Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24351) Lecs@ válasza gusthy (#24343) üzenetére


Lecs@
addikt

Érdekes dolog, amikor 20 - ból egynek, kettőnek van mindig valami Random FC, akku gond stb. A lényeg, hogy a többi 18 elégedett a KitKat gyorsulásával, jobb akkuidejével, és javításaival. És ez a lényeg. Lehet készülékbeli eltérés is. 32 GB, meg hogy nem EU régio, vagy bármi. Szóval örülni kell, hogy a döntő többségnél minden okés szerintem. És nem azt jelenti, hogy szerencsétlen másik kamuzna, és ne lenne gondja. Azt az FW - t ell használni, ami bejön a használati szokásokkal.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#24352) Pob20 válasza bajnokpityu (#24339) üzenetére


Pob20
tag

Én a köbányai piacon vettem szilikont 800 pezetáért... teljesen hibátlan.
Csak megjöhetne már az ablakos tok.

(#24353) szabo.norbi


szabo.norbi
tag

Ezeket várom:

Szürke műanyag tok

Fehér szilikon tok

6db kijelzővédő fólia

Fehér spiegen slim armor

Az utolsót várom a legjobban. :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#24354) gusthy válasza Lecs@ (#24351) üzenetére


gusthy
veterán

Ez így van.
Nekem komoly dilemma volt, hogy a gyári kk, vagy a carbon, nyert a távirányító funkció :)

(#24355) stilo18 válasza macskafogo (#24348) üzenetére


stilo18
addikt

HKG verzióra már kint van elvileg a KK...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24356) Looserke válasza tibee77 (#24326) üzenetére


Looserke
őstag

Köszi sikerült!

Nem vártam tovább a T-s Kit Kat-re, jött a hun open 20B... :))

[ Szerkesztve ]

(#24357) zack válasza Lecs@ (#24351) üzenetére


zack
nagyúr

A döntő többségnél? :DDD Piackutatónak ne menj... Hányan mondták csak ebben a fórumban, hogy minden rendben? Kevesen. Hányan mondták gondokra hivatkozva hogy vissza 4.2.2-re? Sokan.
Na már most én ebből nem arra következtetek, hogy milyen szuper lett a KitKat. :U Ha valami jó, az mindenkinél az, régiótól függetlenül. V10E-vel miért volt mindenki elégedett 4.2.2-ön? Na az jól sikerült, mert szinte mindenkinél megfelelően működött.
Örülök ha neked jó, de ne emeljük már piedesztálra a KitKat-et azért mert van 1-2 elégedettebb felhasználó is.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24358) Xmodule


Xmodule
őstag

Lesz abból valamilyen problémám ha a telefon hatuljan lévő matrica amin az imei szám is van lekopik? Csak mert már majdnem le van kopva a spiegen tokom meg csak jövő hét után ér ide :/

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#24359) gusthy válasza zack (#24357) üzenetére


gusthy
veterán

És a felhasználók hány százaléka van itt a fórumon?

@Xmodule,nekem egy hét alatt lekopott.

Egyébként azon gondolkodom, hogy ez a recsegő füles dolog vajon a gyári fülessel jön elő, vagy másmilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#24360) Saccco válasza Xmodule (#24358) üzenetére


Saccco
nagyúr

Vedd le és ragaszd pl. a garanciapapírra. :U :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24361) Lecs@ válasza zack (#24357) üzenetére


Lecs@
addikt

A KitKat, hatalmas nagy fejlesztés. Napi téma, mert mindenki remegve várta. Az Android lépcső mostani legfelső foka ! Mi az , hogy valami nem jó benne ? :W :W :W

Gingerbread jobb lenne ide újra ! :K

;]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#24362) ΞΔGLΞ válasza Damage401 (#24336) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Semmi irónia nincs mögötte...

Frankó a rendszer nagyon,

(#24363) polas válasza P3Dr0 (#24324) üzenetére


polas
csendes tag

P3Dr0

A linkelt video
címe "LG G2 / video recording without noise cancellation / inside" mit jelent, hol kapcsoltad ki a zajszűrést?
Milyen rom, milyen kamera app?
Én nem talátam ilyen opciót a kamerában.
Nagyon idegesítő, hogy bármilyen vidót készítek a telóval, mindegyiknek kritikán aluli a hangminősége. Olyan mintha víz alatt lenne felvéve, hullámzik és ki-ki maradnak hangrészletek.

Valaki lenne olyan kedves és megosztaná velem, hogy mit és hogyan kell csinálni az elfogadható hangminőségű videók készítéséhez?
És legalább 30fps videófelvétel készítéséhez villanyfénynél (nem félhomályban) mit kell tennem?
(Tudom vegyek egy videókamerát. De azért az mégiscsak nevetséges, hogy egy 2013 évi csúcshardverrel felvéretezett telefon hitványabb videót készít, mint egy pár évvel korábbi készülék. És most nem fullHD-re gondoltam, hanem sima HD felvételre, amit már egy 2000ft-os kompakt gép is hibátlanul rögzít)

(Jelenleg JB 4.2.2 10F rom van a telón, root-al és TWRP-vel. Xdabebb kamera mod-al. Szinte semmi javulást nem vettem észre azon kívűl, hogy vannak 60fps opciók, amik csak 15fps videót készítenek.

Ezek a kamera mod próbálkozások mire jók, azon kívűl, hogy a készítő futtatja magát az xda-n, hogy mekkora hatalmas fejlesztéseket csinált és minden extra feature működik. Pedig a valóságban a fele sem igaz eddigi tapasztalatom/véleményem szerint.)
Nincsenek nagy elvárásaim csak egy-egy érdekes eseményt, szülinapi tortázás, stb szeretnék megörökíteni úgy, hogy évek múlva visszanézve ne a szaggatott videót és a hozzá passzoló szaggatott, ratyi hangot kelljen visszanéznem. Pedig a pénisznövelő progi szerint egy A+ készüléket tartok a kezemben

Bárkinek, bármilyen hasznos, építő segítségét, tapasztalatait a kamerával kapcsolatban szívesen fogadok és szerintem nem csak én vagyok egyedül ezzel a problémámmal.

Köszi

(#24364) Azharel válasza gusthy (#24350) üzenetére


Azharel
aktív tag

toltam neki még egy kdz-t és egy hr-t, ugyan úgy rooted :D

(#24365) toto0569 válasza polas (#24363) üzenetére


toto0569
addikt

24104 hsz.

(#24366) Xmodule


Xmodule
őstag

Tudtok olyan video lejátszot ami hálózatból is lejátsza a videót?

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#24367) vadászcsiga válasza Xmodule (#24366) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gyári

(#24368) jaffa 2843 válasza vadászcsiga (#24367) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Inkább néha indítja el a hálózatról a videót. De az a jellemzőbb, hogy nem. Pedig itt ülök a router mellett, szóval nem hálózati gond van.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#24369) gusthy válasza Azharel (#24364) üzenetére


gusthy
veterán

Pff...
Ezt akkor DroidMesternek meg kell mondani.

(#24370) macskafogo válasza stilo18 (#24355) üzenetére


macskafogo
csendes tag

Azt írja,hogy a legfrissebb szoftver van rajta.

(#24371) toto0569 válasza Azharel (#24364) üzenetére


toto0569
addikt

Kettő HR a végére.Gombokkal

(#24372) rayoliviero válasza gusthy (#24369) üzenetére


rayoliviero
veterán

Szerintem a 4.2.2-t kell feltenni kétszer és úgy tűnik el a rooted felirat. Előtte, utána hard reset (összesen négyszer)

(#24373) Azharel válasza toto0569 (#24371) üzenetére


Azharel
aktív tag

b+ , most laktam be a telot megint :D most már így marad nem érdekel :D

(#24374) icecave


icecave
nagyúr

Annyira jó lett ez a 4.4.2, hogy alig veszek észre különbséget a 4.2.2-höz képest :D Talán kicsit smooth-abb, de nova miatt az előző is az volt. Az e-maileknél több a frissítési időköznél a beállítás, átlátszó a felső sáv, aztán kb. ennyi. :D (Mik vannak még egyébként?). Ja, és megy nagy nehezen a BT 4.0, amire úgy vártam.

Hátrány: widgetlocker csúszkás feloldása belassult, mint a gép, ki kellett kapcsolnom azt az animációt :(

[ Szerkesztve ]

(#24375) TomPack válasza jaffa 2843 (#24368) üzenetére


TomPack
őstag

Mx Player nekem szépen viszi hálóról!

(#24376) gusthy válasza rayoliviero (#24372) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, lehet, akkor félreértettem, bocsi.

(#24377) rayoliviero válasza icecave (#24374) üzenetére


rayoliviero
veterán

Lesz különbség, az akku rosszabb lesz. :D

(#24378) gusthy válasza Azharel (#24373) üzenetére


gusthy
veterán

:DD

(#24379) szula válasza Xmodule (#24366) üzenetére


szula
csendes tag

Es file explorer+mx player :-) 100%

(#24380) Looserke válasza toto0569 (#24371) üzenetére


Looserke
őstag

hát nekem stock rootolatlan 10a-ról stock hun open 20B-re kdz-vel frissítve 2 HR után is rootedet ír download módban, soha nem volt root a telón... :)

(#24381) Fail3D! válasza icecave (#24374) üzenetére


Fail3D!
addikt

A fenykepezo latvanyosabban gyorsabban indul nalam..:) A kepernyo zar vegre nem laggol be, regen nem 1xer bugos volt szaggatott nem nyitott... Nekem mar az egy elony ha vegre gyorsabb a rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#24382) rayoliviero válasza Looserke (#24380) üzenetére


rayoliviero
veterán

Kétszer JB és eltűnik, előtte és utána hard reset (összesen négyszer). De mindezt akkor, ha gariztatni kell a telót.

[ Szerkesztve ]

(#24383) Looserke válasza rayoliviero (#24382) üzenetére


Looserke
őstag

de minek tegyek fel JB-t ha JBről frissítettem Kit Katre? És utána mi a garancia hogy nem lesz megint rooted a kdz-s 20B után?

(#24384) k5.20 válasza rayoliviero (#24382) üzenetére


k5.20
senior tag

Én meg hagyom úgy, ahogyan lett.
A készülék valójában nincs root-olva, ezt ellenőrizhetik is.
Sőt, ha kell ők (szerviz) is végignyomhatnak egy frissítést, és nekik is ez lesz az eredmény...

(#24385) polas válasza toto0569 (#24365) üzenetére


polas
csendes tag

Hello Köszi a gyors választ. Megpróbáltam és átírtam a build.prop megfelelő sort. Újraindítás.

kipróbáltam a video felvételt és a diktafont is. Nem akad a hang, viszont folyamatos sistergés hallható, mintha fújna a szél. Pedig csendes szobában próbáltam.

Visszacsináltam a build.prop fáljt. csináltam ismét videót bele beszéltem közelről az alsó, utána a felső mikrofonba, ekkor hibátlan a hang. Viszont amikor távolabbról kb1m-ről beszéltem, akkor már akadozik. Olyan mintha a két mikrofon használatakor elnyomná az egyik a másikat.

Nem lehet kikapcsolni az aktív zajszűrést a videózásnál, hogy csak egy mikrofont használjon,vagy valami hasonló megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#24386) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Meg annyi, hogy nagyon nem voltam elegedett a bongeszo sebessegevel es ez is latvanyosan jobb mint volt a gorgetesnel. Akinek nem valt be a kitkat azoknak eu s vagy azsia a teloja? FC vel en nyilvan kevesebb esellyel talalkozom, meet foleg netezek es gyari alkalmazasokat hasznalok.

[ Szerkesztve ]

(#24387) rayoliviero válasza Looserke (#24383) üzenetére


rayoliviero
veterán

Gariztatás esetén van erre csak szükség, hogy ne legyen rooted felirat download módban. Csak JB-el lehet eltüntetni, ahogy leírtam. Ha utána megint felnyomod a KitKatet, akkor megint rooted lesz természetesen.
De rooted felirattal is elvileg cserélniük kellene, mivel nem a felhasználó hibája. Mivel olyanoknál is kiírja, akik soha nem rootolták a telót.

[ Szerkesztve ]

(#24389) Mr.Silkó válasza adamzflash (#24388) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

WiFi-re: Be van kapcsolva az energiatakarékos mód? Mert az ugye kapcsolgathatja a wifit merülésnél. (Csak egy tipp.)

(#24390) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

így van ha el akarjuk tüntetni a piros ROOTED feliratot csak JB ROM -al lehet ahogy már korábban írtam Offline KDZ -vel!

1, Hard Reset

2, V10E KDZ fel

3, Hard Reset

4, V10E KDZ fel

5, Hard Reset

És mehet garanciába!

Egyébként nem hiszem hogy szólhatnak, ha adott esettben KK -rom al (Root nélkül) de ROOTED felirattal vinné valaki gariba, persze csak akkor ha már elérhető minden G2.re a KK rom!
Valószínű ez is(rooted felirat) az ISTENIEN sikerült V20(A)B Rom BUGJA!

************************************************************************************

Amúgy én már próbáltam minden verzióban a V20A és V20B -t KDZ vel root nélkül full tisztán, aztán zip ből telepítve, De mindég ugyan az volt a végeredmény egy HASZNÁLHATATLAN FOS....

A teló november elejei vétel (TELEKOM) A6MHBK V10A volt rajta tehát nem szedett-vedett helyről származó mégis jelen volt nálam is a KK -nak az összes nyűgje! :O

[ Szerkesztve ]

(#24391) icecave


icecave
nagyúr

Tud valaki valami minimál időjárás widgetet, amit ki tudok tenni a lockscreenre? Átlátszó, csak a számok látszanak, az a lényeg. Ilyesmi pl. csak átlátszó háttérrel: [link]

(#24393) zazenke válasza polas (#24363) üzenetére


zazenke
őstag

igen igen lealázza a konkurencia ezen a téren , ezért várnám csak a kk-t hátha jobb lesz valami. Mindenki root-ol trükközik cserélgeti a szoftvereket a konkurencia meg csak kiadja a telóját és a gyári szoftverrel okés minden ezen a téren . Félreértés ne essék én is g2 tulaj vagyok

(#24394) polas válasza polas (#24385) üzenetére


polas
csendes tag

Kicsit googliztam a videofelvétel hangminőséggel kapcsolatban és nagyon úgytűnik, hogy a Nexus 5 is hasonló problémákkal küzd és ott sem oldották még meg. KK rommal is ugyanolyan gagyi a video hang beltérben.

Már csak azt kellene kideríteni, hogy hardver vagy szoftver hiba. Remélem szoftveresen lesz rá valami gyógymód.

Titeket amúgy nem bosszant ez a hangminőség probléma?

(#24395) TomPack válasza icecave (#24391) üzenetére


TomPack
őstag

Ha van türelmed eltökölni vele, akkor Zooper Widget! Nem csak időjárás widgetet tudsz fabrikálni magadnak, hanem bármit!

[ Szerkesztve ]

(#24396) P3Dr0 válasza polas (#24394) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Igen az N5-nel is ott a hiba. Software hiba es nem hardware.

(#24397) tothgergo90


tothgergo90
tag

Srácok S.O.S.

LG Pc Suite-tal szerettem volna frissíteni a telefonomat (unrooted). Nem talált frissítést, de megpróbáltam a frissítési hibák visszaállításával. 1 kattintás volt.. semmi beleegyezés semmi.. és már azt vettem észre, hogy valamit tölt le a netről a pc suite. Sokáig tartott, gondoltam kit-katet szedi éppen. Egyszer csak kikapcsolt a telefon és látom, hogy firmwire update. 'nyád mondom.. erről szó nem volt... :-S
És a baj itt kezdődik.. ugyanis félúton megállt és se kép se hang.
Mi tévő legyek? Vihetem vissza a T-mobilehoz? Garancia nyilván van még rajta, full értintetlen a telefon. Nem akarom, hogy két, három hétig szervizben legyen. Létezik ez, hogy 1 gombnyomással, hivatalos LG szoftverrel papír nehezéket csináljak a telefonomból? :-S
Előre is köszi!

(#24398) Mr.Silkó válasza zazenke (#24393) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nekem hibátlan videókat készít a teló.

(#24399) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Hát nemtom, én abszolúte meg vagyok elégedve a Kitkat frissítéssel. Telenoros G2, LG Support Tool-al frissítve (eddig nem éreztem ingerenciát, hogy ezt is elkezdjem széthekkelni). Azóta frankó az automata fényerő, a kamera fókuszálás, sokkal gyorsabban kapcsol be a képernyő KnockOn-al és jelentősen gyorsabban indulnak az alkalmazások (mérvadó a legfrissebb Youtube és a kamera). Nincs se melegedés, se gyors aksimerülés, se hasonló. Régen néha nem kapcsolt vissza a mobilnet, ha leszakadtam wifi-ről, egyelőre nem tapasztalom ezt a hibát sem. Az animációknál néha ugyanúgy találkoztam röccenéssel, de ez eddig is megvolt. Ez mégsem egy iPhone. Memóriahasználat sajnos ugyanannyi, de egyébként eddig mindenképpen pozitív a mérleg :C

PS C:\>_

(#24400) Gaberking válasza tothgergo90 (#24397) üzenetére


Gaberking
senior tag

Az összefoglalóban megtalálod a megoldást!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.