Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44656) 2ozzmexy válasza Montesantos (#44655) üzenetére


2ozzmexy
aktív tag

Azért 20 éves már régen voltam (leírni is fáj, az még az előző évezredben volt :O ), de mai napig úgy vezetek, úgy szoktam meg, de nekem van rajta pont ezért védő, meg hordom a jeggyűrűm is, szóval szegény bőrözésnek nincsen esélye se. :(
Ha tudok majd töltök fel képet, csak mostanság sok faanyagot hordtam haza a lambériázás miatt, szóval a belseje most nem igazán patika, inkább vmi lepukkant kőműves furgonra.. :B
A varrógép hang az lesz az. Nem találom honnan jön, akáhogyan hallgatom, odáig eljutottam hogy a hosszbordásszíj környéke lesz a hang forrása. Na majd ha megyek ősszel szervízbe szólok nekik hogy keressük meg... ha már a múltkor a hátsóülést is szétkaptuk az udvaron. ;]
A zene nem érdekel benne annyira, általában a gyerek meséi mennek rajta a telóról csak zavaró hogy a képet elveszi ha elindulunk. Azon ritka esetekben amikor egyedül autózom vele (havonta 1-2 alkalom 30-45 perces utak) akkor meg ki lehet bírni ha a feleségem nem telefonál bele. Igen, szoktam énekelni a kocsiban, mert ott azt hallgatok amit akarok és senki sem hallja milyen hamisan énekelek. :DD (A zuhany alatt nem lehet mert lekopog a szomszéd hogy erotikus a hangom...)
A zajszigetelést meg nem sokra tartom, ha nagyon zavaró lesz akkor megcsináltatom valahol, főleg városban megyünk vele, hosszabb utakon meg úgyis énekelek vagy a mese üvölt, szóval... :U
Kicsit bosszantóbb a kihangosító autópályán, mert egy idő után hiába adok plusz hangerőt nem lesz hangosabb a másik fél hangja... főleg ha van egy komolyabb oldalszél is alig értem amit mond... vagy csak öregszem. ;)
A középső kartámaszra gondotlam én is valami huzatot... van a régi kocsiból kimaradva fekete fejtámla huzatom vagy 2, nem is volt használva, na majd ezen még agyalok, de köszi a tippet. :R

[ Szerkesztve ]

"...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.