Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54474) IstvánLászló


IstvánLászló
senior tag

Köszönöm a sok hozzászólást és segítségeteket is hogy megtaláljam a problémának a megoldását, amit most sikerült megoldanom 1-perce. :) :R :C
Itt vannak a hozzászólók listája lenti sorban és remélem senkit nem hagytam ki...
(#54449) Fire/SOUL/CD; (#54457) Baltoafarkas ; (#54466) Doky586 ; (#54468) Doky586 ; (#54471) Doky586 .
Mindenkinek vastapsot küldök.... :C :C :C
A megoldás a következő volt, hátha más is belefutna a ram mizériába mint én is.
A bios upgrade F2 -röl F9 -re és bios defaultra állitása és újrainditása a gépnek..
A megoldás ez-és nem is kell a 2,1-volton elakadni mert 1.8 -volton is üzemel gond és probléma nélkül is a ram, mind a 4Gb.
A win7 végre seper a gépen, nektek köszönhetően is.

Kedves>> brd kolléga ismerem eszt a tuning rammot és idézőjelben kiemelném direktbe nagy betűkkel ," GEIL RAMMOKBAN SOSEM CSALÓDTAM, MINT SAJÁT PÉLDÁMON IS MOST DERÜLT KI", lényeg több éve használom és hibátlanul teszi a dolgát.............
Erre a commentedre reagáltam most: (#54473) brd
A szándékom nem a vita gerjesztése, részemről le is zárom most magamban is.
Köszönök még egyszer mindent nektek és további jó fórumozást kívánok.
Üdvözlettel: István László

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.