Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64251) Whysperer


Whysperer
addikt

Tudna nekem linkelni valaki egy Resto shaman-t Raid heal közben? légyszi. youtubeon egyszerűen nem találok 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64252) kenwood válasza DrGonzo22 (#64246) üzenetére


kenwood
veterán

Sok sikert,vagyis inkabb turelmet gorefiendhez.
olyan 300 pull kornyeken szokott borulni.
en mar 100 koruli malkoroktol is idegbajt kaptam :D

persze annyibol jobb,hogy malkorok utan mar csak nehezebb bossok voltak,itt meg lesz 3-4,ami konnyebb.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#64253) vgyuri válasza Cathfaern (#64237) üzenetére


vgyuri
őstag

Én örülnék 3 talent ágnak, pl. tank/healer mellé dps is jó lenne paladin, druid és monk karaktereknél, így a napi questeket is gyorsabban letudnám.

(#64254) DrGonzo22 válasza Whysperer (#64251) üzenetére


DrGonzo22
őstag

[link] Kiválasztod amelyik tetszik, majd utána a listából a resto shamanra mész, majd casts/events.

Ez így találomra egy

[ Szerkesztve ]

(#64255) DrGonzo22 válasza kenwood (#64252) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Gore-t még nem próbáltuk meg; ezen a héten Council és Killrog volt a két progress, mindkettő meglepően könnyű volt Iron Reaver/Kormrog-hoz képest. Gorefiend azért is para, mert nem tudom majd használni a legjobb trinketjeimet... kénytelen leszek mythic BRF trinketet használni, mert a többit (mage-nek amúgy messze nem BiS; desecrated ins meg a reaver piston) elvitték a warlockok, shadowpriestek main specre:) Heroicban pedig hetek óta nem eset, bonus rollt meg heroic bossra nem szívesen használnék el... Na mindegy, még lesz 2x2 loot esély addig, szerintem mainre már senkinek nem kellenek a guildből, mondjuk offban lesz rá verseny rendesen:) Az viszont előny, hogy van 3 hunter és 4 mage, melee alig, ez elvileg jó setup gorefiendre.Addokra nagyon erős a dps a guildben, Killrog alatt szinte nem lehetett érzékelni az addokat, olyan gyosan haltak, ha Gore-on is jó lesz az add dps, akkor tudok menni class trinkettel, és akkor csak a PoF-ot kell cserélnem valami másra (kazzak vagy mythic BH trinketem van, az igazi persze egy hc/mythic insignia lenne).

Ha hozzád hasonlóan túl lennék már a mythicen is, akkor persze én is lemondanám az előfizetést.

[ Szerkesztve ]

(#64256) nonsen5e válasza k.kristof (#64248) üzenetére


nonsen5e
addikt

Így, hogy mondod már beugrik az a garrison campaign végén levő quest, de nagyon összecsapott érzetet kelt az egész.
Szóval így ha az egészre ránézek, nekem az rí le belőle, hogy itt akartak valamit még alkotni, csak aztán [az egész kieghez hasonlóan] csak összecsapták a végét és egy 10 másodperces ingame cutscene-nel elintézték az egész történetszálat.

Azt, hogy nem gonosz Grom azt tudom. Rosszul fogalmaztam: az én ellenségem, tehát gonosz. :B

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64257) Whysperer válasza DrGonzo22 (#64254) üzenetére


Whysperer
addikt

Köszönöm szépen. Ez nagyon klassz oldal. it tmegnézhetek Prot warrit meg apalt is. Ehhez Videó is van vagy csak táblázat és diagram.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64258) #57919488 válasza Cathfaern (#64237) üzenetére


#57919488
törölt tag

Feleslegesnek nem mondanam inkabb valtozatosnak hiszen Pl. Warlock-al teljesen mas jatekstilust biztosit a 3 eltero Talent fa.
Ha a Rugok, DK, illetve Warrinak nem jo az egyik Talent spec csak valtanak a masikra vagy amelyik eppen jobb PvE/PvP-re de egy WW Monk, Retri Pala-nak nincs valasztasi lehetosege. Vagy jo lesz vagy nem (azt ne vegyuk szamitasba, hogy lehet Healer PvE/PvP-n mert sokaknak nem fekszik mint alternativa).
A DH-nal szerintem megoldhattak volna HA! akartak volna, de inkabb az idohiany ami itt jobban szamit.
Igazabol nekem mindegy mert maradok Druid/Shaman vonalon :))

(#64259) DrGonzo22 válasza Whysperer (#64257) üzenetére


DrGonzo22
őstag

A mozgásról van felvétel, de nem valami 3d-s replay, hanem csak egy 2d-s, gombfoci-szerű felvétel. Arra nagyon jó, hogy lehet látni, hogyan állt fel a raid, ki merre mozgott, stb. könnyű taktikákat kimásolni belőle. Az egyes classok színkódolva vannak, illetve ha az adott kör fölé állsz, akkor kiírja a player nevét.

(#64260) Whysperer válasza Cathfaern (#64237) üzenetére


Whysperer
addikt

Jó ,de példul azt is hozzá lehet tenni a nekem visszajelzések alapján,hogy Most vanilla óta Resto shamanozom. Picit voltam cement és elemental. Erre msot ,ha vissza térnék akkor a másik két vanillas karimmal kelelne amik mindig csak altok voltak. palaval vagy warriroral inkább tankolni mert a resto Shaman nem a olyan jó már se PVP-re se PVe-re. Akkor most .

they know what is what but they don't know what is what [link]

Köszi: DrGonzo22 . Azt merre találom?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64261) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!
A Level 70 ETC számai elérhetőek valahol stúdióminőségben, albumszerűen rendezve, vagy csak youtube videókban?
Keresgéltem oldalakon se semmi nyoma egy ilyen összeállításnak.
Ez valami hatalmas :D

[ Szerkesztve ]

(#64262) DrGonzo22 válasza Whysperer (#64260) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Replay fül, itt ki is választottam egyet: [link]

(#64263) Whysperer


Whysperer
addikt

WARCRAFT Movie Teaser Trailer (2016) [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64264) Dyde válasza Whysperer (#64263) üzenetére


Dyde
aktív tag

:C :C Tuti ott leszek a premieren :DD

(#64265) k.kristof válasza nonsen5e (#64256) üzenetére


k.kristof
őstag

Jól érzed, akartak valamit alkotni. Ugye Tanaan is eredetileg kezdőzóna lett volna, aztán hopp, nem készültek el vele a megjelenésre, és összeomlott az egész terv, át kellett variálni az egészet. Szerintem épp hogy elkészült a zóna a 6.2-re is.

(#64266) Skyhunter válasza k.kristof (#64265) üzenetére


Skyhunter
senior tag

De ha elkészült volna megjelenésre, akkor mit dobtak volna be 6.2-ben? :)

(#64267) nonsen5e válasza Skyhunter (#64266) üzenetére


nonsen5e
addikt

Farahlon.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64268) k.kristof válasza Skyhunter (#64266) üzenetére


k.kristof
őstag

Farahlon, ogrék szigete, ők maguk mondták nemrég, hogy még rengeteg mesélni valójuk lenne Draenoron. Persze hogy fognak-e valamit, az nagyon nem biztos.

(#64269) ígyvanferi válasza DrGonzo22 (#64254) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Hát ez zseniális, nem is tudtam, hogy létezik ilyen. Már hogy a konkrét fightot követhetem mozgásokkal, kasztolásokkal, stb. Esküszöm ez izgalmasabb, mint egy bosskill videó yt-n.

(#64270) nonsen5e


nonsen5e
addikt

A Blizzard most tette utolsó alkalommal közzé a negyedéves előfizetőszámot. Félnek valamitől... ne legyen igazam, és ne legyen a kettőnek semmi köze egymáshoz, de ennek őszi megjelenés lesz a vége. :U
forrás: Gamespot

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64271) warcat válasza nonsen5e (#64270) üzenetére


warcat
veterán

Pont az ilyen belemagyarázásokat unták meg mint ez (meg volt itt feljebb,hogy spórolás miatt nem kap a DH 3. specet).
Simán van igazság mögötte (ugye azt írják,hogy más számokkal már jobban lehet jellemezni,hogyan megy a WoW,illetve a Blizzard szekere).

A shop bevétele egyre nő ez borítékolható,mindenki,aki (tyűdeokosvagyokingyenvanawowhahaha) tokennel fizeti az előfizetést,gyakorlatilag 20$/€-t perkál érte,ez egy gamecardos ár kétszerese,amiből ráadásul még lejön a kártyaárusnak jutó részesedés(háromszorosa?).
Nem vagyok naiv persze,nyilván nem akarnak folyamatosan csökkenő számokat szállítani a részvényeseknek meg az erre minden negyedévben rácsattanó haldoklikawow-szakértőknek mert szimplán rosszul hangzik külön magyarázat nélkül,de úgy gondolom ténylegesen van mögötte változás,amit le kell reagálni.
A havi előfizetési modell halott,de ők még tudják egy ideig nyújtani mint a rétestésztát,de már nem ad pontos számokat a tényleges bevételről.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#64272) Wolverine válasza warcat (#64271) üzenetére


Wolverine
félisten

Plusz a WoW 10 éves játék, irreális lenne tartós növekedést várni a játékosszámban. Egy-egy event megdobhatja az előfizetői számot, de ennyi idősen már nem nagyon lesz erősödés.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64273) nonsen5e válasza warcat (#64271) üzenetére


nonsen5e
addikt

Pont annyira belemagyarázás mint a saját indoklásuk.

Lehet nekik jól megy a mikrotranzakciókkal [és ugye ez a lényeg], de a mezei játékos meg 4 órát fog várni tankként a DF-re mert az előfizetők száma meg csökken attól függetlenül, hogy mutatják-e vagy sem.

Ha 20 millió előfizető lenne ami havonta 10%-kal nőne, noha a WoW teljes bevételének csak 1%-a jönne a havidíjból, a maradék 99% pedig a mikrotranzakciókból, akkor szerinted meglépték volna ezt, hogy többet nem mutatunk előfizetőszámot, mert nem az a lényeg?
Persze, hogy nem, hát hülyék lennének? Túl jól hangzik az a konstans növekedés ahhoz, hogy ne tegyék közzé.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64274) laceszgamer válasza Wolverine (#64272) üzenetére


laceszgamer
addikt

Lehetne azért segíteni rajta... mondjuk alapvetően egy kövi kiegnek úgy állni neki, hogy minden jelenlegi aktiv elöfizetőnek egy kérdőívet küldeni, amiben lehetne szavazni, hogy mit szeretnénk a kövi kiegekben, mit változtassanak, mi érdekelné az embereket.... az Ubisoft már csinált hasonló megmozdulást, itt se telne sokba... sőt, akár azt is meglehetne csinálni, hogy nem csak az aktiv játékosok, hanem szimplán nyilvános kérdőív lenne, és nem csak úgy hopp itt van szinten, hanem tényleg komolyan is vennék a leszűrt eredményeket...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#64275) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

/s

(#64276) nonsen5e válasza wjbhbdux (#64275) üzenetére


nonsen5e
addikt

Örülnének az ilyen kérdéseknek a Blizzconon, az egész Q&A-t letudnák 5 perc alatt.

Q: Do you plan to introduce realms upgraded to previous expansions?
A: No.
A: Next question, please?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64277) Cathfaern válasza wjbhbdux (#64275) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez micsoda? Ránézésre egy user által feltett kérdés (a linket nem tudom munkahelyről megnyitni)

Gertrius:
Mikor nem volt cross-realm DF, sőt DF se volt, hanem fővárosban kellett keresni embert instára, akkor is max 1 óra alatt össze lehetett hozni egy 5 főst (DPS-ként) egy átlag realmen, ami nagyjából 1000-2000 online játékost jelentett. Szóval amíg az össz. európai előfizetők száma nem esik le ennyira, addig én nem nagyon aggódnék :) (reálisan nézve amíg kb. 500ezer aktív játékos marad, addig ingame nem nagyon lehet majd érezni a csökkenést, feltételezve hogy összevonnak további realmeket, ami nyilván egy ilyen esetben bekövetkezne).

laceszgamer:
Egy ilyen kérdőív semmivel se érne többet, mint a jelenlegi módszereik. Arról nem is beszélve, hogy az hogy a játékosok mit akarnak egyáltalán nem biztos hogy megegyezik azzal, hogy minek örülnének ha implementálásra kerülne (lásd még az ingyen gear - ingyen gold problémát).

(#64278) Arnold2 válasza Cathfaern (#64277) üzenetére


Arnold2
őstag

3 kérdésre lehet szavazni és a legnépszerűbbeket megválaszolják a Blizzcon-on.

A képen a "Do you plan to introduce realms upgraded to previous expansions?" kérdés van bepipálva (gondolom szavazott rá), a link meg az amerikai battle.net oldal megfelelő szavazós felületére visz.

S erre reagált Gertrius is egy gyors és elég valószínű válasszal.

[ Szerkesztve ]

(#64279) nonsen5e


nonsen5e
addikt

A Results gomb működik valakinek?
Nekem szétrántja és hazavágja a fél oldalt.

Amúgy a kérdések fele eléggé magától értetődőnek tűnik (aztán lehet csak nekem).
Például ki van zárva, hogy meghagyják a garrison goldos missziókat. Vagy ha meghagynák, akkor nagyságrendekkel több goldot kellene adniuk a Legionos helyeknek, mert különben mindenki rohanna vissza Draenorra napi 3x.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64280) k.kristof válasza Cathfaern (#64277) üzenetére


k.kristof
őstag

A Blizzard indított egy fórumot (EU és US fórumon is), ahol kérdéseket lehetett beküldeni a Legion Q&A panelre, és azokból kiválasztották a jobbakat, amiket utána megszavaztattak a közösséggel, hogy melyikre válaszoljanak a Blizzconon. Négy csoportba sorolták a kérdéseket, és mindenki három-három kérdésre szavazhatott (link). A szavazás sajnos már véget ért.

(#64281) #57919488 válasza Wolverine (#64272) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ezt felejtsuk mar el, hogy a WoW 10 eves ami a szemunk elott van mert ez nem igaz.
A Vanilla WoW igen de minden kiegeszito utan ez ujraertekelodik hiszen nem a 10 evvel ezelotti WoW-al jatszunk hanem az esetek 99%-ban mindig a legutobbi kiegeszitovel es ez pont olyan mint a COD minden eves megujulasa.
Nem a WoW/Warcraft Universum kora miatt nem fejlodik a jatek hanem a fejlesztok miatt akik hulyenek nezik a jatekosokat pl. a felkeszen es borsos aron kiadott kiegeszitokkel.
Nem volt a 10 ev alatt egy Warcraft film es meg egy Warcraft 4-et sem adtak ki.
Meg kell csak nezni, hogy a Star Wars hype hatasara hany jatek es film kerul majd ki itt par even belul.
Nem a jatek koraval van itt a gond hanem azzal, hogy a jatek egyszer sikeres volt es utana meg csak passzivan akarjak a penzt havonta (talan kis munkaval pl. shop skinek) minden reklam es/vagy befektetes nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#64282) Whysperer válasza #57919488 (#64281) üzenetére


Whysperer
addikt

F1 is 1000 éves mégis hol többen hol kevesebben nézték. Ez ugyan az . Van valaminek tábora és hullámzik. Ennyi. Ha már szolciális modelleket modelleztek WOW-val akkro bátran ráolvasható egy iylen F1-es szindróma is. Nem most fogja abba hagyni az aza réteg.

Amúgy ha más játékok 1-2 milliós táborral elkvannak több éve. akkor ez az 5-12 millió továbbra is jó. Főleg,hogy a Tokennel való fizetők nincsenek benne az 5.5 millióba. Egyszer betolnak rá egy új Engine-t aztán WOW 2-t mondanak. Szóval azért fejlesztő részről Szerintem ez a WOW most van fél úton. mind grafikailag mind játék tartalmilag.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64283) #57919488 válasza Whysperer (#64282) üzenetére


#57919488
törölt tag

F1? Az mi? 10 eve nem hallottam rola. Ja pedig evente megujul, hat elnezest de en csak a Star Wars reklamokat latom pl. a dobozos tejen szoval azt a filmet es jateko(ka)t biztos megnezem/veszem de az F1 szamomra teljesen erdektelen mert mar nem ismerem azt a vilagot.
:)

(#64284) Whysperer válasza #57919488 (#64283) üzenetére


Whysperer
addikt

Én nem a reklámról beszélek hanem arról ,hogy figyelem a környezetemet és nálunk már a lányok is szoktak Forma 1-t nézni.. Tök mindegy mi az oka.. Mindgi más miatt Nézték többen vagy kevesebben,de a lényeg,hogy azért hoztam fel mert arra is mindig azt mondják má rtöbb éve ,hogy haldoklik úgy mint a WOW-ra mondogatják. 8)

Pont ez az ,hogy jönnek mennek emeberek valaki régit szerette ezt nem szereti. valaki az újat szereti azt nem szerette(ismerte) van akinek mind a kettő bejön. a lényegen egyik sem változtat. Azon ,hogy sokan játszák ígyis úgyis 8)

Én is végig Bg-ztem a vanillat warriorral és nem zavart,hogy meghalok resilliance nélkül. respawm és mentem pontot foglani. Viszont most nem hiszem ,hogy élvezném úgyan ezt warriorral. 8) Viszont BC óta viszont Shamanozok é smindig is tetszett. Akkor az Én világomban haldoklik a Warrior (szamomra teljesen erdektelen mert mar nem ismerem azt a vilagot)? ;)

Példának hoztam csak fel a F1-t és nem arra ,hogy WOW-os fórumtársak hány %-a nézi 8)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64285) Cathfaern válasza Whysperer (#64282) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De, az 5.5 millióban benne vannak a tokenesek is.

Amúgy K_mester szerint 10 éve semmit nem változott, fejlődött a WoW, szerintem innentől nincs miről beszélni :)

(#64286) warcat


warcat
veterán

De egyébként volt már azóta értelmesebb hír is,megérkezett a (minimum) 2 hetes pvp szezonvéges figyelmeztetés.
Ez ugyebár jelenthet egy valor patchet akár november 18-án,de szerintem a logikus/taktikus továbbra is december,de minimum nov. 25. lenne.

EA: It's in the crate!

(#64287) Whysperer válasza Cathfaern (#64285) üzenetére


Whysperer
addikt

Igazad van. Erre "nem változott, fejlődött a WoW" nem is figyeltem. mi most megyünk vissza 10-en szóval kb akkro már 5500010-re nőt. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64288) parandroid válasza Whysperer (#64284) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az F1-et úgy fogd fel, hogy az EA 10+ éve kiad belőle egy új játékot hivatalos licensszel, és minden évben el is adnak belőle pár milliót. Csak mellékes megjegyzésként. US sportligák (NBA, NFL, NHL), illetve FIFA dettó. És mindezt képesek több különböző platformon is eljátszani (PS, XBOX, PC).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#64289) #57919488 válasza Cathfaern (#64285) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na ezt meg honnan vetted?
Valamit vagy elirtam vagy elsiklottal az felett amit irtam a #64281-ban.
De a lenyeg, hogy a Vanilla WoW 10 eves aminek semmi koze a mostani jatekhoz mert minden kiegeszitovel teljesen megujul.

[ Szerkesztve ]

(#64290) Cathfaern válasza #57919488 (#64289) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Nem a jatek koraval van itt a gond hanem azzal, hogy a jatek egyszer sikeres volt es utana meg csak passzivan akarjak a penzt havonta (talan kis munkaval pl. shop skinek) minden reklam es/vagy befektetes nelkul."
De jogos, nem azt írtad hogy kezdetek óta, szóval, akkor ne 10 év legyen, hanem mondjuk WotLK óta, lényegen nem sokat változtat.

(#64291) Whysperer válasza parandroid (#64288) üzenetére


Whysperer
addikt

Neem félre értitek Én az igazi real F1-re gondoltam nem a f1 játékra. ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64292) parandroid válasza Whysperer (#64291) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A kolléga keverte be a filmeket/játékokat, meg a SW-t, hogy ezzel is alátámassza az egyes brandek ismertségét. Mondjukj az EA-féle F1 játék arra is jó példa, hogy más franchise-ban is megy ezerrel a sokadik bőr lehúzása, sőt, ahhoz képest a WoW szerintem még jól is áll. Vagy ott van pl a CoD/BF és társaik. Mégis megvan mindenhol a stabil többtízmilliós rajongótábor minden fanyalgás ellenére.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#64293) #57919488 válasza parandroid (#64292) üzenetére


#57919488
törölt tag

A WoW eseteben annyira nem fontos a dolog mert a tobbi jatekuk is eleg szep bevetelt hoz a Blizzard-nak.
Elmultak azok az idok mikor csak a WoW volt a fo beveteluk de ettol fuggetlenul maga a Warcraft film nagyon jo reklam lesz WoW-nak is :)

(#64294) Whysperer válasza parandroid (#64292) üzenetére


Whysperer
addikt

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64295) Arnold2 válasza Whysperer (#64294) üzenetére


Arnold2
őstag

Azt a fűzfán fütyülő rézangyalát, de tuti ez a kép! :Y És gondolom a bal pata alatt a híres-hírhedt Gul'dan koponyája.
Ha haza érek keresek valamilyen nagyobb felbontásút (céges proxy nem partner ebben :( ).

(#64296) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Szerintem a legnagyobb gond, hogy a pug-olás túlságosan kompetitív a guild-es progresszel még heroic szinten is, majd jön egy szakadás és a mythic mód már csak guild only. Ez megnehezítheti a guild-ek feltöltését, illetve sok, egyébként kifejezetten jó játékost kivon a mythic-ből. Szintén gond, hogy a flex miatt megszokottá vált, hogy nem nagyon ül senki kispadon, míg mthic-ben ez most is ugyanúgy megy, mint régen: tartalék emberek vannak/kellenek boss-onként, rendszeres a csere, az alulteljesítőket kiteszik... Sok ember annyira a flex rendszerben nőtt fel, hogy meglepődik, amikor raid alatt lecserélik. Mythic szinten a régi raiderek még inkább felértékelődnek, mert nekik ez nem szokatlan, sokkal jobb a hozzáállásuk (mi is már 2 recruit embert veszítettünk, mert képtelenek voltak feldolgozni, hogy a raidspot nem alapértelmezett dolog, hanem taktika- és teljesítményfüggő, és nem olyan értelemben, mint flexben, hogy ha nem vagy rossz maradhatsz, hanem úgy, hogy ha van nálad jobb, kiraknak, függetlenül attól, hogy egyébként összességében nem vagy rossz).

A régi rendszer tarthatatlan, nincs értelme visszatérni. A mythic-et nem lehet flex rendszerben balanszolni, szóval marad a 20 fő.Talán kéne még egy szint a heroic és a mythic közé, ami lehetne 10/20, de enm lenne flex. Ezen felnőhetne sok 10-es guild, a játékosok nagyobb számban hozzászokhatnának a flex-től eltérő szabályokhoz, végül a kisebb guildek összeolvadhatnának 20-as raidek kezelésére alkalmas csapatokká. Mivel nem ez lenne a pro szint, nem lenne különösebben fontos a world 1st ezen a nehézségen, ezért a kutyát nem érdekelné, hogy a 10 vagy a 20 felállás-e épp a könnyebb.

Amúgy csak most vettem észre, hogy a világ egyik legjobb fire mage-e magyar, és a Ragnaroson játszik, Shayande a karakterének a neve:)

[ Szerkesztve ]

(#64297) Whysperer válasza DrGonzo22 (#64296) üzenetére


Whysperer
addikt

Egyet értek. Viszont azt azért sajnálom ,hogy Régen ésszel oda figyeltek a gearezésre/a időben való megjelenésre / raid alatti odafigyelésre. Ahogy néztem az emberek többségének problémát jelent már egy pár perces fight-ra való koncentrálás.

Meg Sok helyen. a pityunak az öcsének a csaja vagyok.. "upsz elnyomtam a bubit" "Hja nem Te vagy a tank? Én téged healeltelek egész fight alatt pedig." és társai magas szinvonalú rám nem szólhatzs mert megsértődöm 22 évesen.

Mint mondtam azért nagoyn régóta belehetne vezetni egy olyan rendszert már valahára mint a Storm-ban van.

Telejesíts egy szintet. Aztán majd,ha az megvan akkro beenged Rankedre. addig meg maradj quick mecsen..

Jó lesz vissza térni 13.-tól úgy érzem ;)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64298) Grampy


Grampy
aktív tag

Sziasztok!

Most vettem meg a WoD-ot.
Zsír új SSD-re ment rá, friss oprendszer mellé. (Win10 Pro 64 bit)
Majdnem maximum grafikán tolom, nagyon szépen fut, és a látvány is tetszik.
Viszont egy dolog zavar. Portálozás után eléggé döcögősre veszi magát. Hiperszuper gyorsan betölt mindent, főleg a karaktereket, de köhög rendesen egy 6-7mp-ig, főleg ha forgatom a kamerát. Ez még okés lenne, azért nem egy kis világról beszélünk, viszont ez egy terület felfedezése közben is gyakran előfordul, ez már jobban zavaró tud lenni. Ez normális? Konfigom az adatlapomon. Kb 1,7-2GB memória szabad WoW közben, a feladatkezelő szerint.

(#64299) warcat válasza Grampy (#64298) üzenetére


warcat
veterán

Raideken kívül is kellene azért az erős proci alá, a jelzett monitor felbontása mellé elégnek kellene lenni az 1 gb vramnak.
Vedd le/kapcsold ki az árnyékokat.

EA: It's in the crate!

(#64300) Grampy válasza warcat (#64299) üzenetére


Grampy
aktív tag

Azt mondod nem tul acelos a CPU-m? Ettol lehet? Tudom, Intel jobb lenne, de az komplett konfig csere, azt meg most nem terveztem. Arnyekok lowon vannak. Virusirto esetleg? CIS fut a hatterben.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.