Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:06:59

LOGOUT.hu

A topic a Microsoft Windows 7 operációs rendszerrel kapcsolatban felmerülő kérdésekkel fogalkozik:
Gyakori hibajelenség: A Windows Update csak keres-keres (svchost.exe jelentős a processzorterhelés), de nem talál frissitéseket. Itt a megoldás (Az angol nyelvű forrásanyag: http://wu.krelay.de/en/ )

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44988) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm mindenki válaszát!
Én még egy dologra tudok gondolni.
Ha jól emlékszem,a mappa nem volt üres,mikor át akartam nevezni az "új mappa"névről,hanem volt benne egy csomó speciális karakterrel írt RAR fájl.(Így jött le a netről,nem én neveztem át.)
Tehát magának a RAR fájloknak volt ilyen különleges ékezeteket tartalmazó elnevezésük.

Ebből csak azt akartam kihozni,hogy jártam már úgy,hogy egy letöltött mappának jó hosszú neve volt,mármint a beltartalmának valahol,és nem tudtam emiatt átmásolni egy külső USB-s adathordozó egyik belső mappájába,mert másolás után az a szöveg jelent meg,hogy miszerint a túl hosszú név miatt nem tudja átmásolni...(Mármint a Windows intéző).
Megoldás az volt,hogy egy új,külső mappába tettem a fájlokat.
(Tehát a mappában levő mappában azon belüli mappában nem engedte áttenni a túl hosszú név miatt,de ha csak símán csináltam neki egy új mappát,beletette,már nem volt hosszú a neve a Windowsnak.)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 7 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.