Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24451) Looserke válasza Eli577 (#24449) üzenetére


Looserke
őstag

szivatod itt a Telekomos népet... :D

(#24452) Maxtreme válasza Tenzing (#24444) üzenetére


Maxtreme
addikt

Tehát akkor ez természetes. (vagy nálad sem az... :D )
Tegnap nem keveset olvastam a dologgal kapcsolatban, van aki azt írja hogy ez így van rendjén, van aki arra esküszik hogy ez baromira nem természetes.
Szal ott vagyok ahol a part... :DDD

(#24453) tothgergo90 válasza tothgergo90 (#24446) üzenetére


tothgergo90
tag

6HU/HUNGARY_OPEN_16G V20B LGD802 1.59 GiB

Ezzel jó leszek srácok?

(#24454) Looserke válasza tothgergo90 (#24453) üzenetére


Looserke
őstag

nálam sistereg a fülhallgató vele és a bluetooth bug is jelen vande egyébként jó :D

(#24455) Bilux válasza tothgergo90 (#24453) üzenetére


Bilux
veterán

ja

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24456) tothgergo90 válasza Looserke (#24454) üzenetére


tothgergo90
tag

fasza... mindenesetre megpróbálom, mert a tegnapi pc suite-os frissítésnek hála most egy baszott nagy tégla a telefonom.
nem vagyok annyira tisztában a dologgal és már az összefoglaló elolvasása után még egy picit össze vagyok zavarodva, de a telepítés nálam a firmware közben állt meg... ugye a firmware az egyenlő majd a feltelepített .kdz-vel?
Bocs a noob kérdésért, csak nem akarom hazavágni a telefont teljesen. Lépésről lépésre megcsinálom a leírtak alapján, de ez még nem tiszta, hogy a firmware egyenlőe magával a letöltött kdz-vel, amit ugye download módban feltudnék rakni.

(#24457) Fail3D! válasza Looserke (#24454) üzenetére


Fail3D!
addikt

Na kivancsisagbol mengeztem, hogy esetleg ez a recsegos bug nalam is megvan e es orommel veszem eszre, hogy ez sincs. Azert ez fura... anno a zte blad nel volt ilyen, hogy kinai es sokfele alkartreszbol dolgoztak igy nem volt minden egyseges...:D De azert jelen esetben nem egy olcso telefonrol, feltorekvo markarol beszelunk, hogy itt is ez legyen.

[ Szerkesztve ]

(#24458) Apaxp


Apaxp
senior tag

Na én is beléptem a KK világába T-mobilos A6MHBK (6MH/T-MOBILE(HUNGARY) teloval. D80220B hun.
A frissítés kdz-vel történt sok kínlódás után, mert a DroiDMester által készített gyors progival az istennek sem sikerült.
Végig kellett mennem az úttörők 12 pontján :D
Az eddigi tapasztalatok: negatív: kékfog hiba(?) megvan, download módban rooted, óra/akku/hálózat jelzések fehérek
pozitív: gyorsabb, nincs sistergés, nem merül jobban mint a JB, tán még a gps is gyorsabban fog holdat.
Egyelőre marad. Remélem hamar lesz root ha már úgyis azt jelzi.

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#24459) Szakiii


Szakiii
addikt

Egyébként a 4.4 frissítéssel már lehet 4k-val videot felvenni?

(#24460) migabi24 válasza Szakiii (#24459) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hova akarsz 4k-s videót menteni? Mert pár perces videó megfekteti a tárhelyet

[ Szerkesztve ]

(#24461) firemanus82 válasza Maxtreme (#24452) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nekem a kijelző visz 29%, az android rendszer 6%-ot

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#24462) Looserke


Looserke
őstag

hm nemtom mivan, de reggel sistergett pl. youtube videó alatt, azóta volt újraindítás és most nem hallom hogy sisteregne...

(#24463) petyuka1227


petyuka1227
csendes tag

Olyan problémám van a mai naptól hogy a kijelző magától bekapcsol világosodik-sötétedik,mindez lezárt képernyőnél.Mi okozhatja ezt?

(#24464) Bilux válasza petyuka1227 (#24463) üzenetére


Bilux
veterán

skype, gsam battery monitor, viber illetve társai.
Gondold végig milylen programokat telepítettél mostanság?

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24465) petyuka1227 válasza Bilux (#24464) üzenetére


petyuka1227
csendes tag

Semmi ilyesmi program nincs telepítve egészen ma reggelig semmi gond nem volt ma jött elő és wifi sincs bekapcsolva.Progik amik fel vannak rakvag2 xpsosed,garvitybox,greenify,g2 settings.Ezek amitóta meg van a teló azóta fent vannak és nem vettem észre hogy a kijelző magától villant volna fel.

(#24466) Szakiii válasza migabi24 (#24460) üzenetére


Szakiii
addikt

Ha otg-s tárhelyre lehet menteni akkor elfér. Mod az tudom hogy van már rá xda-n nem is egy moddolt kamera progi csak hogy gyárilag van e a KK-ban az érdekel.

(#24467) Danny365 válasza Szakiii (#24466) üzenetére


Danny365
őstag

Gyárilag nincs benne. Amúgy szerintem se para a videót eltárolni. 15 perc az 3-3.5 giga. Szerintem hosszabb videót úgyse vesz fel egyszerre az ember, ezeket meg nem a telefonon kell tárolni.

(#24468) kisgergely80


kisgergely80
tag

Ez a recsegős hang dolog szerintem tök random jön elő.
Tegnap stock 4.2.2- n próbálkoztam mindenféle dologgal, h emberi módon lehessen zenét hallgatni és egyszercsak elkezdett recsegni. Nem foglalkoztam vele, állítgattam tovább és megszűnt. Tehát nem feltétlen a 4.4 hibája. Lehet, h be kell járatni. :-D
-----------
Twrp vagy philz alatt lehetséges usb kábellel másolni gépről a telefonra? Mondjuk, ha tönkrevágom és a backupot rá kéne tenni.

[ Szerkesztve ]

(#24469) Szakiii válasza Danny365 (#24467) üzenetére


Szakiii
addikt

ÓÓ én még annyit se tájat szoktam gyorsba levideozni meg ilyen apróságokat. Egyébként [itt] a sample a 4k felvételről.

(#24470) Looserke válasza Looserke (#24462) üzenetére


Looserke
őstag

mea culpa, továbbra is zajos a jobb oldali füles... :(((

(#24471) Danny365


Danny365
őstag

Én amúgy 100%-ig biztos vagyok benne, hogy KitKat alatt mindenkinek rossz a hangzás fülesen. Aki azt mondja, nála nincs gond, az vagy nem hallja, vagy nem akarja hallani, vagy pedig nem jön ki a hiba annyira a fülesén.

(#24472) Looserke válasza Danny365 (#24471) üzenetére


Looserke
őstag

nekem sem hallatszott minden zenénél, főleg ott hallani amikor pillanatra elhalkul a zene vagy halkabb lesz

(#24473) noxon


noxon
őstag

Ez a köcsö gameloft még mindig szarik a G2re, még mindig nem telepíthető az asphalt 8 :( :(

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#24474) rayoliviero válasza Danny365 (#24471) üzenetére


rayoliviero
veterán

CloudyPro alatt is rossz? Mert én semmi hangzás hibát nem tapasztalok.

(#24475) tothgergo90


tothgergo90
tag

kdz frissítés közben egy ilyen üzenet csapta meg a szem a support tool-al.
10:18:17 : MODEL DLL Event : (100, 4194310)
10:18:17 : Step : TYPE_WPARAM_UPGRADE_ERROR
90 %-nál.. kb kiakadtam.
Aztán 10 %-ot magától haladt a telefonom.. újraindult és kész.
Elindult és a KK van rajta. Csak nem tudom menyire egészséges ez, hogy a supprt tool ezt a hibaüzenetet írta ki.

(#24476) Danny365 válasza rayoliviero (#24474) üzenetére


Danny365
őstag

Igen. Mikor először megnéztem (illetve meghallgattam), én se vettem észre, aztán nagyon füleltem és már én is észrevettem - úgy is hallani, ha mondjuk ott vagy a homescreenen, és a hangerőn változtatsz, tehát "csipog" egyet, és a hang után 1-2 secig hallani a zajt a bal csatornán. Nem kell semmi extrémre gondolni, de a probléma jelen van. Kernel dolog lehet.

(#24477) Looserke válasza Danny365 (#24476) üzenetére


Looserke
őstag

nálam jobb oldalt csinálja :)

(#24478) Bilux válasza noxon (#24473) üzenetére


Bilux
veterán

alternatív módon lehet, én meg is tettem úgy, hogy kifizettem érte a kemény 800Ft-ot annó rá egy hétre ingyenes lett és semmi plusszom nem lett attól, hogy én fizettem is érte...
Bekaphassák az egyik vasalt golyómat...

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24479) Danny365


Danny365
őstag

Amúgy ez elvileg megjavitja a hang dolgot, amig nem inditja újra a telefont az ember:
Click reboot on your device. When your device will reboot plug the headphones. Go to dial keypad. Type in dial 3845#*802#, it will show Hidden Menu.
Click on ELT Test, switch to Manual Mode and click Test Start.
With pluged headphones Click on Audio Loopback to mark it and than click Test Start. Say something or blow breathe to all of your microphones (1st on top right, 2nd on bottom left near jack and 3rd on your headphones). Stay on test more than 20 seconds with saying or blowing breathe.
Click STOP, than do same with Audio loopback Mic1 Mic2 and Mic3 ( start test and blow breathe).
After all loopback test leave service menu and play some music.

[ Szerkesztve ]

(#24480) Ahanoiaid87 válasza Ahanoiaid87 (#24226) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Megvan hogy milyen régióba szánták a telefonomat. AGCCWH ez alapján az arabokhoz.[(csak mint érdekesség jegyzem meg) De lehet hogy csak nekem érdekes] :DD

(#24481) Bilux válasza Danny365 (#24479) üzenetére


Bilux
veterán

Ennyire azért nem zavaró, hogy így kiakadjon mindenki.
Majd ki lesz javítva reméljük. akit annyira zavar ne frissítsen vagy térjen vissza a 4.2.2 szoftra.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24482) Bilux válasza Ahanoiaid87 (#24480) üzenetére


Bilux
veterán

Hogy jöttél rá?
Megnézted a dobozt? ;]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24483) Ahanoiaid87 válasza Bilux (#24482) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Vártam a támadást :D A gugli segített, nagyon jóban vagyunk egy ideje. :))

(#24484) Bilux válasza Ahanoiaid87 (#24483) üzenetére


Bilux
veterán

Egy jó barátnőt is ajánlok: Wikipediát :P :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24485) fledtamas


fledtamas
tag

Sziasztok!

Az a problémám hogy mobilneten semminél sincs led-es értesítés.
Wifi-nél tökéletesen működik minden.

Mitől lehet ez?
Van-e valakinek megoldása erre a problémára?
V10E van a telefonon.

Köszi! :R

(#24486) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Elso hiba, vagy csak nekem fura, de mintha joval lasabban toltene a telefont a gyari tolto KK alatt.

(#24487) Bossi


Bossi
őstag

Sziasztok,

eddigi tapasztalatom 4.4.2-vel 2 napja van fent: Fail3D! a töltés tényleg mintha lassult volna

picit jobban merül...
simább a rendszer
kamra gyorsabb nem jobb :)
nekem is volt a telefon készenlétnél, hogy volt hálózat nélküli idő... most nincs
több ramot eszik ez biztos, de ennek hátrányát jelenleg nem látom így nem érdekel
sistergés stb. nincs AKG felhallgatóval próbáltam

hirtelen ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#24488) Looserke válasza Fail3D! (#24486) üzenetére


Looserke
őstag

szerintem az akksinak is kell 2-3 töltési ciklus ROM frissítés után mire beáll, persze csak ha nyomtál FR-t frissítés után, mert az törli a battery statisticot

[ Szerkesztve ]

(#24489) Looserke


Looserke
őstag

nektek működik az IMEI-s szoftver ellenőrző oldal?

(#24490) Fail3D! válasza Looserke (#24488) üzenetére


Fail3D!
addikt

Meresz voltam es fr nelkul csinaltam. 0 fc es problema mentrs eddig minden csak a toltes lassunak tunik, a megszokotthoz kepest, de lehet csak tulsagosan hibat keresek:)

(#24491) zack pc suittal jelzett hivatalos kdz s frissites.

[ Szerkesztve ]

(#24491) zack válasza Fail3D! (#24490) üzenetére


zack
nagyúr

Melyiket tetted fel? A KDZ-s verziót vagy a zip-et?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24492) Looserke


Looserke
őstag

úgy tűnik nekem, hogy aki PC suittal tette fel annak nincs sistergés, aki meg a full KDZ-t az offline módszerrel vagy recoveryből annak meg van...

meg tudjátok ezt erősíteni?

nálam offline módszer volt és sistereg + bletooth bug is van.
hun open 10E -----> hun open 20B

[ Szerkesztve ]

(#24493) zistvan


zistvan
tag

LG G2 OTA-val kapcsolatban akit érdekel egy infó:

This software update will be pushed to your phone between March 6 and March 25. Your phone will notify you when it is ready to update.

[ Szerkesztve ]

(#24494) icecave


icecave
nagyúr

Felhívtam Cib ügyfélszolgálatot, majd kérte a nőci, hogy beszéljek hangosabban, mert nem hall. Remélem, csak vele volt így, és nem a KK hozadéka :(

(#24495) Exelsior


Exelsior
senior tag

Valahol elérhető KDZ formájában a Ki kat T-mobile-os változata ami most jött ki? Mert én mindig az Open-t rakom fel lehet az baj és azért sistereg.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#24496) Looserke


Looserke
őstag

megnéznétek nekem, hogy megy-e nektek ez az oldal?

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=XXXXXXXXXXXXXXX

az XXX-ek helyére az IMEI számotok kell kötőjel nélkül

(#24497) icecave válasza Looserke (#24496) üzenetére


icecave
nagyúr

Én reggel óta nem tudom elérni, tegnap még ok volt. Asztali gép, firefox.

(#24498) hard74 válasza Looserke (#24489) üzenetére


hard74
senior tag

Működik,ha a host fájlod ennyi,és nem több.[link]

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#24499) Eli577 válasza Looserke (#24492) üzenetére


Eli577
senior tag

Nálam PC Suite-os frissítés volt, nincs a fülesnél semmilyen recsegés, torzítás. Azt nem tudom, hogy a bluetooth bug alatt pontosan mit értünk, nálam bekapcsol, felismeri a bluetooth eszközöket, adatátvitel működik rajta, bluetooth head-setet nem próbáltam. Az akkuval idáig semmi extra fogyasztást nem tapasztaltam, olyan mint előtte volt.

(#24500) Looserke válasza hard74 (#24498) üzenetére


Looserke
őstag

igazad van, kitöröltem belőle az LG-s sorokat és egyből behozta....

...hogy IMEI alapján a 10A a legfrissebb szoft nekem... :((( :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.