Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) zazenke válasza Mr.Silkó (#24398) üzenetére


zazenke
őstag

hozza egy átlagos megvilágítású szobában a 30 fpst videónál nem darabos néha , jó a hang nem hullámzik be ?

[ Szerkesztve ]

(#24402) tothgergo90 válasza Gaberking (#24400) üzenetére


tothgergo90
tag

köszi!
Olvasom... most próbálom kibogarászni az xda-s leírást.
Azért ez így elég gáz, hogy hivatalos Lg szoftverrel letéglázhatom a telefonomat. Ilyen van? :-S
Semmi mókolás nem volt a készülékemmel, full gyári 10A szoftver volt rajta.
Ami aggaszt, hogy miután megszakadt a kontakt a gépem és a telefonom között, többszöri újrapróbálás sem sikerült eredményhez juttanti, újra indítottam a telefonomat és mostmár UNROOTED helyet ROOT-ot ír ki.
Ha most nem kínlódnék magamtól a helyreállítással mert ráparáztam és visszavinném szervízbe akkor nem is foglalkoznának vele, mert "Rootolt" a készülék?

(#24403) Gaberking válasza tothgergo90 (#24402) üzenetére


Gaberking
senior tag

Az összefoglalóban keresd meg, a Telefon gyári rendszerének visszaállítása, újrahúzása részt! Az ott leírtakat csináld meg és semmi gond nem lesz a telefonoddal!

(#24404) Exelsior válasza Looserke (#24204) üzenetére


Exelsior
senior tag

Szia volt előtte és utána is. erre direkt figyeltem.:)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#24405) tothgergo90 válasza Gaberking (#24403) üzenetére


tothgergo90
tag

megpróbáltam, de sikertelenül.
beléptem a hard resetes menübe, el is indítottam volna, de ahogy indította volna a telepítést visszadobott oda, ahol kiírja hogy Firmware Update és nem csinál semmit. :W
Nem tudok gyári visszaállítást végezni.
Hogyha a Haladóknak való rész utáni dolgokat lépésről lépésre megcsinálom, akkor baj nem lehet?
Megmarad ugyanúgy a garanciám, illetve sikerül a téglából Kit-kat-es G2-t varázsolnom?
Bocs.. csak most nagyon rám jött a pánik :(

(#24406) Gaberking válasza tothgergo90 (#24405) üzenetére


Gaberking
senior tag

1.Kapcsold ki a telefont!
2.Nyomd a hangerő fel gombot és közben csatlakoztasd az USB kábelt ekkor bejön a Download mode.
3. Csináld meg, amit az összefoglalóban, a Telefon gyári rendszerének visszaállítása, újrahúzása résznél találsz!

[ Szerkesztve ]

(#24407) tothgergo90 válasza Gaberking (#24406) üzenetére


tothgergo90
tag

köszi a türelmed és segítséged!
ez a rész holnapra marad, félek neki ugrani fáradtan.
Annyit még kérdeznék, hogy ezzel az eljárással marad rootolatlanül a telefonom, illetve ha nem a LG G2 Stock Rom-ból választom kis a firmware-t, hanem a LG G2 Firmware listából és a ROM-ot is a Kit-Kat-et akkor az már mókolt készülék lesz mire megcsinálom a frissítést? Bocsánat az analfabéta kérdésekért, szoktam olvasgatni a fórumot, de az ilyen jellegű dolgokba szándékosan nem mentem bele eddig épp amiatt, mert nagyon rá tudok erre parázni.
Csak egy gyári kit-kat frissítésre vágytam volna.

(#24408) Exelsior válasza DroiDMester (#24390) üzenetére


Exelsior
senior tag

Hát már 3 hard Reseten vagyok túl most próbálkozók megint a 20B felrakásával amit utoljára linkeltetek hátha reflash után megjavul és megszűnik a háttérzaj vagy mi. A hang hiba akkor is idegesít viszont JB-re már nem akarok visszatérni. :) De lehet az lesz ha sehogy nem lesz jó a hang.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#24409) q2w3


q2w3
senior tag

Nekem ami feltűnt, hogy Kitkat-en amelyik játék fut, az sokkal smooth-abb. Eddig panaszkodtam hogy még Cloudyflex 1.4-en is akadt a Real Racing 3 meg pl a Snowstorm max részletességen, most kipróbáltam Cloudy Pro2-n és játék közben kevésbé melegszik és rendesen fut 40-50fpsel mind. Ha ezt a magas kernel fogyasztást meg a böngészőben a melegedést javítják akkor fasza lesz.

(#24410) Busterftw


Busterftw
veterán

No. Ota-n jött 20a, csináltam jb-n backupot, frissítettem majd nyomtam FR-et. Mindent visszaállított mentésből szerencsére.
Minden oké és gyors, kamera jobb, egyetlen ami rossz, fejhallgatón bármilyen zenét játszom, poweramp,youtube etc alap tisztelgés van :( Ötletek?

(#24411) Exelsior válasza Busterftw (#24410) üzenetére


Exelsior
senior tag

Nálam ugyanez és még jó pár vásárlónál. JB vissza vagy várunk hátha majd kijavítják. :W

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#24412) Busterftw válasza Exelsior (#24411) üzenetére


Busterftw
veterán

Hát én már nem megyek vissza. Minden megy flottul kivéve ez. Majd kísérletezem vele vagy nem tudom.

(#24413) toto0569 válasza icecave (#24391) üzenetére


toto0569
addikt

Play-ről az android weather...

(#24414) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor ezek szerint, olvasva a hozzászólásokat pro és kontra KK -és a saját véleményem is ez- a hivatalos gyári Telenoros 20B frissítéssel szinte semmi gond nincs. Még azt sem vettem észre update és FR után, hogy a GPS végig be volt kapcsolva, ami mostantól HELY lett, és nem is vettem volna észre még egy darabig, ha nem keresem a GPS bekapcsoló gombot a lenyíló menüben.

Csak ismételni tudnám magam, mindenben jobb, (jóval)gyorsabb, simább, semmilyen ciripelő, sistergő etc hang nincs. Kamerát még nem teszteltem hangilag, de majd, ha lesz időm megteszem. Zene szebben szól, mint 4.2.2 alatt. Több műfajon is teszteltem.

(#24415) apaszka válasza ΞΔGLΞ (#24414) üzenetére


apaszka
veterán

Szintén jónak tartom.
70% on van most az aksi szintem. Tegnap 21 órakor vettem le a töltőről, és éjjel munkában hallgattam zenét Deezer -ről négy órát, és internetre is felnéztem vagy másfél órát.
Ez tökéletes.
Ha nem zizeg nekem sem a baj oldal.
Jobban szól mint a jb, viszont a ROOT az kellene.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#24416) fecs válasza Busterftw (#24410) üzenetére


fecs
senior tag

Milyen mentésre gondolsz, amiből visszaállítottad a dolgokat? Illetve miket állítottál vissza?
Én még "türelmesen" várok és kérdezek. Root nélkül nem frissítek (telenor).

Pixel 6a

(#24417) ΞΔGLΞ válasza apaszka (#24415) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Épp az előbb beszéltem egy ismerőssel telefonon, neki és a feleségének is G2 van. A srácnak független 32GB, a párjának telenoros 16GB, mind a kettőre feltették a frissítést. A srác teljesen azokat a hibákat mondja, mint amiket itt írnak a többiek, a felesége készülékén meg azt mondta, hogy egyszerűen minden flottul és hibamentesen megy.

Tehát ez készülékfüggő, ez már biztos! Akinek telenoros a telefonja van, az élvezheti egyelőre a KK-t minden szempontból. (mármint, hogy abban nincs semmi hiba, csak előrelépés).

(#24418) gusthy válasza ΞΔGLΞ (#24417) üzenetére


gusthy
veterán

Lehet, hogy a fuggetlenekkel van a gond? Esetleg valamely regiokbol szarmazo fuggetlenekkel?

(#24419) ΞΔGLΞ válasza gusthy (#24418) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak valami ilyesmire tudok most már gondolni, hiszen az itteni Telenorosok is mind dicsérik. Mint írtam, én is elhamarkodottan írtam baromságokat, mert nem próbáltam ki, csak abból indultam ki, hogy aki nem telenoros, annál gondok vannak.

Nem olyan rég kint a németeknél vettem egy Shure SE535.ös fülest, nagyon kényelmes és "amazing" szép natur hangja van, hátha valamivel ,akkor ezzel a legapróbb kis neszt is meghallanám, ha lenne, de teljes csönd. Nem tudom milyen a gyári füles, mert én ezeket még kibontani sem szoktam.

[ Szerkesztve ]

(#24420) fecs válasza ΞΔGLΞ (#24417) üzenetére


fecs
senior tag

Ez jó hír lenne!
Ha megjön a root, akkor én is teszem fel a KK-ot.

Pixel 6a

(#24421) firemanus82 válasza gusthy (#24418) üzenetére


firemanus82
senior tag

Független maláj (nem, ez nem egy hirdetés 😁) 32Gb, nálam is sistereg, a képernyő viszi a fogyasztás 40%-át, a helymeghatározás nem működik, a videót nem próbáltam v20b deu rom. A JB-hez képest nagy változást nem tapasztaltam 😳

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#24422) Ahanoiaid87


Ahanoiaid87
csendes tag

Sziasztok!
Van különbség a beállításokból tötrénő HR és a bill. kombinációs között?

(#24423) gusthy válasza ΞΔGLΞ (#24419) üzenetére


gusthy
veterán

Ugy latszik, hogy Telenorosok jok.
Nekem Telekomos es jo, de Droidnak nem.
Ki erti ezt?
Lehet, hogy nem mindegy,hogy mirol valtumk?

(#24424) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Tegnap 18 kor fejezodott be kb a kk frissites azota telefonaltam, yt csak probakeppen, fenykepezo probalgatasa wifi es most all 47%on 75%rol, szerintem nalam akksi problema sincs. Fuggetlen 16gb.

(#24425) Lecs@ válasza Ahanoiaid87 (#24422) üzenetére


Lecs@
addikt

A HR mindent töröl.

512 GB

(#24426) Mr.Silkó válasza Rickenstein (#24399) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jó hallani, hogy vannak olyanok is, akiknek nincs gond a frissítéssel. :)

(#24427) toto0569


toto0569
addikt

Az Android Gamers oldal még most jelentette be,hogy megérkezett a KK.

(#24428) Looserke


Looserke
őstag

Na jelentem, hogy a telekomos 10A szoftvert anno hun open 10Ere most 20Bre frissítve nálam is jelen van a bluetooth bug és a hang sistergés a fejhallgatóban. Volt factory reset frissítés előtt és után is...

[ Szerkesztve ]

(#24429) Ahanoiaid87 válasza Lecs@ (#24425) üzenetére


Ahanoiaid87
csendes tag

Értem. Köszönöm. Tehát akkor nincs különbség.

(#24430) Mr.Silkó válasza zazenke (#24401) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, nálam nincs gond ezekkel (4.2.2-vel).

[ Szerkesztve ]

(#24431) sirály69


sirály69
őstag

kb. 1 hete kikapcsol a telefonom magától...
Este letettem a polcra, éjfélkor jött 1 sms azt megnéztem, reggel nem volt se kép, se hang! :W
Mi lehet a gond? Német 10e szoft van rajta...

Szerver Hosting Debrecenben

(#24432) laca.1


laca.1
aktív tag

nem tudom ki mit mókol a telón csak azt olvasom álandoan ez nem jó az nem jó.nekem telenoros van tegnap frissítettem lg pc tool progival teljesen hibátlan,ilyen hogy gyorsabban merül jelétsem adja vagy bármilyen feltűnő hibátsem tapasztaltam(20b)amúgy amit föltett,nekem igy most tutilett.

(#24433) pestibenji válasza sirály69 (#24431) üzenetére


pestibenji
senior tag

aksi hogy állt utána? szerintem valami lemeríti az éjszaka, velem egyszer fordult ilyen elő, egy játék beragadt a háttérben és 100%-ban nyomatta a cpu használatot amíg le nem merült a teló.

(#24434) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Akkor még egyszer, hátha..
Nálatok az Android Rendszer nevű "folyamat" a telefon standby állapotából való visszatérés után (tehát ha fél órát nem használod a készüléket, és utána ránézel az akku statisztikára) hány %-ot mutat?

[ Szerkesztve ]

(#24435) sirály69 válasza pestibenji (#24433) üzenetére


sirály69
őstag

Nem merült le. 81% van az akku...

Szerver Hosting Debrecenben

(#24436) Azharel válasza Maxtreme (#24434) üzenetére


Azharel
aktív tag

5%, 4.4.2 v20b

(#24437) szoja válasza gusthy (#24423) üzenetére


szoja
tag

Szerintem a különböző suffix-ek közt kell keresni az okát. Telekomos van forgalomban A6MHBK (6MH/T-MOBILE(HUNGARY)) és A6HUWH (6HU/HUNGARY) suffixekkel is. Nekem ez utóbbi van, tudtam is hivatalos úton (PC Suite) frissíteni KK 20B-re, és - eddig - semmi bajom. Se sistergő bal csatorna, se battery leak - bár az igaz, hogy a Bluetooth ott van az aktív alkalmazások közt akkor is, ha kikapcsolom, de én nem éreztem, hogy gyorsabban merülne mint a JB-vel tette.

(#24438) Maxtreme válasza Azharel (#24436) üzenetére


Maxtreme
addikt

aham köszi.
Na akkor nem véletlen fura nekem ez:

Tegnap már csináltam 1 hard resetet is emiatt, de sokat nem segített.
Mi a fene lehet ez? Mivel lehetne nagyon pontosan kilistáztatni a futó programokat?

Annyi hogy itt 4.2.2 stock rom van.

[ Szerkesztve ]

(#24439) Eli577


Eli577
senior tag

Fel van frissítve 4.4.2-re már egy fél órája.....nesztek nektek kritikusok, akik szerint késni fog a frissítés. ;]

Nagy a csend a fórumon, gondolom mindenki ül a gép előtt és frissít.... :D

[ Szerkesztve ]

(#24440) zpeugeot válasza Eli577 (#24439) üzenetére


zpeugeot
csendes tag

T-Mobil? :F

(#24441) Looserke válasza Eli577 (#24439) üzenetére


Looserke
őstag

miről? szolgáltatós? OTA? PC Suit?

[ Szerkesztve ]

(#24442) icecave válasza toto0569 (#24413) üzenetére


icecave
nagyúr

Régebben ezt használtam: Weather & Clock Widget. Szép, jó, de egyetlen baj vele, hogy kirakja a "napot-holdat,stb" és nem lehet kikapcsolni. Elég hülyén néz ki a napsütés egy sötét háttéren, és fordítva: [link]

Viszont leszedtem az ajánlott "EZ időjárás HD előrejelzés"-t, ami pont megfelel a minimál dizájnjával, persze, csak sötét háttéren, amit még keresgélek, egyelőre ezt a farkast találtam csak, amivel (szerintem) jól néz ki: [link]

(#24443) tutaj01


tutaj01
tag

A TWRP-t lehet számítógép nélkül 2.7-re frissíteni? Tegnap nem jött összea G Pro 2 rom, feltételezem, mert 2.6-os twrp van fenn. Köszönöm

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#24444) Tenzing válasza Maxtreme (#24434) üzenetére


Tenzing
csendes tag

(#24445) Looserke


Looserke
őstag

nekem most be sem jön az IMEI-vel legfrissebb szoftot ellenőrző oldal...

egyébként a telekomos 20B mennyire van tele bloatware-val? indítólogó T-s vagy LG-s?

[ Szerkesztve ]

(#24446) tothgergo90


tothgergo90
tag

Egy picit tudnátok segíteni? Tegnap elakadtam frissítés közben, amit PC Suite-al próbáltam csinálni, szóval most az összefoglalóban leírtak alapján megcsinálom saját magam.
A kérdésem az volna, hogy ha hivatalos kit-kat-et szeretnék rádobni a telómra, akkor melyik ROM-ot kellene letöltenem a megadott oldalakról ami az összefoglalóban meg van adva? pl: D80220B_00 Ezzel jó leszek? Köszi a segítséget!

(#24447) zpeugeot válasza Looserke (#24445) üzenetére


zpeugeot
csendes tag

Hol lehet imei-vel ellenőrizni a legfrissebb szoftot???

(#24448) stilo18 válasza Looserke (#24445) üzenetére


stilo18
addikt

Az Xxxxxxx-ek helyére írd be az IMEI számot, viszont figyelj arra, hogy a kötőjeleket ne írd bele...
Először én is azt rontottam el...! Aztán nyomj egy frissítést az oldalra...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24449) Eli577 válasza Looserke (#24441) üzenetére


Eli577
senior tag

Telenor-os, PC Suite-on keresztül. De fel lehet rakni a Telekomosra is, csak előtte rá kell nyomni egy független kdz-s firmware-t.

(#24450) Looserke válasza zpeugeot (#24447) üzenetére


Looserke
őstag

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=XXXXXXXXXXXXXXX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.