Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sansa a második?? Ne máááár.... ezt az izlést. :W

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#45402) k-adi válasza V.Stryker (#45398) üzenetére


k-adi
nagyúr

Igen ahogy írod, az évadot ez a mondat jellemzi leginkább: "ennyivel elintézve?"

ő is?
meg ő is?
meg ez is?

(#45403) VágniValó


VágniValó
addikt

Ez nekem a csalódások éve basszus, pedig úgy vártam a 2019-et, mint egy hugyos tinilány erre..
GOT: Méltatlan erőltetett szar.
The Punisher Season 2: Buta szar.
American Gods Season 2: Hmm, ez messze nem szar, rendben volt, de az első évadhoz képest langyosvíz.

Előre félek kicsit az Altered Carbon 2. évadától, pláne, hogy a könyvet is olvastam.

Szerk: Bocsánat, volt kellemes csalódásom: Counterpart Season 2; minőség, dráma, akció okosan és keserédes, de korrekt lezárás, erre: KASZA

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#45404) Deck válasza V.Stryker (#45401) üzenetére


Deck
titán

Vicc.. :D

PS5

(#45405) Tajték


Tajték
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani ezekhez hasonló sorikat?

American Crime Story
Secrets and Lies
The Act

:R

(#45406) Maxxy10 válasza V.Stryker (#45401) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nálam:
1. Nathalie Dormer
2. Emilia Clarke
3. Sophie Turner

Tsa-bika: +1

Én már csak valami újonc sorozatban reménykedem.

[ Szerkesztve ]

(#45407) Aventador91 válasza V.Stryker (#45401) üzenetére


Aventador91
őstag

mindegyik okádmány fejre, testre 1-2 jó

[ Szerkesztve ]

(#45408) Mik76 válasza VágniValó (#45403) üzenetére


Mik76
senior tag

Ne izeljel mar mert ha igy haladunk a Mind Hunter S02 is szar lesz, az pedig nagyon elszomoritana... :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#45409) attiati


attiati
veterán

GoT

Hogyan kellett volna ezt befejezni?
(Azon kívül, hogy mondjuk elhagyni a giccses hálivúdi jeleneteket. És nem összecsapni)

Azért azt valljuk be, hogy 7 évadnyi keszekuszaság után nem volt könnyű befejezni. Pláne úgy, hogy nagy lett a sorozat hírverése. A nézők jó része azért kezdte el nézni, mert hallotta az ismerősétől, hogy ez egy jó valami. És közben divat is lett sorozatokat nézni.

De a 7 évadból kb az utolsó 2-3 évad rétestészta volt, ahol a költő sem tudja, hogy mit akar.
Olyan mellékszálak lettek hosszasan kibontva, aminek sok értelme nem volt. Ezekre haragudtam a legjobban.
És a 7. évad végére még semmi nem látszott a cselekményszál végéből. De addigra összejött 10-15 fontos szál, rengeteg hangsúlyos szereplővel. Ennyi szálat nem lehet lezárni egy évad alatt.

Maximum úgy, hogy nem kell egyesével végigvinni minden szálat, mert mindenki meghal és utoléri a saját végzete. Vagy győznek a mások és a világ sötétségbe borul.

És akkor még az sem segített, hogy a 8. évad második felére még újabb szálakat kezdtek el kibontani.
(Havas Jon valójában Targaryen). Akkor is, hogyha ezt lezárásként akarták használni.

[ Szerkesztve ]

(#45410) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Trónok harca S08E06

Hát igazából sokat nem vártam, de nem is tudok mit mondani erre. Hát uncsi volt az utolsó rész viszont több "kiskaput" megnyitottak az alter sorozatoknak ahogy én látom. Pl. Ugye Arya elindult világot látni, Havas elindult kifele "elégült mosollyal az arcán", hogy ugye végül is neki jó így. Akár ilyen varázslényeset is el tudnék képzelni na de ez majd később. Tudtam, hogy Bran lesz a király.

Mindenki mindenki megkapta amit akart, Sansa Derest, Arya a szabadságot, Bran a trónt csak éppenséggel néző nem... :)

[ Szerkesztve ]

(#45411) lezso6 válasza lezso6 (#45242) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Chernobyl - episode 3

Továbbra is lebilincselő, ez a rész kifejezetten horrorisztikus volt látványban is. Nincsenek szavaim.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#45412) vond válasza lezso6 (#45411) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Akkor ül akár az IMDB 9.6 is? Nagyon durva. Ennek csak 5 része lesz, ugye? Szerintem majd egyben darálom, vagy legalábbis nem egy hetes szünetekkel. Mondjuk most úgysincs időm semmire.

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#45413) -secret- válasza vond (#45412) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ugyanez.

(#45414) Apollyon válasza lezso6 (#45411) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Vazz, alig várom hogy hazaérjek :D
Nekem a női karakterrel nincs gondom egyelőre.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45415) lezso6 válasza vond (#45412) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálam 9/10 eddig. Bár lehet 10/10 lesz a végére. A film igyekszik a lehető leghitelesebb lenni, s ez nem korlátozódik a külsőségekre, tartalmilag is meg van. Sőt, minden rész végén van egy pár perces dokumentumfilmszerű pluszinfó. S nagyon átélhető a fim.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#45416) lezso6 válasza Apollyon (#45414) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nincs semmi gond azzal a kreált karakterrel, azon kívül, hogy kicsit hasonlít Umbridge professzorra a Harry Potterből. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#45417) BITBOYS válasza lezso6 (#45411) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tegnap éjszaka még direkt ránéztem, de nem volt kint. Pedig nagyon posztapokaliptikus hangulatban voltam :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45418) elod22


elod22
senior tag

Valamiért nekem is nagyon bejön ez a Chernobyl, már alig várom, hogy hazaérjek munkából, hogy megnézhessem :D.
Ti melyik változatot szoktátok letölteni, akarom mondani kikölcsönözni, mert én semmi dokumentum filmecskét nem láttam az eddigi részekben, se az elején se a végén?

(#45419) volandy


volandy
senior tag

Ha valaki jó, izgalmas, lebilincselő, fordulatos thrillert, krimit akar nézni akkor nézze a Line of Duty angol sorozatot! Hát én az 1 évad 3. részénél tartok, de hát ritka jó! Sajnos nem tudom darálni pedig ezt érdemes lenne. Praktikus mert nincs nyújtva mint a rétestészta(remélem). Első évad 5 részes.

(#45420) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Stranger Things 3 | Summer in Hawkins | Netflix

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45421) lezso6 válasza gyuromoj (#45420) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az első két évadot egyszer nagy elvárásokkal végigpörgettem, de nagyon nem estem tőle hanyatt. Az egész kb olyan, mint a Csernobil, csak tartalom nélkül. Tehát nagyon hiteles, minden 80-as évek meg nosztalgia meg nagyon igényes kivitelezés és CGI, de amúgy rém gagyi a sztori. Tök gáz. :(

Persze a Stranger Things ettől még bőven nézhető, szórakoztató, kb mint egy random marvel film, de én sokkal többet vártam.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#45422) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Tizenpáran összejöttünk GoT zárásra nálunk tegnap este; menyasszonyom valahol szűk egy óra után mondta először (csendesen, mert kulturált lény), hogy lassan kezd felháborodni. Legrosszabb talán az, hogy nincs is miről beszélni. Meggyalázták az egész sagát (igazából már az előző évaddal is). .
Akinek ez kell, az megérdemli.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#45423) odrif


odrif
MODERÁTOR

Chernobyl -E03.

Na ez a rész amit sokáig biztos nem fogok elfelejteni.
Mindezt ott, akkor személyesen átélni akár orvosok, ápolók, hozzátartozók részéről bele gondolni is hátborzongató.
Ez a sorozat messze hozza a legjobbat amit az elmúlt években láttam.

[ Szerkesztve ]

20 éve a Prohardveren

(#45424) vittgen válasza odrif (#45423) üzenetére


vittgen
aktív tag

Én most kezdtem el... Az elsőt végignéztem!
Szörnyű!
Naaa...nem a film!

(#45425) V.Stryker válasza odrif (#45423) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem vagy ezzel egyedül. Eszméletlen remek lett eddig ez a sorozat. Az érdekesség az, hogy úgy a mostani idők egyik legjobb mini sorozata, hogy ismert a történet, ismert a végkimenetele, tehát nagy fordulatokat nem lehet beletenni. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#45426) hemaka válasza lezso6 (#45411) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kiraly volt ez a resz, brutal hangulata volt.

elod22
HBO Go elso honap free.

[ Szerkesztve ]

(#45427) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Big Bang Theory

Hónapok óta nem néztem már, de utolsó pár részt most ledaráltam egyben. Raj talán egy kicsit jobb lezárást kaphatott volna, de összességében azért aranyos rész volt, főleg a vége. :)

Live-Die-Respawn

(#45428) Lauda válasza Lauda (#45258) üzenetére


Lauda
félisten

Csernobil S01E03

Nem volt rossz ez a rész sem, azonban szerintem keveset foglalkoztak az erőművel és túl sokat a sugárzást elszenvedettekkel.

(#45429) attiati válasza RetepNyaraB (#45422) üzenetére


attiati
veterán

a giccs vagy a sztori volt rossz?

Martin sem könnyítette meg a dolgot a bonyolult cselekményszállal.
Nagyon meglepődtem, hogy a 8. évad lesz az utolsó, mert a 7. évadban még semmi nem volt lezárva.

És minek is zárták le? Dőlt a pénz. Ezt a sorozatot még tolni kellett volna 1-2 évadon át.

[link]

"A szerző azonban rávilágít, hogy ő és Weissék más-más médiumban dolgoznak, és míg a sorozat alkotóinak nagyjából hat órájuk volt lezárni az utolsó szezont, az ő két utolsó kötetének a kézirata mintegy 3 ezer oldalból áll majd. "

Azt írja, hogy jön pár! Trónok Harca spin off.

[ Szerkesztve ]

(#45430) paatrick válasza V.Stryker (#45401) üzenetére


paatrick
őstag

Haha nem gondoltam hogy itt találkozok ezzel a listával. Mikor láttam én is csak röhögtem rajta :C Főleg hogy mindenki csak a nagyobb főszereplőket veszi elő közben meg:
Ramsay csaja Myranda:
GIF kép 4,5 MB! szexi jelenete a sorozatban
Civilben:

Nekem ő maradt meg leginkább a sorozatból mint jó csaj ;]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#45431) RetepNyaraB válasza attiati (#45429) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Minden értékelhetetlenül rossz volt. Egyedüli halvány lehetőség mutatkozott talán a második részben, hogy izé esetleg csak elszoktunk tőle, de fog ez menni - aztán sajna mégsem.
-Egymondatos "párbeszédek" a legostobább amerikai stílusban
-bugyuta történet, számtalan sebből vérzik minden perc
-látványosan ciki térfelépítés, annyira stúdió-szagú, hogy fáj
-sok pénz közepesen érdektellen cgi-re, még sokkal több pénz kibaszottul érdektelen, végtelenül hosszú, ordenárén fényképezett csatajelenetekre
-remek színészek elpazarlása ostoba jelenetekre, ostoba rendezők által.
áhh minek erőlködjek tovább :))

Ha a törpe összekuszálta a szálakat és nem tudja pár bértollnok kibogozni (ahhoz valamennyi tehetség is kéne, azt meg nem osztogatják a marketing tanfolyamokon, csak sorban állni lehet érte egy szinttel feljebb), akkor nem kell filmet csinálni, vagy el kell halasztani, növelve ügyesen a hájpot. Mitudomén. Életlen baltával nyeszetelték el 6 tisztességes évad száljait (már amit sikerült egyáltalán eltalálni ugye).

Nem kell szeretni a GoT frencsájzt, mert ízlés dolga; de hosszú időn át filmes szempontból minden a helyén volt benne, az utolsó piszkos körömig bezárólag. Ehhez képest ez a lezárás egy prököltszaftos hányás két liter teszkós kannás borral. Én életemben először jó vásárlóként előfizettem a hulladék minőségű hábéógóra, de úgy kukázom, hogy füstöl. Igazából a pénzem kérném vissza, nem azért, hogy adják oda, hanem érezzék a törődést.

(#45430) paatrick@ ez elég erős érv :K

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#45432) 3L1T3


3L1T3
addikt

Csernobil 3. rész.... eszméletlen. Az a legszőrnyűbb, hogy ez nem egy kitaláció... borzasztó!

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#45433) hemaka válasza 3L1T3 (#45432) üzenetére


hemaka
nagyúr

Igen, a vege fele leesett nekem is, hogy film, de sajnos tenyleg kb ez lehetett ott a helyzet, ha nem rosszabb...

(#45434) sugarforce válasza hemaka (#45433) üzenetére


sugarforce
őstag

Hat ja... Nagyon sok mindent a mai napig nem tudni pontosan, igy is rengeteg dologrol a szovjetunio megszunese utan derult ki az igazsag(vagy velt igazsag)

(#45435) BITBOYS válasza sugarforce (#45434) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mindenesetre pajzsmirigy beteg akad rendesen a régióban.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45436) Lauda válasza BITBOYS (#45435) üzenetére


Lauda
félisten

Viszont azt nem tudjuk mennyi lenne a baleset nélkül.

(#45437) BITBOYS válasza Lauda (#45436) üzenetére


BITBOYS
addikt

Józan ésszel belegondolva mi más okozhat ilyen tömeges megbetegedést? Persze a kérdés költői, mivel igazolni ennyi idő után már szinte lehetetlen, és aki esetleg tudja vagy tudta a megfelelő választ az már halott vagy nem beszélhet a tényekről. Legalábbis én így gondolom.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45438) bobalazs válasza Lauda (#45428) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Itt nagyon jól le van vezetve a részletes lefolyása a balesetnek illetve az okozatok.
Gyakorlatilag egy perc alatt lezajlott az egész.

(#45439) Cs1csó válasza bobalazs (#45438) üzenetére


Cs1csó
félisten

Dokumentum regény formában ez is kiváló mű: Frederik Pohl
Csernobil

Ajánlom mindenki figyelmébe a A Kína-szindróma c. filmet amiben a film elején van egy pár perces rész - egy atomerőmű irányítótermét mutatják - ami a témában mindent visz, kő kemény jelenet.

Itt az említett jelenet: Youtube: The China Syndrome "Turbine Trip" scene

[ Szerkesztve ]

(#45440) RetepNyaraB válasza Cs1csó (#45439) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Yeah a Kína szindróma remek film (bár a könyv még jobb). Pohl könyve nincs meg, de nem rossz író; rákeresek, kösz!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#45441) brownus


brownus
veterán

[link] 22-es csapdája, remek lett, nem mertem remélni, hogy ilyen szórakoztató lesz :)
a szereplőgárda szuper, a zenék is természetesen :)
ma este meg csernobil e03, ahogy olvasom durva lett az is..

(#45442) k-adi


k-adi
nagyúr

Magnum P.I.
(2018– )
SEASON 1

Lement az első évadja az új Magnum sorozatnak (még márciusban...), ami nyilván sose érhet fel az igazihoz, de ahhoz képest kellemes, könnyed és sokszor még vicces is.
Jay Hernandez, mint Magnum és Perdita Weeks, mint Higgins remek párost alkotnak és nagyon jó köztük a dinamika, a párbeszédek.
Külön öröm, hogy több eredeti zenét is átemeltek az eredetiből és megmaradt a narratíva is.
A felállás a szokásos: minden epizódban új ügyek vannak (amelyek közt igenis vannak nagyon viccesek is), de van egy átívelő szál is, amely szerencsére lezárásra kerül a végére...de extra piros pont, hogy jön a 2. évad is 2020-ban

(#45443) trialboj


trialboj
őstag

Na ez a Homeland nekem 3. évad közepe vége felé kifújt. Nem értem ti mikorra gondoltatok mikor azt mondtátok hogy nagyon beindul,de az első évad izgalmaihoz itt még csak nem is közeledtünk. Kár minden percért amit rá áldoztam a 2. évadtól. :(
Kár hogy ennyi fajta sorozat van, jelenleg nincs is olyan ami kiemelkedik és tényleg jó csak a GoT. 12 x belefutsz valami gagyiba, mire végre lelsz egy izgalmasat, amit 2 évad után tönkre vágnak pl ilyen a following.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#45444) Cs1csó válasza trialboj (#45443) üzenetére


Cs1csó
félisten

A 3. évad kicsit leül utána jobb lesz, nem egy homogén sorozat rengeteg változás van benne, helyszínek pl. ha jól tudom 5 évad Iszlamabad, 6 évad Berlin , 7 évad New York stb. tehát nem egy Rém rendes család ahol ugyanazon a kanapén történik minden.

(#45445) RetepNyaraB válasza trialboj (#45443) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

S Homeland egy rendkívül szerteágazó sorozat, egyértelműen kontroll csoportra írták sokáig (talán szelidült a tendencia mára). Felkapnak szálakat, aztán úgy ejtik el, mintha m3g sem történtek volna, tele van logikai bakikkal, stb. Ez a nehézség benne, ami sokakat elriaszt előbb-utóbb. Én is utáltam.
Valami mégis visszavitt elé mindig, nem tudom pontosan, mi. A konzekvensen remek színészi játék, az évadról évadra erősödő aktuálpolitikai utalásrendszer (konkrétan minden évad az adott év egyik legégetőbb problémarendszerével foglalkozik szerintem). Nem emlékszem az egyes évadokra és valóban voltak kifejezetten gyengébbek, de az ellenkezője is igaz. Szerintem adj neki még esélyt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#45446) #27208704


#27208704
törölt tag

Sziasztok!

Megnéztem az új Chernobyl sorozat első három részét, és nehezen találok szavakat.
Állítom, hogy ilyen erős és hatásos dráma sorozat vagy akár film még nem készült.
Talán a Breaking Bad, viszont a Chernobyl-nál tudja az ember, hogy mindez a történet igaz, ezért ilyen gyomorbavágó "élmény".

A Chernobyl-hoz hangulatban és drámában hasonló sorozatokat tudtok ajánlani? Most hirtelen a Dark jutott eszembe, de azt már láttam.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#45447) BITBOYS válasza #27208704 (#45446) üzenetére


BITBOYS
addikt

3. rész vége totál lefagyás. Az a jelenet egyszerűen brutális.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45448) trialboj


trialboj
őstag

A színészi játék nálam nem igazán érv, a legtöbb külföldi alakítás remek, vannak persze zseniálisak is, de alap hogy minden egész profi. A magyar színészeket sem húznám, le csak annyira kevesen vannak, hogy sokszor nem túl realisztikus 1-1 szereplőt teljesen más karakterként látni.

A homelandel, pedig az a bajom, hogy kevés benne a szereplő. Így kihez kötődjek? Nagyon hiányzik a zseniális karakterépítés R.R. Martin úrtól, mikor 3 epizód alatt úgy épít ki egy érzelmi szálat a nézővel, hogy mikor a 4. részben kinyírja azt érezd mintha a legkedvencebb karakteredet gyilkolták volna le, pedig épp csak megjelent pár epizódban.

A followinghoz hasonló, kissé pörgősebb sorozatot nem tudtok ajánlani? Abból is csak az első évadot tartottam minőséginek, utána átmentek tömeggyártásba, mindenkit ki akartak szolgálni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#45449) szatomi30 válasza trialboj (#45448) üzenetére


szatomi30
tag

Szia!

Én ajánlanám a Narcos 1-2. évadát, szerintem az egyik legjobb sorozat ilyen témában.

(#45450) feka007


feka007
nagyúr

Chernobyl E03

Nem hittem, hogy lehet még fokozni, de ez a rész még jobb lett, mint az eddigiek.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.