Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67451) Lacielvtárs válasza bb0t (#67449) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem akarok bele wau wau, de engem meg az tölt el örömmel ha van olyan egy két óra amikor nem történik semmi a mobilomon ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67452) tisn válasza azbest (#67450) üzenetére


tisn
addikt

na ilyen sztahanovistakat kellene felvennem :)

(#67453) bb0t válasza azbest (#67450) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Hát ami azt illeti igen. :B Én ezen nem lepődök meg multitasking van, ami persze nem jó, de egyszerre nagyon sok mindennel foglalkozik a mai ember. Ez persze a felületességhez, felszínes emlékezethez vezet, mindenre odafigyelsz, semmire sem igazán. Nagyon szörnyű de ez van.

Lacielvtárs:
Eljön az ember életében az a pont is mikor már terhessé válik. Ez a vigyázz mit kívánsz tipikus esete. Még mindig emlékszem ahogy szorongatom az óvoda kerítését, nézem a járókelőket és arra gondolok bárcsak én is felnőtt lennék és mehetnék bármerre szabadon. Aztán iskolában gondoltam ugyanezt, vesztegetem az időt a padban bárcsak dolgozhatnék már. most szívesen lennék újra kisiskolás vagy remete. :D mert tudom élvezni én is a csendet meg a magányt, de nem tehetem meg. Ha meg nem élhetek egy erdő közepén távol az emberektől akkor már teljen az a rohadt nap. :D

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67454) FoxiestFox válasza bb0t (#67453) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Miért ne tehetnéd? Van egy csomó erdő ezen a bolygón. :D

(#67455) Lacielvtárs válasza bb0t (#67453) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezzel maximálisan egyet tudok érteni :D
éppen ezért tudok azonosulni a Walking Dead sorozattal :DDD
ott nincs ilyen baj, csak a túlélés számít ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67456) azbest válasza bb0t (#67453) üzenetére


azbest
félisten

" nézem a járókelőket és arra gondolok bárcsak én is felnőtt lennék ..."

hehe... gyerekként azt gondoltam, hogy a felnőttek milyen komolyak és okosak.
Miután felnőttem, már tudom, hogy sem okosabb, sem komolyabb nem lettem, csak tapasztaltabb. Sőt, igazából ahogy telik az idő, egyre komolytalanabb és butább leszek :DDD

(#67457) Rick4 válasza Lacielvtárs (#67451) üzenetére


Rick4
félisten

Egyetértek. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67458) Rick4 válasza bb0t (#67453) üzenetére


Rick4
félisten

most szívesen lennék újra kisiskolás vagy remete.
Hát akkor tessék:
[link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67459) Lacielvtárs válasza Rick4 (#67457) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:D
Mar keresem a tegnapi új részt. Este nézem is.

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#67460) bb0t válasza Rick4 (#67458) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

:W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :)

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67461) azbest válasza bb0t (#67460) üzenetére


azbest
félisten

another brick in the wall [link] ;]

(#67462) bb0t válasza azbest (#67461) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67463) HaZse


HaZse
őstag

Tud valaki itt Szlovákul?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67464) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

Gondolkozunk csoporttársakkal, hogy albérletbe költöznénk. Hol érdemes szétnézni és milyen tanácsokat tudtok adni ezzel kapcsolatban?

(#67465) Agyasima válasza HaZse (#67463) üzenetére


Agyasima
senior tag

A szlovákok, javarészt. Meg a Szlovákiában nevelkedett magyarok, de én ismerek valakit közülük.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#67466) kispéé


kispéé
aktív tag

Ha jól emlékszem valamelyik itteni kolléga az elektrotech-nél dolgozik, kérdeznék tőle, hátha tud segíteni. Keresek egy speckó kütyüt, ami composite sync videojelet RGBS-sé tud alakítani, olyat ami nem olyan veszett drága. Ilyesmit: [link]

(#67467) bb0t válasza kispéé (#67466) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Voltak valaha ilyenjeink de már kifutottak javarészt. Inkább HDMI meg max VGA konvertereink vannak. :(

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67468) kispéé válasza bb0t (#67467) üzenetére


kispéé
aktív tag

Az a gáz, hogy ilyen konverter kell, mert az autómban RGB bemenetes monitor van , a kamera amit rá akarok kötni az meg composit sync video.... :W
De olyan horror áron vannak ilyen kütyük, hogy nem ér annyit az egész :(

(#67469) Rick4 válasza HaZse (#67463) üzenetére


Rick4
félisten

Rhino tud segíteni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67470) bb0t válasza kispéé (#67468) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Használtat kell keresni, biztos van olyan aki számára már értéktelen.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67471) _Petya_ válasza kispéé (#67468) üzenetére


_Petya_
őstag

Szerintem jobban jársz egy új monitorral, aminek kompozit bemente van.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#67472) HaZse válasza kispéé (#67468) üzenetére


HaZse
őstag

Inkább vegyél egy composite bemenetes monitort. A monitor sokkal olcsóbb, mint az átalakító az ebay-ről.

Pl. az árgép ezeket dobta fel 7"-os méretben: [link]

Most olvasom rendesen, hogy neked tolatókamerához kellene. Ahhoz nem elég a 3.5"-osak? [link]

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67473) kispéé válasza _Petya_ (#67471) üzenetére


kispéé
aktív tag

Köszi az ötletet, de annyi van amit még nem írtam le, hogy én az autó gyári monitorjára szeretném rákötni, tehát van benne egy kis kendácsolás a dologban. külön biz-bazt nem szeretnék. Egyébként ezt szeretném megvalósítani , ha valaki kiváncsi a projektre:[link]

(#67474) pschio


pschio
őstag

Valakinek szünetmentes?

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#67475) azbest válasza kispéé (#67466) üzenetére


azbest
félisten

RGsB (sync on green) kell neked, nem? Nem mindegy, hogy az az s benne :)

[ Szerkesztve ]

(#67476) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Erre tudtok-e ajánlani valamit?
Bár Budára kell, de például prospektusokkal jártam úgy, hogy még szállítással együtt is olcsóbb volt szegedi nyomdával dolgoztatni.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67477) ShadowX válasza macilaci78 (#67476) üzenetére


ShadowX
őstag

Pilóta nem tud segíteni? Ő a nagy szaki ilyen nyomdai munkákban.

(#67478) kispéé válasza azbest (#67475) üzenetére


kispéé
aktív tag

Igen, az kell nekem. Van ötleted? :K

(#67479) macilaci78 válasza ShadowX (#67477) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A labda fel van dobva. :K
Ha lesz érkezése, majd ír valamit. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67480) h_eduka


h_eduka
tag

tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#67481) pilóta válasza macilaci78 (#67479) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hali! 130 centi széles a nyomtató, szóval 2x1,3-as mehet egyben, de 2x2-es nem, esetleg két darabból.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#67482) tisn válasza macilaci78 (#67476) üzenetére


tisn
addikt

Dokkolo, Sanyika folyamatosan csinal ilyeneket.
BP-n is van.

(#67483) macilaci78 válasza pilóta (#67481) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha egy mód van rá, toldani nem szeretném, most sincs.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67484) macilaci78 válasza tisn (#67482) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Maximális nyomtatható méret 90x300 cm!
Plotterünk vizes alapú festékkel dolgozik, ezért nem UV álló.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67485) pilóta válasza macilaci78 (#67484) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szegeden senkinek nincs 200-as nyomtatója. Pesten keresgélj.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#67486) Rhino666


Rhino666
őstag

Rocket League (Steam gift) 3k
Corsair CX400 (inkább 300W már, de stabil) 6k
Intel 530 120GB mSATA SSD (használt, 1,5 év garival) 20k

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67487) FoxiestFox válasza pilóta (#67485) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Vajon mi számít reális árnak egy hasonló méretű, jó minőségű, időtálló anyagra kért nyomat esetén?
Nálam is akad 1-2-3 kép, amit megposzteresítenék. :D

(#67488) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!

Van 4 db eladó fekete alufelnim 15"-os méretben 185-ös nyári gumikkal, 2014-es gumik, jó állapotúak. 2006-ös Suzuki Swiften voltak. Ha valakit érdekel dobjon egy pm-et.
Köszi.

(#67489) tisn válasza macilaci78 (#67484) üzenetére


tisn
addikt

hivd fel, lehet, hogy bp-n, vagy kecson az audinal van masik gepuk, es a szallitast is megoldjak par napon belul

franc se tudja mikor frissult a weboldaluk (a kozponti holding intezi, most lesz szerintem uj)

(#67490) pilóta válasza FoxiestFox (#67487) üzenetére


pilóta
nagyúr

5000 Ft/négyzetméter körül, ha tényleg jó minőséget akarsz. Vannak olyan ponyvások, akik sokkal olcsóbban megcsinálják, de arról tudni kell, hogy nem az a fotóminőség lesz, inkább az óriásplakáthoz hasonló (1440 dpi helyett 360...), meg a ponyva is a legolcsóbb.
Ha ennél is szebbet akarsz, akkor festővászonra is lehet, de az még drágább.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#67491) FoxiestFox válasza pilóta (#67490) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az nem is vészes, annak fényében, hogy maradandó dolog. Köszi!

(#67492) Rhino666


Rhino666
őstag

Gigabyte A75N-USB3
AMD A4 3400+
Zalman CNPS80F

Egybe 15k

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67493) totya694


totya694
őstag

Valakinek egy Asus noti?

Üdv:Attila

(#67494) jegenye77


jegenye77
addikt

Esetleg egy komplett gép valakinek!?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#67495) Rick4 válasza jegenye77 (#67494) üzenetére


Rick4
félisten

Korrekt a kiírt ár, megvettem, hozhatod. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67496) jegenye77 válasza Rick4 (#67495) üzenetére


jegenye77
addikt

:))
Picit kellene hozzá tenni még :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#67497) Rick4 válasza jegenye77 (#67496) üzenetére


Rick4
félisten

Azt vágod, hogy az általad kiírt árért nem adod a hirdetett terméket? :U
Akkor szerintem egyszerűbb korrekten kiírni, hogy nincs végleges ár, vagy a kiírt ár csak a rendszer működése miatt annyi, és ajánlatokat vársz, stb, tudod, ahogy a dolgok egyik fele a valóságot takarja, úgy a másik felének se árt hasonló módon működni. Ilyet nem láttam, alkudni már nem akartam, megvettem, hozhatod. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67498) jegenye77 válasza Rick4 (#67497) üzenetére


jegenye77
addikt

"Ár megegyezés szerint" is ott van!
Szal mennyibe is egyeztünk meg? :)

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#67499) Rick4 válasza jegenye77 (#67498) üzenetére


Rick4
félisten

Értem én, persze, de az 1Ft év a valós/reális ár között elég nagy távolság van, legalább nagyjából lődd már be. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67500) jegenye77 válasza Rick4 (#67499) üzenetére


jegenye77
addikt

De, hogy ha nincs olyan opció?
Ok átírom mert többen hisztiznek.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.