minden technikai dolognál így van.
A kedvencem még mindig az iPhone vs. valami androidos telefon benchmark tesztjei. :))
Meg, hogy 0,1 seccel előbb tölt be a program...

Most itt a dashnél is nyígnak az emberek, hogy milyen okádék meg stb. Mintha 0-24 a dashen kéne scrolloznia és nem játszana... omfg.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114882) birorichard válasza #67947008 (#114880) üzenetére


birorichard
őstag

Nyugis vagyok, csak nem olvastam el figyelmesen elsőre, amit írtál. :D

Egyrészt az, hogy valami végig 900p-n vagy 1080p-n fut, az nem mindegy. Vannak olyan közeli jelenetek, amik akció, effekt szegények, mondjuk a game engine-nel készült cutscene-ek, ezek pont olyanok, hogy nyugodtan mehetnének a lehető legmagasabb felbontáson, az asset közel van, kéne neki erő, hogy jól nézzen ki. A végig ugyanolyan felbontásnál nem lesz szép, dynamic resolution-nel meg ezek a jelenetek a maxon tudnak menni, szóval én ebben ilyen logikát látok, bár tény, hogy nem mindig észrevehető mondjuk x méterre egy 1080p tévéről.

Én soha nem gondoltam, hogy azért volna jobb számomra a ps, mert nagyobb a teljesítménye, pontosan azért is, amit mondasz, a framerate már jobban idegesített, ezért vettem pro-t, amit nem korrekt összevetni az xs-sel uh nem is fogom, ellenben xboxon a TW3 esetében Novigradban rommá dropolta magát a játék, sima ps4-en fluid volt. Én nem kötekedni akarok, meg ajnározni a ps-t, ott is seggbe lehetne rúgni pár döntéshozót, pl. a szégyenletes cloud miatt, de a 30 fps mint kardinális pont novembertől hál Istennek már nem lesz igazán kérdés egyik platformon sem, ami jó dolog, de attól még tény, hogy nemrég még az xbox ebben érezhetően gyengébben teljesített a ps4 slim mellett.

Az hogy egy játék jobban néz ki, akárki akármit mond, mindig jó dolog. Nem tudom azt mondani, hogy az új xbox jobb konzol lesz, mint a ps4 pro, mert ez teljességgel szubjektív, de az tény, hogy a játékok jelentős része jobban fog kinézni rajta. Arra próbáltam csak rávilágítani, hogy a "jobban" sokszor majd csak a digital foundrys stilleken fog majd feltűnni, játék közben egyáltalán nem (említetted a füvet, ez pl szerintem egészen más kérdés, mint a talaj textúra, már ha az előbbi mennyiségéről van szó, de egyébként kb ezen vagyok én is), vagy csak ritkán, így én nem vizionálnék akkora előnyt az xox javára, mint a generáció elején volt a ps4 oldalán, akkor különbséget meg a pro és xox között mint a 360 és one között, az halálbiztos.

[ Szerkesztve ]

(#114883) Stauffenberg válasza #67947008 (#114880) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem nem követed kellően figyelmesen a Digital Foundry-t, mert ők is mindig kiemelik, hogy bár kinagyítanak egyes részleteket, azért magyarázatot is adnak mellé és mindig az összképet értékelik. Ők a legfőbb szószólói annak, hogy a checkerboard rendering a valódi natív 4K-val szemben semmilyen gyakorlati hátránnyal nem jár (ez lesz még egy jó hisztéria hullám az XOX megjelenése után, mikor dühös emberek csapkodják majd az asztalt, hogy nem natív 4K-t kapnak). Elég korrekt tesztjeik vannak és mindig hangsúlyozzák, hogy az összkép számít, a jó egyensúly a grafikai részletesség és a teljesítmény mentén.

Viszont abban egyetértek velük, mikor labilis, fos teljesítmény miatt kritizálnak. Én is utálom, mikor a fejlesztők szarnak bele az optimalizálásba. Értem én, hogy a konzolos néplélek szerint nem az fps számít, de azért könyörgöm, ne védjük már meg azt, hogy egy játék szaggat 20 fps-el.

Ők azok akik simán az egekbe dicsérnek egy játékot, ha az sziklaszilárd 30 fps-t hoz atompontos frame pacing mellett (pl: Destiny 2). A Youtube tele van egyszerű konzolos fps tesztekkel, de korrekt magyarázat nélkül a laikus néző simán félreért dolgokat. Ilyen volt például a Battlefield 1 esete is, ahol kiemelték, hogy az Xbox változat drasztikusabban nyúl a dinamikus felbontásnál a leméretezéshez, de cserébe stabilabb teljesítményt nyújt és erre mondták, hogy ez az arany középút és jól van ez így. Más csatornákon meg csak simán leálltak mocskolódni a "recés szökőkúton", hogy milyen gáz már...

(#114884) EmThor


EmThor
addikt

Forza 7

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#114885) IntelKiller7 válasza EmThor (#114884) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Normális fizikával meg az összes autóval megnézném mit tudna az F1 sorozat mellett.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114886) birorichard válasza EmThor (#114884) üzenetére


birorichard
őstag

Jól néz ki az út. :C Tök jól vannak a rétegek kompolva, az út, a reflection, eső, felcsapott víz, ilyen tipik nem nagy dolgok, de baszott igényesen van összerakva, nekem legalábbis tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#114887) r.levente75 válasza Totta92 (#114877) üzenetére


r.levente75
addikt

Először nekem is csak az volt egy kikapcs bekapcs megoldotta.

(#114888) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

12 havi gold ~41 usd (11k huf) [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#114889) IntelKiller7 válasza l.skywalker (#114888) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Full nem értem ezt az oldalt mert, ha csak úgy rákeresek, nem dobja ki ezt a hirdetést. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114890) mike1334


mike1334
veterán

Ha egy játéknál azt írják, hogy német doboz, az mit jelent a nyilvánvalón túl? Maga a játék nyelve gondolom attól még választható ugye?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#114891) Gombinyó


Gombinyó
őstag

Normális, hogy a Mass Effect Andromeda ennyire szarul fut vagy nálam van valami gond? Kb minden felugrásnál beszaggat.

(#114892) IntelKiller7 válasza mike1334 (#114890) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Yep. :) Gondolom németben vette. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114893) mike1334 válasza IntelKiller7 (#114892) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#114894) Totta92 válasza r.levente75 (#114887) üzenetére


Totta92
tag

Kikapcs bekapcs után még a "Home" is eltűnt, de harmadikra jó lett! :D

(#114895) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

A hétvégén ingyen kipróbálható a Madden NFL 18.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114896) gurubefree


gurubefree
senior tag

Sziasztok

Talat valaki barmi infot arrol , hogy az xbox one x tamogatja e az usb powered headphone-kat ? ( mint peldaul a razor kraken 7.1 V2 )

A segitseget elore is koszonom :R

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#114897) StLui válasza mike1334 (#114893) üzenetére


StLui
veterán

Nekem volt olyan játékom amihez így csak német nyelv volt

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#114898) mike1334 válasza StLui (#114897) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi...és letölteni se lehetett gondolom hozzá az angolt?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#114899) IntelKiller7 válasza StLui (#114897) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

1-2 ilyen játék van csak. Rá kell kérdezni és akkor nincs probléma. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#114900) StLui válasza IntelKiller7 (#114899) üzenetére


StLui
veterán

Nekem az összes német ilyen volt, 4-be futottam bele, és letölteni sem lehetett hozzá más nyelvet. (360-as játékok voltak)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.