Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#114401) sugarforce válasza pzstm (#114400) üzenetére


sugarforce
őstag

Megerdemelten. Az osszes penzt megeri ez a jatek, meg akkor is , ha az emberek duhongo orultekke valtoznak miatta. :DD

(#114402) hitchins válasza pzstm (#114400) üzenetére


hitchins
őstag

Erdekes ez. Ha ennyien toljak biztos van benne valami de en egy percet nem tudnek jatszani vele.
Mondjuk van aki a kecskeszimulatort is megveszi. :)

(#114403) sugarforce válasza hitchins (#114402) üzenetére


sugarforce
őstag

Azert a cupheadet ne hasonlitsuk mar a goat simulatorhoz.. Nem egy szint a ketto.

(#114404) Atomgeszi válasza hitchins (#114402) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Én szeretem a platformer játékokat.. de nekem sem annyira.

(#114405) bulikavagyok válasza pzstm (#114400) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Olcsó játékokra? ;]

[ Szerkesztve ]

(#114406) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ma vettem egy 500gb packot a shadow war packel, már nem divat a head set? :U

(#114407) Atomgeszi válasza dunc (#114406) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem igazán..

(#114408) garage112 válasza dunc (#114406) üzenetére


garage112
aktív tag

Biztos úgy vannak vele, hogy már bármi jack bemenetes headset jó hozzá, minek adjanak ők?! :D

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#114409) dunc


dunc
nagyúr

Mondjuk van egy piom ;)

(#114410) garage112 válasza dunc (#114409) üzenetére


garage112
aktív tag

Nem vesztettél sokat vele, hogy nem adtak egyébként :D Enyém mióta kibontottam a szekrényben csücsül, de ez még a FAT hez járt..

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#114411) sugarforce válasza garage112 (#114410) üzenetére


sugarforce
őstag

En ki sem bontottam. A dobozban csucsul lassan 2 eve :D

(#114412) A.tessz válasza pzstm (#114400) üzenetére


A.tessz
senior tag

Szerintem is nagyon jó lett!

(#114413) Atomgeszi válasza garage112 (#114408) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egy adaptert viszont adhatnának, hogy ne a menübe kelljen hangosítanom, vagy halkítanom, ha már USB-ről egy szaros Cloud II-t nem képes futtatni.. :U De annak is az ára 3-5k..

Tudom tudom, vegyem meg a direkt Xbox-hoz készültet.. :F

[ Szerkesztve ]

(#114414) garage112 válasza Atomgeszi (#114413) üzenetére


garage112
aktív tag

Egy ilyen nem lenne elég hozzá?

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#114415) Atomgeszi válasza garage112 (#114414) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát ez jó kérdés.. Ilyet még nem próbáltam..

(#114416) garage112 válasza Atomgeszi (#114415) üzenetére


garage112
aktív tag

Szerintem ennyi pénzért egy próbát megér :)
Irreálisnak tartom 3-5 ezerért az átalakítókat.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#114417) Atomgeszi válasza garage112 (#114416) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Bocs, nem 3-5 ezer.. Van az több is.. ;] [link]

Tudom, ebayen olcsóbb: [link]

Bár gondolom a gyári headset-et vezetékét is le lehetne vágni, és forrasztani rá egy jack dugaljat. De így hogy adom el az Elite-m majd, hogy minden szép állapotú, a headset meg plug-in lett? :)

Még mindig az lenne a legjobb, ha támogatna bármilyen USB-s fejhallgatót.. Gyanítom a HyperX DAC-ja jobb, mint amit az Xbox lő jack-en..

Most a 40 terabyte külső winchesterrel rendelkezők csukják be a szemüket:

Amúgy, ha Store-ból Xbox-on veszek egy játékot, majd telepítek.. Akkor miért nem képes kiírni, hogy mennyi helyet fog foglalni? Vagy eleve már a játéknál feltüntethetné, hogy mire számítsak. De nem. Pending-re rakja, utána meg sakkozzak, hogy milyen játékot kell töröljek, hogy kapjak elég helyet. Mert azt is csak a manage game után érem el 3 menü után.

De még a queued listában sem képes előre kiírni, ha van előtte még 3 updates játék, hogy mégis mennyit kéne felszabadítsak.. :U :U

[ Szerkesztve ]

(#114418) garage112 válasza Atomgeszi (#114417) üzenetére


garage112
aktív tag

Biztos, hogy jobb. Neked most akkor a régi fajta kontrollered van? Azthittem sima jackes, arra mehetett volna az usb megoldás, bár nemtudom a Hyper X en van e mute gomb, meg egyebek.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#114419) frankdelgado válasza garage112 (#114414) üzenetére


frankdelgado
őstag

Ha a cloud2 hangkàrtyàjàt akarod bedugni, h legyen hangerő szabàlyozód, akkor nem fog működni. Az pc hez van és szoftveres tàmogatàs is kell hozzà.ezért hoztàk ki pàr ezerrel többért a cloud 2 x-et. Sztem valami 4 pines közbeiktatható gangerőszabàlyozó lehet még megoldàs, de a kókànyolàs helyett inkàbb vennék gyàri adaptert.

[ Szerkesztve ]

(#114420) Atomgeszi válasza garage112 (#114418) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem elite kontrollerem van..

Van rajta jack..De így viszont a Cloud II-n nem tudom állítani a mikrofon némítást, meg hangerő állítást... Csak, ha guide gombot nyomok, és a dashboardon állítom.. :U

A Cloud II-n viszont az USB -s részen van a hangerő állító meg némító gomb..

(#114421) garage112 válasza frankdelgado (#114419) üzenetére


garage112
aktív tag

Gondoltam, hogy van benne egy kis susmus..hát igen össze lehet hozni, de akkor inkább gyári valahonnan külföldről. Itthon én is sokallom az árát.

Iphone 14 Pro / / Xbox One - WildBlaze420 / / PlayStation 5 - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 15" Retina (2017)

(#114422) norbi2010


norbi2010
őstag

Valaki talált már olyan helyet, ahol az X mellé hozzávágnak egy-két ajándék játékot vagy ne is várjak ilyenre? :B

(#114423) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok két kérdésem van, azt szeretném, hogy kikapcsolt állapotba is töltse le a dolgokat, tehát instant on ra állítottam ,és When Xboxis off, turn off storage, ott kell a pipa?

Valamint mire kell állítani, ha azt szeretném minden hang a headsetten szóljon?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#114424) Atomgeszi válasza dunc (#114423) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Headset vagy fülhallgató?

Chat headset-ből csak a beszéd fog szólni.

Egyébként rádugsz egy 3.5 jack-es fej/fülhallgatót, alapból minden onnan fog szólni.

(#114425) dunc válasza Atomgeszi (#114424) üzenetére


dunc
nagyúr

Fejhallgató amin van microfon.

(#114426) dunc


dunc
nagyúr

Van egy jellegzetes hangja a gépnek, trillázik vagy , hogy mondjam! :D

(#114427) droving válasza Madoc (#114383) üzenetére


droving
aktív tag

Köszönöm a segítséged austria beállítás alatt sikerült is aktiválnom.
Viszont a gépen miért nem látom az összeget ?
Várni kell az átfutásra ? :U :R

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#114428) sugarforce válasza dunc (#114423) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem kell pipa. Ha bepipalod lekapcsolja a storageot is.

(#114429) Madoc válasza droving (#114427) üzenetére


Madoc
veterán

Fizetéskor látnod kell vagy itt: link

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#114430) Madoc válasza sugarforce (#114428) üzenetére


Madoc
veterán

És ettől függetlenül letölt minden frissitést mivel visszakapcsolja a winyot arra az időre, tehát mehet a pipa hiszen nekem is kezdetektől ott van.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#114431) dunc


dunc
nagyúr

Vettem egy hónap goldot, a pénzt levonta, gondoltam leszedek egy ingyenes játékot (havi game) hogy lehet?

(#114432) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

November 14-én jön a Cities: Skylines - Console Edition: Snowfall DLC

Trailer

Gameplay

Live-Die-Respawn

(#114433) Medocsabi válasza pzstm (#114400) üzenetére


Medocsabi
addikt

Engem az ilyen típusú játékok valahogy nem kötnek le.Ennek is megvan a rajongójtábora ahogy a flipper meg hasonló gameknek.De számomra ez inkább amolyan mobilon elképzelhető játék :)

(#114434) frankdelgado válasza Medocsabi (#114433) üzenetére


frankdelgado
őstag

Erre én sem pazarolnàm a kevéske kis jàtékidőmet...

(#114435) Stauffenberg válasza Atomgeszi (#114424) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Egyébként rádugsz egy 3.5 jack-es fej/fülhallgatót, alapból minden onnan fog szólni."

Nekem nem, kimegy a hang TV-re is (kivéve a chat), azt külön kell lehalkítanom és akkor csak a kontrollerbe dugott fejhallgató szól.

(#114436) Atomgeszi válasza Stauffenberg (#114435) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Az oké. Nálam is attól még kimegy spdif-en az erősítőbe, de külön nem kellett állítanom semmit, sem halkítanom az erősítőn, sem állítani, hogy mi honnan szóljon. :F

Nálam SPDIF + kontroller jack alatt van így

(#114437) Sicilian


Sicilian
addikt

Forza 7:
Már csak a leghosszabb endurance van hátra. Ha jól számolom pár szünettel kb 5 órás menet lenne.
Van aki már megcsinálta ? Nincs türelmem nekikezdeni.. :O
Forza7

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#114438) sugarforce válasza Madoc (#114430) üzenetére


sugarforce
őstag

Nalam a toshiba canviokat nem kapcsolta vissza, sem az 1tb os verziot, sem a 2eset. Persze lehet valami. Persze lehet hogy akkor amikor probaltam valami bug volt a bulidben, nemtudom.

[ Szerkesztve ]

(#114439) Stauffenberg válasza Atomgeszi (#114436) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nekem HDMI-n megy a hang a TV-be és onnantól a TV kimenetére van bízva, hogy hova megy tovább.

Ha bedugom a kontrollerbe a fejhallgatót, akkor megjelenik ott a hang, de a TV nem halkul magától.

(#114440) Madoc válasza sugarforce (#114438) üzenetére


Madoc
veterán

Ugyanugy toshiba canvio ugyanugy 1és 2 terás és le és vissza is kapcsolja. Samsung-Maxtor M1-et pörgette állandoan, tönkre is ment 1 év alatt.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#114441) #67947008


#67947008
törölt tag

Shadow of War
Azért ide írom meg, mert a topikjában nincs spoiler lehetőség, így inkább oda csak belinkelem ezt a hozzászólást.

A nem lényegi része:
28 óra alatt értem el 79%-ra.
Ez azt jelenti, hogy minden gyűjthető cuccot és küldetést megcsináltam.
Elfoglaltam mindent, amit kellett. A fő küldetés után (nem annyira nagy spoiler, sőt) jön az act IV, amiben a maradék erődöket kell elfoglalni.
Itt járok most. Az első 2 act-ban 4 erődöt kell elfoglalni, a IV-ben még 10-et. Illetve az első 2 act alatt 8 nemesis küldetést (pit harcok és outpostok elfoglalása) csináltam meg. Hátra van még 24 db. (Jöttek újak is az act IV megnyitásával, saccra olyan 6-8 nemesis küldetést nem csináltam meg úgy, hogy megtudtam volna. Tehát a fele nyitódik meg az act IV-ben.

LVL 42-n mentem neki a végének. Minden skill megvolt és az upgradekkel így álltam:
combat 13/23
predator 19/19
ranged 11/19
wraith 12/24
mounted 16/16
story 20/23

A fele legendás cuccot gyűjtöttem össze, de egyáltalán nem farmoltam ilyeneket, csak jöttek a küldetések teljesítésével.

Az act I-et nemesisen toltam végig, oda nagyon kellett, mert egyszerűen így is könnyű volt (az utolsó küldetéséig).
Act II-től pedig visszaraktam normalra, mert idegesítő módon lett csak nehéz. Nem lehetett szépen egyesével ölni a kapitányokat, hanem mindig özönlöttek. Meglehet csinálni nemesisen is, csak akkor nem 30 óra lesz, hanem a duplája.

Acsik terén 650/1000 a mérce. Ez sosem érdekelt és ebben is vannak olyan hülyeségek, amiket nem csinálnék meg (pl öljön meg háromszor 1 ork, majd ne öljem meg hanem állítsam magam mellé...)

A véleményem:
A játék majdnem minden tekintetben jobb, mint az első.
A játékmenetben sok újítás nem volt és a skilleket is gyorsan megszerezhetjük (ha a kelbimbos küldetéseket szépen csinálgatjuk (amik kifejezetten jók)), de szerintem ez vitte el a hátán az első részt is. Ott is jó volt és itt is. Persze vannak apróbb csiszolgatások, de nem sok. Ami számomra negatívum, hogy kevesebb lehetőség volt arra, hogy lopakodjunk.
Emlékszem, hogy az első részben sok kapitánnyal 1v1 harcot nyomtam, mert lesből kitakarítottam mindenkit mellőle és vele is elszeparált helyen küzdöttem. Itt hiába nyírtam ki mindenkit, random időnként újraspawnoltak. Bárhogy csináltam, a vége 90%-ban az lett, hogy ott a főfasz. Mellette van 2 kisebb főfasz és másik 15 ork üt. Megszokható, csak én örültem volna neki, hogyha több stealth lehetőség van.

A grafika szerintem teljesen tökéletesen rendben van. Végre a főhős is normálisan néz ki és nem utálom. Az első részben olyan majom feje volt, hogy nem szívesen néztem meg az átvezetőket. Itt sokkal emberibb és normálisabb. (Erősen utalós spoiler) Az act III alatt pedig...uhhh...bárcsak végig így mehettünk volna. Sokkal jobban élveztem volna minden pillanatát.

A történet fényévekkel jobb, mint az első részé volt. Nem mély és nem is várod, hogy jajj mi fog történni, de végre van benne legalább alap szinten valami érdekesség. Kifejezetten a vége volt jó.
Pontosabban a 3/4 része. A legutolsó harcot nem értem miért rakták bele. Engem kifejezetten taszított, hogy a történtek után még azt is meg kell csinálni... Elég lett volna csak végignézni.
Voltak vicces részek, amiknek örültem. Nem tolták túl, de ennyi kellett bele.

A kapitányok az első órákban változatosabbnak tűntek, de itt is alig van csak pár fajta.
Az outpostokat elfoglalni elsőre jó, utána unalmas, mert mindig ugyanúgy kell.
Az erődítményekkel is ez a helyzet. A játék legnagyobb újdonsága volt számomra a legunalmasabb része.

Nem az a játék, amit még egyszer végigjátszanék, de a maradék 21%-ot mindenképpen végig fogom csinálni, mert nem rossz a nemesis és a siege rész sem, csak töményen unalmas. Amikor kedvem lesz orkokat ölni, akkor arra tökéletesen jók lesznek.

Akinek az első rész tetszett, annak ez szerintem sokkal jobban fog. (Számomra sokkal jobb volt.)
Tisztességes iparos munka lett. Bugokkal nem találkoztam. (Néhol furán futottak azok a társak, akiket követni kellett. Továbbá néha elég bugyután működik a tárgyakra felmászás, de ennyi belefér.)

A játék bőven ad pénzt. Azokból lehet nyitogatni a ládákat. Azokból jönnek az orkok. Egyáltalán nincs semmi baj ezzel a rendszerrel. Aki minden küldetést és gyüjtögetős dolgot megcsinál, annak semmi baja nem lesz ezekkel. Aki végigakar rohanni a fő küldetéseken (ki és miért tenne ilyet, egy ilyen játékban), azoknak lehet annyira nem fog tetszeni.

[ Szerkesztve ]

(#114442) dunc


dunc
nagyúr

A ma vett gépet ami shadow warral adnak visszavittem, és jó tettem, zörgött a hűtése! A cseregép másik pakkal, hibátlan!

(#114443) sugarforce válasza Madoc (#114440) üzenetére


sugarforce
őstag

Nem igazan ertem en sem. Bar nem is baj ha nem all le annyiszor, ezek a satas vinyok hamarabb tonkremennek a sok parkoltatas ujrapozicionalas utan, mintha mennenek folyamatosan. Bar persze van ellenpelda is.

(#114444) maximilian4 válasza dunc (#114442) üzenetére


maximilian4
addikt

Tényleg jól tetted. Sokan ilyenkor beszarnak hogy mit csináljanak, meg várnak. Így a legtutibb, még a vételárat is kötelesek lettek volna visszaadni ha aznap visszaviszed, úgy hogy indokolnod sem kell.

Maxi

(#114445) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok,

Home-olni szerettem volna a kisfiammal, de túl sokszor elcsesztem, mivel nem tudtam hogyan kell.
Most azt írja, hogy 5 nél többször próbálkoztam ezért jövő év márciusáig nem tudok próbálkozni.
Support magyarul ma nem elérhető, hogy feloldjam .
Tudok valamit csinálni?
Angolt nem igazán vágom

(#114446) dunc válasza maximilian4 (#114444) üzenetére


dunc
nagyúr

Tudom, nagyon zavart a dolog, de a saját tehetetlenségem még jobban! (ebből a pakból eladom a Xbox One Forza Horizon 3 + Hot Wheels DLC Kódkártyát, és van egy bontatlan fifa 18 am) Mindjárt rákeresek mennyi, és olcsóbban meghirdetem)

(#114447) turikoczka válasza #67947008 (#114441) üzenetére


turikoczka
aktív tag

Meghoztad a kedvem :)

(#114448) rdt89 válasza Sicilian (#114437) üzenetére


rdt89
addikt

Jó sokat játszottál! :)

Nekem még csak az első 3 oszlop van kipörgetve (Seeker, Breakout, Evolution). :)

De ha odaérek egy napot rászánva megcsinálom, már látom előre mennyire fogom élvezni a 4.-ik óra után. :D

(#114449) mike1334 válasza dunc (#114446) üzenetére


mike1334
veterán

Visszatérő téma a "zörgés" ahogy néztem, nekem is csinálja kicsit, de gondot nem okoz...mivel itt vettem hardveraprón osztrák beszerzésből, így a visszavitel annyira nem játszott, most már fel sem tűnik, ha később idegesítene, majd garanciáztatom. Amúgy áttettem más helyre, így már egyáltalán nem meleg körülötte a levegő, több óra játék után is alig langyos a levegő ami belőle jön...így tuti, hogy nem eletbevágó a probléma, ahogy mások is írták itt. Persze, ha itthon vetted boltban úgy más, valószínűleg én is cseréltettem volna úgy.

Ja és nem tudom másnak hogy van, de nekem ma pár óra játék után megfájdult tőle a fejem, igaz, nem játszottam már régóta, tvn meg egyáltalán nem..de legalább leszorítom a napi adagom 1-1.5 órára :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#114450) dunc válasza mike1334 (#114449) üzenetére


dunc
nagyúr

De zavaró volt, és pláne nekem nem volt viszonyítási alapom, viszont hoztam egy másikat (helybe vettem) és annak nulla hangja! (nem mindegy) Nagyon zavaró volt amikor csak ment magába.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.