Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) Sragi válasza Mr.Silkó (#24800) üzenetére


Sragi
őstag

Jaja kicsit lemaradtam a fórum olvasásában ,de most pótoltam és láttam másoknak is ugyan az van ,mint nálam.

(#24802) pestibenji


pestibenji
senior tag

Fent van a V4 changelog alapján elég jó :)
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2673143

[ Szerkesztve ]

(#24803) Mr.Silkó válasza Sragi (#24801) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ráadásul nekem még a 10a szoftver van a telómon, bár nekem az is szinte tökéletes.

(#24804) Looserke válasza Mr.Silkó (#24803) üzenetére


Looserke
őstag

PC Suite-on keresztül is próbáltál rá frissítést keresni? Volt itt olyan akinek OTA nem jelzett viszont a PC Suite igen.

(#24805) Sragi válasza Mr.Silkó (#24803) üzenetére


Sragi
őstag

Igen nekem is egyébként,de nem zavart eddig sem :D Inkább az nem tetszik,hogy KK nincs.(én próbáltam PC suite-al,OTA-n,Support tool-al is.)

(#24806) k5.20 válasza pestibenji (#24802) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálad van 4G?
Illetve látom, csak ajánlod...
Én feltoltam, de nem ad 4G-t...

[ Szerkesztve ]

(#24807) Mr.Silkó válasza Looserke (#24804) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért nem, mert nincs itthon működő gépem. De tudok várni, csak kijön lassan a KK ota-n is. :)

(#24808) pestibenji válasza k5.20 (#24806) üzenetére


pestibenji
senior tag

Olvasni kell kicsit :)
A build.prop-ban át kell írni egy számot 11-re 9-ről.

(#24809) gusthy válasza Looserke (#24782) üzenetére


gusthy
veterán

Már volt erről szó, jó ideje megállt a 3.4.x-nél a kernel, majd az 5.0-nál lesz nagyobb upgrade.
Úgy volt, hogy a kk-nél felmennek 3.8-ra, de nem láttam még eszközt, ahol ez meg is történt volna.

(#24810) kisgergely80 válasza DroiDMester (#24785) üzenetére


kisgergely80
tag

Csak sajnos nálam nem működik a kernel továbbra sem. :(

(#24811) k5.20 válasza pestibenji (#24808) üzenetére


k5.20
senior tag

ja-ja...
Ezt egyszer egy korábbi romon már megpróbáltam: nem engedte...csak egy számjegyet lehetett oda beírni.
Aztán lett egy csodaszép bootlop is a végén... :C

(#24812) apaszka válasza Sragi (#24787) üzenetére


apaszka
veterán

A T-azért T ,mert TRÉ!

Nem csak erre a típusra igaz,hanem mindegyikre!
Nem szeretik kiadni a frissítéseket.
Az üzletpolitikájuk az,hogy vegyél újabb telefont,ha frissebb oprendszert akarsz!

Amúgy is sok a gond velük mostanában,és nem is értem miért szeretik ,és hűségesek az emberek hozzájuk?

Talán mert vannak jó készülék akciójuk? Ja az S3 nak is oda tettek tavaly rendesen. Olcsóbban adták mint egy szar egyszerű telefont! Eladhatatlan lett egyből a használt készülék! :W
Persze olcsó húsnak híg a leve!
Frissítést sem igen adtak ki rá a tréék! Mindenki panaszkodott,hogy bezzeg a telenorosok miért kaptak?
-Válasz mert nem krumpli árában vették! :Y :R :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24813) Sragi válasza apaszka (#24812) üzenetére


Sragi
őstag

Azért ne varrjunk mindent a Tré nyakába szerintem.Van itt akinek Tré-s és még is van KK-rá vagy a kezdetektől JB update.Viszont ha március végéig nem jön meg OTA-na a KK akkor be megyek és rájuk "borítom az asztalt". Én még mindig azt mondom ,hogy a 3 szar szolgáltató közül a T a kevésbé szar.
Nem tudom nem emlékszem pontosan neked meg valami térerő mizéria volt a Telenor-al nem?
Egy szónak is 100 a vége , nincs még egy ilyen ország a világon ahol ennyi disznóságot megengedhetnek maguknak a szolgáltatók... :((

(#24814) apaszka válasza Sragi (#24813) üzenetére


apaszka
veterán

Nem volt! :Y Vann! :K
Ha engedélyezem a 4G -t (ami nincs) akkor bizony igen csak dobálja a hálózatot! :O

Ehhez szerinted milyen pofát vágnak? Igazad van !

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24815) Sragi válasza apaszka (#24814) üzenetére


Sragi
őstag

Naz ez az erről is sokat beszéltünk itt. 4G így meg úgy agyon "hájpolják" ,de működőképes 2G sincs rendesen sok helyen....Szomorú :(

(#24816) Kiratheonly válasza Tenzing (#24701) üzenetére


Kiratheonly
tag

Nekem V10E kernellel ment fel, ugyanezt a hibát dobta, cseréltem egy kernelt és már müxik is.

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#24817) tothgergo90


tothgergo90
tag

Egy napja használom a hivatalos, offline módban frissített KK-t és eddig pozitív a dolog számomra.
Kevesebb akkumulátor fogyasztás, kamera javult, a kopogtatás még érzékenyebb lett. A Bluetooth nálam is szívja az aksit, reméljük kilövik majd ezt a bugot. Recsegős hangot nem vettem észre se zenelejátszáskor, se youtube-nál. A telefon hívásoknál a beszédhang minősége hallhatóan javult.

(#24818) Hogy vagy ?


Hogy vagy ?
csendes tag

Ez a G2 megbolondult ! Pedig már 3 hónapja használom ! Mindent úgy csináltam ahogy le van írva. Nem Bútol be a telefon ! Előte pedig senki nem hallotta a hangom, amikor beszéltem. Fel akartam rakni a KittKattot, és semmi ! Meghalt ! Vége ! Kidobom az ablakon ! 2 napja próbálkozom frissíteni. Nem megy. Először az Offline, mindent átírtam, semmi ! Majd Online, semmi! Teljes drájver csere, KDZ letöltés. Megállt a frissítés ! Majd meghaltam agybajban ! Lehúztam a kábelről, elindult ! Most meg Bótlopp va. Már 2 órája ! :W :W :W :W
Debreceniek jöjjenek a megadott címre, mert kidobom a negyedikről ezt a sz@rt ! :( :( :( :( :(

(#24819) Fail3D! válasza Hogy vagy ? (#24818) üzenetére


Fail3D!
addikt

Fizetek csak postazd el hozzam:D

(#24820) Looserke válasza Hogy vagy ? (#24818) üzenetére


Looserke
őstag

FR?

Azt ugye olvastad, hogy az ajánlott linkben szereplő KK crc hibás, szerintem szedd le a másik linken [link] lévő szerverről ha esetleg az ajánlottat szedted volna le...

...ha bootloopod van akkor menthető még a teló nyugi :)

[ Szerkesztve ]

(#24821) Szakiii válasza Mr.Silkó (#24803) üzenetére


Szakiii
addikt

LG suite se jelez?

(#24822) Hogy vagy ? válasza Looserke (#24820) üzenetére


Hogy vagy ?
csendes tag

Tegnap reggel óta nincs telefonom. Egyszer működik az online frissítő, majd nem. Egyszer megy az offline, de nem megy végig. Ha megy a telefon nem indul el. Rossz link, ez nem működik, az nem működik. :(( Összevisszaság van a fórumon, a leírásban is ! Vége !Nagyon nagyon elegem van az LG - ből. Késő. Nem dobtam ki. De falhoz vágtam. Tönkevágta az idegeimet. :(( Megyek telefont venni.Ott rohad meg :O :W

Na nem kavarok port. Veszek normális, frissíthető telefont .

[ Szerkesztve ]

(#24823) rzoli válasza Hogy vagy ? (#24818) üzenetére


rzoli
senior tag

Már indulok, is, várd meg a dobással, míg az ablak alá érek :)

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#24824) Looserke válasza Hogy vagy ? (#24822) üzenetére


Looserke
őstag

vegyél iphone-t...

(#24825) gusthy válasza Hogy vagy ? (#24822) üzenetére


gusthy
veterán

Miért az LG-ből? Kényszerített bármire is?
Oda van írva az 1hsz-be, meg mindenhova, hogy ezeket a dolgokat mindenki a saját felelősségére végzi, ha baj lesz, te vagy a hibás.

(#24826) w333 válasza Hogy vagy ? (#24822) üzenetére


w333
félisten

Ez egy hatalmas "juzer error" és nem az LG hibája, hallottál már olyanról hogy "OTA Frissítés" ? miért nem vártad meg, ha nem vagy biztos a dolgodban ? nem a falhoz kell vágni hanem az olyan embereknek odaadni akik hónapok óta gyűjtenek egy ilyen telefonra és mégsem tudják megvenni ... :U különben "Hogy vagy" ? :DDD

Vegyél valami komoly Samut vagy Almát, azzal nem kell 3 hónapot várni a falhoz dobáshoz, szerintem max. 1 hét és dobni fogod ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24827) kisgergely80


kisgergely80
tag

Nem tudom minek foglalkoztok az ilyenekkel. :-D
Ez a hiszti önmagában is nagyon gáz volt, témától függetlenül. :-D Jó derültem rajta. :-D

(#24828) firemanus82


firemanus82
senior tag

Úr Isten! Ez olyan berki krisztiános volt

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#24829) Ahanoiaid87 válasza Hogy vagy ? (#24822) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Áhháá! :DD Bazz sikítok a röhögéstől orrrbitális júzer error, hát inkább magadat kellett volna falhoz csapnod :W a leírtak alapján :)) Csak halkan jegyzem meg hogy eddig a fórumos kollégák mindenben segítettek mindenkinek ha (és itt jön a kulcsszó) kérték. Szép napot, jó vásárlást. :)

(#24830) apaszka válasza firemanus82 (#24828) üzenetére


apaszka
veterán

Ja!

Pénze van de e....nincs!

Vegyen Samut! Azt lehet frissíteni,meg mókolni. Gari úgy se lesz rá azonnal elveszti,amint rootol! :C
Vagy vegyél winfost!

Sok sikert ! Jól vagy?

Na akkor

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24831) f(x)=exp(x) válasza Hogy vagy ? (#24822) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ezen 10 percet röhögtem. :DD
Egy kérdést se tettél fel eddig. Adtad volna nekem inkább. :))

(#24832) w333 válasza f(x)=exp(x) (#24831) üzenetére


w333
félisten

De az is lehet hogy a PC -vel volt / van a gond ... :U
Ebben az esetben ha már itt tartunk, azt is kötelező a falhoz vágni ! :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24833) Apaxp


Apaxp
senior tag

Mielőtt nekiálltam a KK felrakásnak sokat olvastam. Segítség kérés nélkül álltam neki és nem ment a DroiDMester által készített progival. Ekkor nekiálltam a 12 pontos sornak és ezzel sem ment. Itt kezdődött az hogy megáll, gondolkodik, sétál és higgadtan végiggondol hogy mit ront el az user. Ha eddig eljut akkor 99 % hogy rájön a hiba okára. Az 1% hogy crc hibás fájlt szed az ember.
Idegesség ellen meg szedjen mindenki hangyát.

(#24830) apaszka
Az ilyennek nokia 3310 kell nem okostelefon

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#24834) ates85


ates85
tag

Valaki már fel frissítette a Telenoros G2-jét 4.4-re? Ez enyém még nem találja a frissítést. Szolgáltatótól is függ mikor lesz elérhető a frissítés?

[ Szerkesztve ]

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#24835) Looserke válasza ates85 (#24834) üzenetére


Looserke
őstag

igen, egyébként kereső... :U

(#24836) w333 válasza ates85 (#24834) üzenetére


w333
félisten

Szolgáltatótól is függ mikor lesz elérhető a frissítés?

Főként tőle függ az egész frissítés, türelem napokon belül megkapod :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#24837) rzoli


rzoli
senior tag

Kivételesen nem frissítős kérdés :)

Ha elvileg van egy bluetooth car kitem, ami a2dp kompatibilis, kell e valamit a telefonon ki/be kapcsolni, hogy ne csak a beszélgetés, hanem a zene is átmenjen rajta?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#24838) Tonimcfish válasza ates85 (#24834) üzenetére


Tonimcfish
tag

Én feltettem tegnap pcsuite-val, teljesen jól muzsikál eddig. Gond nem volt vele , hard resetet se toltam, nem volt még "piszkálva " a telo . Teljesen jó.

mi 11 lite 5g

(#24839) gusthy válasza w333 (#24836) üzenetére


gusthy
veterán

Ez annyiból kétségtelen, hogy több, mint egy nap, tehát a többes szám jogos :))

(#24840) rento


rento
őstag

Láttam elkészült a legújabb G Pro 2 port. Elvileg ebben működik a dual window mód. Esetleg nincs ez külön fenn xda-n, mondjuk recovery-s telepítő formájában?

rzoli: elvileg nem kell semmit külön bekapcsolni. nekem is van autós kihangosító, és megy rajta a zene is.

[ Szerkesztve ]

(#24841) jilian


jilian
addikt

A OptimusRs V4-es ROM-nál ez mit takar?

"Update Patch For D80x With Custom Recovery Support"

Megmarad a recovery? :U

(#24842) szabyka95 válasza jilian (#24841) üzenetére


szabyka95
őstag

meg

(#24843) Azharel válasza Hogy vagy ? (#24822) üzenetére


Azharel
aktív tag

Az mekkora :C Van egy totál idióta mondás, de ide tökéletesen illik és javaslom gondolkozz el rajta :)
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye"

(#24844) Szakiii válasza Azharel (#24843) üzenetére


Szakiii
addikt

:C :C :C :R

(#24845) rzoli válasza rento (#24840) üzenetére


rzoli
senior tag

Kösz, akkor este megpróbálom beüzemelni.

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#24846) P3Dr0 válasza Hogy vagy ? (#24822) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Dehogy vagtad te falhoz. Orulnel ha lenne neked egy ilyen telefonod. Miert nem szorakozol mashol? Pont ezt a forumot kellett kinezned?

(#24847) jilian válasza szabyka95 (#24842) üzenetére


jilian
addikt

Ha megmarad akkor egy sima 4.2.2-es TWRP-s mentésemet is visszarakhatom? :F

(#24848) f(x)=exp(x) válasza w333 (#24832) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ja, tényleg. :K :DDD

(#24849) apaszka


apaszka
veterán

Szülinapi akcióban rengeteg fizetős app ingyenes most! :C :Y

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24850) gusthy válasza rento (#24840) üzenetére


gusthy
veterán

Az a korábbi verzióban is működött, de a mi kijelzőnk elég kicsi hozzá :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.