Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67851) HaZse válasza ShadowX (#67850) üzenetére


HaZse
őstag

Nekem eddig a legdrágább házhozszállítás a Monkey pizzériából volt. Valami 720 Ft körül. De nem is rendelek tőlük többet. No meg az, hogy Szeged nem olyan nagy, hogy ilyen zónás kiszállítási díjak legyenek. Lehet, hogy rossz májú vagyok, de remélem, hogy hamar csődbe megy ez a Monkey pizzéria.

FIREBLADE78: Ez is jó hely, de még innen nem rendeltem, hogy mekkora lehet az adag.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67852) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Kapott 50 ft-ot ;] így 350 jött neki össze
nem műxik a link

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#67853) HaZse válasza FIREBLADE78 (#67852) üzenetére


HaZse
őstag

Pedig működik a link. Most nézem meg. rantottszelet.hu a cím.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67854) Rhino666 válasza HaZse (#67853) üzenetére


Rhino666
őstag

Rantottszelet.hu = Pizza Monster

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67855) FIREBLADE78 válasza HaZse (#67853) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Megvan,jó kaják vannak,ennek nincs beülős helye?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#67856) HaZse válasza FIREBLADE78 (#67855) üzenetére


HaZse
őstag

Szerintem nincs. Gondolom, hogy ha beülős hely is lenne, akkor az ár se ennyi lenne. De ki tudja.

Most látom, hogy a Pizza Monster üzemelteti, vagy egy és ugyanaz.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67857) pilóta válasza HaZse (#67842) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ha hiszed, ha nem a sok CV vitamintól kialakulhat a vesekő.

Ez egy jó nagy urban legend, semmi alapja.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#67858) GrotESC válasza Old fox (#67844) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Szia!

Éppen árulok egy SATA HDD-t: Hitachi 1TB 3,5" 7200rpm
Lehet érdemes lenne megadnod, hogy 2.5", vagy 3.5" -os méretben keresel. Persze, ha ez mindegy, nem szóltam.

Üdv: Lajos

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#67859) kispéé válasza ShadowX (#67850) üzenetére


kispéé
aktív tag

Nem az. Én se szoktam. Kap a futár fizetést nem?
Ez is olyan, mint a hálapénz, nem tudod eldönteni, hogy adjál vagy ne adjál. Ha adsz, potenciális adócsaló vagy, ha nem adsz , valszeg prosztó vagy a futár/doki szemében. Ez is egy régi magyar berögződés ami jó lenne ha kimenne a divatból...

(#67860) Frenky89 válasza kispéé (#67859) üzenetére


Frenky89
őstag

+1

Ha nem jön fel vele a tizedikre vagy valami hasonló extra, tehát csak "simán" kihozza 45-60 perc alatt akkor nincs borravaló (max. egy kevés kerekítés). De az is gáz amikor eljátssza hogy nem tud visszaadni...

(#67861) johnny82 válasza FIREBLADE78 (#67845) üzenetére


johnny82
őstag

Én 1900-at adnék. :B

(#67862) Rick4 válasza GrotESC (#67858) üzenetére


Rick4
félisten

ajánlatokat: pü-ben

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67863) GrotESC válasza Rick4 (#67862) üzenetére


GrotESC
aktív tag

Nem is értettem miért nem látszik a privát üzeneteim között az elküldött ajánlat. Ezek szerint jól mellé kattintottam.
4:30-kor elkezdett mosni valamelyik szomszéd, azt se tudtam reggel hol vagyok.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#67864) Rick4 válasza GrotESC (#67863) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor jó reggelt. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67865) johnny82


johnny82
őstag

Hali!

Egy ismerősöm úgy néz ki vidékről Szegedre költözik. Családi házakat nézeget, most pl Dorozsmán. Dorozsma milyen környéknek számít? Ahogy én hallottam van jó és rossz fele is!? :F Ha igaz, melyik a jó környék? Mert ott azért olcsóbbak a házak, mint beljebb.

(#67866) Rick4 válasza johnny82 (#67865) üzenetére


Rick4
félisten

Akkor már inkább Algyő. Messzebb sincs a központtól, és az egy egészen más környék. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67867) duo


duo
őstag

Sziasztok! ID Cooling Is-40 alacsonyprofilú CPU hűtő eladó. olyan 20 órát forgott. univerzális, amd és intel lapokat is megeszik. halk, színes, szagos.

innen vettem, ennyiért. eresztek kb egy ezredest az árból mondjuk 4,5K
Személyesen Vásárhelyen, vagy előreutalás után postázom. úgy +500HUF

Tessék venni! :)

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67868) Rick4 válasza duo (#67867) üzenetére


Rick4
félisten

A hèt biznisze.. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67869) duo válasza Rick4 (#67868) üzenetére


duo
őstag

igen. Te, tényleg beszólsz mindenkinek. de ha ettől kicsit jobb, ám legyen. virágozzék ezer virág.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67870) kispéé válasza Frenky89 (#67860) üzenetére


kispéé
aktív tag

De ha lifttel megy a tizedikre sztem az se olyan megerőltető, nincs benne semmi extra :DDD

(#67871) Lacielvtárs válasza duo (#67869) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Rick4 Urat ezért szeretjük itt a PH szegedi topikjába :K ;]
én magam jókat szoktam borulni az írásain :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67872) duo válasza Lacielvtárs (#67871) üzenetére


duo
őstag

engem is szórakoztat, nincs is baj, csak realizáltam. :)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67873) Rick4 válasza duo (#67869) üzenetére


Rick4
félisten

Ha szerinted úgy a tuti, hogy már használt a cucc, ezért elengedsz egy ezrest, viszont oda- vissza 50 km-t kell autózni-buszozni a cuccért, ami több, mint egy ezres, akkor még mindig nem érzed az iróniát. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67874) Vesztor87 válasza duo (#67869) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Szólj vissza :D :C

Rick4: valahogy sokan ilyen furán látják a dolgokat, megvesznek valamit, aztán annyiért árulják kb. mint a boltban... köszi, akkor inkább megveszem a boltból számlásan, full újan, sőt, ha neten rendelem és tré/nem tetszik ki tudom cseréltetni :D

[ Szerkesztve ]

(#67875) Rick4 válasza Vesztor87 (#67874) üzenetére


Rick4
félisten

+1. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67876) Rick4 válasza Vesztor87 (#67874) üzenetére


Rick4
félisten

A vicc, hogy pont keresnék a gyári hűtő helyett valami combosabbat, az egész ház 65mm vastag, tehát sok hűtő azonnal kiesik, ez még akár jó is lehetne, de valahogy a bolti árnál többért én se akarom megvenni, pedig én aztán pont nem az vagyok, aki ennyire kiszámolja, hogy most akkor 4500, vagy 7500, ha ez jó, és ma Szegeden át tudom az újat venni, megveszem 7500-ért is, nem ez a része érdekel. Ha meg nincs, megrendelem, holnapra itt van

Amúgy nem furcsa, hogy ha beszólok, azért annak oka van, vagy egyszerűbb annyival megmagyarázni, hogy kötsög vagyok, más okot nem kell keresni, mondjuk elsőre saját magukban? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67877) Vesztor87 válasza Rick4 (#67876) üzenetére


Vesztor87
senior tag

6,5 cm az egész ház? Az miféle szerkezet? Nagyon le vagyok már maradva, nekem sima hagyományos házam van, abba beférne egy kisebb álló ventilátor is :DD

Van aki nem szereti ha beszólnak neki, van aki pedig nem bírja ki hogy ne szóljon be. De tény, hogy ha veszek valamit 6k-ért akkor használtan (még ha egy hetet használtam is) valahol 4k körül lenne reális indítani a dolgot úgy, hogy elszaladok vele ide-oda ami tőlem nincs messze, hogy a vevőnek is jó legyen.
Na mindegy:)

(#67878) duo válasza Rick4 (#67873) üzenetére


duo
őstag

1. úgy gondoltam hogy ha vásárhelyi az illető, vagy épp átutazik rajta, akkor helyben.
ez szerintem teljesen logikus. a posta a másik opció.
ha úgy értelmezted ahogy írtad akkor esetleg nem voltam elég pontos, ezért elnézést.
2. 10-12 órát volt üzemben.egyik nap. másik nap kevesebbet. így jön ki. kipróbáltam. ez nem egy fél éves cucc amit el kívánok adni. 36 hónap garancia van rá.

egyébiránt ha házhoz szállíttatod, akkor kb 7Kban van.

3. "vagy egyszerűbb annyival megmagyarázni, hogy kötsög vagyok"
kopizd már ide hol írtam ilyet.

@Vesztor: "köszi, akkor inkább megveszem a boltból számlásan, full újan, sőt, ha neten rendelem és tré/nem tetszik ki tudom cseréltetni" ezt én is így látom/szoktam. de ez gyak új csak ki lett próbálva.

ha esetleg nem jól látom, akkor szóljatok, azt megköszönöm és akkor inkább nem adom el hanem elteszem tartalékba.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67879) Rick4 válasza Vesztor87 (#67877) üzenetére


Rick4
félisten

Erről ennyit, holnap már teszem is fel:

Ez az a ház: [link], egy i7-4790-est kellene hűteni. Még csak nem is melegedős, de bizti jobb lesz, mint a gyári.

Gyorsan kivittem kifújni a kompresszorral, mert icipicit porcicás volt:

A hirdetésekről/ árazásról:
Én úgy gondolom, mindenki be tudja lőni, mi a reális, ha nem megy, kérdezzen, ha keresni is akar (vagy keveset bukni) mert a lelkének az kell a boldogsághoz, akkor meg ne itt akarja már eladni. De legalább itt egymással ne próbálkozzunk már. :U Nem csak arról van szó, hogy tudomásul veszem, drága, de egy olyat ne húzzunk már be, akinek egy ilyen 5K-s tételre spórolni kell.

duo: Mint látod már késő, most már csak annyit tudok mondani, köszi a tippet. Mindjárt megyek ebédelni a kastélykertbe, onnan nem lett volna nagy kunszt átugrani Vhelyre, de mostmár ez is kilőve. Amúgy meg nem hiszem, hogy a "hét üzlete" kifejezés bántó lett volna, az ilyeneket gondolatébresztőnek szánom, sajnos általában kevés sikerrel. De a kitartás előbb utóbb előre visz. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67880) johnny82 válasza Rick4 (#67866) üzenetére


johnny82
őstag

Hali!

Sejtem mire gondolsz, de kifejthetnéd kicsit bővebben. Akár privátban is.

Üdv!

(#67881) duo válasza Rick4 (#67879) üzenetére


duo
őstag

a hűtő 95W-TDPig hűt, a procid meg 84 ha jól tudom. ha a ház szellőzése amúgy oké akkor röhögve meghűti.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67882) Rick4 válasza johnny82 (#67880) üzenetére


Rick4
félisten

Algyő területén ott a mol, elég rendesen kap a város iparűzési adót, jut pénz mindenre, ovi ,fürdő, utak, szociális jellegű rész, elég csak végigautózni a két településen, szembeötlő a különbség. Algyő a Széchenyi tértől 11km, Dorozsma 7 km, viszont Algyő felé nincs vasúti kereszteződés.

Ha a kettő között kell választanom, Algyő a befutó.

duo: Nem rólad szól, általánosságban, nem először fordult elő, és asszem nem is utoljára, vannak akik így gondolkodnak erről, de ez leginkább azért van, mert egyrészt nem ismernek, és nem értik, hogy mindig, mindenkinek a szemébe mondom a véleményemet, bárki is legyen az, másrészt nem akarnak benne igazságtartalmat keresni, aztán magukban körülnézni, egyszerűbb a kötsögvót mentalitást alkalmazni.

Azon röhögtem a legnagyobbat, aki amúgy várja az ilyesmi alkalmat, és azonnal leugat, de mikor jó számítógépet kínáltam jó áron, azonnal szólt, hogy neki kellene belőle. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67883) Vesztor87 válasza Rick4 (#67879) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Nem valami nagy ház :) Az Intelek (legalábbis amit ismerek) nem nagyon melegedős fajták, legalábbis AMD-hez képest. Nekem az van, a gyári az hangosabb volt mint a porszívónk :D

Hirdetni végül is lehet bármennyiért, mindennek az az ára amiért megveszik, de tény, hogy használt cucc az használt cucc:)

(#67884) duo válasza Rick4 (#67879) üzenetére


duo
őstag

Megint félreértettél. természetesen láttam hogy megrendelted.

fura mert tényleg szórakoztató topiklakó vagy, továbbá sok dolgot hasonlóan látunk, így is gondolom, de ez valahogy mégis rosszul esett. mindenféle irónia nélkül: hasznos. nekem is bőven van fejlődnivalóm ebben
no béke.

#67882 ja értem.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67885) macilaci78 válasza Rick4 (#67873) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azért tegyük hozzá, hogy egyrészt nem kötelező szegediként megvásárolni, másrészt nem muszáj pl egy ezresért utazni érte, amikor kb fele annyiért fel van ajánlva a posta is.
Én mondjuk a srác helyében nem egy ezrest engedtem volna el, hanem a 27% Áfát. :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67886) martonx válasza johnny82 (#67865) üzenetére


martonx
veterán

Dorozsma alapvetően jó, de azért van ott egy-két "fertőzött" rész. Igaziból ha megnézi a házat, úgyis látni fogja a környéket, hogy milyen.

Én kérek elnézést!

(#67887) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Jó kör volt a gázszerelő, 10 ezerért szállt ki és 100 ezres ajánlatot adott javításra. :Y

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67888) tisn válasza bb0t (#67887) üzenetére


tisn
addikt

az jó, nekünk a 2. szerelő csinálta meg, 60k volt (3x volt kinnt, az egész buli két hétig tartott. decemberben.)
én mondjuk nem javítattam volna, rég kicseréltem volna egy rendes kondenzaciósra, de sajna albi

(#67889) bb0t válasza tisn (#67888) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ennek azért erősen lehúzás szaga van. Most jön egy 2. szerelő aztán egy 3. Majd meglátjuk... :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67890) tisn válasza Rick4 (#67882) üzenetére


tisn
addikt

ha van gyereked, es sportolna, akkor +1 Algyonek, gyonyoru sportcsarnok, palyak
most mar bicajut is van szegedre (eddig hatul a mol kutak fele lehetett biztonsagosan betekerni)

(#67891) tisn válasza Rick4 (#67882) üzenetére


tisn
addikt

a stilusod egyedi :D, az meg nem baj, ha valaki tularazza a hasznalt cuccat, akkor szolsz

(#67892) tisn válasza bb0t (#67889) üzenetére


tisn
addikt

miyen kazan?

(#67893) bb0t válasza tisn (#67892) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

westen 1240

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67894) Rick4 válasza duo (#67884) üzenetére


Rick4
félisten

Nem értettem félre, már mindegy, csak néha ugye furcsán írom le ugyanazt, kár, hogy rosszul esett, mert tényleg nem annak szántam, még csak csúnya se volt benne. Tény sokszor fogalmazhatnék másképp, de akkor nem szeretnétek ennyire. :D

maci: Igazad van, más oldalról nézve lehetne ez is jó vétel, sőt, az alku sincs kizárva, de akkor és ott tényleg hülyén jöttek ki a számok. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67895) Rick4 válasza bb0t (#67887) üzenetére


Rick4
félisten

Persze, hogy 10 ezerért szállt ki, 20 percet várt a sorompónál kifelé, meg 20-at visszafelé. :D Mit akar javítani, hogy ennyiért csinálná?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67896) Lacielvtárs válasza Rick4 (#67894) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Es nem csak jo szovege van a Zúrnak, lehet meg jóképű es maximálisan szerény is ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67897) bb0t válasza Rick4 (#67895) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Ki akarja cserélni a komplett vezérlőt. Azt mondja 70 a vezérlő és 30 a munkadíj.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67898) Rick4 válasza Lacielvtárs (#67896) üzenetére


Rick4
félisten

Jóképű? Max lóképű. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67899) Lacielvtárs válasza Rick4 (#67898) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem tudhatom, még nem találkoztunk :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67900) Rick4 válasza bb0t (#67893) üzenetére


Rick4
félisten

Az összes panel hibás, nagy gáz van azzal a gyártmánnyal. Gondolkodás nélkül ezt venném: [link], nekem ennek az elődje van fent, tökéletesen működik évek óta.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.