Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) Sub-ZeRo válasza LLKobe (#28247) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Írd ki újra a 8-at. Vagy pendriveról próbáld telepíteni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28252) LLKobe


LLKobe
veterán

(#28250) egykettő: Láttam-e? Fejből tudom már :)

(#28251) Sub-ZeRo: Próbáltam penről, DVD-ről, ugyanaz. Eredeti microsoft-tól letöltött cuccok, többel is próbáltam, nem ez a baj. Mint mondtam IDE módban simán megy...

(#28253) brd: Végigpróbáltam az összeset.... De mint mondottam a Win7 x64 simán felmegy AHCI-vel, csak a 8 nem. A winnel lesz a baj...

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28253) brd válasza LLKobe (#28249) üzenetére


brd
nagyúr

Másik S-ATA vezérlő nincs az alaplapon? Ha arra kötöd, települ?

The only real valuable thing is intuition.

(#28254) scream válasza kispx (#28232) üzenetére


scream
veterán

Köszönöm, de sajnos újra kellett raknom mind a két rendszert, mert az Ubuntu elbarmolta a partíciótáblákat.

(#28255) brd válasza LLKobe (#28252) üzenetére


brd
nagyúr

Elvileg mindegy kellene legyen, hogy SSD, vagy HDD, de lehet, hogy a Win8 okoskodik rosszul, vagy olyan driverrel próbálkozik, ami nem jól működik. Ezen csak úgy lehet segíteni, ha az SSD gyártója okosít a firmware-en, vagy a Windowsos drivert cseréled le. Esetleg EFI-t nem tudsz ki/be kapcsolni?

The only real valuable thing is intuition.

(#28256) Gorneck válasza LLKobe (#28249) üzenetére


Gorneck
titán

És ha utólag próbálod az arcába tolni? Vagyis telepít ide-be utána lehet egy kis trükközéssel AHCI-t berakni neki (win7hez van vhol leírás, lehet itt is bejönne), majd reboot és ahci...oszt próba...

Gorneck#1239

(#28257) LLKobe válasza Gorneck (#28256) üzenetére


LLKobe
veterán

Dehogynem próbáltam... Ez egy vicces dolog. Ráklónoztam az SSd-re a rendszeremről készített képet, csak az ide módba volt. Megcsináltam a beállítást amit kellett, restart, AHCI, és ment mint a kisangyal. Minden ok.

Aztán más okból újra kellett image-elni, visszahúztam ugyanazt az image-et mégegyszer, de többé már nem működött a váltás.... És azóta sem sikerült egyszer sem. Megcsinálom a beállításokat, restart, AHCI bekapcsol, éééés: a bootképernyőn megáll a win, pont mint amikor telepíteném....

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28258) spiritex válasza Bodor (#28236) üzenetére


spiritex
veterán

Lenne még két kérdésem:
- ha később esetleg nem szeretnék választható Boot-ot, akkor azt meg tudom majd tenni? Ha csak simán kiveszem a W8-as SSD-t (vagy leformázom) akkor el fog indulni a W7? Ill. ha nem, akkor hogy tudom megszüntetni a Boot választást?
- a W8 Install Now gombja után még meg fogja kérdezni, hogy melyik vinyóra akarom telepíteni, vagy amit jónak gondol arra nyomja? Csak mert félek, hogy legyalulja a másik SSD-men levő W7-et.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28259) rgeorge válasza spiritex (#28233) üzenetére


rgeorge
addikt

Semmi teendőd nem lesz, ha így telepítesz, kezdetben a Windows 8 választóját kapod, azaz először mindig a Windows 8 logóját látod. Ha itt a Windows 7-et teszed alapértelmezetté, akkor már "sima", karakteres bootválasztót kapsz.
Azonban nagyon fontos, hogy a Windows 8-on kapcsold ki a hibernálást, de legalább a gyors rendszerindítást!
Ellenkező esetben mindkét oprendszered és az adataid is életveszélyben lesznek. Tanácsos mindkét rendszerben kerülni a hibernálást.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#28260) Bodor válasza spiritex (#28258) üzenetére


Bodor
veterán

W8 installációnál természetesen ki tudod majd választani, hogy melyik meghajtóra , és azon belül melyik partícióra települjön az OS.

Ha csak az egyik oprendszert szeretnéd megtartani a későbbiekben, akkor az alább információk helytállóak szerintem:

"A Windows 8 eltávolítása:

* törlés előtt a hibák elkerülése végett, érdemes már a Win 8 dual boot menüben kiválasztani alapértelmezettnek a Windows 7 rendszert!
Eltávolítás:
- Számítógépet a Windows 7 -el. indítsd el.
- Futtatás ablakba írd: msconfig
- Majd kattints az Ok - gombra.
- Megjelenik a rendszer konfigurálása ablak.
- Kattints a Rendszerindítás ’’Boot”- gombra.
Ott két op. rendszer lesz bejegyezve.
- Jelöld ki a Windows 8 bejegyzést.
- Kattints a Törlés - gombra.
- Majd az Alkalmaz - gombra, utána meg a mellette levő Ok - gombra.
Indítsd újra a gépet!
Újraindítás után, ha vannak adatok a feleslegessé vált op rendszer meghajtóján azokat mentsd le.
- Majd a ''Sajátgépet" elindítva gyorsformázást kiválasztva formázd meg a felesleges rendszer meghajtóját !
Minden adat törlődni fog arról a partícióról !

- Windows 7 eltávolítása esetén ugyan ez az eljárás értelemszerűen a másik rendszerrel.
- Fontos előtte a Win 8 partíció aktivá és elsődlegesé tétele! Mert a Win 7 partícióját csak utána enged törölni.

* Újraindítás után esetleg fellépő indítási hibákat a telepítő lemez Bootolásával (futtatásával) – indítás javítása menü alatt lehet javítani.

Törlés után megmaradt üres partíciót adatvesztés nélkül csatolhatjuk egy másik meghajtóhoz.
Lemezkezelés > kiválasztott meghajtó> kötet kiterjesztése."

Természetesen ez a leírás arra vonatkozik, ha egy meghajtón, de két partíción van a rendszer.

Nálad annyiban bonyolódik a helyzet, hogy a W8-as indítófájlokat a telepítő a jelenlegi W7-es SSD rejtett partíciójára fogja helyezni, ezért ha azt az SSD-t eltávolítod a gépből, akkor a W8 értelemszerűen nem fog elindulni a másik SSD-ről, mert nem lesznek rajta indítófájlok.

Ekkor segíthet a már leírt módszer.

* Újraindítás után esetleg fellépő indítási hibákat a telepítő lemez Bootolásával (futtatásával) – indítás javítása menü alatt lehet javítani.

(#28259) rgeorge: Nekem most is duál rendszerem van, és nem tapasztaltam hibernáláskor semmi problémát, vagy adatvesztést, pedig a gyors rendszerindítás is aktív.

[ Szerkesztve ]

(#28261) spiritex válasza Bodor (#28260) üzenetére


spiritex
veterán

Hát nagyon köszönöm Neked ezt a részletes leírást! Minden érthető, de ha véletlenül mégis belefutnék valami bibibe, akkor jelentkezek. Kössz!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28262) konyvt01


konyvt01
csendes tag

Hogyan tudom win8-nál letiltani a low disk space warning-ot?
A neten megtaláltam a win7 módszert ami működött is win7-en de win8 alatt nincs hatása a registry-buherának.

[ Szerkesztve ]

(#28263) Sub-ZeRo válasza konyvt01 (#28262) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

http://superuser.com/questions/474242/disable-low-disk-space-warning-on-a-single-drive-in-windows-8

Kb. 4 mp kugli és megtalálod. Csak windows 7 helyett 8-at írsz és persze angolul. Ez nem olyan nehéz. :F

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28264) rgeorge válasza Bodor (#28260) üzenetére


rgeorge
addikt

Ezt olvasd el.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#28265) Bodor válasza rgeorge (#28264) üzenetére


Bodor
veterán

Köszi az infót. Nem azt mondtam, hogy nem helytállóak az állításaid, csak annyit, hogy én nem tapasztaltam ilyet, de mivel nem is akarok a jövőben, kikapcsolom a fast startup funkciót, az a biztos!

(#28266) spiritex válasza Bodor (#28260) üzenetére


spiritex
veterán

De ugye megtehetném akár azt is, hogy lehúzok mindent a gépről (az 1. sata portról a régi SSD-t is a W7-el), a 2. sata portra kötöm az új SSD-t, felrakom a W8-at, majd utána visszarakom az 1. sata portra a W7-et, és akkor nem a Boot képernyő menüből választom ki melyikről boot-oljon a gép, hanem Bios-ban cserélgetem a 1st boot device-t. Igaz, hogy sokkal kényelmetlenebb lenne a választás, de így nem keveredne össze a két op.rendszer egyáltalán, ugye? Ez is járható út lenne, ha vállalnám az állandó vacakolást a bios-szal?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#28267) Bodor válasza spiritex (#28266) üzenetére


Bodor
veterán

Igen, jó a logikád, csak így kicsit macerásabb lesz az indítás, viszont tisztább, szárazabb érzés , mert nem keverednek az oprendszerek. Az biztos, hogy így nem kellene vacakolni akkor, amikor majd csak az egyiket szeretnéd megtartani.

(#28268) Rikarda


Rikarda
csendes tag

Üdv.

Pár kérdésem lenne. Hogy lehet beállítani, hogy amikor megnyitok egy képet, videót vagy zenét, akkor a képmegjelenítő nyissa meg a képeket, videókat, zenéket pedig a vlc, ezeket normál módban, mint a korábbi windowsok esetében is? (Asztalról használva) De, minden más fájlok esetében is a hozzá tartózó program nyissa meg az asztalon, pl.: pdf.

Van egy hiba is, az integrált hangkártyához a win7-es drivert tettem fel, újabb nincs, és minden indításkor az asztalra tesz egy üzenetet, hogy nem kompatibilis a driver, valami ilyesmit, de amúgy működik vele, az eszközkezelőben sincs megjelölve.

Előre is köszönöm.

(#28269) Psychonaut válasza Rikarda (#28268) üzenetére


Psychonaut
addikt

Jobb klikk a fájlra, Társítás, és bepipálod, hogy mindig az adott programmal nyissa meg.

(#28270) stewe780 válasza Steelmanus (#28229) üzenetére


stewe780
őstag

A füleken semmi olyan infót nem látok, ami erre az "I" alkalmazásra utalna.

Marci__: registryben látom a parancssort, az ennyi: "C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe" Na most ebből a windows valahogyan kifejti, hogy akkor ezek indulnak el, kibontás után ezek látszanak:
- Adobe Reader and Acrobat Manager (ez az adobearm.exe)
- Adobe Acrobat SpeedLauncher (ez a reader_sl.exe)
- I
Azt lenne jó tudni, hogy a win8 hogyan barkóbázza ki, ha egy alkalmazás mást is indít nem csak önmaga fut, és még letilthatóvá is teszi! A reader_sl.exe például egész jó, hogy látszik, sehol a gépemen nem találtam erre utaló automata indítást, valószínűleg az adobearm.exe indítja. Szóval ezt ő valahogy kiszedi, és az automatán indított alkalmazás további megfuttatott programjait is letilthatóvá teszi külön külön. Ez jó! Csak az a fránya "I" nem tudom honnan jön.

Debilon: ez nagyon hasznos, már rátaláltam, na azért itt már van némi sárga és piros, de egyik sem "I". A pakk is rendkívül hasznos, igen. Azt hiszem a processexplorer is ebbe a csoportba tartozik, az számomra soxor életmentő.

Egyébként rákerestem "I.*"-ra az egész c-n, nincs ilyen. Kiadtam parancssorba, ilyen nincs a gépen, ez valami bug eredménye, csak nem tudom hogyan lehetne javítani rajta.

Már arra gondoltam, hogy írok a supportnak, végülis legális win8-am van, dolgozhatnának egy kicsit, csak még nem szántam el magam. Értelmes válaszokat ad a support, vagy csak olyan "ellenőrizze, hogy áramalatt van-e a monitor" jellegű tanácsokkal szolgál, valakinek van már tapasztalata? Van chat, vagy csak levelezni lehet velük?

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#28271) stewe780


stewe780
őstag

Feltettem egy kérdést a terméktámogatáson, e-mail-est. A telefonos és a chates 20:00-kor véget ért. Kíváncsi vagyok mit reagálnak. Nem tudja valaki, hogy mennyi ideig jár ilyen support ehhez a pro frissítéshez? Meddig lehet kérdésekkel zaklatni az ms-t?

meccs van, vagy mi ez a kihaltság?

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#28272) Psychonaut válasza stewe780 (#28271) üzenetére


Psychonaut
addikt

Chat egyébként nincs is, csak az opció van ott, de nem működik.

(#28273) FLx válasza stewe780 (#28271) üzenetére


FLx
addikt

90 napig jár támogatás. Amúgy jobb ha itt kérdezed, szerintem gyorsabban lesz válasz. :D

(#28274) stewe780 válasza FLx (#28273) üzenetére


stewe780
őstag

Én kérdeztem, és kaptam is támogatást itt is, még1szer köszönöm mindenkinek, de nincs megoldás. Meg aztán nem vagyok én annyira dummy, de egy egy karakteres alkalmazás szerűségre nem bírok rendesen google kérdést megfogalmazni. :W
Amúgy a 90 nap nem valami sok.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#28275) FLx válasza stewe780 (#28274) üzenetére


FLx
addikt

És ő mit mond rá?

http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

(#28276) Neoka


Neoka
aktív tag

Sziasztok!

Próbálnám frissíteni a windows-t, talál is 9 frissítést, de az alábbi hibát kapom:

Talált hibák:

Kód: 8E5E03FA A Windows Update problémákba ütközött.

kód: 8E5E03FB A Windows Update problémákba ütközött.

van két linkem is ami a súgót nyitja meg:
Találatok a következőre: "WindowsUpdate_8E5E03FA OR WindowsUpdate_dt000"‎ (1)

Lefuttattam "A frissítések telepítésével kapcsolatos problémák elhárítását", de ugyan ezt a hibát kapom.

Tudnátok segíteni?
köszönöm.

(#28277) stewe780 válasza FLx (#28275) üzenetére


stewe780
őstag

Semmit, Debilion már ajánlotta, magam is rátaláltam.
A probléma az, hogy ez is megmutatja az adobearm.exe-t, amit én is megtaláltam a registry-ben. Viszont az indítópult ezt az alkalmazást kibontja, és megmutatja, hogy milyen további alkalmazásokat indít az adott progi. Na és ebben van a hiba, a kibontásban, azt meg sehol sem találom, hogy honnan szedi.

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#28278) Marci__ válasza Neoka (#28276) üzenetére


Marci__
tag

Indítsd újra a gépet.

(#28279) Neoka válasza Marci__ (#28278) üzenetére


Neoka
aktív tag

Megtörtént
ugyan az a hiba

[ Szerkesztve ]

(#28280) Marci__ válasza Neoka (#28279) üzenetére


Marci__
tag

Még Vistához írták erre a hibára egy technet fórumon, próbáld meg:
In accessories go to command prompt, right click, click run as administrator.
type in: net stop cryptsvc
press enter & wait for service to stop.
type in: cd\
press enter.
type in: cd windows\system32
press enter
type in: ren catroot2 catroot3
press enter
reboot

(#28281) G-lader


G-lader
tag

Sziasztok!

A következő kérdésem lenne:

vettem február 5.-én egy laptopot, win7-el, ami így ugye már elvileg kifutott a Win8 upgrade ajánlatból, ami jan 31-ig tart. Kérdésem az hogy esetleg nincs-e valami más olcsó lehetőség a Win8 upgrade-re, illetve mi van ha a reglapon jan 20-30-at adok meg vásárlás dátumának?

Köszi előre is!

(#28282) Nokedli92


Nokedli92
aktív tag

Sziasztok!

Windows 8-at tudok telepíteni androidos tabletre?

Ainol Novo Spark 9,7

OS: Android 4.1.1 (magyar)
-CPU: Allwinner A31 Quad Core 1.5GHZ
-GPU: Quad Core PowerVR SGX544MP2 (3D játékok kezelése)
-RAM DDR3 2GB
-16GB belső memória
-9.7" IPS Retina kijelző. 2048x1536, MultiTouch (10 pontos)
-Play áruház
-Elülső kamera (2 Megapixels)
-Hátlapi kamera (5 Megapixeles, autófukusz)
-G-sensor
-WiFi: Realtek Chip, IEEE 802.11b/g/n, 300M
-10000mAh akkumulátor

Üdv, Csaba

(#28283) Sanya válasza Nokedli92 (#28282) üzenetére


Sanya
nagyúr

erre még IOS-t is fel tudsz. Komolyan. felrakod és lesz egy igazi IPAD-ed.

(Androidos táblagépre csak android van. Windows, ios, bada, ubuntu, stb nem megy rá. Nem ír rá senki drivert azért :) )

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#28284) PuMbA válasza Neoka (#28276) üzenetére


PuMbA
titán

Gugli találat Több ilyen is van, úgyhogy működnie kell :)

[ Szerkesztve ]

(#28285) bon válasza Nokedli92 (#28282) üzenetére


bon
őstag

Már a processzor miatt is bukta a dolga, csak x86, x64-es preocesszorra van Windows 8 telepítő. Windows 8 RT ami ARM processzora is jó, meg nem hozzáférhető a nagyközönség számára, de amúgy is tudtommal csak bizonyos procikra telepíthető fel.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#28286) Nokedli92 válasza Sanya (#28283) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Hülye kérdésre hülye válasz? :D

Azért köszi a gyors választ!

Üdv, Csaba

(#28287) Nokedli92 válasza bon (#28285) üzenetére


Nokedli92
aktív tag

Rendben! Köszönöm a gyors választ! :)

Üdv, Csaba

(#28288) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy már volt, kis összefoglaló, hogy a win 7/8 group policy editorban milyen beállításokhoz érdemes hozzányúlni. Eddig csak az autorun-kilövést ("Turn off autoplay" és "Default behavior for AutoRun") intéztem innen, van pár egyéb hasznos kapcsoló is. Az 5-6-os pontok különösen érdekesek lehetnek, ha vendégekkel/rokonokkal stb. osztjuk meg a gépet.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#28289) konyvt01 válasza Sub-ZeRo (#28263) üzenetére


konyvt01
csendes tag

Tényleg nem nehéz ezt megtalálni. annál is inkább mivel ez a win7-es módszer, win8-ra átcimkézve. és nem működik, teszem hozzá halkan.

egyébként nem 4 mp csak 2mp, de oly mindegy ha szar.

>>>>>
http://superuser.com/questions/474242/disable-low-disk-space-warning-on-a-single-drive-in-windows-8

Kb. 4 mp kugli és megtalálod. Csak windows 7 helyett 8-at írsz és persze angolul. Ez nem olyan nehéz. :F

(#28290) asb88


asb88
tag

Sziasztok!
A következő lenne a problémám. Bekapcsoláskor minden simán megy, majd bejelentkeznék, beírom a jelszót és semmi, kezdőképernyő helyett fekete képernyő jelenik meg a kurzorral. Van hogy csak második vagy harmadik bekapcsolás után indul el normálisan...Valami ötlet ezzel kapcsolatban?

(#28291) Sub-ZeRo válasza konyvt01 (#28289) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Windows 8 az Pro változat, vagy sima. Mert a simában nincs group policy, így a reg kulcs sem jó neki.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#28292) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Salaam.

- Filehippo program frissítés figyelő program alternatíva létezik? Egy ideje nem túl használható a Filehippo, hetekkel le van maradva sok esetben.

- Az mitől lehet, hogy néha meghal a WIFI--m? Újra indítom a gépet, és randomra elmegy a wifi. Azt írja, nem található hálózat, de szerinte be van kapcsolva a wifi. Csak akkor javul meg, ha vissza állítom egy előző időpontra a rendszert. Driver frissítés sem segít.

(#28293) t72killer válasza Ninja Chick. (#28292) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A wifihez: friss BIOS+Wifi-driver nem segít a dolgon?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#28294) Ninja Chick. válasza t72killer (#28293) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Legfrisebb BIOS-van amit December 7-én adott ki a HP, drivert már próbáltam frisebbet, Driver Genius-al szedtem le de azzal is jelentkezett ez a gond.

(#28295) t72killer válasza Ninja Chick. (#28294) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Próbálj intel drivert. (Már ha intel a kari). Nincs túl sokféle hálózat az éterben? (erős interferencia?) Lehet, h csatornát kéne váltani?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#28296) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

A Win8 Developer Preview-t le lehet még szedni valahonnan?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#28297) Ninja Chick. válasza t72killer (#28295) üzenetére


Ninja Chick.
tag

Qualcomm Atheros AR9285 802.11b/g/n WiFi Adapter a kártyám.

Van 5 Wifi de megnéztem midnet melyik csatornán van, és nem azon amin a routerem sugároz. (Routerem 8, a többi meg 6-7-9-10)

(#28298) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

10.0.0.221 -es Driver van fenn amit direkt 64 bites Windows 8-ra adtak ki 2012.11.18-én

(#28299) konyvt01 válasza Sub-ZeRo (#28291) üzenetére


konyvt01
csendes tag

pro verzió x64

(#28300) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Aida64 ajánlotta a Bios agent plus-t ez szerint pedig:

Ez most micsoda? Wifi kártya bios driver?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.