Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) thomeef válasza DrGonzo22 (#64149) üzenetére


thomeef
őstag

Ugyanaz, azt a gépet csak GT750m-el, majd később egy upgradelt változatában GT755m-el szerelik. A GTX jelölést ennek a chipnek csak az asztali változatában használják. A mobilban simán GT. A 755-ös újabb, és valamivel erősebb is.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64152) norton2 válasza Sonic* (#64150) üzenetére


norton2
csendes tag

Én maxra húzott heirloomokkal lvl 92-96-ig kb 5-15 percenként léptem szintet resteden Frostfire Ridge grinddel. Szóval érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#64153) Dyde válasza norton2 (#64152) üzenetére


Dyde
aktív tag

Nagyon kíváncsi vagyok hogy tudsz 90+on 5 perc alatt szinteket lépni... :U

(#64154) norton2 válasza Dyde (#64153) üzenetére


norton2
csendes tag

Például úgy, hogy full heirloomban, resteddel megállás nélkül grindelem a folyamatosan respawnoló 1500 xp-t adó mobokat Frostfire ridge-ben +20% xp potival.

De ugyanezt meg lehet csinálni kisszinten is Crossrealm assisttal meg rare farmmal.

[ Szerkesztve ]

(#64155) Wolverine válasza Sonic* (#64140) üzenetére


Wolverine
félisten

Melyik szerveren játszol?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64156) kenwood válasza DrGonzo22 (#64149) üzenetére


kenwood
veterán

Igen.
Kis tulzassal az y510p csaka burkalatot takarja,a belsot az utana kovetkezo kodsorbol lehet megtudni,amit a linken az '59-394569'
[link]

Hp-nak peldaul a 630-as burkolatba a core 2 duotol az i7-g mindent pakoltak,min 5-6 evig futott,es szamtalan valtozatot adtak ki.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#64157) Telda válasza Dyde (#64153) üzenetére


Telda
addikt

[link]
Én heirloom nélkül csináltam, csak a guild zászlóval és a garrison xp potival, de még úgy is gyors volt a szintlépés.

(#64158) Sonic* válasza Wolverine (#64155) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Outland

Majd kiderül..vagy beborul!

(#64159) Healbacsi válasza Sonic* (#64158) üzenetére


Healbacsi
őstag

Most nem fikazasnak szanom, de bator dolog volt hordas karit inditani az outlandon, mivel az "tisztan" allis realm.

Vedd igenybe a fentebbi ajanlatokat, hogy atinvelnek pve realmre, es akkor egy jo ideig haladni is fogsz.

[ Szerkesztve ]

(#64160) Wolverine válasza Sonic* (#64158) üzenetére


Wolverine
félisten

Az legalább annyira kellemetlen, mint Twisting Netheren Alliance-szal játszani...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64161) kenwood válasza Sonic* (#64158) üzenetére


kenwood
veterán

[link]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#64162) Sonic* válasza kenwood (#64161) üzenetére


Sonic*
aktív tag

:D :D :D :D

Nembaj az, eddig 6-ből 5 bg-t pl mi nyertünk :D

Majd kiderül..vagy beborul!

(#64163) Sonic* válasza Healbacsi (#64159) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Sose értettem, hogy allis meg hordás realm. Pont ez az, hogyha senki nem kezdene ilyen szerón olyan frakcióból karaktert akik kissebségben vannak, akkor csak még rosszabb lenne a helyzet szerintem.

[ Szerkesztve ]

Majd kiderül..vagy beborul!

(#64164) Telda válasza Sonic* (#64162) üzenetére


Telda
addikt

Cross realm a BG.
Ez is egy felfogás, de ide ez kevés lesz :D.
Egy fecske nem csinál nyarat.

[ Szerkesztve ]

(#64165) Viktor77 válasza Sonic* (#64162) üzenetére


Viktor77
titán

A BG-ket battlegroupok (több szerver összessége) játsszák, szóval az, hogy ti nyertetek, pont semmit nem jelent.

Ha mindenáron hordás akarsz lenni, és magyarokkal játszani, akkor a Ragnaros a te szervered.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#64166) Sonic* válasza Telda (#64164) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Értem :)

Amíg nem szenvedek emiatt különösen nagy hátrányt addig maradok, ha meg valami nagyon nagy szívás lesz akkor váltok egy balanszosabb szerverre max.

Mi ez az inv dolog amit többen mondtatok? Pl ha valaki invel Ragnarosról akkor átdob oda?

[ Szerkesztve ]

Majd kiderül..vagy beborul!

(#64167) Wolverine válasza Sonic* (#64166) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha egy Real ID vagy BattleTag batár groupba invitál, akkor közös realmen lesztek. Ez jellemzően a magasabb szintű karakter realmje.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64168) Grampy


Grampy
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltam egy új SSD-t, amire felpakoltam a Win10-et. Előtte egy másik SSD-n volt a Win8.
Utóbbi rendszer alatt telepítettem fel anno a WoW-ot HDD-re, most viszont átmásoltam az új SSD-re, mert azon már van bőven hely, és gyorsabb is mint a HDD. Kérdésem, hogy jól tettem-e így? Vagy esetleg újra le kellene töltenem, és ezen új rendszer alatt telepítenem a játékot? Egyenlőre nincs semmi gond vele. Későbbiekben lehetne-e instabilitási problémák vagy hasonlók?

(#64169) Wolverine válasza Grampy (#64168) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kell telepítened, a másolt kliensnek tökéletesen kell működnie.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64170) Grampy válasza Wolverine (#64169) üzenetére


Grampy
aktív tag

Akkor így hagyom :) Köszönöm!

(#64171) Cathfaern válasza Sonic* (#64166) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"Amíg nem szenvedek emiatt különösen nagy hátrányt addig maradok"
Nálad mi számít "különösen nagy hátrány"-nak, ha az nem, hogy 5-6x leölnek mire végzel egy questtel, és még le se tudod adni, mert az NPC-t is leölik? :))

(#64172) #57919488 válasza Sonic* (#64163) üzenetére


#57919488
törölt tag

Idovel alakult igy a sok sok ev alatt. Nincs hivatalos allis vagy hordas realm hanem a jatekos kozosseg vandorlasa miatt van a mostani allapot.
Most meg lvl 90 alatt ossze vannak kotve a realm-ek es ezert talalkozol mas hordas jatekosokkal is pl. Stormscale jatekosok de 90+tol mar csak Outland jatekosok lesznek es minden 30. jatekos lesz csak hordas akivel talalkozol majd, sok sikert kivanok :DDD :R

(#64173) Telda válasza Sonic* (#64166) üzenetére


Telda
addikt

Igazából attól függ milyen terveid vannak maxiumum szinten.
Tanaan questelés kizárva, gankfest.
Magyar közösség nincs, de szerintem még hordás se. Szóval guildet nem hiszem hogy fogsz találni.
Nem tudom össze lett-e már vonva az AH, mert ha nem akkor, az halott.
Mytich insták, normálnál nagyobb raidek közösség hiányában kizárva, max LFG keresztül puggal.
Így hirtelen ennyi jutott eszembe.
Engem személy szerint zavarna, ha nem lennének körülöttem más játékosok.
De te tudod, a te döntésed! :R

(#64174) k.kristof válasza Telda (#64173) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha jól emlékszem, akkor a 6.0-s patchben, de legkésőbb a WoD megjelenésekor minden AH-t (allis, hordás, neutral) összevontak, így akárhol nézi az ember, ugyanazt a kínálatot látja. A raidelés pedig megoldható, jelenleg csak Mythic fokozaton nem mehet cross-realm, de a 6.2.3-as patchtől ez a korlát is megszűnik.

(#64175) Sonic* válasza Telda (#64173) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Basszus, ez nem hangzik valami jól. Az lesz, hogy elviszem ezt a karakter még egy ideig, és kezdek máshol (Ragnaroson) egy újat. Kösz az infót! :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#64176) Whysperer


Whysperer
addikt

Mennyibe fája Race change? A Tauren warriomoat szeretném UD-ra cserélni. Elgondolkodtam rajta 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64177) Whysperer


Whysperer
addikt

tudo dott vna csak munkahelyen levannak tiltva az oldalak és nem tudom megnyitni. a mobil net meg xaraxik

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64178) Sonic* válasza Whysperer (#64176) üzenetére


Sonic*
aktív tag

20 euró

Majd kiderül..vagy beborul!

(#64179) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Archi raidfinderben mindig ekkora fail vagy csak az én általam talált csapat ritka gáz? Most jöttem először RF-be Archira, gondoltam nemrég 100-as rugommal a trinket jó volna belőle... hát p2-ig nem jutottunk eddig de már 6 stack buff van rajtunk...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#64180) lakisoft válasza laceszgamer (#64179) üzenetére


lakisoft
veterán

Sajnos ez a valóság. :(

(#64181) Whysperer


Whysperer
addikt

Jétszatok helyettem is. 8)) Heti egy nap nem elég WOW-i 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#64182) lakisoft válasza Whysperer (#64181) üzenetére


lakisoft
veterán

Bizonyos dolgokra elég. Raidelni nem. :R

(#64183) Telda válasza laceszgamer (#64179) üzenetére


Telda
addikt

RF-be szerdán vagy csütörtökön kell menni.
A péntek és a hétvége nagyon gáz, akkor kerülni kell. Nekem ez a tapasztalatom.

(#64184) laceszgamer válasza Telda (#64183) üzenetére


laceszgamer
addikt

HFC-be jóformán most voltam máodszór RF nehézségen, egyszer mikor kijött az első szárny unalmamban belestem, meg most gear miatt. :D De asszem alapvetően kerülni fogom, inkább gyüjtögetek apexist baleful geart venni. :D Időben lehet hamarabb megleszek :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#64185) Grampy


Grampy
aktív tag

Sziasztok!

Aktiválni szeretném újra az accountomat, és be szeretném fizetni a havi díjat.
OTP-nél vagyok. Jó, ha a rendes számlaszámomat adom meg, és arról utalok, vagy érdemesebb a webkártya számlaszámot?

(#64186) Healbacsi válasza Grampy (#64185) üzenetére


Healbacsi
őstag

OTP-s bankkartyaval barhol tudsz mar fizetni a neten, nem kell a netes alszamla. (fizettem mar vele havidijat, vasaroltam steamen, illetve online boltokban)

[ Szerkesztve ]

(#64187) Xantor


Xantor
tag

Vashj'ir-ben megléptem hamar a 85-öt, hogyan jutok el onnan Orgrimmarba hogy mehessek pandázni?

(#64188) Viktor77 Nincs lehetőség rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#64188) Viktor77 válasza Xantor (#64187) üzenetére


Viktor77
titán

HS-elsz? :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#64189) [-HERO-] válasza laceszgamer (#64184) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Ezt az apexis baleful tokent ha megveszem a mainemen át tudom adni altnak? :)
Ha igen, hol lehet ezeket venni?
Van egy rakás apexisem és nem tudok vele mit kezdeni, a mountot már kivettem.

szerk@: közben az árust már megtaláltam :B

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#64190) Xantor válasza [-HERO-] (#64189) üzenetére


Xantor
tag

Nem lehet átadni altnak, így már az sem érdekes kérdés, hogy hol lehet venni.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#64191) Grampy válasza Healbacsi (#64186) üzenetére


Grampy
aktív tag

Értem, szuper! Köszönöm!

(#64192) cl.aci válasza Grampy (#64185) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Attol függ milyen a kártyád, ha mastercard akkor nem kell a netkártya, ha a másik fajta akkor kell.

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#64193) Wolverine válasza Xantor (#64187) üzenetére


Wolverine
félisten

Van egy szárazföldi flight point, kb. középen, a 3 alzóna találkozásánál.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64194) k.kristof válasza cl.aci (#64192) üzenetére


k.kristof
őstag

"Ha a másik fajta" És melyik másik? :) Ma már teljesen mindegy, milyen kártyája van az embernek, akár PayPallal is vehet játékidőt, és akkor nem számít, hogy milyen kártyája van, amíg a PayPal elfogadja. Az pedig minden Magyarországon használt kártyatípust elfogad.

(#64195) #57919488 válasza k.kristof (#64194) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez nem egeszen igy van.
Paypal-al csak akkor lehet jatekidot venni ha a fiokhoz hozza van csatolva a bankkartya es az sem mindegy, hogy milyen mert pl. Maestro kartyat nem fogadja el.
Minden ami Mastercard az tokeletes internetes vasarlasra.

(#64196) [-HERO-] válasza Grampy (#64185) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Jobban kijössz ha veszel gamecardot mondjuk g2a-n, és ott fizethetsz akármivel!

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#64197) k.kristof válasza #57919488 (#64195) üzenetére


k.kristof
őstag

Ki nem fogad el Maestro kártyát? A PayPal elfogad, a Blizzard meg nem nézi, hogy milyen kártya van a PayPal accounthoz rendelve. A Blizzard valóban nem fogad el közvetlenül Maestro kártyát, ahhoz viszont semmi köze, hogy a PayPal accountodhoz milyen kártyát rendelsz.

"The payment source linked to your PayPal account will be charged EUR 29.99." Ezt látom, ha vásárolni akarnék a Battle.net Shopban, a forrás meg mindegy, lehet PayPal egyenleg vagy bankkártya vagy hitelkártya.

[ Szerkesztve ]

(#64198) #57919488 válasza k.kristof (#64197) üzenetére


#57919488
törölt tag

Valoban, igazad van :R
Mondjuk furcsa, hogy Magyarorszagrol elerheto a Paypal Maestro osszekotes viszont kulfoldi adatokkal mar nem megy :(((

(#64199) cl.aci válasza k.kristof (#64194) üzenetére


cl.aci
aktív tag

Ezer bocs hogy nem jutott hirtelen eszembe a kártya tipusa, de egyébként nem az volt a kérdés, hogy paypallal tud-e fizetni, hanem az, hogy OTP-s kártyával tud-e fizetni és én arra válaszoltam, nem igazán értem minek kellett okoskodnod ezután. :R (egyébként ha jól tudom három kártyatipus van az OTP-nél és ebböl ketövel tudsz közvetlenül neten vásárolni, a harmadik tipussal csak online kártya segítségével.)

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#64200) k.kristof válasza cl.aci (#64199) üzenetére


k.kristof
őstag

Mastercard, Maestro, Visa, és American Express van, ez négy. Mindegyikkel lehet online vásárolni. Nem okoskodom, de van némi közöm a témához :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.