Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27201) w333 válasza kisgergely80 (#27200) üzenetére


w333
félisten

1TB ? :Y azért az brutál hogy még azt is kezeli :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27202) kisgergely80 válasza w333 (#27201) üzenetére


kisgergely80
tag

Igen, simán kezeli, de csak az említett appal. :)

(#27204) resch13


resch13
tag

Sracok! Milyen feher allapotsavrol beszeltek? Vagy en vagyok hulye, vagy en vagyok hulye, de nem ertem... :)

Sisterges:
Mar irtam, hogy 3 fulessel + 1 aktiv hangrendszerrel probaltam es nem volt. Ma kiprobaltam egy oriasi meretu (mondjuk a tulaja is 2,16m), de occo AKG fulessel es nehezen, de meghallottam. Szoval elo lehet hozni, bar nem tudok elkepzelni olyan elethejzetet, amikor annyira kell koncentralni a telefonon hallgatott zenere,h meghalljam. (Meg az en fuleseimmel nem is jelentkezik... :D)

(#27205) polberto


polberto
tag

És ezeket kezelné a G2?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#27206) migabi24 válasza gusthy (#27198) üzenetére


migabi24
nagyúr

AOSP az milyen telefont gyárt? Akkor mivel magyarázod, hogy egységes fehér minden telefonon a kitkat, nem custom romokról van szó

(#27207) DroiDMester válasza polberto (#27205) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Természetesen kezeli! De ennyire gagyi pendrive -ot nem vennék! Biztosan tud vagy 2-3.Mega/Sec -el írni magára, azzal még megtöltöd a 32.gigát kinől a szakállad!

inkább csapj le rá gyorsan amíg ilyen olcsó! Ez minőségi Fém cucc nem olyan ratyi játékautó műanyagból van mint az ebay os belinkelted! Ráadásul 5X kisebb!

[ Szerkesztve ]

(#27208) Azharel


Azharel
aktív tag

Akit érdekel, miért ír rooted -et a download mód 4.4.2 alatt, illetve a root checker működését is felvázolja.
[link]

(#27209) Damage401 válasza resch13 (#27204) üzenetére


Damage401
senior tag

Az óra mellett a terero, wifi jel. Jb alatt kek, kitkat alatt fehér

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#27210) resch13 válasza Damage401 (#27209) üzenetére


resch13
tag

LOL! Fel sem tunt. :D Koszi az infot!

Amugy ime az LG UK valasza a bluetooth bugra:
(Eloszor azt hittem aprilisi trefa, de ma kaptam. Viszont ezek utan latatlanban meghivtam a csajt, aki valaszolt egy kavera. :P)
"We are sorry to hear that you have been experiencing problems with the KitKat update. When a software update is done, sometimes this does automatically turn on some of the features that you may not have turned on yourself.

You can turn Bluetooth off by going to Home> Apps> Settings> Networks; and then set 'Bluetooth' to OFF."

[ Szerkesztve ]

(#27211) RomiJosy válasza Gabes13 (#27199) üzenetére


RomiJosy
aktív tag

Adj neki egy kis időt,az első nap sok frissítés meg mifene meríti szerintem. Holnap reggel csinálj egy újraindítást ha feltöltötted és figyeld a merülést.
2-3 napja vagyok kk-en és még ma is frissít pár alkalmazást de nem merül úgy mint az elején.

(#27212) #13908480


#13908480
törölt tag

Sziasztok, ha minden igaz május elején kapok majd egy ilyet [link] ha meg kapom, és ha érdekel titeket majd írok róla ide a fórumba :)

(#27213) Userlook válasza #13908480 (#27212) üzenetére


Userlook
tag

En ezt a pendrive-ot hasznalom a g2-hoz. 32 gb

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy -> Motorola Razer-> LG G2 Black 32g->LG G4 Fashion Edition 32gb->Xiaomi Mi9t Pro

(#27214) salvadorE51


salvadorE51
tag

Nekem is sistereg a KitKat sajnos, iszonyatos hangosan, bármilyen fülessel. Azt vettem észre minél jobb minőségű a füles annál zavaróbb. A gyárival a legkevésbé, de annak nem is szépek a magasai. Az egyik elég jó Panasonic fejhallgatómmal, ami asszem max. 30 kHz-et tud gyakorlatilag elviselhetetlenek a zenék.
PC Suittal frissítettem, de nem csináltam hard resetet se előtte se utána. Nem lehet, hogy ettől függ?
Van olyan, akinek zajos és HR is volt?

Hungarian Fanatec Fanatics facebook csoport: https://www.facebook.com/groups/hungarianfanatecfanatics

(#27215) pestibenji válasza DroiDMester (#27207) üzenetére


pestibenji
senior tag

Ez most hogy van? Én nem látok rajta 2 féle csatit. (sőt USB 2.0-t ír csak. De én csak mikro usb-t látok a képen O.o)

[ Szerkesztve ]

(#27216) gusthy válasza migabi24 (#27206) üzenetére


gusthy
veterán

Az AOSP az Android Open Source Project , maga "az" Android, amire a konkrét készülékek szoftverei épünek. Meg egy csomó custom rom, pl a Cyanogen, a Carbon, stb.
A Nexus lényegileg tiszta AOSP. Es nagyon nem fehér.

[ Szerkesztve ]

(#27217) Danny365 válasza pestibenji (#27215) üzenetére


Danny365
őstag

Magát a cuccot kell bedugni a rendes USB portba, lásd: video.

(#27218) nrb263


nrb263
tag


Sziasztok! Sikeresen frissített a telefon 4.4.2 re, azonban a következő problémát tapasztaltam, amit mellékeltem is.
Böngésző típusától függeltlenül fenn áll a probléma, facebookon az összes kép kb. 5x5-ös felbontásban jelenik meg, hogy miért, arra nem sikerült rájönnöm. Appon rendesen megjelenít mindent normális fenbontásban. JB alatt nem jelentkezett ez a dolog. Tudom használjam akkor az appot, de akkoris idegesít hogy valami nem szuper a böngészőkkel. User agentre gondoltam de azt chrome ban pl nem lehet állítani. 1 hete guglizek nem jövök rá milehet a baj. Hardresetet meg lg szoftverrel ujratelepítést is próbáltam, nem segített. Szarul lenne optimalizálva a kitkat? :S

[ Szerkesztve ]

(#27219) dave_gahan válasza Tsebacsi (#27173) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Hali, az én G2-m tőlük van, tudom ajánlani.

(#27220) resch13 válasza resch13 (#27210) üzenetére


resch13
tag

Na ennyit a kavemrol... A valaszlevelemre mar a supervisor valaszolt. :/ Aztan az email utan felhivott egy software developer! :Y

Szoval az angliai LG felhivatalos valasza a bugokra... (Kicsit szabadon forditva, csak a lenyeg) Amit irtam: Bluetooth, Rooted felirat, sisterges.

"...
Igen, tudunk a hibakrol es az az igazsag, talalunk ujabbakat is. Probaljuk javitani oket ahogy lehet. Ezeket hamarosan javitani fogja egy szoftver frissites, a fejlesztoink mar dolgoznak rajta.
...
Es igen, termeszetesen figyeljuk a forumokat, hiszen a felhasznalok sokszor elobb eszreveszik ha valami nem ugy mukodik, ahogy szeretnek, mint mi.
..."

(#27221) gusthy válasza gusthy (#27198) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, de fehér a nexus 5 is alapból, bocs. Úgy látszik , hogy én már témázva láttam.

(#27222) rayoliviero válasza DroiDMester (#27207) üzenetére


rayoliviero
veterán

Én ilyen Kingstont vettem, csak olcsóbban. Ez is nagyon kicsi és működik frankón a telóval.

(#27223) noxon válasza szabo.norbi (#27168) üzenetére


noxon
őstag

Hogy kell a szájába rágni? :D :DD :DDD :C

We live in a simulated world...

(#27224) Looserke válasza nrb263 (#27218) üzenetére


Looserke
őstag

hogyne lehetne állítani chromeban... asztali nézet kérése menü gombra...

(#27225) Tekmen


Tekmen
aktív tag

Ma váratlanul előjött a statikus zaj.. Van már rá valami megoldás? Stock 4.4.2 :/

Tekmen

(#27226) gusthy válasza Tekmen (#27225) üzenetére


gusthy
veterán

Valaki azt irta , hogy füles ki-be, de ki tudja, tényleg megoldás -e.

(#27227) f(x)=exp(x) válasza Danny365 (#27217) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ez a videó :Y. És az a zene! :D

(#27228) szabo.norbi válasza noxon (#27223) üzenetére


szabo.norbi
tag

Hat ha olvastad a forumot, akkor ugy ahogy irtam. :DD :DD :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#27229) Damage401


Damage401
senior tag

Hihetetlen hogy minden kontinensen más és más

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#27230) nrb263 válasza Looserke (#27224) üzenetére


nrb263
tag

Akkor nem jol fogalmaztam, android iphone pc vagy ipad ezekek a beallitasok mik? Azthittem ez az agent. Chrome ba csak bebipalni lehet hogy asztali avagy sem

(#27231) Tekmen válasza gusthy (#27226) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Mikor varhato valami hasznalhato megoldas? :( Most tulajdonkeppen hasznalhatatlan zenehallgatasra a meregdraga telefonom...

Tekmen

(#27232) DonMaster válasza Tekmen (#27231) üzenetére


DonMaster
addikt

tedd vissza a 4.2-re és azon jó.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#27233) gusthy válasza Tekmen (#27231) üzenetére


gusthy
veterán

Kicsit olvass vissza. Többek szerint az LG dolgozik rajta.

(#27234) DonMaster válasza Tekmen (#27231) üzenetére


DonMaster
addikt

amuyg a méreg drága egy kicsit tulzás, mert ennyiért még most is best buy , az s5 hardvere is u.e , és az többe fáj az s4-is iphone is nokia is , inkább a felső kategóriában a legolcsóbb telefon ami tulajdonképen jelenleg a legjobbnak is mondható akksi is minden téren, a bt és füles bugot meg kifogják javítani csak idő kérdése.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#27235) Tekmen válasza DonMaster (#27234) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Hat bocsass meg de egy atlag embernek a 130ezer magyar forint amennyiert en vettem, kicsit nagyon sok...

Tekmen

(#27236) Sragi válasza Tekmen (#27235) üzenetére


Sragi
őstag

Fogalmazzunk úgy,hogy a kategóriájában a legjobb ár/érték aranyú készülék.

(#27237) DonMaster válasza Tekmen (#27235) üzenetére


DonMaster
addikt

nem állítottam hogy olcsó vagy hasonló, de csúcskategóriás és ez a legolcsóbb ahogy előttem írták ár/értékben legjobb vétel, s4 többe kerül s5 is meg i5 is Nokia 1200 is többe kerül és azok a csúcskategóriák mellette . igen azt elismerem hogy drága , de mivel van 3 kategória alsó közép csúcs
ez a csúcskategória szereplője és ott a legolcsóbb ezért éreztem túlzásnak a méreg drága kifejezést.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#27238) vfeco


vfeco
aktív tag

Sziasztok!

Én is viszatenném 4.2-re a telóm.
Melyik romot érdemes feltennem(10x)? HUN rom mehet rá? Régiókódom: TWN és független.
Köszi a segítséget.

Üdv,
Fecó

(#27239) Tekmen válasza DonMaster (#27232) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Jofej vagy amugy :D nincs kedvem mokolni a telom :/

Tekmen

(#27240) DonMaster válasza Tekmen (#27239) üzenetére


DonMaster
addikt

mokolni? kiirt mokolást? azt írtam tedd vissza a 4.2-rendszert mert az jó .

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#27241) Sragi válasza DonMaster (#27240) üzenetére


Sragi
őstag

Downgrade nem hivatalosan :D

(#27242) apaszka válasza Tekmen (#27231) üzenetére


apaszka
veterán

Itt kezdődik a méreg drága teló?

(#27229) Damage401

Igen,és szerintem a belsőség válogatása is más!

Nem egy típusnál derült ki hogy a volt komcsi országok nem a legjobb példányokat kapják! Ez mindenre igaz persze! :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27243) DonMaster válasza Sragi (#27241) üzenetére


DonMaster
addikt

ebben igazad van , viszont ez még mindig nem nagyon a mokolás kategória , mert root twrp stb . nincs csak sima gyári rendszer a régi telepítése .
apaszka
igen én is ilyennek képzelem el a méregdrága telefont,:D

elvileg 3féle van a verision kapott vezeték-nélküli töltést is és más tok is kel neki , azért ilyen a gomb a koreai meg kiszedhető akkus , eu-ban a nem kiszedhető van nagyobb kapacitással.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#27244) jilian


jilian
addikt

Mi van a MIUI - val? Életképes, vagy egy bughalmaz még?

Feltette már valaki a Simplekernel - t a KK- ra? Hogyan muzsikál?

(#27245) Sragi válasza DonMaster (#27243) üzenetére


Sragi
őstag

Határvonal :)

(#27246) Danny365 válasza jilian (#27244) üzenetére


Danny365
őstag

Másfél napja nyúzom a kernelt, nincs vele gond. Talán az akksi jobban birja, amúgy sok különbséget nem vettem észre. Sajátkezűleg nem állitgattam a kernelen semmit.

(#27247) Helltak válasza jilian (#27244) üzenetére


Helltak
őstag

Én felraktam a simple kernelt tegnap este, egész jónak tűnik, kernel nem fogyaszt nálam annyit.
Többiben hasonló mint a gyári.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra

(#27248) rayoliviero válasza Danny365 (#27246) üzenetére


rayoliviero
veterán

A CloudyPro 1.2-höz tetted fel?

Szerk: Kösz. :R

[ Szerkesztve ]

(#27249) brudy válasza DonMaster (#27243) üzenetére


brudy
csendes tag

Visszatenni a 4.2-t igenis mókolós, nem is kicsit.
A drága kategóriáról meg annyit, hogy amikor én vettem minimális külömbség volt a G2 32GB, az S4 és a One között. És a 150-160 ezer forintnak megfelelő ár nálam is kimeríti a méregdrága kategória fogalmát egy telefon esetében, és én is úgy gondolom, hogy felháborító az LG hozzáállása egy ilyen komoly hibához. Ne mondja nekem senki, hogy eddig nem tudtak róla, csak most tudták meg amikor mi szóltunk nekik! Haha. A frissítés elkezdődött már több mint egy hónapja a világ különböző részein. A hiba nem régiófüggő, tudniuk kell róla már hetek, vagy talán hónapokkal ezelőtt. "Igen már dolgozunk a megoldáson" mondja az LG." Hamarosan jön majd egy frissítés" Mikor bameg? Májusban? Júliusban? A frissítésig nagyon meg voltam elégedve, sőt csodálkoztam, hogy néhány év alatt hogy összekapták magukat az LG-nél. Most viszont kibújt a szög a zsákból...
Tudom én azt is hogy minden gyártónál lehetnek hibák nagyobb frissítések után, de nem ekkorák, hogy ne lehessen zenét hallgatni egy csúcskategóriás telefonon.
Még annyit, hogy hivatalos úton NEM lehet visszatérni 4.2re. Tehát ha valaki átlag júzer, amiből azért rengeteg van, vagy nem akar mókolni, rootolni, stb. Akkor nincs megoldás.

(#27250) Danny365 válasza rayoliviero (#27248) üzenetére


Danny365
őstag

Yep! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.