Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45641) BITBOYS válasza lezso6 (#45637) üzenetére


BITBOYS
addikt

Különben nem gondoltam volna, hogy ezzel a jelenséggel külön foglalkoznak, foglalkoztak..
Nehéz az ártatlanok szenvedését végignézni
Tényleg nem értem miért kell így kiforgatni egyes emberek érzéseit, véleményét bizonyos fórumozóknak.
Most tényleg nem rád gondolok, mi megbeszéltük a részleteket :)

Mit várnak? Attól, hogy leírják mennyire szánalmas amiért egy kutyát jobban sajnálnak mint egyes emberek haláltusáját attól ők az emberibbek, vagy mi? Én azt sajnálom, hogy míg az embereket próbálják menteni, törődnek velük addig ezeket a szerencsétleneket senki sem képviseli. Ott döglenek, pusztulnak el egyedül és nincs aki segítsen rajtuk csak egy puskagolyó. Pedig az ember legjobb barátjának tartja a köznyelv, de akkor így bánunk a legjobb barátunkkal aki önzetlenül van mellettünk akár több évtizedig?
Nyilván kezelni kell a helyzetet, és ez a kézenfekvőbb..de szerencsére nem nekünk nézőknek kell az adott szituációban döntenünk életekről, sorsokról legyen az bármilyen élőlény.

Persze a Biorobot végkifejlet is elszomorító, gyalázatos és tényleg ökölbe szorul az ember keze, hogy ezeket az embereket kényszerből de beleküldik a biztos halálba, vagy előidéznek számukra egy hosszú ideig tartó végleges megbetegedést. De ugye nincs mit tenni, minden más próbálkozás kudarcba fulladt.

Hu basszameg, tényleg felkavaró ez a sorozat. Nehéz tőle szabadulni.
Bocs ha nem volt megfelelően összeszedett az irományom.

(#45640) lezso6 Újra belecsaptunk a lecsóba :D
Na én feladom és kihátrálok ebből a témából. Mindenkit lelőni oszt jónapot.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.