Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28664) Primary92


Primary92
senior tag

Hibaelhárításban kérném a segítségetek!
Van egy Dell bluetooth egerem, és egy Acer 3820TG laptop beépített BT modullal. Szépen is ment az egész dolog, tegnap viszont használtam az egeret egy másik géppel (a gépemről nem távolítottam el, csak a másikkal párosítottam). Azzal működött rendesen. Nem tudtam újra csatlakoztatni a gépemhez, mert még mindig úgy látja a rendszer, mintha csatlakoztatva lenne. Eltávolításkor azt mondja, hogy sikertelen, ha az Eszközök és nyomtatókból próbálom, semmi nem történik. Próbáltam csökkentett módban eszközkezelőből eltávolítani, ami látszólag sikerült is.
Újraindítás után telepítette a drivereket, mintha most csatlakoztattam az egeret, és megjelent az eszközkezelőben.
Nincs ötletem, hogy mit kellene tenni. Egyébként más bluetooth eszközt sem talál, illetve jobb klikkel az értesítési területen lévő BT ikonra kattintva, azon belül a beállítások megnyitásására, nem történik semmi, az eszköz csatlakoztatásának engedélyezése, pedig inaktív.

Az egérrel úgy működött a csatlakozás, hogy megnyomtatm az egér alján a bt gombot, majd a metro menüben az eszközöknél új eszközt kerestettem, az kidobta. Rákkattintottam és párosodott.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.