Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) apaszka válasza Danny365 (#27095) üzenetére


apaszka
veterán

Én az LG vel nagyok szépen beszéltem mindig!
Ők korrektek! :R

A hölgy,meg nagyok +++ korrekt!
Soha nem bántottam volna,meg,főleg olyan embert kinek nincs köze a dologhoz!
Erre mindig figyeltem!

Még a régi ügyben is az LG.t istenítettem a hozzáállásukért!
Ez igaz is volt végig!
Ott a szolgáltató tett nekik,és nekem keresztbe!

Szeretem az LG termékeket!
A Tévém,hűtöm ,és már a mosógépe az asszonynak is ez a márka! :R
Valahogyan az lett az én véleményem,hogy jobbak mint a samuk!

Azzal mindig gond volt ,szerencsésebb esetben garanciás időn belül,de inkább egy hónapra rá mit az lejárt!

Így én szorítok neki,hogy lenyomják a nagy konkurenciát!
Hidd el!
És pont ma mondtam a fiamnak,hogy ha jó lesz,a telefon,marad a háznál ígérem még egy évig legalább!

Tudod nem szoktam egy évig megtartani egy készültek sem eddig!

Bocsánat!

Léptem egy időre!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27102) evooo válasza ΞΔGLΞ (#27054) üzenetére


evooo
aktív tag

Ezt megcáfolom, mert nekem egy telenoros G2-m van, pc suite-tal frissitettem tegnap és azóta hol sistereg a füles hol nem... Bt bug is van.

(#27103) xSide


xSide
őstag

Az éjszakai bt merülés tényleg a root miatt volt...
Unroot-oltam és olyan az akksi használat, mint előtte!
Független MM-os telóm van.

[ Szerkesztve ]

(#27104) Dondenis


Dondenis
aktív tag

OTA-n frissítve: eddig semmi bug. Kamera sötétben jobb, auto fényerő hibátlan és mintha kicsivel jobban bírná az akku!

[ Szerkesztve ]

(#27105) fecs válasza xSide (#27103) üzenetére


fecs
senior tag

Írtam privit, de akkor itt is megkérdezem. Hogyan unroot-oltad? Újrahúztad a rendszert?

Pixel 6a

(#27106) pit450 válasza gusthy (#27018) üzenetére


pit450
aktív tag

Ez csak játékoknál működik vagy böngészőnel is?

(#27107) vico03


vico03
tag

Sziasztok!

T-Mobile -os a G2 -öm, 2013. decemberi vásárlás, 16 gb -os, fekete.
Pc suite -tal frissítettem kitkat -re a hétvégén, azóta én a már korábban jelzett problémák egyikével sem találkoztam.
Gyári fülessel is és Soundmagic E10 -el sincs semmilyen alapzaj, gyári lejátszóval és poweramp -al egyaránt letesztelve.
Diktafon tiszta, érthető felvételt csinál, ott sem tapasztalok semmilyen alapzajt.
Kamerán nem igen veszek észre különbséget, bár nem is sok képet képet készítettem még ...
Akkumulátor érezhetően tovább bírja a 4.2 után..... de majd pontosan letesztelem.
Böngészés érezhetően javult, (én dolphin browser-t használok) gyorsabb lett, akárcsak a névjegyek.

Szóval véleményem szerint nem hátralépés történt hanem előrelépés és javulás, legalább is a 4.2 -höz képest mindenféleképpen, legalább is nálam .... nem tudom a többi "trémobilos" mit tapasztalt, nekem eddig ez jött le! :)

[ Szerkesztve ]

(#27108) k5.20 válasza hkari (#27073) üzenetére


k5.20
senior tag

Az Imak tok nem puha. Ez egy merev tok. De nagyon jó a tapintása. Nem csúszós, kicsit sprőd. Nem hideg, hanem a kéz-meleget adja vissza. Amióta megvan többször lemostam, de a matrica hibátlan a hátulján.
Szerintem nagyon jó vétel, csak nem találtam én sem magyar forgalmazót.

(#27109) leslien válasza apaszka (#27084) üzenetére


leslien
nagyúr

szerencse h nem így reagáltál, huu bameg.

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#27110) gusthy válasza pit450 (#27106) üzenetére


gusthy
veterán

Mindegy, hogy milyen app, lehet bármi.

(#27111) ΞΔGLΞ válasza evooo (#27102) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Root, vagy egyéb másik rom volt-e esetleg rajta?

(#27112) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

10e-s T-s készülékre nem jön ota a KK?

(#27113) dro0py


dro0py
tag

Légy szíves, írjatok valami ötletet: OTA-n most már egész gyorsan letölti a frissítést, de "érvénytelen szoftvercsomag"-ot ír rá, és nem megy tovább. Háromszor is próbáltam.

PC Suite-al sem megy továbbra sem (ott meg a frissítés telefonra másolása közben áll le). Gyakorlatilag frissíthetetlen a telefon...

Teljesen gyári T-mobilos G2-es.

[ Szerkesztve ]

(#27114) gusthy válasza dro0py (#27113) üzenetére


gusthy
veterán

Mobile support tool?

(#27115) Looserke válasza dro0py (#27113) üzenetére


Looserke
őstag

próbálj egy factory resetet mielőtt ráengeded az OTAt

(#27116) DroiDMester válasza dro0py (#27113) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hard Reset -et nem próbáltál frissítés előtt, elképzelhető hogy akkor végig fog menni!

(#27117) gusthy


gusthy
veterán

Na jó, akkor egy tényleges 4.4.2 hiba, leellenőriztem 4.2.2-vel, ott jó:
A Google Play Music nem működik. Elindul, és szórványosan le is játszik zenéket, de lépten-nyomon elakad.

Nem tudom, hogy ki a hülye, a Google, vagy az LG, de mindegy is :(

És persze mikor máskor állna DDOS támadás alatt a Carbon szerver, mint most.

[ Szerkesztve ]

(#27118) gusthy válasza gusthy (#27117) üzenetére


gusthy
veterán

Még valami, KK alatt frissül az alkalmazás telepítés után, JB alatt meg nem, tehát más verzió fut a kettő alatt.
Google, mi így szeretünk.

(#27119) SirAndrewG válasza gusthy (#27117) üzenetére


SirAndrewG
csendes tag

Szia!

Szerintem a hiba a frissitesben lehet(et).
En, a korabban ieirt hozzaszolasomban [#26954]
Ma dultan kb 2 orat ment a google music, es most este is errol hallgatom a zeneimet.
Nalam ez is mint minden mas tokeletesen mukodik.

Udv.:

[ Szerkesztve ]

Gajdacsi András

(#27120) Sragi


Sragi
őstag

Na most már van cáfolat OTA-val is és Telenoros készülékkel is.Remelhetoleg javitva lesz :)

(#27121) evooo válasza ΞΔGLΞ (#27111) üzenetére


evooo
aktív tag

Nem, teljesen stock volt.

(#27122) gusthy válasza SirAndrewG (#27119) üzenetére


gusthy
veterán

Hát, nekem PC Suite-en volt frissítve...

(#27123) SirAndrewG válasza gusthy (#27122) üzenetére


SirAndrewG
csendes tag

Szia!

Ott lesz a hiba.
Sokan panaszkodnak hogy ez nem az nem jo.
Sokan mint en is OTAn frissitett, azoknal majdnem minden rendben van.
Azert a "teljesent" meg nem merem leirni.
Nem ertem meg a tesztem vefere.

Udv.:

Gajdacsi András

(#27124) gusthy válasza SirAndrewG (#27119) üzenetére


gusthy
veterán

És saját zenéket hallgatsz, vagy a Music streameli neked?

(#27125) SirAndrewG válasza gusthy (#27124) üzenetére


SirAndrewG
csendes tag

Szia
Mind a kettot vegyesen, de a STEAM tobbsegben van.
Udv.:

Gajdacsi András

(#27126) gusthy válasza SirAndrewG (#27125) üzenetére


gusthy
veterán

hm. értem, köszi. próbálkozom akkor.

(#27127) fishme


fishme
tag

4.4 re szeretnék váltani kérdésem a következő melyik kdz-t érdemes feltenni ? azt ami az összefoglalóban van a 4.4 alatt linkelve vagy esetleg a másik link alatt található austria italy stb valamelyikét ?? t-mobile-os vagyok

[ Szerkesztve ]

(#27128) Apaxp


Apaxp
senior tag

Kis off: kíváncsi leszek hogy azoknak is emelkedik akik 1-2 év hűséget vállaltak az előfizetésre.
áremelést hajt végre a Magyar Telekom

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#27129) gusthy válasza fishme (#27127) üzenetére


gusthy
veterán

A tapasztalatok szerint semelyiket, mert jó eséllyel kisebb-nagyobb működési zavarok lesznek. Azt, amit a készülékedhez ád az LG, azt tedd fel szabályosan, ne kdz formában.

(#27130) gusthy válasza Apaxp (#27128) üzenetére


gusthy
veterán

"A fenti díjemelés az Általános és Domino Üzletszabályzat 9.2.1. pontja szerinti kétoldalú szerződésmódosítási ajánlatnak minősül. A kétoldalú
szerződésmódosításra vonatkozó szolgáltatói ajánlat akkor tekinthető elfogadottnak, ha azt az előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül az
Általános és Domino Üzletszabályzat 9.2.1. pontjában rögzített módok egyikén kifejezett, tevőleges magatartással elfogadta. Továbbá az Eszr. 15.
§ (5) bekezdése és az Általános és Domino Üzletszabályzat 9.2.1.6. pontja alapján díjmódosítás esetében a nyilatkozattétel fenti határidőn belüli
elmulasztása is elfogadásnak minősül, ha a Szolgáltató az Eht. 144. § pontjának megfelelően tett eleget értesítési kötelezettségének. E határidőn
belül a fenti módosítással érintett előfizetőnek lehetősége van más díjcsomagot választani a mindenkori Díjszabásban szereplő díjcsomagok közül, a
választott díjcsomag feltételei szerint. A Szolgáltató általi felmondásra az Általános és Domino Üzletszabályzat 12.6. pontjában foglalt rendelkezések
irányadóak"

(#27131) fishme válasza gusthy (#27129) üzenetére


fishme
tag

a 4.2 is kdzvel lett felrakva ráadásul rootolva is van akkor elméletileg nem szabad az lg szoftverével frissíteni ilyenkor mi a megoldás ?

(#27132) gusthy válasza fishme (#27131) üzenetére


gusthy
veterán

A 4.2-nek valamiért ez nem fájt, úgy tűnik, hogy a 4.4-nek meg igen.
Úgyhogy tegyél fel egy szűz 4.2-t kdz-vel, (praktikusan azt, ami a telefonod sajátja), és onnan frissíts.

[ Szerkesztve ]

(#27133) fishme válasza gusthy (#27132) üzenetére


fishme
tag

akkor mit csináljak hogy "magától" frissítse 4.4-re ?

(#27134) gusthy válasza fishme (#27133) üzenetére


gusthy
veterán

Leírtam :)

(#27135) Apaxp válasza gusthy (#27130) üzenetére


Apaxp
senior tag

Mindez szép csak ugye sokan vették pl. a g2 telefonjukat részletre x év hűséggel. Na ez viszont kizárja az előfizu felmondását. Így meg a T részéről enyhén szólva visszaélés.

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#27136) gusthy válasza Apaxp (#27135) üzenetére


gusthy
veterán

Nem minősítettem, copyztam.
Egyébként a másik két szolgáltató már ezt meglépte.
(Volt is némi versenyhivatali felhajtás, nem emlékszem a végére.)

[ Szerkesztve ]

(#27137) fishme válasza gusthy (#27134) üzenetére


fishme
tag

az előbb nem volt ott csak az első mondatod :) de most már látom köszönöm !

(#27138) gusthy válasza fishme (#27137) üzenetére


gusthy
veterán

good luck :)

(#27139) DroiDMester válasza gusthy (#27132) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Kutyasz@rt!

Én ma este játszottam el ezt a malővert! TOTÁL FELESLEGESEN! :W

T -s A6MHBK teló gyárilag v10A val, ma szépen vissza tettem KDZ -vel 6MH_T-MOBILE(HUNGARY)D80210A_00 -t! Előtte-utána 2X HR -t nyomtam!

ezután semmi mókolás egyből OTA -n frissítettem! 531,45.Mega

A létező összes 4.4 -es bug ugyan úgy jelen van :W BT -beragad zabálja az aksit a baloldalai hang sercegés és miegymás!

Semmi Root vagy mók nincs rajta ahogy felment OTA -n végigment még az után is nyomtam egy HR -t biztos ami biztos alapon!
De láthatod Lóf@szt sem ér, ugyan olyan fos mint offline KDZ -vel! Még azt se lehet mondani hogy a Root végett ragad be, mivel totál szűz rendszer ráadásul Download módban UNROOTED -et ír!!!

*********************************************************************************
Nektudom mi bajod a hangnemmel!
(lassan ~40.éves leszek de életembe nem töltöttem 10.percet kocsmába vagy egyéb káros helyeken)

Csak leírtam a tapasztalatom, mert én is kíváncsi voltam, hogy ha OTA -n frissítem akkor mi a helyzet! De mint látod marhára tök mindegy a 3.módszer közül mivel frissíted, ugyan azok a BUGOK-HIBÁK! :K

Aki a gyári fülessel teszteli, annak 90.% hogy nem fog sercegni a bal oldal szóval az emberek 80.% -a észre sem veszi ezt a hibát! Mert a gyári fülessel nálam is jó!

[ Szerkesztve ]

(#27140) gusthy válasza DroiDMester (#27139) üzenetére


gusthy
veterán

1, Stílus. Nem a kocsmában vagyunk.
2, Amit én leírtam, azt elmúlt 1-2 nap itt, a fórumon felgyűlt tapasztalatai alapján írtam. ha te mást tapasztaltál, azzal nincs baj, csak ettől ne legyen már mindenki ostoba, akinek nem ez a tapasztalata.

(#27141) dro0py válasza Looserke (#27115) üzenetére


dro0py
tag

Köszönöm az ötletet, fogok egy resetet nyomni előtte. Hétvégén visszatérek az eredménnyel.

(#27142) xxxyyyzzz111 válasza gusthy (#27140) üzenetére


xxxyyyzzz111
tag

Elég érzékeny a lelki világod! ;]

(#27143) gusthy válasza gusthy (#27140) üzenetére


gusthy
veterán

A stílussal az a bajom, hogy leírok valamit, hogy így meg így, és erre azt kapom válasznak, hogy "kutyaszart". No way.

Ami a sercegést illeti, mivel az LG elismerte a hibát, szerintem kár küzdeni az igazolásáért :)

[ Szerkesztve ]

(#27144) DroiDMester válasza gusthy (#27143) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Persze hogy ezt reagáltam, mert ezzel az erővel SZÉPEN FÉLRE VEZETED a többieket, és nyugodtan neki állnak OTA -n frissíteni, mert úgy Űberf@sza lesz és teljesen HIBÁTLAN!

Közben meg SEMMIVEL NEM MÁSABB mintha KDZ -t telepítenél! Ugyan azok a problémák jelen vannak itt is ott is! :K

Ha valamiben biztos akarsz lenni, akkor legalább vedd a fáradságot, és saját magad is próbáld ki, utána írjál csak véleményt róla!
Ahogyan én is tettem! :K

[ Szerkesztve ]

(#27145) gusthy válasza DroiDMester (#27144) üzenetére


gusthy
veterán

Természetesen én is kipróbáltam.

Még egyszer mondom, saját, és itt a fórumon több ember tapasztalata alapján írtam.
De értem, ha ezen a fórumon egyedül a te véleményed az autentikus, akkor bocsi, már itt se vagyok.
Szép estét, és további hasznos anyázást mindenkinek.

(és beszélj így a nénikéddel anélkül, hogy tudnád, mit beszélsz, pl. hogy kipróbáltam-e.)

(#27146) resch13 válasza DroiDMester (#27144) üzenetére


resch13
tag

Baseband (vagy hogy irjak) csere megvolt a visszaallitas utan?

Amugy van itt olyan, aki root es romolas utan frissitett KKra es nincsenek bugok? Mert ha nincs...

Nagyon off, de meg kell kerdeznem:
1, a kocsma miert karos hely?
2, ugye viccelsz, hogy 10 percet sem toltottel kocsmaban egesz eletedben!? OMFG!!! En mar gyerekkent tobbet voltam ott, hiszen ha 40 vagy emlekezned kell ra, hogy regen a fagyit is kocsmakban arultak. :)

[ Szerkesztve ]

(#27147) kekkola


kekkola
senior tag

Megcsináltam a KK frissítést, teljesen gyári T-s, OTA frissítve semmi mók. Bt bug jelen. A gyári böngészőben a könyvjelzőknél hogy lehet elővarázsolni a google könyvjelzőket? Csak "helyi" opció van. Tud erre vki valami megoldást? Kicsit olyan érzésem van mintha lassult volna, lepörgettem egy antutut és 36król 28kra esett a benchmark :) király...
Az automata fényerő nekem is sötét egy kicsit így este, majd megszokom vagy megszököm.

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#27148) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Miféle böngészőt érdemes használni? Nem találom az áruházban már az Android Browsert, amit eddig használtam. :(

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#27149) Sragi válasza Apaxp (#27128) üzenetére


Sragi
őstag

Hát azért ez így durva,hogy egyoldalúan
megváltoztatják.A 2 év az nekik is 2 év nem? Na majd holnap olvasgatok üzletszabályzatot!

jaffa2843 : Én a Dolphin-t ajánlom :)
Van beépített flash plugin :)

[ Szerkesztve ]

(#27150) SzlobiG válasza Dondenis (#27104) üzenetére


SzlobiG
félisten

Szintén jobban bírja az akku nagyon elégedett vagyok a 20b-vel. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.