Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79806) tomiivagyok válasza demerion (#79805) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

válasz mindkettőtöknek van címezve, úgy vegyétek.

Igazából én a guild mastert is megértem, mert nyilván nem akar 0 DPS emberkéket vinni mythicre és carryzni a picsájukat. Az a baj, hogy még nincs meg nekik Argus, gondolom ha leütik, utána majd viszik a kicsit lowabb embereket is. Egyébként 965 lock vagyok, ~1.5M DPS-sel, szóval valamit nagyon rosszul csinálhatok, és nem tudom, hogy mit, pedig követem a rotát.

Egyébként sajnos egy olyan szerveren vagyok, ahol guild szinten elég gyér a helyzet... Főleg horda oldalon. Egyszerűen nincs, ez ilyen "csak úgy van" realm, ahol úgy elvannak az emberek, de más nagyon nem történik. Talán heroic runok, de mythic annyira nem. Sajnos.

Heroicra tudok menni, de az már pugként is gyerekjáték és 2-3 óra alatt leüthető, ha normálisan el vannak magyarázva a bossok az újonnan jövőknek.

Btw, logokat néztek, és úgy mondták, hogy nem vagyok még készen mythic progressre.

A másik indok, amiért nem hagyom ott a francba őket: bármikor kérek segítséget M+-hoz, egyből jönnek, ha nem is 3-4 ember, de 1-2 mindig. Szóval ebből a szemszögből normálisak. Csak az a francos mythic progress... :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.