Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29263) Maxtreme válasza ΞΔGLΞ (#29262) üzenetére


Maxtreme
addikt

ó én ezt hányszor elmondtam már, és az eredménye ált. az lett hogy mindig lehurrogtak hogy "há me haladni kell a korral"
Ok haladjunk.. Fejlesszék a cpu+gpu párost. fejlesszék az akkumulátort, próbálják minél jobb anyagból piacra dobni a készülékeiket, de a felbontásnövelésre egy ekkora kijelzőn k*rvára nincs semmi szükség.
Ilyenkor aztán hiába a nagyon bika vas, a 600000000x890000000-as felbontás esetlegesen visszafogja a rendszert..
Én is azon az állásponton vagyok hogy egy 4-10 colos kijelzőre teljes mértékben elég a "kishd" felbontás (1280x720)
Érdekes, a notebookok többsége a mai napig 1366x786-as pixelsűrűséggel működik, és nézzenek oda, nem pixeles.. Pedig a megjelenítő panel fizikai mérete jóval nagyobb.

Viszont ha G3 tényleg fém lesz, (és végre beletesznek 1 microsd foglalatot) és hasonlóan korrekten árazzák lesz mint az elődjét, úgy gondolom kedves Samsungéknak ideje lesz számolni az lg készülékeivel is, és végre érdemi újítást (kezdjük mindjárt a dizájnnal és a készülékházzal) eszközölni a telefonjaikon..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.