Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) Orlin válasza GEPESZ66 (#29029) üzenetére


Orlin
addikt

Igen nálam is ez van :(

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#29052) bon válasza cigam (#29046) üzenetére


bon
őstag

6.52 már feltelepül.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#29053) cigam válasza bon (#29052) üzenetére


cigam
félisten

Persze, de azért nem veszem meg megint, hogy 64bites W8-on is elfusson. Amíg nem termeli ki a régi az úk konfig/verzió árát addig marad a W8 32bites.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#29054) bon válasza cigam (#29053) üzenetére


bon
őstag

Edius 6.52-es patch nem jár ingyen? Én úgy tudtam letölthető a cég oldaláról regisztráció után.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#29055) Garsza válasza brd (#29003) üzenetére


Garsza
veterán

Helló nem segített a parancs amit adtál ugyan ott tartok nem bírom felrakni. ha a cbs.logot el kűldöm segítesz nekem.

(#29056) cigam válasza bon (#29054) üzenetére


cigam
félisten

A 6.5 már "fő verzió" váltásnak minősül. max upgrade lehetséges:
EDIUS PRO 6.5 UPG (EDIUS 6 felhasználók vehetik igénybe): 66 700 Ft + ÁFA (84 709 Ft)
:(

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#29057) Enzolord


Enzolord
addikt

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a Win 8ban a felugró tálcát hogy lehet kikapcsolni, illetve hol lehet beállítani, hogy ne csinálja?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29058) bulikavagyok válasza Enzolord (#29057) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Melyik tálcára gondolsz? Mert ha arra ami jobb oldalon ugrik fel az órával együtt, azt nem lehet kikapcsolni..Vagy az igazi tálca alul van, de az nem tűnik el illetve ugrik elő, hacsak Te nem állítottad be úgy.

(#29059) Enzolord válasza bulikavagyok (#29058) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy ismerősömnek próbálok segíteni távgyógyításban, nem tudom hogy melyik tálca az ugrálós, majd kifaggatom.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29060) bulikavagyok válasza Enzolord (#29059) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az az igazság, hogy most már a képernyő szinte minden szélén akadnak felugró ablakok, illetve ha laptopon nézed a touchpad oldaláról "behúzva"...
De a jobb oldali, amire szerintem az ismerősöd gondol nem eltüntethető, mert onnan éred el például a beállításokat, illetve ott tudod kikapcsolni vagy újraindítani a géped.

[ Szerkesztve ]

(#29061) Enzolord válasza bulikavagyok (#29060) üzenetére


Enzolord
addikt

Rendben, ezt elmondom neki, köszi szépen!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29062) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

A kérdésem ismét:

Hogyan tudok nyelvet váltani Windows 8 -ban?
Letöltöttem a magyar nyelvi fileokat (Windows ajánlotta fel a váltáskor), majd kérte hogy indítsam újra, de semmi sem történt. Gondoltam aktiválnom kell, visszamentem a languages részbe de semmi. Ott van, hogy magyar, de nem display nyelv hanem csak beviteli és nem lehet display re állítani mert nincs ilyen opció

(#29063) brd válasza Garsza (#29055) üzenetére


brd
nagyúr

Nem ígérek semmit, de küldd el az e-mailcímemre.

The only real valuable thing is intuition.

(#29064) bulikavagyok válasza Ninja Chick. (#29062) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én nem rég csináltam a laptopomon angolról magyarra, de már nem emlékszem pontosan. Az tudom, hogy amikor letöltötte, a magyar ott volt az angol felett a nyelv beállításainál, és ott valahol kijelöltem mint elsődleges nyelv. Azóta az angolt már töröltem is azért nem látom most...

(#29065) Garsza válasza brd (#29063) üzenetére


Garsza
veterán

és az emailod honnan tudom meg?

(#29066) Ninja Chick. válasza Ninja Chick. (#29062) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Probléma megoldódott.

Egy random újraindulás után magyar lett ;]

(#29067) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Adott egy origi 64 bites Win8 Pro, ami nem látja a CD meghajtómat! Már mindent megpróbáltam de nem...
A merevlemezt se látta, de az nem volt nagy cucc, eszközkezelőben hozzárendeltem egy betűjelet és kész... De ezt még az eszközkezelő sem látja. Pedig csak egy sima SATA meghajtó, erről telepítettem a rendszert is.
Ötlet?

(#29068) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Ez meg mi a szösz? Pörgeti a HDD-t rendesen és semmit sem csinálok.

Illetve ez:

[ Szerkesztve ]

(#29069) Sub-ZeRo válasza Ninja Chick. (#29068) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Szedi netről a frissítéseket?!

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#29070) Ninja Chick. válasza Sub-ZeRo (#29069) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Nem. Minden teljesen le van frissítve :F

Kipróbálom ezt a frissítést: Link Egy MS moderátor azt írta fórumon ezzel próbálkozzunk.

[ Szerkesztve ]

(#29071) Enzolord válasza bulikavagyok (#29060) üzenetére


Enzolord
addikt

Alul és felül vannak ilyen beugró részek...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29072) Psychonaut válasza Enzolord (#29071) üzenetére


Psychonaut
addikt

Esetleg kicsit specifikusabban? Screenshot?

(#29073) Enzolord válasza Psychonaut (#29072) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy ismerősömnek segítek, lány, és nem ért hozzá, sőt, még csak nem is egy városban vagyunk.:)
Sajnos nem tudok konkrétabbat..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29074) bulikavagyok válasza Enzolord (#29073) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ezt így passzolom. Esetleg próbáljatok meg egy screenshot-ot csinálni..

(#29075) Psychonaut válasza Enzolord (#29073) üzenetére


Psychonaut
addikt

De azt el tudod neki mondani, hogy hogyan készítsen screenshotot, és azt küldje el neked, nem? Mert így, hogy alul-felül felbukkanó "dolgok" (merthogy nem tálca, az teljesen egyértelmű) viszonylag nehéz megérteni, hogy pontosan mire is gondol(sz).

(#29076) Enzolord válasza Psychonaut (#29075) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen, most épp ott tartok, hogy elmagyarázzam, hogyan lehet screen shotot csinálni...:)
Hosszú lesz, türelem, és köszi a segítséget..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29077) MCs88


MCs88
aktív tag

Üdv!

Most telepítettem a 8 Pro-t egy új notebookra és azt vettem észre, hogy állandóan lekapcsolagatja a noti vinyóját a rendszer.
Azért is érdekes, mert a Advanced Power settings-ben Never-re van állítva a hard disk turn off, másrészt az asztali gépemen nem csinálja ezt a rendszer.

Valami ötlet esetleg, hogy mi lehet a gond?

(#29078) Psychonaut válasza MCs88 (#29077) üzenetére


Psychonaut
addikt

Minden energiagazdálkodási sémára alkalmazva van a merevlemez leállításának letiltása?

(#29079) FLx válasza Enzolord (#29076) üzenetére


FLx
addikt

Hasonló helyzetekben a TeamViewer a barátod, én ezzel szoktam gyorsan rövidre zárni a csajos supportot. :D

(#29080) AtHoS válasza MCs88 (#29077) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Noti winyók maguktól is sokszor lekapcsolgatnak. Winyó specifikus tool segíthet állítani a lekapcsolási időn

Rendszer winyót pedig amúgy sem állítgatja le az OS az állandó jellegű olvasgatás/írás miatt

read-only mode on the forum

(#29081) Enzolord válasza FLx (#29079) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Csak ezt nála is fel kell tudni telepíteni..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29082) brd válasza FLx (#29079) üzenetére


brd
nagyúr

Ha csinos a lány, a személyes megjelenés sokkal hasznosabb lehet, bár inkább egyéb célból. :D

The only real valuable thing is intuition.

(#29083) AtHoS válasza Enzolord (#29081) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Van portable verziója, így "csak" ki kell bontani, de amit brd javasolt a legjobb megoldás ;]

read-only mode on the forum

(#29084) Enzolord válasza AtHoS (#29083) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem rossz, de nem hiszem, hogy barátnőm jól viselné informatikus karrierem...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29085) Sub-ZeRo válasza Enzolord (#29084) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én mondanám neki, hogy az informatika állandóan változik, nem lehet nyomon követni éppen mi a trendi... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#29086) Enzolord válasza Sub-ZeRo (#29085) üzenetére


Enzolord
addikt

na igen.. Bárcsak minden ilyen könnyen menne..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#29087) pzstm


pzstm
titán

Élet a Microsoft bolygón: 1. epizód – Markecolás ablakon át

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29088) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Van valami működő módszer arra hogy az asztalra csináljak egy parancsikont a modern UI-os mail apphoz?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29089) Psychonaut válasza LLKobe (#29088) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#29090) zsírsámán válasza pzstm (#29087) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Sajnos egyetértek teljesen ezzel az írással.

(#29091) MCs88 válasza AtHoS (#29080) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ez az egyetlen vinyó van a gépben és hallatszik, ahogy le és felpörög. Egyébként egy 500gigás WD vinyó egy Acer noti-ban.
Majd ránézek, hogy nem-e vinyó specifikus a dolog.

(#29078) Psychonaut: Igen, de nem váltogattam a profilokat, ráadásul nem is akkuról ment eddig a gép.

[ Szerkesztve ]

(#29092) AtHoS válasza MCs88 (#29091) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ide olvass kicsit bele [link]

A szöveges részen linkelve van program WD winyó fejparkoltatásának állításához

read-only mode on the forum

(#29093) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Win 8 64 bit + IE 10, miért nem támogat bár betűt? az "ő" karakterre "Q"-t kapok... Más böngészőben jó.

(#29094) Psychonaut válasza MATEO6600 (#29093) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nálam jó, a hiba az ön készülékében van.

(#29095) kukulec


kukulec
őstag

hali, a gépem két problémát ír ki. egyik valami kdsync.exe indításkor, másik leállításkor a nettel kapcsolatos valami. nem tudjátok mik lehetnek?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#29096) zsírsámán válasza kukulec (#29095) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Videokártya drivert próbáld meg frissíteni, az elvileg segíthet. A nettel kapcsolatosról nincs kicsit bővebb infód?

(#29097) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mi lehet ez? Driver Genius Professional 12 nem talál semmi hiányzó drivert

[ Szerkesztve ]

(#29098) PiciKenny válasza Ninja Chick. (#29097) üzenetére


PiciKenny
senior tag

chipset driver fent van?

(#29099) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv!

Mitől van az hogy laptopon ha egy képre jobb klikket nyomok akkor sokáig dolgozik majd kifagy.. elhalványodik a képernyő és mintha semmi nem történne.. De a képre továbbra sem lehet jobb klikket nyomni. Mitől lehet?

Üdv: Csabee.

(#29100) Ninja Chick. válasza PiciKenny (#29098) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Fenn van elméletileg minden. Ráadásul a legfrissebb mindenből.

(#29099) Csabee.: Valamelyik helyi menü bekavar. Tedd fel a Ccleanert és ott ki lehet a feleslegeseket kapcsolni.

Más. Windows 8 telepítés után visszamaradt a D és az E partíciómon 1-1 ilyen mappa: .Trash-1000
Törölni nem tudom, mert azt írja hozzáférés megtagadva, miközben adminisztrátor vagyok. Mivel tudnám ezt a két mappát és a tartalmát törölni?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.