Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#67701) bb0t


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Meh telep merre van? Es holnap hogy van nyitva. A dorozsmai uton ami volt bezart azt hiszem.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67702) Agyasima válasza martonx (#67697) üzenetére


Agyasima
senior tag

Te vagy a társadalom rákfenéje! :D És gyanús, hogy a jogsidat is loptad, ha egy ilyen alap KRESZ szabályra nem is emlékszel. :P
Bezzeg a mi utcánkban még a garázst szabálytalanul elálló autókat sem büntetik meg.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#67703) pepe091 válasza bb0t (#67701) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én legutóbb ide vittem akksit, nyitvatartási időt nem tudok sajnos, a honlapjukon sem írják.

(#67704) martonx válasza Rick4 (#67698) üzenetére


martonx
veterán

Hidd el, nem direkt szegtem meg a törvényt amióta itt lakok hmmm kb. folyamatosan azaz több mint 4 éve, hanem egyszerűen ha ismeritek a lengyel utcát, akkor ismeritek a szituációt, egyszerűen fel sem merült, hogy számít bármit is, hogy merre áll az autó orra. Ha épp erről jöttem, akkor így parkoltam le, ha arról akkor úgy. Teljesen lényegtelen ebben az utcában.
De ahogy mondtam is ettől kezdve erre oda fogok figyelni, és a nagykörúton eddig sem merült fel bennem, hogy na én most akkor áthúzok már a záróvonalon, meg a másik 3 szembejövő sávon, hogy mindenképpen orral a menetiránnyal szemben parkoljak le. Én is tudom értelmesebb dolgokra is költeni a pénzemet, mint balfaszok bírságaira.

Én kérek elnézést!

(#67705) _Petya_ válasza Rick4 (#67700) üzenetére


_Petya_
őstag

Azért a bicikliseket se kell félteni, ma esti kaland...

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#67706) _Petya_ válasza bb0t (#67701) üzenetére


_Petya_
őstag

Térkép

A térképen a kék színű kukák a hulladékudvarok, szerintem bármelyikben leadhatod. A Sándorfalvi úton nem zárt be semmi, ott van ugyanis a szeméttelep, ott meg aztán főleg bármit átvesznek, engem már küldtek oda hulladékudvarból, mert nem tudta a fickó hogy átveheti-e amit vittem.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#67707) Rick4 válasza _Petya_ (#67706) üzenetére


Rick4
félisten

És ha ő pl 2 mázsa akksit, vagy vaslemezt szeretne leadni? Az pl fizetős, de a hulladékudvarokban nem fizetnek érte...

Petya: Hát igen, én sem értem, miért nem büntetik őket, meg mondjuk a gyalogosokat, a kresz rájuk is voinatkozik, és nem tesz kivételt gyalogos és autós szabálysértés között. Kapacitás nyilván lenne rá, hiszen a feladat elvégzésre vár, a tagfelvétel után utcára küldött emberek lazán kitermelnék a saját órabérüket, meg még vagy 5x annyit. És abból lehetne akár füvet nyiratni, akár a szemetet összeszedetni...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67708) macilaci78 válasza _Petya_ (#67705) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az ilyet elütni nem jogos önvédelem? ;]

martonx: a forgalmi sávok darabszámától függetlenül nem állunk meg menetiránnyal szemben. Ha nem vagy rest a nagy körúton ezt figyelembe venni, akkor miért lusta ezt máshol megtenni? A Lengyel utcán nincs is akkora forgalom, simán egy íven meg lehet fordulni bármelyik kereszteződésében, vagy egy kocsibeállót kihasználva.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67709) totya694 válasza martonx (#67704) üzenetére


totya694
őstag

Pozitívan kell hozzá állni.
Már rég nem kell pelenkázni a legkisebb gyerkőcöt mire haza engednek a kőfejtőből.

Üdv:Attila

(#67710) bb0t válasza pepe091 (#67703) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

Köszi!

Petya: Hulladékudvar nem jó, csomó mindent nem vesznek át. Bár nem tudom mit akarnak odavinni ismerősöm kérdezte.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#67711) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!

Személyautó bérlés kapcsán van tapasztalata szegedi autó kölcsönzősökkel valakinek? Csak egyetlen napra kellene majd autó. Köszönöm!

(#67712) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok!

Szegeden, Rókus környékén tudtok fodrászt ajánlani? Semmi extra, férfi hajvágás. Nincs saját fodrászom Szegeden, eddig mindig Pesten voltam, csak most nincs rá lehetőség, idő... Pláza fodrásznál meg a ~2500 ft picit túllő az erre szánt kereten. :)

Köszönöm!

(#67713) macilaci78 válasza wopi (#67712) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egyik ismerosom a rokusi viztorony labahoz jar, a Meki feloli garazssoron van a holgy. Arat nem tudok.
Velemeny: amit egy fodrasz 2,5k alatt csinal a hajaddal, az egy 5-10k-s beruhazassal DIY modszerrel is megoldhato eveken at.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67714) Vesztor87 válasza macilaci78 (#67713) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Makón szoktam járni néha az egyik fodrászhoz, nála 1300 a hajvágás, szépen dolgozik. Jobban mint ha géppel magamnak levágom... :U

(#67715) quailstorm válasza macilaci78 (#67713) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Árkáddal szemben aki van is szvsz picit több mint az amatőr. Voltam már mesterleveles balféknél, na az borzalmas dolgokat művelt.

(#67716) sss válasza wopi (#67712) üzenetére


sss
senior tag

Szillérin 7-800 Ft volt legutóbb. Mondjuk az már vagy fél éve volt. :)

(#67717) wopi


wopi
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a tippeket! :)

(#67718) lorcsi válasza Vesztor87 (#67714) üzenetére


lorcsi
veterán

Direkt ezert atmesz?

(#67719) Vesztor87 válasza lorcsi (#67718) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Dehogy, menyasszonyom jár át, úgyis megyünk a szüleihez Földeákra, aztán arra kerülünk, és néha én is az olló alá állok ;)

(#67720) FoxiestFox válasza macilaci78 (#67713) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Sok éve már zugfodrászokhoz járok, mert nincs túl nagy igényem speciális frizurára, viszont DIY az eredmény szar.
A jelenlegi hölgy árfolyama 1200 Ft / vágás.
Miért nem jó a DIY? Nem tudok úgy átmenetet vágni. És senki sem tud, akit a fejem közelébe engedek a géppel. :D Én úgy szoktam hordani, hogy a fejemen annyi haj marad, hogy oldalra tudom fésülni, a halántékomtól hátrafelé a tarkómig pedig ennél egy centivel rövidebb kb. Ez szemre alig látszik (tehát ne ilyen felnyírt hülyegyerekre gondolj :D), illetve az ember nyakánál felfelé haladva a nullából egyre hosszabb felé.
Erre nem sajnálom ezt az 1k-t, 2 havonta szoktam elmenni, és nem vágnak bele, nem lesz szabálytalan, és nem lesz tele a fürdőszoba hajjal. :D
Zugfodrászok ftw. Csak ne beszélnének annyit.

(#67721) Vesztor87 válasza FoxiestFox (#67720) üzenetére


Vesztor87
senior tag

2 Havonta? Az igen:-) Nekem 3 hetente kell a sövényt igazíteni:-)

(#67722) FoxiestFox válasza Vesztor87 (#67721) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem lassan nő. Szakállam kompenzálja. :D

(#67723) lugosi válasza FoxiestFox (#67720) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én eddig bármilyen fodrásszal találkoztam, az sokat beszélt.

(#67724) tisn válasza MaciG (#67699) üzenetére


tisn
addikt

de elkerülni is egyszerű ezt a fajta parkolást különösebb erőfeszítés nélkül.

zsufoltabb/szukebb/forgalmasabb utcakban nem olyan egyszeru
de a kilatas az tenyleg problemas lehet

(#67725) DarkByte


DarkByte
addikt

Anna kúti fodrászat, Koncz Tibor, korrekt módon dolgozik. 1600Ft egy nyírás.
Szillérin a Szilléri és Hajús utca sarkához közel a garázssoron van egy fodrászat, egy hölgy üzemelteti, több éve jártam ott utoljára de az is korrekt. Árat így mondani nem tudok.

Én is kb. 2 havonta nyíratom, mondjuk engem nem zavar hogy ilyenkor pár hétig látványosan kisebb a hajam. Annyira nem szeretek fél órákat fodrásznál ülni vagy folyton rákölteni.

Más: lehet-e belőle gondom, ha lenne az Árkád környékén intézni valóm és otthagyom a kocsit az Árkád parkolóházában majd kisétálok az épületből? Gondolom ezt sokan csinálják amúgy üzemszerűen, csak nyilván nem erre van kitalálva, viszont a Gogol utcában - ahol kb. még ingyenesen lehetne parkolni a környéken - szinte sosincs hely.

GrotESC: a RET-ben szerintem tutira van, a katalógusukat nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#67726) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Eladó 1TB 3,5" SATA HDD

Szegeden hol lehet kapni micro USB apa szerelhető csatlakozót? Eddig a Műszaki Pincében, a Satelitben és Petőfi sugárúton lévő Elektrotech (ennek nem biztos, hogy ez a neve) voltam, de ott nincs.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#67727) lugosi válasza DarkByte (#67725) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"lehet-e belőle gondom, ha lenne az Árkád környékén intézni valóm és otthagyom a kocsit az Árkád parkolóházában majd kisétálok az épületből?"

Semmi.

Amúgy vigyázz mert a Gogol u. végig fizető!

(#67728) Rick4


Rick4
félisten

2001 óta magam nyírom a hajam, 8 évig bírta egy philips hajnyíró, aztán vettem egy másik ugyanolyat a meglévőben elkopó penge miatt, (5K volt az új hajnyíró pengével, 7K a penge újonnan) most meg egy harmadikat használok, ez már nem ugyanaz a modell, más forma, érzésre rosszabb is, de a munkát elvégzi. Ahogy számolom, elmegy még 3 évet, úgyhogy 2001-2019 között hajnyírásra költöttem 14K-t. :D Nyiratnám máshol is, de a teteje 5mm, a széle 3, annyira apró darabokból áll a levágott rész, hogy azonnal nyírás után fürdenem kell. Azt meg a fodrászoknál nem igazán lehet. :D Ja, 20 éve így hordom, semmiféle divat nem befolyásolt, a praktikum annál inkább. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#67729) macilaci78 válasza lugosi (#67727) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gutenberg utcára gondolhatott.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67730) _Petya_ válasza lugosi (#67727) üzenetére


_Petya_
őstag

+1 és is sokszor parkolok ott egész nap, minden probléma nélkül. Akár éjszakára is bent hagyhatod, de akkor zárástól nyitásig sehogy nem tudsz hozzájutni a kocsihoz.

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#67731) Rhino666


Rhino666
őstag

COOLER Zalman 80mm CASE FAN ZM-F1 Plus (SF)
GENIUS Keyboard KB-110X Black USB HUN
GENIUS Keyboard SlimStar i250 USB BLACK HUN
HÁZ AEROCOOL Strike-X GT Fekete Piros
MOUSE ZALMAN ZM-M250
MOUSE ZALMAN ZM-M300 USB
RAZER MOUSE ABYSSUS
GENIUS Keyboard KB-06XE PS2 BLACK Hun
COOLER ANTEC TriCool 80mm
HÁZ ANTEC GX-500
COOLER ZALMAN CNPS7000C-Cu CPU Hűtőventillátor
COOLER AEROCOOL Shark Devil Red Edition LED 120mm
RAPOO T6 CURVED TOUCH fekete wireless USB egér
CPU INTEL Pentium G2030 3,0GHz 3MB LGA1155 BOX
COOLER AEROCOOL Shark Blue Edition LED 140mm
ROLINE DVI - HDMI átalakító 2m
COOLER MASTER R4-L2R-20AC-GP Case Fan 12cm rendszerhűtő
LOGITECH MOUSE M185 Wireless Blue

Jóárasított kiárusítás! Akit érdekel valami, keressen privátban! Vadi új, garis, számlás minden, raktárról!

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67732) Rhino666


Rhino666
őstag

Rocket League (Steam gift) 3k
Seagate Barracuda 3TB (használt, hibás, 1% kondíció) 10k
Gigabyte A75N-USB3 + AMD A4 3400+ + Zalman CNPS80F 15k
Intel 530 120GB mSATA SSD (használt, 1,5 év garival) 20k

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#67733) DarkByte válasza macilaci78 (#67729) üzenetére


DarkByte
addikt

Igen, arra gondoltam csak összekevertem a nevüket. :B Amúgy köszi a választ! :R

(#67734) lorcsi


lorcsi
veterán

ilyen régi fajta panelben használatos villanykapcsolót keresek [link]
sajna boltban már sehol nem kapni..úgyhogy ha valakinek van fölöslegben vagy bontásból..dobjon egy privit

(#67735) lugosi válasza macilaci78 (#67729) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azzal is vigyázni kell mert az is fizető végig.

(#67736) fero02 válasza lorcsi (#67734) üzenetére


fero02
veterán

Lehet tudok. Dobozba szerelt, körmös verzió van nálad, vagy falon kívül szerelt?

(#67737) macilaci78 válasza lugosi (#67735) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha jól tudom, a Gutenberg utca pályázati támogatásból újult meg és a támogatás feltétele volt, hogy nem lehet fizetős a parkolás az utcában. Lehet, volt valami időkorlát erre és ez megszűnt, de az ünnepek környékén parkoltam ott és nem volt még tábla. Az Árkád felőli végén hajtottam be és a Tisza Lajos krt felőli végén parkoltam.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67738) lorcsi válasza fero02 (#67736) üzenetére


lorcsi
veterán

falon belül szereltem van a körmös verzió ..vagyis iylen kellene :)

(#67739) SirRasor


SirRasor
őstag

Jön a HÚSVÉT!
Van nyúlketrec, nyúlkaja meg minden, ami egy házi kedvenchez kell.
LINK
Az ár alkuképes.

Make Love not war!

(#67740) FoxiestFox válasza SirRasor (#67739) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Megetted a nyulat, mi?

(#67741) SirRasor válasza FoxiestFox (#67740) üzenetére


SirRasor
őstag

Elpusztult pár hete :(

Make Love not war!

(#67742) sss válasza SirRasor (#67741) üzenetére


sss
senior tag

Kismacska nem kell helyette? :B

(#67743) SirRasor válasza sss (#67742) üzenetére


SirRasor
őstag

Szeretnénk, de csakis kertes házba. Az jár mellé? :D Na majd hátha sikerül nyár végén elcserélni a panelt egy Domaszéki (vagy környéki) lepusztult házra.. :U

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#67744) sss válasza SirRasor (#67743) üzenetére


sss
senior tag

Haverom is vett egy házörző kutyát... már csak egy ház kellene mellé.
Nem úgy volt, hogy Budapest felé veszed az irányt?

(#67745) fero02 válasza lorcsi (#67738) üzenetére


fero02
veterán

Ok. Hány szál drót van belekötve? 2, 3, vagy 4?

(#67746) macilaci78 válasza SirRasor (#67741) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ezzel még nem válaszoltál. Tipikus, gondolom, gariidő után nem sokkal...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67747) Vesztor87 válasza SirRasor (#67743) üzenetére


Vesztor87
senior tag

Eléggé fent van a panelok ára. Legalábbis ahhoz képest hogy mi volt két éve kb... Bár nem tudom hogy akkor és most mennyi alku van a kiírt árakból. Most egy 50 nm-es panel ahogy nézem simán 8-9m ft.

(#67748) lugosi válasza macilaci78 (#67737) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igazad van, sőt még mindig így van. Most jöttem arra. 0 perces infó! Tényleg ingyenes.

(#67749) HaZse válasza Vesztor87 (#67747) üzenetére


HaZse
őstag

Mi 12 éve vettük Tápén a házat 9M Ft-ért. Azóta csinosítgatjuk, de megéri, mert én panelban megőrülnék, söt most, hogy tolókocsival kell járnom, így még szerencse is, hogy magánházban lakom.

Amúgy a szememben egy panel nem ér annyit sőt úgy, hogy a legfiatalabb panel is több, mint 26 éves.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#67750) macilaci78 válasza HaZse (#67749) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te meddig leszel még terminátor?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.