Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28013) jdirteen válasza GGMPC (#28006) üzenetére


jdirteen
tag

Na akkor mégegyszer jelzem előre saját vélemény! Sajnos az alma hangja elég jó és nincs benne a 85db limit ami nekem fontos. Nem nem feltétlen a hangerő a lényeg de én pl 20 év aktív zenélés után sajna rosszul hallok ezért igénylem a nagy hangerőt és bármennyire is a G2 az eddigi legjobb telefonom a hangerő elég kaki zenehalgatás közben(turnébuszban spotify használatával és nem otthoni körülmények között) Zenészként tudom mi a tömörített és a tömörítetlen zene között a különbség de sajnos arra nincs lehetőségem, hogy a GENELEC rendszeremet magammal hordozzam és tömörítetlenül halgassak zenét csöves előfokról. Azért válaszoltam a kedves kommentelőnek mert láttam, hogy gondja volt a hangerővel! Gondoltam segítség ha leírom mit használok de látom hiba volt mert itt csupa jófej ember van aki ha meglátja az alma szót már borul is ki mintha az valami szenrségtelen dolog lenne. El kell mondano, hogy azért mert egy androidos telefonom van azért nekem egy mac is megfér mellette és nem azért, hogy vagizzak vele hanem azért, mert szeretem az iphone-t meg nem szeretem. Ennyi. Mindenkinek más a hangos nekem a gyári pont határeset. Egy 20 év körüli fül mást hall nyilván mint az enyém 40 évesen úgy, hogy az életemet a színpadon töltöm 20 éve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.