Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64451) TBT válasza grizlisandor (#64450) üzenetére


TBT
addikt

Amerikai fizetéshez van belőve minden. EU-ban és főleg Magyarországon más a helyzet sajnos.

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#64452) thomeef válasza csecso22 (#64449) üzenetére


thomeef
őstag

Jah hát van egy pár elég gáz, druidok jártak a legjobban talán, de a nagyja eléggé semmilyen :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64453) [-HERO-] válasza k.kristof (#64446) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Az össze hunter fegyver vicc kategória.
Az a puska egy holmi zöld itemnek is épp hogy elmegy nem hogy artifact fegyvernek...
Én bow-os vagyok de a bow is csicska, minimum egy Sunwelles legendary skint várnék minimum...
Sajnos évek óta már kiveszett a fejlesztőkből a szépség fogalma mind gear mind fegyver tekintetében, persze tisztelet a nagyon nagyon ritka kivételnek...
Arról nem is beszélve hogy a survi volt a kedvenc talentem, wod elején nagyon frankó is volt, aztan kinyirták megint, most meg megkapta az utolsó pofont, Meelee hunterral játszak??? Hát itt valami nagyon el van b@szva :D

Más:
Nagyon kíváncsi leszek hogy a magyar oldalak milyen előrendelési árakkal jönnek majd ki...

#64448: Ha már egy artifact fegyvert transmogolni kell, akkor szerintem kiegyezünk abban hogy baj van :DDD

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#64454) #57919488 válasza [-HERO-] (#64453) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Hunter-nek lehet nem melee spec kellett volna hanem Sylvanas fele Dark Ranger :))

(#64455) thomeef válasza [-HERO-] (#64453) üzenetére


thomeef
őstag

A hunteres dologgal én is egyet értek, a survi (volt, ezek szerint) a legjobban játszható és legélvezetesebb spec. Van elég melee karakter a játékban, + legionban jön még1, nem igazán értem miért kell ez. Nem tudnak már mit kitalálni. Ezután már csak a healer mage hiányzik komolyan....

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64456) warcat válasza thomeef (#64452) üzenetére


warcat
veterán

Druidok,ugyanmár :)
Warlock powa.
Destruction staff az Scepter of Sargeras,kapásból Ashbringer és társai filléres tucatkacat mellette,az affli lélekkaszát is maga Sargeras adományozta,a demonology artifact az meg egy lebegő koponya,ismétlem,egy lebegő,lángoló koponya,ha még repkedni is fog körülöttem,fangasm ;]

+Masszív pluszpontok,ha beszélni is tud,és nyomatja a csípős megjegyzéseket :))

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#64457) k.kristof válasza DrGonzo22 (#64448) üzenetére


k.kristof
őstag

Jó, csak akkor mi értelme az artifactnak, ha csak a statjai miatt van? :P

(#64458) ígyvanferi válasza Ron Swanson (#64415) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Változik majd ezeknek a kinézete menet közben? Vagy miért van mindhez két kicsit eltérő dizájn?

(#64459) malacka87


malacka87
senior tag

Beta infót nem mondtak mikor indul?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#64460) nonsen5e válasza ígyvanferi (#64458) üzenetére


nonsen5e
addikt

Elvileg változni fog annak függvényében, hogy hol tartasz a fejlesztésével, továbbá az is rémlik valahonnan, hogy kinézetileg visszafele is állítható lesz (ha pl. neked az utolsó előtti fázis kinézete tetszik a legjobban).

malacka87: Béta a Blizzcont követő (mostani) hetekben indul. Gondolom első 2-3 hónapban itt is majd csak az elvtársakat streamereket, családtagokat bétáztatják.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#64461) lakisoft válasza malacka87 (#64459) üzenetére


lakisoft
veterán

Csak annyit hogy ha a blizzcon-ról hazatértek élesítik a béta servereket.

(#64462) Zedz


Zedz
addikt

Nem tudom nektek miért nem tetszik, szerintem eszméletlen lett az új trailer. :C :C

(#64463) lakisoft válasza Zedz (#64462) üzenetére


lakisoft
veterán

és a kiegészítő is király lesz.

(#64464) Zedz válasza lakisoft (#64463) üzenetére


Zedz
addikt

Nem tudom miért nevezték fércmunkának, hogy mi volt ezzel a baj. Nekem nagyon tetszik Varian komolysága, az eddigi forrófejűségéhez képest. Eddig 10/10. :DDD

Sylvanas mit keresett ott amúgy? Tudom, hogy most valami nagyobb sztorit kap ebben a kiegészítőben, de szívesen megnéztem volna egy Vol'jin-t is CGI-vel meganimálva.

(#64465) csecso22 válasza Zedz (#64464) üzenetére


csecso22
tag

Itt van magyar felirattal: https://youtu.be/9JhyeShtb8w

[ Szerkesztve ]

"Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot"

(#64466) malacka87 válasza nonsen5e (#64460) üzenetére


malacka87
senior tag

Jó lenne ha most már nekem is jönne beta meghívó! :W Előző 2 kieg bétáról is lemaradtam. Palámnak tetszik a fegyver pajzs kombó! :D

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#64467) DrGonzo22 válasza k.kristof (#64457) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ez is csak egy fegyver modell a több százból, akinek nem tetszik transzmogolja, akinek tetszik, az pedig nem. Amúgy úgyis mindenki mindig ugyanazt a fegyvert használja, most pl. az összes caster az Edict of Argust, sokaknak ez a staff nagyon tetszik, rengeteget látni minden fele, nekem speciel sosem tetszett (BC) alatt sem, viszont nagyon bejön az új rafting staff, szóval mostanában minden casteremet arra transzmogolom.

(#64468) #57919488 válasza Zedz (#64462) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nincs ezzel gond.
A WoD Cinematic utan lehet picit sok volt az Orc tema de most legalabb az Alliance is megkapta a sajat Cinematicot mert azert eleg sokat sirtak erte.

[ Szerkesztve ]

(#64469) Zedz válasza #57919488 (#64468) üzenetére


Zedz
addikt

Engem sosem zavart, hogy most orc trailer vagy alliance trailer vagy hordás trailer. Számomra az a fontos, hogy legyen igazi Warcraft. Sugározza magából azt az élményt, mint korábban. :)) Nekem ezzel a trailerrel ez teljesen átjött, várom a kiegészítőt is. A WoD savat sem értem, mert lehet játékmechanikai okokból van pár kivetni való dolog, meg hogy "BETA" és hasonlók, de a MoP után nekem felüdülés volt. :DDD

(#64470) #57919488 válasza Zedz (#64469) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na ezzel en is igy vagyok. Alli vagy horda nekem mindegy mert mindegyik oldalon vannak karaktereim, csak allis oldalon mindig a sirast lehetett olvasni.
Maga a Cinematic teljesen jo lett, legalabbis en birom ezt a dark/demonos temat.
WoD elmegy kategoria, szerintem voltak jobb kiegek is de az abszolut hulladek kategoria reszemrol a MoP.

Ha most bejon a jatekosoknak ez a szintezos dolog remelem visszafele is mukodni fog a regebbi teruletekre idovel. A masik meg ami jonak tunik a D3-bol szarmazo dolgok atemelese :)

(#64471) malacka87


malacka87
senior tag

Itt is úgy lesz mint a wod megjelenése előtt volt? Hetekkel előtte meglehetett venni a serialt dobozostul.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#64472) Nimda


Nimda
addikt

Várható valami akció, vagy a WoD ára csökkeni fog még idén valamikor?

(#64473) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Érdekes olvasni itt a kommenteket, látom nem tanultak egyesek az előző kiegből se és tovább reménykednek abban, hogy eljön a megváltás.. Nem, sajnos nem fog. Majd csak rájöttök 2-3 hónap után. Mondjuk én is megveszem a kieget, de csak a dh miatt.

(#64474) lakisoft válasza BoneDragon (#64473) üzenetére


lakisoft
veterán

Figyu aki nem talál (nem akar találni) magának jelenleg elfoglaltságot a wowban a kieg után sem lesz motiváltabb.

(#64475) #57919488 válasza BoneDragon (#64473) üzenetére


#57919488
törölt tag

Milyen megvaltas? Ezt most nem tudom mire ertetted :)

(#64476) DrGonzo22 válasza BoneDragon (#64473) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Én tanultam a WoD-ból sok mindent (WOTLK-kal hagytam abba a wow-ot 6 évvel ezelőtt, és WoD-ra jöttem vissza - igazából Panda utolsó két-három hónapjára, hogy visszaszokjam kicsit). Megállapítottam, hogy a WoW rengeteget fejlődött, és sokkal jobb játék lett, mint ami vanilla/BC/wotlk alatt volt - gyakorlatilag minden szempontból. A garrison kiváltotta az unalmas daily questelést; a raid-ek, class rotációk összetettebbek, mint valaha; a grafika is rengeteget változott és többnyire jó irányba; könnyen összejön sok gold, a repair bill már nem tényező, olyannyira nem, hogy egy TCG mountot is tudtam venni a kieg alatt... Számtalan skillt nem igénylő content érhető el azok számára, akik nem akarnak heroic/mythic módban raidezni. Pet Battle/transmog... nekem ezek mind újak voltak.

Azt nem tudom, hogy a cata+panda kiegeket is végigjátszók hogyan élték meg a wod-ot, de az olyannyira túlértékelt classic (vanillna/bc/wotlk) időkből visszajövő játékosként szinte kizárólag pozitív változásokat tapasztaltam. A játék fővonala, a raidezés valódi forradalmon ment keresztül. Körülbelül akkora a minőségbeli változás, mint anno egy Ulduar Molten Core-hoz képest... egy más világ, egy sokkal nehezebb, összetettebb játékmenet.

[ Szerkesztve ]

(#64477) Nimriel


Nimriel
csendes újonc

Na megvettem a kieget, szép zöld lett minden, és kaptam is az instant character boostot.

(#64478) #81999360


#81999360
törölt tag

Jól értem, ezt a Presale dolgot, ha most előrendelem, akkor most kapok egy Level 100-as Boostot 640-es ilvl-el? Tehát most tudom használni?

(#64479) Viktor77 válasza #81999360 (#64478) üzenetére


Viktor77
titán

Csak egyetlen egyet kellett volna visszaolvasnod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#64480) #81999360 válasza Viktor77 (#64479) üzenetére


#81999360
törölt tag

Amikor elkezdtem írni a hsz-t, még nem volt ott. 36 újat jelzett a kedvenceknél, elolvastam mindet. :)
Csak sajnos ez nem olyan modern fórum, mint a legtöbb, hogy hozzászólás írás közben jelzi, ha jött egy új. :K

(#64481) k.kristof válasza #81999360 (#64478) üzenetére


k.kristof
őstag

Az ingame shopban is lecserélték a 90-es boostot 100-as boostra.

(#64482) #81999360 válasza k.kristof (#64481) üzenetére


#81999360
törölt tag

...és ahogy látom maradt is 50€. Vicc.

Szerk: Igazán akciózhatnának már character service-ekből is már valamit. Nem is emlékszem mikor volt az a pár nap amikor legutóbb fél áron volt a transfer például.

[ Szerkesztve ]

(#64483) [-HERO-] válasza #81999360 (#64482) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

En is erre varok mar egy ideje...
De semmi sajnos.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#64484) Zedz válasza BoneDragon (#64473) üzenetére


Zedz
addikt

Csak tudnám miért várnak egyesek csodák. Én már kifejtettem a pandás véleményem, de ott is írtam, hogy maga mint játék fejlődik a dolog, és tetszik is. Én csak a Warcraft feeling éhségemet akarom néhanapján csillapítani, arra pedig bőven jó a játék. :))

Igazából nem is tudom, mi tudna mindenkinek tetszeni. :DDD

(#64485) #57919488 válasza #81999360 (#64482) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mintha 2014 oktober kornyeken lett volna a legutobbi Service Sale ami csak -25% kedvezmenyes volt.
-50% is talan csak a MoP-ra volt anno vagy a Battlechest-re :((

(#64484) Zedz:
A Legion valtozasok kifejezetten jonak tunnek, ha annak legalabb megint csak a felet tudjak megcsinalni mar lehet orulni :P

(#64486) thomeef válasza #57919488 (#64485) üzenetére


thomeef
őstag

50%-os service sale volt 2-3 éve kb 1-2 hétig, már nem emlékszem milyen apropóból.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#64487) BoneDragon válasza Zedz (#64484) üzenetére


BoneDragon
veterán

Vagy egyszerűen kiégtem 9 év után. Wod-al újra fellángolt bennem a warcraft érzés, de hamar kiölte belőlem.. Sajnos már ez sem hozott lázba. Hiányzik az az igazi warcraft érzés ami régen volt. Hiába fejlődött a játék sok mindenben, de az érzést kiölte. Erről a pepe dologról meg inkább nem is nyilatkozom.......

[ Szerkesztve ]

(#64488) Healbacsi válasza BoneDragon (#64487) üzenetére


Healbacsi
őstag

Kar vagdalkozni a regen miden jobb volt dolgokkal: (erzest kiolte, es tarsai).

A jatek mar 11 eves. Befeshetik pirosra, kekre, adhatnak 25 kiegeszitot, a vaz ugyanaz marad. Sose lesz olyan mint volt. Ajanlom, hogy nezz meg egy streamet ahol vanilia serveren jatszanak. Egyszeruen dogunalom.

A wow nem jon mar be neked. Ok. Nem kell a 20. wall of text. Aki jatszik a jatekkal meg most is szinten latja, tudja amit te, csak ok emelett (megszokasbol) jatszogatnak meg vele.

Nem arrol van szo, hogy ne ird le a velemenyed, de en spec unom ezt a 10 eve nem jatszok mar, de azert konkret velemenyem van, hogy miert szar velemenyekkel. Ez olyan mintha meg 10 ev utan is minden jottmentnek meselned, hogy a 10 evvel ezelotti baratnod mekkora picsa volt, multkor is talalkoztal vele, de semmit se valtozott, ugyanolyan boszorkany maradt. Mert ebben 0 kozles sincs. Lepj tul rajta.

(#64489) BoneDragon válasza Healbacsi (#64488) üzenetére


BoneDragon
veterán

Oké, igaz senkit se érdekel ez már, lerágott csont stb. Igazából velem nem volt ez, inkább az utóbbi fél évben. Téma off részemről.

(#64490) #81999360


#81999360
törölt tag

Aki boostolt már 100-ra:
Kaptatok followereket, vagy akármit a garrisonhoz, vagy lehet újra csinálni az összes questet a zónákban? Utóbbi esetben inkább kihagynám. :D

(#64491) malacka87


malacka87
senior tag

Nekem nagyon bejött a WOD meg a Legiot is bezsákolom de most kicsit meguntam sokan más szerverekre mentek vagy épp alliban van. Klán nélkül meg elég nehéz az élet. Pedig jó kis protkó palám van!:D

[ Szerkesztve ]

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#64492) Telda


Telda
addikt

(#64493) Wolverine válasza ígyvanferi (#64458) üzenetére


Wolverine
félisten

Több skint unlockolhatsz majd a fegyverekhez, miközben fejlődsz.
szerk: sőt, pont most mutatták a Legion systems panelen, hogy minden modellhez lesz 5 unlockolható szín is - vagyis a fegyverednek 25 kinézetből választasz egyet, ha mindent megszereztél. Ez mondjuk nem lesz egyszerű, mert lesz raideléssel és PvP-vel unlockolható kinézet is.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64494) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

a shadow priest insanity jól hangzik, csak ne csináljanak a 3 gombos classból 2 gombosat közben.

de world drop legendaries???!

[ Szerkesztve ]

/s

(#64495) Wolverine


Wolverine
félisten

"Duplicate personal loot can be traded." Örülünk, Vincent?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64496) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

world of diablocraft :DD

(#64497) Wolverine válasza Ron Swanson (#64496) üzenetére


Wolverine
félisten

Már eddig is sok dolgot emeltek át a D3-ból, ami ott működött és a WoW-ban is volt értelme felhasználni. Ahogy fordítva is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#64498) #57919488


#57919488
törölt tag

Keptelenseg, hogy a felsorolt dolgokkal pont a Blizzard elkeszuljon 2016- szeptember vegere :N

(#64499) #81999360 válasza #57919488 (#64498) üzenetére


#81999360
törölt tag

De jó, hogy itt vagy! Mondd már meg légyszíves, hogy hol tartanak. Ha tudsz, akkor pontos %-ot is, köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#64500) #57919488 válasza #81999360 (#64499) üzenetére


#57919488
törölt tag

A WoD is Beta allapotban jott kis es nagyon sokaig szenvedett is a Garrison hibaktol de meg a Blood Elf modellel sem keszultek el startra pedig ez toredeke annak amit most bejelentettek szoval mirol is beszelunk? :U
Amugy inkabb nezz korul a neten mert Reddit-en mar reg kibeszeltek a 100-as boost temat csak szolok ;] :P

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.