Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64751) Whysperer válasza Viktor77 (#64749) üzenetére


Whysperer
addikt

Köszönöm.

Cathfaern: köszönöm.

nem értme,hogy mért mondták Tegnap este. Vagy 10 rávágták HUN chatin 1xe,hogy kiszedték.

[link] a raid nehézsége nem befolyásolja a Drop ratinget?

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64752) Skyhunter válasza Cathfaern (#64742) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Nekem a garrisonomban is van egy BMAH a főépület bejáratánál. Már nem emlékszem pontosan, melyik küldivel került oda, de asszem' csónakázásból. :)

(#64753) Viktor77 válasza Whysperer (#64751) üzenetére


Viktor77
titán

Nem:

"As of 6.2, confirmed by a GM:

''At the moment there are 4 raid difficulties.
LFR - which is 25 player and joined through the Raid section Dungeon Tool.
Normal - Which scales boss health based on party size between 10 and 30 players
Heroic - Which also scales the based on party size, between 10 and 30 players
Mythic - 20 player no scaling.

The set drops on Normal, Heroic and Mythic difficulies, and is the same chance on all difficulties.
Whether you form the group or join somone else's group from the premade groups in the dungeon tool makes no difference.''

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#64754) Whysperer válasza Viktor77 (#64753) üzenetére


Whysperer
addikt

Okés . köszi akkor haverokkal hetente normalon letolom .. Köszönöm

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64755) r3ccardo válasza Skyhunter (#64752) üzenetére


r3ccardo
tag

Igen ott van egy panda néni, de ha jól emlékszem nála nem lehet licitálni, csak meg tudod nézni hogy mi van éppen BM-ben.

(#64756) Whysperer


Whysperer
addikt

Gnome Hunter Pet: [link]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64757) Arnold2 válasza cl.aci (#64744) üzenetére


Arnold2
őstag

:D :D
Azok a régi szép idők. De meg is lett volna, ha nem engem futtat a tűzzel átmeneti fázisban :P

(#64758) Arnold2 válasza Skyhunter (#64752) üzenetére


Arnold2
őstag

Rare shipyardos küldetésből kapsz egy questindító tárgyat amivel oda tudod őt varázsolni.
S ahogy r3ccardo is írta, licitálni nem tudsz nála, csak megnézni, hogy mi épp az aktuális portéka. Ha valami tetszik akkor repülnöd kell Nagrandba RoB északi csücskéhez :)

(#64759) k.kristof válasza Whysperer (#64751) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem kell mindent rögtön elhinni, amit hun chaten írnak.

(#64760) nonsen5e válasza k.kristof (#64759) üzenetére


nonsen5e
addikt

FTFY: Semmit sem azabad elhinni amit a hunchaten írnak. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64761) ldave


ldave
félisten

Hétvégén olvasgattam a kaszt leírásokat a Legion-höz és alapvetően tetszik a fő gondolatmenet, miszerint próbálják a képességeket közelebb hozni a kaszt mögötti fantasy-hez. Kedveltem régen a kaszt küldetéseket, nagyban hozzájárult az egyediséghez (pl rugóval a mérgezés megszerzése vagy warrival a stance küldetések, vagy a híres pala feltámasztás, amit 10-ből csak ketten csináltak meg :) ).

A Slime draws near! Command?

(#64762) thomeef válasza ldave (#64761) üzenetére


thomeef
őstag

Hát nem tudom, pl. a retrit rendesen kizsigerelik. Eddig se volt számottevő pvp-n, és most még inkább nem lesz az. Bár még várjuk ki a teljes spell listát és a talentrendszert, én nem negyon reménykedem :(

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64763) Whysperer válasza thomeef (#64762) üzenetére


Whysperer
addikt

Shamanhoz sem nagyon nyúltak. Pedig szoktam élvezni mikro Resto shamanommal állok és nézem ahogy szépen lassan kivégeznek azoka kasztok amikor minden egyes castolsánál megszakítanak és CD-re vágák az egész action baromat. Hiába tolok miss cast-ot. olyan sokan vannak. lassan már csak a fűszál amin állok az nem tud szakítani. 8) Csak akkro vagyok jó helyzetben ,ha nem érnek el és nem vagoyk focus target. Ami Tauren shamanként nem sűrűn van ;) ..

Retri Palahoz...: láttam olyan Palat BG-n aki löt-löt-löt és speed of lighttal meg szaladt közben és mikro odaért 2 ütésből vágta az ellent. 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64764) Arnold2 válasza ldave (#64761) üzenetére


Arnold2
őstag

/nosztalgia vonat ON
Az első lockomat még TBC kiegészítő idején húztam. Kifejezetten szerettem és sokat is adott a játékélményhez valamint ahhoz, hogy most foggal körömmel védem a kasztom, hogy az összes démont valamint a két lock lovat egy viszonylag hosszú quest chain után kaptam meg.
Emlékszem, hogy a succubus megszerzéséhez egyszer egy olyan zónán kellett átmenni, ami jóval nagyobb volt az akkori szintednél. Lufi ki és EGY mobot ütöttél vagy 5 percig. Ha beaggrózott egy második akkor kb insta halál. Így nem maradt más mint sunyulás és/vagy corps runok garmada. Akkor nem volt feltétlen őszinte a mosolyom, de most inkább pozitív ez az élmény.
Epic lock hátas meg vetekedett hosszban a zöld tűz quest chain-nel (és akkor még nem volt repülés 60% földi hátas FTW :) ). És mivel első karakterem volt, kölcsön kellett kérnem 100 goldot (igen száz goldot, bizony :) ), hogy meg tudjam venni a szükséges reagenseket, majd legalább egy tank és egy healer kellett (de inkább full party), hogy végig is tudjam vinni a küldit, mert egy insta végi boss utáni alboss volt a megszelídítendő hátas :)

És akkor a doomguard-ról nem is beszéltem (aminek megidézéséhez a teljes party clickelése kellet és megidézéskor valaki random belehalt, aki akár a lock is lehetett és a party maradéka meg ölhette le az elszabadult démont :) ).

Nekem ezek a küldik, ahogy a druidáknak a form, warrioroknak a stance stb küldetések nagy részben hozzájárultak ahhoz, hogy ennyi év után is kitartsak jóban-rosszban kis lockom mellett. Az időközben felhúzott két másik lockomnál hiányolom ezeket a küldetéseket, "csak úgy" megkapod őket színt-lépéssel.

Megértem azt is, hogy aki az X-ik altját húzza, annak már nagyon nem érdekesek ezek a küldik és inkább fölöslegesen lassítják a fejlődést, de első karakterekkel simán végig játszatnám, ha már mmoRPG ugye (tudom hogy nem az már :( )
/nosztalgia vonat OFF

(#64765) ldave válasza Arnold2 (#64764) üzenetére


ldave
félisten

:) Nem akartam ilyen nosztalgáisra bővíteni a mondandóm, de én is így látom a dolgot. A rugómnál a mai napig ott vannak a bankban a már nem létező mérgek, vanishing powder és hasonló dolgok. Első karakterem volt, na.
Kis kitekintő, mostanában a FF XIV-gyel játszom, ahol megvannek ezek a kaszt küldetések és tök jó élmény azokat megcsinálni. Ráadásul ott se egyszerűek, legalábbis ha a megfelelő szinten cisnálja az ember, nem pedig +5 szinttel később.

Amúgy FF XIV-et nyugodtan tudom ajánlani mindenkinek, aki picit unja a WoW-ot és a Legion-ig más játékot keres. Nekem nagyon sok dologban adja a régi MMO élményt (viszonylag lassú fejlődés, legalábbis a WoW-hoz képest, hatalmasnak érzőső területek, érezhető fejlődés).

A Slime draws near! Command?

(#64766) k.kristof válasza nonsen5e (#64760) üzenetére


k.kristof
őstag

Én általában nem szoktam átverni azt, aki ott kérdez, csak ha tényleg olyan a stílusa, hogy megérdemli :)

(#64767) Whysperer válasza Arnold2 (#64764) üzenetére


Whysperer
addikt

Meg fél ezer évig farmoltad a pénzt a Pala mountra is 1000 gold 8) HAHA..

Igen. azért remélem ezek vissza térhetnének.

Egy FUN :

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64768) nonsen5e válasza Whysperer (#64767) üzenetére


nonsen5e
addikt

"Igen. azért remélem ezek vissza térhetnének."
Ezt pontosan mire gondoltad?

A goldos dolog az érdekes lenne, mert akik nagyon megszedték magukat a WoD alatt (aki képes volt beleölni napi 10 percet) annak nem lesz semmi akadály.
Aki viszont nem játszott, új játékos, stb... akkor az meg vért fog izzadni, és még úgy sem lesz elég goldja az adott dologra.

Két opció erre:
Ne legyen könnyű annak sem, aki most halálra kereste magát --> még nehezebb lesz annak aki új.
Tesznek be új garrison-szintű goldforrást --> mi akkor a kihívás az egészben?

Aztán lehet, hogy totálisan félreértettelek, és gyönyörűen elbeszéltünk egymás mellett. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64769) whitezo88 válasza ldave (#64765) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Nekem is van bankban Splinter of Atiesh meg tobb mar nem megszerezheto cucc :)

(#64770) Whysperer válasza nonsen5e (#64768) üzenetére


Whysperer
addikt

Arra,hogy Paladin egyedi moutn , warlock egyedi mount Shaman stb egyedi form vagy hasonló és ,hogy hosszú értelmes quest sorozattal lehessen megcsinálni...

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64771) #57919488 válasza Whysperer (#64763) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valoban nem egy konnyu eset a Shaman Healer szerep PvP-ben.
Spiritwalker's Aegis Glyph nelkulozhetetlen, 5 sec silence es interrut immun ami 2 percenkent hasznalhato. Capacitor Totem 45 sec CD-vel es a kimagaslo 5 sec varakozasi idovel ami szinten vicc. Totemic Persistence Talent-el mozgathatoak a Totem-ek csak en ezert nem aldozom be a Call of the Elements Talent-et (ami szinten a vicc kategoria, hogy a Healing Tide Totem-re nem terjed ki).
A Talent es Glyph valasztasi lehetosegek botranyosak es szinte az osszes ertelmetlen.
Paladin:
Fist of Justice, 6 sec Stun, 20 yard range csak 30 sec CD.
Devotion Aura Glyph-elve szinten 2 min CD es 5 sec silence es interrupt immun + 20% reduced dmg taken.
Szerintem a Talent-ek is eleg jok, maga a Pala jo es hatekony PvP-re. Disc pap szinten jo.
Druid:
Szerintem a legjobb Healer, nagyon sok instant spell es a Talent-ek is jobbak. Kulon nem ternek ki semmire de en a Shamanom csereltem Druid-ra es szerintem egy eletkepesebb Class. Balance es Feral spec szinten hatekonyabb mint Elem/Encha.

Sajnos a jatek erdekes valtozasokon megy at. A caster-ek elete allandoan nehezitve van es nem is minden Class-nal fun iranyba mennek el a dolgok, sot. Melee-k eseteben viszont az mar vicces, hogy szinte az osszes rendelkezik vagy ranged szakitassal vagy ranged Stun-al es olyan Burst-el amit keptelenseg ki Healelni. Talan majd a legios dolgok hoznak kis valtozast jo iranyba :)

[ Szerkesztve ]

(#64772) Ribi válasza Arnold2 (#64764) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ugyanott kezdtem én is és vicces volt végigtolni lokkal ezeket a questeket.

Viszont nemrég játszottam freebe átment Wildstarral.
Na remélem nem afele tart a wow. Azt se tudom mit csinálok, mert a questben konkrétan el se mondják, csak az accept után tudom, hogy megölni, vagy elhozni vagy mit kell. Na aki azt az egészet kitalálta...
Értem én, hogy candy crush ne gondolkozzzá csak nyomkodd a gombot a faja, de aki ilyenre vágyik annak ott van az, aki MMO, az meg azért tolná ezt, mert másról szól. Bár ahogy halad kitudja meddig.

(#64773) whitezo88 válasza Ribi (#64772) üzenetére


whitezo88
nagyúr

WS-ba anno sok wow pro beugrott, hatalmas volt a hype, de inkább puffant mint durrant.

(#64774) BoneDragon válasza whitezo88 (#64773) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem rossz az, el lehet vele lenni. Az volt a baj, hogy nagyon hardcore játék lett, így ki is halt az egész. Nekem csak az a bajom vele, hogy iszonyat durván lassú a fejlődés...

(#64775) thomeef válasza Whysperer (#64763) üzenetére


thomeef
őstag

Erre csak annyit mondok hogy az EU rank 1 2v2 team resto shaman warrior. Retri sehol sincs. Meg kell tanulni losolni meg fakecastolni és megtudod milyen a resto shaman god mode. :U

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64776) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

Supervillain UI-t használ valaki? Hogyan tudom a makrók, keybindek neveit rávarázsolni az ikonokra?

(#64777) Skyhunter válasza Skyhunter (#64776) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Meglett.

(#64778) Telda válasza BoneDragon (#64774) üzenetére


Telda
addikt

Állítólag a fejlődésen gyorsítottak, vagyis ezt mondták a guildtársaim, mondjuk én nem vettem észre :D.

(#64779) #57919488 válasza thomeef (#64775) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azert gondolom egy oszeszokott csapatjatekot lehet nem kellene osszehasonlitani egy randomBG-s elmennyel. Az esetek nagyreszeben nem foglalkoznak a masik jatekossal a csapattarsak. Lehet tenyleg nagyon jo a Shaman ha van csapatjatek de ha egy atlag BG-t nezunk es az ember csak leul a gep ele letolni 1-2 BG-t akkor jobb egy olyan Class amivel akkor is lehet ervenyesulni (pl. Druid) ha letojnak a korulotted levo jatekosok. szerk:en Resto Shaman-al nem tudtam elvezni egy BG-t sem, Arena es tarsai nem erdekel de a Resto Druid-al szerintem szorakoztato meg egy randomBG is :)
Attol, hogy a Retri sehol nincs Arena-ban attol meg lehet igazat mond mivel BG-n konnyen kiszurjak a low gear-es jatekosokat es ott valoban gyorsan kiszed meg egy Retri is barkit.

[ Szerkesztve ]

(#64780) thomeef válasza #57919488 (#64779) üzenetére


thomeef
őstag

Hát aki egyedül bg-zik az magára vessen, úgy lehetsz te bármilyen op classal, ha a többiek szarok, temetőkemp lesz a vége. Ha már vagytok 2-3-an, és összedolgoztok (már 2en is akár) akkor nem kell az agyhalottak miatt idegeskedni.
Nem mondtam hogy a retri sehol nincs arénában, csak sámánból 10x annyi van azonos ratingen.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64781) Whysperer válasza thomeef (#64780) üzenetére


Whysperer
addikt

Kettötök irásaira reagálok..

Totemikkel, igen capacitátorral tolom + war stomp + rootos totemmal.

2v2-t ne hasonlíts egy rated BG-re. nem véletlenül egy rated BG-n a Resto shaman a main healer target. mivel Priest fear és elasazad/pala szintént/Druid elfut elchargeol CC-zhetelen majdhogynem..

Nem is kell sok hozzá. 1 dk meg egy rouge.. Shamannal sajnos akkro élek túl eg yolyat,ha mellettem vannak a többiek és Spirit link totemet letudom rakni. Ellemben egy disc pap vagy egy paladinnak olyan menekülő spelljei vannak amivel lazán ki tud kerülni a ezekből ahelyzetekből. Az baj ,hogy sokan azt hiszik ez sírás vagy hasonló. nem sírás mert,ha sírnék nem játszanék a shamanommal BC óta folyamatosan. nem fogom ott hagyni azért mert amásik 3 healer erősebb. Viszont az a tény ,hogy eddig játszottál a shamannal. Most meg a CD-k és a healeing totemjeim rabja vagyok.

K_mester. Én is elgondolkoztam azon ,hogy Druidát kezdjek mert nagoyn tetszik,de azért nem kezdtem.. mert azt azért megfigyeltem egy rated BG-n,hogy lehet Én halok meg legjobban .. viszont a spirtlink totemem a capacitátor totemen a root totemem a warstump(tudom druiddal is lenne) ,Healing totemjeim és az a 1-2 spell amit eltudok tolni -- azok segítséget és időt adnak arra,hog ya másik ké thealer tudjon "nyugodtan" healeni. Thomeef írta 2v2.. hjaja ott jó lehet a shaman mert 2 embert kell miss castolni stb. nem 10. 10-t,ha Te miss castolni tudsz akkor le a kalappal.

Viszont mondom azért nem gyengén bosszant,hogy Ranged kari vagyok és még a meleek elől sem lehet elfutni mert, a DK lelő / a paladin Lő meg lefút speed of lighttal(lefút, beszarás. Ő castol miközben Én farkas formában menekülök és nem tudok castolni)

Én inkább csak Tisztába szeretném tenni a dolgot és nem panaszkodni.. azért vannak bajok sz.tem.

Nem úgy kell rendbe rakni egy catot ,hogy adok 4% dmg-t neki meg iylenek. pl Cemenet shaman.. 4 spellet elkell castolnod ahhoz,hogy Burstöd legyen +farkas ;)

Van egy warrirom, amit 2005-be csináltam és azóta mindig felhúzom altnak .. de azért elég durvának Tituálom.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64783) thomeef válasza Whysperer (#64781) üzenetére


thomeef
őstag

Azért van ekkora nyomás a healeren hogy ne tudjon kasztolni, ez a lényeg. Mivel ha el tud tolni egy healt (nagyon max 2őt) már maxba is van. Azért valamit a healernek is kelljen már csinálnia :) Losba futsz (ghost wolf, movement totem) és maxba vagy. Az oké hogy bg-n többen szakítanak, ugranak rád, de többen is vannak a védelmedre (9 másik player).

Abban azért egyetértek hogy bg-re a sámán a legtörékenyebb healer class. Egy nagy cd-s dmg reduce ability megoldanáa problémát, de akkor meg már túl op lenne.

Szerintem a MW Monk a legdurvább most bg-re, kb leölhetetlen, annyi survi abilityje van. Nah meg persze a holy pala, arról inkább ne is beszéljünk :D

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64784) #57919488 válasza Whysperer (#64781) üzenetére


#57919488
törölt tag

Druid elonyok amik szerintem jok:
Cyclone (talan a legerosebb tavoltarto kepesseg amivel egy Healer rendelkezhet + Entangling Roots (castolas nelkul a PvP setbonus miatt /Barkskin+Ironbark :P ), Tree form (instant Regrowth es Entangling Roots), Teleport 30 sec CD-vel + 50% run speed 5 masodpercig, Form valtasokkal leraz minden mozgasgatlo hatast. Valtozatos Talent-ek, a Stun is valaszthato lehetoseg de az Incapacitating aoe is hasznos.
Nature Swiftness csak ugy van Druid-nak, ez a Shamy-nak 1 Talent ami szinten durva elteres (+Druid-nal 1 min CD Shamy-nal 1,5 min /+%5 haste ami inkabb Druid-nak lenne jobb).
szerk: ami meg durva a Druid-nal azok a HoT-ok xD
Shaman-nal BG-n annyit lehet meg csinalni, hogy a Lava Burst-re sokan szakitanak de ez csak a fire spelleket zarja ki adott idore :P

[ Szerkesztve ]

(#64785) Whysperer válasza #57919488 (#64784) üzenetére


Whysperer
addikt

igazatok van. Amúgy nem sok tart vissza,hogy rerolloljak a Jó kis 11 éves warriormra ;) De még egyenlőre kibírom a Shamannal 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64786) thomeef válasza #57919488 (#64784) üzenetére


thomeef
őstag

Druid bekap egy purgre classt és máris vége a mulatságnak. Pap, dk, shaman, mage, hunter, ezek mind szedik folyamatosan a hot-okat. So azért árnyoldala is van a hőn áhított druidnak :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64787) Whysperer válasza thomeef (#64786) üzenetére


Whysperer
addikt

Okéd,de azért Én néztem. egy Resto Druid-ra elkell tolni ...sok Purge-t ahhoz,hogy ne legyen rajta heal 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64788) thomeef válasza Whysperer (#64787) üzenetére


thomeef
őstag

Engem egyedül az taszít benne hogy 72x mobilisabb bármely más classnál, nem csak healernél, bárminél. Az hogy alapból gyors, nem igazán kell kasztolnia, kijön minden lassításból + még blinket is kapott...nem beszélve a NE Racialról

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64789) #57919488 válasza thomeef (#64786) üzenetére


#57919488
törölt tag

Casual PvP-ben ritka az aki szedi HoT-ot es egyeb dolgokat szerencsre :DDD
De nem azt mondtam, hogy a Druid halhatatlan csak a Shamy-hoz kepest tobb az elonyos oldala. Pl. Tree form-ban instant a Regrowth es mindez 30 masodpercig :P
szerk: persze en nem az xy achi megszerzeserol beszelek hanem csak arrol, hogy egy Class szerintem szorakoztato :))

[ Szerkesztve ]

(#64790) Whysperer válasza #57919488 (#64789) üzenetére


Whysperer
addikt

Hjaja .. így van. Ki be ugréálás meg a gáz van medve .. stb. érdekessé teszi .. stő a 4 talent fa is elég igzalamssá. éppen mihez van kedved 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64791) Dyde válasza Whysperer (#64790) üzenetére


Dyde
aktív tag

Nem bántásképp, de átolvashatnád 1-2x a hozzászólásaidat mielőtt rámész a küldés gombra, mert esküszöm olyan érzés olvasni őket mintha valaki közben péklapáttal verné a fejem, nem beszélve arról hogyha meg is szeretném érteni amit írsz legalább 2x újra kell olvasni

(#64792) Whysperer válasza Dyde (#64791) üzenetére


Whysperer
addikt

:C Sz.tem nyugodtan skippelj. Sosem sikerült megoldanom. 1-2 mondantig meg aztán úgyan úgy írom.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64793) ígyvanferi válasza Dyde (#64791) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Manapság minden le van már egyszerűsítve. Legalább ez a pár hsz. olvasása okozzon egy kis kihívást. ;]

(#64794) Whysperer válasza ígyvanferi (#64793) üzenetére


Whysperer
addikt

;) bocs.. sokszor vezetés közben írom és nem tudom vissza nézni vagy munka közben.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64795) ldave


ldave
félisten

Legion mellé lvl100-as boost egy nagyon fontos dologban eltér a mostanitól: csak azután használódik el ez a token, ha a választott karakterrel végigcsináljuk a speciális tutorial pályát.

The level 100 boost token won't actually be consumed until after a player has finished the tutorial segment.
If you've always wanted to try a rogue, you can try that, and if you decide it's not for you before you finish, it won't consume the token. t gives the option for people to try all the different classes.

Örömteli változtatás.

A Slime draws near! Command?

(#64796) #57919488 válasza Whysperer (#64794) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem tudok mia gond ezzel a mai vilagban, en mindent ertek ezzel: [Whysperer translate] ;] :P

(#64795) ldave:
Ez mit jelent pontosan? :)

[ Szerkesztve ]

(#64797) Feri1984


Feri1984
tag

Sziasztok.Már nagyon régóta szeretnék a Warcraft világához csatlakozni.Jelenleg az ingyenes verziót próbálgatom!
Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Melyik szervert ajánlanátok,amin aktív magyar közösség is játszik?
Van-e olyan faj/kaszt ami kifejezetten kellemes játék élményt nyújt,főleg dungeon,raid játék menetre?PvP nem érdekel?

[ Szerkesztve ]

(#64798) Whysperer válasza #57919488 (#64796) üzenetére


Whysperer
addikt

:B

(#64795) ldave: Ez érdekelne mert jelen pillanatban olcsóbb boostolni egy karit mitn transferelni 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64799) Viktor77 válasza Feri1984 (#64797) üzenetére


Viktor77
titán

Ha alli akkor Arathor, ha horda akkor Ragnaros.

Egy retri pala nem rossz. Sok életmentő cd, sok selfheal, jó damage (nem első, de nem is utolsó, és holnap buffolják), jó burst.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#64800) Feri1984 válasza Viktor77 (#64799) üzenetére


Feri1984
tag

Köszönöm a gyors választ!Pala jó lesz Blood Elf karival?
Valamint Night Elf rugóról valami vélemény?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.