Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46351) Janaboy válasza #75376384 (#46350) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Én izgultam :D

Működik a SP gomb, én ugy szoktam, hogy beirok mindent, aztán kijelölöm és megnyomom az SP gombot.

Janaboy

(#46352) #75376384 válasza Janaboy (#46351) üzenetére


#75376384
törölt tag

Nekem telefonon a “felfedéssel” vannak problémák. Azt a ph fórum kivételével sehol se akarja jól csinálni. Értsd: nem működik.

(#46353) woros válasza callmeakos (#46346) üzenetére


woros
őstag

Valóban jó rész volt, de

A 7. részben már ki lehetett találni, hogy kicsoda Izel, ez nem volt nagy meglepetés. Viszont arra még mindig várok valami agyeldobós magyarázatot, hogy kicsoda Sarge, miért van Coulson dns-e ill. Izel és a monolithok kapcsolódása részletesebben hogy is van, valamint biztos lesz valami Enochékkal is

(#46354) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na lepörgött a Stranger Things S3. Jó volt ez nagyon is. :)

Live-Die-Respawn

(#46355) RexpecT


RexpecT
addikt

Egynek elment az ST harmadik évada, sajnos az első évadnak a közelében sincs...

(#46356) foxymaci


foxymaci
senior tag

Nagyon jó volt ez az évad is a Stranger Things-nek még néztem volna, tetszett hogy kibontakoztak a szereplők és több szálon kezdett futni, kíváncsi leszek hogy a 4 évad a finálé lesz-e, de megint várni másfél évet.....
Üresség van megint :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#46357) bagyulajuve válasza foxymaci (#46356) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Azt mondták, hogy 4 évadot terveztek eredetileg. Remélem tanulva pár sorozatból maradnak is ennyinél...

Resistencia eterna

(#46358) brownus


brownus
veterán

bad blood, a második évad is remek volt. köszi netflix :)

(#46359) Laraxior


Laraxior
titán

Narcos S01E08:
Gustavo halála: 1990 augusztus... BMW-vel érkezik Valeria Pablohoz, információval...
Igen ám, csak ezt az E39-es BMW-t, 1995-től gyártották....

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46360) Mik76 válasza Laraxior (#46359) üzenetére


Mik76
senior tag

Ahh... Egy vilag dolt ossze bennem. :D

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#46361) Zizmand válasza Laraxior (#46359) üzenetére


Zizmand
aktív tag

Fuu, de útálom az ilyeneket, ez olyan illúzió romboló tud lenni. Amugy sok ilyet láttam már több sorozatnál is.
Azokat is szeretem, pl. amikor egy sorozatban vissza emlékezés van "10 évvel ezelőttre", de az Iphone X-et nem cserélik ki egy 3G-re a színészek kezében. :DDD

(#46362) bagyulajuve válasza Laraxior (#46359) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ajjaj, most mi lesz? :F gondolom újraforgatja a NF és kicserélik a jelenetet

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#46363) rétisün válasza bagyulajuve (#46362) üzenetére


rétisün
veterán

csak ha legalább félmillióan aláírják a vonatkozó petíciót :DDD ja nem, akkor sem :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46364) Maxxy10


Maxxy10
addikt

(#46365) Bad Pritt válasza Laraxior (#46359) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennél jobb volt a Halál 50 órája asszem, ahol minden 2. vh harckocsit későbbi amerikai típusokkal játszattak el. Nem volt elég dummy náci tank akkoriban még. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#46366) bagyulajuve válasza rétisün (#46363) üzenetére


bagyulajuve
addikt

:DDD

Resistencia eterna

(#46367) Aventador91


Aventador91
őstag

stranger things 4. évadban vajon betolják majd a take on me-t? nem lennék meglepődve :DDD

(#46368) Cs1csó válasza Bad Pritt (#46365) üzenetére


Cs1csó
félisten

IMÁDOM!! A Halál 50 óráját, a Panzerlied MINDENT visz! Panzerlied (Battle of the Bulge with english intro)

(#46369) oriic válasza Aventador91 (#46367) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Adna nagyon, bar kerdes h mekkora idougrast kapunk majd.

Live-Die-Respawn

(#46370) Maxxy10


Maxxy10
addikt

(#46371) Cs1csó válasza Maxxy10 (#46370) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezt a csókát nem tudják elereszteni se az X-Men-ben se itt?

(#46372) FollowTheORI válasza Cs1csó (#46371) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem bizony... kár hogy már nagyon idős... elnézném még vagy 20 évig ha annyival fiatalabb lenne. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#46373) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A "mary kills people" 3. évadját fejeztem be....sajna elég gyengusz lett az előző 2 jó évad fényében

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#46374) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A sorozatok, amelyeket illene pótolnom nevezetű listát ma el kezdtem kipipálni, kezdve a Stranger Things-el, és minden olyan sorozattól, ami ezen e listán fent van, előre félek, hogy annyira beszippant hogy nekem ott végem van mint a botnak egy időre, és hát hogy-hogy nem most is ez történt :D

Az első évad harmadik részét fejeztem be most, és tudom, hogy amíg be nem érem a harmadik évadot, addig mindennek vége, mert csak darálni akarom az egészet :D
Ez a harmadik rész befejezése mi volt, te mocskosúristen?! :Y

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#46375) Cs1csó válasza callmeakos (#46374) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ennek a listának csak akkor lehet nekiállni ha kellő edzettséget szereztél a következőkkel:
Dallas, Izaura, Szomszédok, Família Kft

Ha ezeken túl vagy válsz méltóvá a LISTÁHOZ. (és elég edzetté is)

[ Szerkesztve ]

(#46376) Deck válasza Cs1csó (#46375) üzenetére


Deck
titán

Barátok Közt? ;]

PS5

(#46377) gyuromoj válasza callmeakos (#46374) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jó döntés, kíváncsian várom majd a véleményedet.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46379) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Na most biztos kapni fogok.

Csak en gondolom,hogy ez a Stranger Things nem tobb mint egy bugyuta tiniknek valo sorozat, tartalom,story az utolso szeriaban 0.
A karakterek nagyresze szinten.
Raadasul a felnott korosztaly van oda erte, tobb baratom 12-14-20 eves gyereket kerdeztem azt se tudjak mi ez.

25 eve kb ilyen volt a Benji Kalandjai :)

[ Szerkesztve ]

(#46380) xy.zsolt válasza Gsx-rr (#46379) üzenetére


xy.zsolt
őstag

+1

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#46381) oriic válasza Gsx-rr (#46379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez is egy velemeny. :) Nincs vele gond amig nem probalod masra raeroltetni az igazad. (Ezt most ugy altalanossagban ertem)

Live-Die-Respawn

(#46382) Gsx-rr válasza oriic (#46381) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Eszem agaban sincs.
Sot, ha lesz folytatas biztos megnezem.
Ha ez egy film lenne szerintem nem lenne ennyire nepszeru, hozzateszem erre folosleges volt 8 resz egy 2 oras filmbe siman belefert volna az egesz. Pl az utolso 18 percet vegigtekertem mert semmirol se szolt.

(#46383) foxymaci válasza Gsx-rr (#46379) üzenetére


foxymaci
senior tag

Miért kapnál azért mert nem tetszik? Mindenkinek más az ízlése, ezért van több ezernyi sorozat hogy az emberek tudjanak válogatni benne.
Én például a régi Twin Peaks-et szerettem viszont az új évadtól kiborultam, bár láttam hogy sokan magasztalták, ez ilyen.
Felnőtt korosztály azért van érte oda mert 80-as évek zenéi időszakot idézi nosztalgia (memo-bogyók), én 29 vagyok de engem megvett kilóra, idősebb kollégáim is imádják.

[Neverending.... imádtam :D ]

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#46384) Maxxy10


Maxxy10
addikt

The Society has been renewed for Season 2!

[ Szerkesztve ]

(#46385) #75376384 válasza Gsx-rr (#46379) üzenetére


#75376384
törölt tag

Az egyik legnagyobb húzó tulajdonsága a nosztalgia. Így talán érthető miért inkább a felnőttek kedvelik.
A harmadik évad valóban nem lett egy nagy eresztés. Szóval valamilyen szinten egyetértünk. :)

(#46386) Cs1csó válasza Deck (#46376) üzenetére


Cs1csó
félisten

:R :R :R

Tudtam, hogy kifelejtettem valamit, és persze a Jóban-rosszban.

Ez a két sorozat kellő edzettséget ad akármire.

(#46395) Mik76 válasza Gsx-rr (#46379) üzenetére


Mik76
senior tag

Meg egy 20 eves gyereknek se lehet dunsztja se a 80-as evekrol. Miert is erdekelne?
Nyilvan egy 90 eves neninek a konnyek szoknek a szemebe ha meglatja egy korabeli filmben amikor bekapcsoljak a gramofont.
Az uj seasont meg nem lattam de az elso ketto siman hozta az atlag feletti szinvonalat.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#46396) Janaboy


Janaboy
Topikgazda

Töröltem a szálat, az volt a megerősítés, hogy ez itt sajnos nem elfogadott.

Janaboy

(#46397) Aventador91 válasza Gsx-rr (#46379) üzenetére


Aventador91
őstag

szerintem is szar volt de mégis tetszett :D kicsit már olyan volt mint egy paródia.
a 12-14-20 éves korosztályt nem érdekli semmi csak az influenszerek, a streamerek, aki nem kocka azt a bulik, ki kivel dug, naplopás

(#46398) Deck válasza brownus (#46358) üzenetére


Deck
titán

Nem ismertem eddig ezt a sorozatot. De végig is néztem egybe a 2 évadot. Jó volt nagyon! Köszi!
Na és persze Tig.. :D :P

[ Szerkesztve ]

PS5

(#46399) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Kivégeztem a tervezett sorozatokat. Dexter-hez vagy White collar-hoz hasonlót tudtok ajánlani?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#46400) Maxxy10 válasza xy.zsolt (#46399) üzenetére


Maxxy10
addikt

A mentalista?

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.