Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67551) FoxiestFox válasza quailstorm (#67550) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én azt se nagyon értem, miért vesz szinte mindenki ilyen kínaian kínai izéket mostanában, azon kívül hogy ócsó'.
Mikor volt igazán jó, az ami olcsó? Inkább vennék valami fiatal, használt, de márkás szrt, amire nem néznek túl furcsán, ha javítani kell.
Mondjuk engem nem kifejezetten érdekelnek a mai okostelefonok, úgyhogy nem egészen vagyok képben ezekkel.
Azt tudom, hogy megjelent egypár korrekt minőséget előállító gyártó (Meizu pl).

(#67552) lugosi válasza FoxiestFox (#67551) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Sokaknál ez ilyen hipszter dolog, a kívülállóság érzése, őket nem szippantotta be a rendszer stb. Aztán meg persze csak a kínlódás megy vele legtöbbször.

(#67553) quailstorm válasza FoxiestFox (#67551) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ebből is vannak jobbak, összeszerelésben, alkatrészben. Egy Cubottól nem mindig kell megijedni. Kivéve ha nincs szétszerelési videó. Alcatellel jártam még rosszabbul, 993D-t törtem mert nem volt dokumentáció és nem tudtam szétkapni...
Egyébként ezek minőség-ellenőrzésen se mennek át, akku se. Manapság meg már a csipermarket polcain is a huaobatungcsángfón van. Meg tablet.
ZTE vagy Xiaomi simán. Apámnak Huawei van nekem ZTE. Nade amikor hoznak egy telefont, és csak 6-8 féle terméknév alatt árulták 3 féle béllel, akkor azért kezd felállni a szőr a hátamon. Jó esetben az alkatrészre nyomott számsor alapján találok valamit, de az már általában nem éri meg. Most is rohad nálam egy efox akarom mondani Star C1000 (bár évekkel azelőtt már volt egy másik Star C1000). Szóval ilyen MT6582 1GB RAM, qHD IPS és ujjlenyomatolvasós izé.
De 16 ezer lenne bele a kijelző+érintő. Külön érintő nem is volt sose, amúgy se tudtam szétszedni mert az epoxigyanta nem hőre lágyuló ragasztó. Ilyen még eddig nem is láttam, csak széttörni lehetett. Hogy ez mivel olcsóbb, talány.

(#67554) FoxiestFox válasza lugosi (#67552) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Naja, olyan kívülállók, hogy ugyanaz az adathalász rendszer fut rajta, mint az összes többin, csak bénábban van összerakva, és még a gari is tré. :D

Amúgy én is szeretem a kívülálló nézőpontot, azért tolom 2016-ban is N900-on. ;]
Nem nagyon tudnám mire cserélni, csak a BB-k tetszenek, de még nem elég olcsó a Passport.

(#67555) quailstorm válasza FoxiestFox (#67554) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Amúgy meg már az OS10 is kuka. Még jó, hogy arra váltottam, megmaradt a feeling.

(#67556) ShadowX válasza FoxiestFox (#67551) üzenetére


ShadowX
őstag

Azért azt is tegyük hozzá, hogy a szegedi gsm boltoknál a telefon csak samsung meg iphone lehet. Ha más nevét kiejted a szádon, akkor elhajtanak.

Ez mondjuk eladás, de amikor az M8-as (karcmentes, még 6 hónapos garanciás) htc-met el akartam adni, akkor azt mondta az egyik gsm boltos, hogy inkább megvesz egy függő iphone-t, minthogy a htc-met, mert szerinte kisebb a kockázat. :D

(#67557) Rick4 válasza lugosi (#67552) üzenetére


Rick4
félisten

Van itthon 2 db Galaxy S4, ez kb azt a tempót tudja, amikor két katt között nem kell várnom, hogy megcsinálja amit akarok. Ha csörög felveszem, ha fel akarok hívni valakit, akkor tárcsázok, ha meg akarok nézni valami gyorsan, akkor megnézem, ha le akarok fényképezni valamit, akkor kattintok vele. Ha ezt egész nap csinálom, egészen biztosan lemerül, akkor meg rádugom a töltőre. Mi másra kellhet még egy telefon? :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67558) quailstorm válasza Rick4 (#67557) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azért egy S4 nagyon nem egy árkategória a kínai szeméttel. Aki annyiért szemetet vesz meg is érdemli.

Egyébként tényleg vannak beteges rendelők, meg akik többnek érzik magukat a DitangYüan telefonjukkal a Samsungosoknál, Almásoknál. Szóval létező jelenség.

[ Szerkesztve ]

(#67559) biomassza


biomassza
csendes tag

Nekem meg Xiaomim van, köszönöm jól :) Elég sok mindenfélét gyártanak Kínában, elég sokféle minőségben... Memóriakártyát már nem mernék alibaba rablóitól rendelni hozzá :)

(#67560) lugosi válasza FoxiestFox (#67554) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mennyiért lenne elég olcsó a Passport? Komolyan kérdezem.

(#67561) FoxiestFox válasza lugosi (#67560) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Használtan már vállalható ára van, de sosem adtam 50k-nál többet mobilra, és igazából nem is nagyon áll szándékomban. Most nem is tudnék.

(#67562) lugosi válasza FoxiestFox (#67561) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja igen abban az ársávban még nincs passport.

(#67563) Rhino666


Rhino666
őstag

Tud valaki biciklis futarrol Szegeden vagy mindegyik becsodolt volna?? :F

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67564) tisn


tisn
addikt

Jol dolgozo (es ha lehet nem tul veszes aron) magan fogdokit keresek, az enyem sajnos nyugdijazta magat a nyaron.

(#67565) Agyasima válasza Rhino666 (#67563) üzenetére


Agyasima
senior tag

Drótszamarak is?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#67566) (Bundás)


(Bundás)
addikt

Debrecenből jövök e hét szombaton, elvileg vasárnap este vissza; fuvart vállalok ha kell valakinek valami :) > pm

(#67567) Rhino666 válasza Agyasima (#67565) üzenetére


Rhino666
őstag

Hát, a honlapjukat elnézve...

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67568) duo


duo
őstag

támasztókerékkel rendelkező jó álapotú használt gyerekbiciklit keresek. 4 éves fiúnak kellene. ha tud valaki ilyet jóárasítva zaklasson privátban

köaszönöm!

duo

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67569) Vesztor87 válasza tisn (#67564) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Én hozzá mentem most néhány alkalommal, párom egy másik doktornőhöz, szerintem jók. Az árak meg olyanok, sztem nagyjából a többi is ilyen árban van nagyjából (12-13e vt az esztétikus fogtömés nekem).

(#67532) bb0t: Ahha:D

[ Szerkesztve ]

(#67570) bb0t válasza Vesztor87 (#67569) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Én is őket néztem ki, szerdán megyek de az egyik fiatal lányhoz. Ez az ürge ijesztő. :D

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67571) tisn válasza Vesztor87 (#67569) üzenetére


tisn
addikt

thx

(#67572) MaciG


MaciG
addikt

Szegeden van olyan hely ahol rendesen be lehet ülni és a mars téri zöld bódéshoz ( Borracho ) hasonló burrito-t is lehet enni? Amit a mars téren lehet kapni az nagyon finom, de hogy őszinte legyek ,az a rész nem az a hely ahol szívesen eszik az ember...

BANZAII

(#67573) lugosi válasza MaciG (#67572) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt hiszem a Jalapeno a Klauzál téren. De van Burrito a Gringos Étteremben is (nagyon jó, nagyon drága).

(#67574) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Olyan szoftvert tudtok ajánlani, ami egy USB-s webkamera által készített mozgóképet tud rögzíteni valamilyen videoformátumban?
Win7 Starter, nettop, freeware jó lenne.

Köszi! :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67575) Rick4 válasza bb0t (#67570) üzenetére


Rick4
félisten

Ez a párom fogdokija, nagyon jó fej csóka, az asszisztensen keresztül ismerjük, a régi dokinak volt az asszisztense, tőle kérdeztük, ki a tuti. Kérésre pókember- maszkban is dolgozik, ha ezen múlna. :D

Maci manycam tökéletes erre.

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67576) HaZse válasza macilaci78 (#67574) üzenetére


HaZse
őstag

VirtualDUB + kódek

Az tuti, hogy tud felvenni. De már egy VLC-vel is fel lehet venni. (szerintem, mert anno en USB-s digitalizálót használtam így)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67577) Vesztor87 válasza bb0t (#67570) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Élőben sokkal szimpatikusabb :) Múltkor meglepődtem, úgy adta be az érzéstelenítőt hogy nem éreztem. Mondta hogy most beadja, én rákészültem, aztán várom várom... látom kiveszi a tűt, mondom most akkor mégse kell? Jah, benne van már :DD Olyan vékony tűvel dolgoznak azt mondja, azért nem éreztem.... durva:D
Minden orvosnak kötelezővé tenném :D

(#67578) pmheros válasza macilaci78 (#67574) üzenetére


pmheros
senior tag

Általában minden webkamerához van a gyártónak saját szoftvere.

Persze biztos lehet felvenni a Vlc -vel is, de abban vajon lehet majd állítani a felbontást, az expozíciót és a többi paramétert ?

nem vagyok tökéletes

(#67579) bb0t válasza Rick4 (#67575) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Az a baj én felhívtam őket és kérdezte a csaj kit szeretnék férfit nőt, de mondom nem tudom ki a jó, ahhoz mennék akihez van időpont leghamarabb. Akkor felsorolt párat közben a gép előtt nézegettem az arcokat és nem rá esett a választás. :DD

Vesztor87 : akkor én most be vagyok csapva mert nekem azt mondták, hogy nem fogom érezni. Eszerint normál esetben érzi az ember? :Y 25 vagyok de még nem kellett semmi beavatkozás úgyhogy kicsit parázok. :D

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67580) tisn válasza bb0t (#67579) üzenetére


tisn
addikt

teljesen normalisan nez ki, mi a bajod vele?
magandokinal alap, hogy kedves, aranyos, szoval nehez mellenyulni :)

(#67581) duo


duo
őstag

NOS. Nagy köszönet HaZse mesternek a segítőkészségéért, utánajárásért, tanácsaiért. :R
ezek alapján ez lett

Asrock H81M (ITX)
Mini ITX Ház Cooler Master fehér
16 GB (2x8) Hyperx DDR3
120 GB SSD Kingston Hyperx Fury
a proci core i5 de nem tudom milyen 2,9ghz. (hazse: milyen is a proci?)
és még jön bele egy be quiet! system power 7 300W táp. (addig egy chieftec dolgozik benne.)
_____________________

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67582) Rick4 válasza duo (#67581) üzenetére


Rick4
félisten

Ilyen lapom van, csak egy i7-4790-essel. Működés közben 40W-ot eszik. Minek bele a 98%-os hatásfokú, hangtalan paneltáp helyett egy 300W-os ventilátoros valami? Ráadásul itx házba ATX táp? :U

Esetleg videovágással foglalkozol, hogy kellett 8GB fölötti memória? Nekem volt 16-de 5GB fölé sose ment, gyorsabb se volt, csak elmondhattam, hogy 16GB van a gépben. Mivel az új lappal nem volt kompatibilis, eladtam, vettem 8-at, és most se megy 5GB fölé, 3 mindig szabad. Az jó, ha neked 11 szabad? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67583) duo válasza Rick4 (#67582) üzenetére


duo
őstag

virtualboxxal is dolgozok, úgyhogy szeretek sok ramot adni a rendszernek. gyakran van képszerkesztés, nem profi szinten, de na. továbbá egyéb wines környezetet is emulálok.

(mégha megtudnád, hogy netinstallos utolsó szögig általam összerakott ubuntuval dolgozok. most megnéztem. a 64bites boot után alap memory footprint 146Mb) :D

Paneltáp valamiért nem játszott de HaZse tudja miért. Amúgy igen, rajta volt a listán.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#67584) Rick4 válasza duo (#67583) üzenetére


Rick4
félisten

Az más, ha ilyesminek is kell a memória, de azért valljuk be, nincs olyan eset normális géphasználatkor, amire 8GB-nál több ram kelljen. :D

A paneltápnál pedig jobb nincs, nem melegszik, szinte sose megy tönkre, és néma... Most néztem a házam űrtartalma a külső méretekkel számolva 2.7 liter, még szép, hogy nem ATX táp megy bele. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67585) HaZse válasza Rick4 (#67582) üzenetére


HaZse
őstag

Nem volt olya haz, amibe belefer egy ssd es egy 3.5-os hdd. Es legyen paneltapos is. Olyan Asrock alaplapot tudtam volna meg szerezni, aminek a hatuljan van a tap es adnak hozza tapegyseget is. No meg akitol rendelem, ott nem minden elerheto.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67586) Rick4 válasza HaZse (#67585) üzenetére


Rick4
félisten

LC power 1360mi, ebben van a házi szerverem, kiváló minőségű a ház, másfél éve ki se volt kapcsolva, 10440 óránál jár. Paneltáppal, adapterrel együtt volt 16 ezres. Az asrock lap addig jó, amíg nem megy tönkre, de egyébként is drágább megoldás a beépített táp, mint a paneltáp, mivel utóbbi 10$-lrt megvehető, 3 ezer ft-ról beszélünk. Ha 3 év múlva fejlesztene a tulaj, majd akkor vehet külön paneltápot.

Hogyhogy akitől rendelted ott nem minden elérhető?? Nem fordítva kellene lennie, hogy onnan rendelsz, ahol az van, amit te szeretnél venni?

Szerintem amúgy nem adnak az asrock laphoz tápegységet, de persze több ezresért vehetsz külön.

Az már csak hab a tortán, hogy az a gép fogyaszt 50W-ot, de ebből 10W csak a tápegység....

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67587) martonx válasza HaZse (#67585) üzenetére


martonx
veterán

Pedig nekem boba már kétféle ilyen mini házat is beszerzett, mindkettő tökéletesen teszi a dolgát. Na jó a második mini házam már tényleg annyira kicsi, hogy választanom kellett a slim dvd író vagy a 3.5-ös vinyó között, de minek ma már optikai egység egy házba.

Én kérek elnézést!

(#67588) martonx válasza martonx (#67587) üzenetére


martonx
veterán

Nézem az adataimnál ott is van a házam típusa. Igaz nem volt éppen olcsó.

Én kérek elnézést!

(#67589) cantus válasza quailstorm (#67548) üzenetére


cantus
tag

Köszönöm a címet, teszek egy próbát. Számos ok van, amiért ezt a telót vettem és szeretem, de talán leginkább azért, mert okostelefon létére, heti egyszer elég töltenem. Egy 4000-es és egy 2000-es akksi van hozzá.

(#67590) Rick4 válasza cantus (#67589) üzenetére


Rick4
félisten

Sátorban alszol, hogy ez a töltés mizéria ennyire számít? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67591) quailstorm válasza cantus (#67589) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem nem gond, mindenki azt használ amit akar. Legtöbb occókínai már igen jó manapság, a gond akkor kezdődik ha baleset van. Nagyon szór a minőség, konkrét modell ismerete nélkül nem tudok véleményt alkotni, de Spreadtrum vagy MTK alapon már mindenki tud telefont gyártatni, te is. Nem kell hozzá tudás, mindent készen kapsz.

(#67592) lorcsi


lorcsi
veterán

használ valaki kindle könyvolvasót ?
újabbat..max 1-2 éves modellt

lugosi:
szuper !
használsz hozzá tokot?
ha igen..miylet ?

[ Szerkesztve ]

(#67593) lugosi válasza lorcsi (#67592) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én igen.
Újabbat is.

[ Szerkesztve ]

(#67594) tisn válasza lorcsi (#67592) üzenetére


tisn
addikt

en igen, de regebbit :)

(#67595) Rick4 válasza lorcsi (#67592) üzenetére


Rick4
félisten

Van még hozzá pár db amazonról vásárolt eredeti tokom, 2-3 éve hoztam ezeket az olvasókat százasával. Kicsit olcsóbban, adom, mint amennyiért odakint az amazonról lehet venni. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67596) lugosi válasza Rick4 (#67595) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Milyened van és mennyiért? A páromnak később lehet hogy kéne. (Ha betelik, nem törölhetek róla, venni kell a következőt. Már van 3. :D)

(#67597) Rick4 válasza lugosi (#67596) üzenetére


Rick4
félisten

Olvasó nincs, tok még van pár db, mint ahogy írtam is. :P

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67598) lorcsi válasza Rick4 (#67595) üzenetére


lorcsi
veterán

menyniért adod ezt a tokot?

(#67599) Rick4 válasza lorcsi (#67598) üzenetére


Rick4
félisten

Kemény 4 ezres. Amazonon most is kapható $14.99-ért. Paperwhite-hoz passzol 2012-2015 között.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67600) tisn válasza Rick4 (#67595) üzenetére


tisn
addikt

kindle 4-hez nem jo?

166 mm x 114 mm x 8,7 mm

ugy latom a pw az 3-3-4mm-el nagyobb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.