Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) k5.20 válasza torok6 (#24291) üzenetére


k5.20
senior tag

Nálam feldobott az első indításkor egy Google...? szolgáltatás vagy mi ablakot, amit frissíteni kellet. Utána már beléphettem.

(#24302) zpeugeot válasza asderr (#24300) üzenetére


zpeugeot
csendes tag

Van már T-Mobilra KitKat valahonnan letölthető válzozata??

(#24303) Jacksonrodeo válasza vadászcsiga (#24298) üzenetére


Jacksonrodeo
csendes tag

Mert az akkor adna tampontot a frissitesekkel a telekomnal. Jelenleg nem ertem hogy van olyan telekomos ami kapott es van olyan ami nem. Ha mar nekem nincs, legalabb tudjam, miert :)

(#24304) k5.20


k5.20
senior tag

Megnézné valaki, aki frissített:

mókolatlan vas (tegnapi vétel), frissítve szabályosan 4.4.2-re.(Magyar, 20B)
HR a frissítés után.
Beállítások / Kijelző / Képernyő idő: gyárilag 2 perc.
Átnyomom 30 mp.re-tartja, azonban újraindítás után megint 2 percen áll.
Fényerő ugyanez: elfelejti a pipát és a beállított %-ot, újraindítás után 100%-on nyomul.

Csak nálam, vagy másnál is?

(#24305) deakferenc75 válasza zpeugeot (#24296) üzenetére


deakferenc75
tag

Miért akarsz +szabadulni tőle?

(#24306) szabo.norbi válasza Jacksonrodeo (#24287) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem MHWH es feher.

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#24307) dodicsaba


dodicsaba
aktív tag

V 20 a frisitést kínál fel a G2 . Ázsiai (SEA) 32Gb os. Valaki frisitette már az ilyen tulajdonságú teloját? Érdekelne véleménye-tapasztalata.

BlackBerry Passport

(#24308) Pob20 válasza zpeugeot (#24302) üzenetére


Pob20
tag

Én ma azt kaptam fülesként, hogy a t mob most teszteli a kitkatot amit q2 megjelenést eredményez...

(#24309) Pob20


Pob20
tag

https://www.dropbox.com/sc/p4luirmj64e4s0k/uSVupJKDJj

Erre valakinek ötlete?

(#24310) zpeugeot válasza deakferenc75 (#24305) üzenetére


zpeugeot
csendes tag

Mert G Flexet akarok venni!

(#24311) szabo.norbi válasza Pob20 (#24308) üzenetére


szabo.norbi
tag

Bocsi ha hülyeséget kérdezek de mi az a Q2? :D

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#24312) Pob20 válasza szabo.norbi (#24311) üzenetére


Pob20
tag

2. Negyed év

(#24313) deakferenc75 válasza zpeugeot (#24310) üzenetére


deakferenc75
tag

Aha.Te aztán nem sajnálod a pénzt telóra :U

(#24314) szabo.norbi válasza Pob20 (#24312) üzenetére


szabo.norbi
tag

Köszi. :) Már azt hittem, hogy a Forma-1be a második időmérő szakasz. :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#24315) Jacksonrodeo


Jacksonrodeo
csendes tag

Hali. Ha jol emlekszem van itt valaki, aki telekomos. Az eddigiekbol akkor az jon le, hogy a telekomos fekete G2 10A, es nincs frissites, a fehernek meg van :) na akkor hol az ombudsman? :D

(#24316) szabo.norbi válasza Jacksonrodeo (#24315) üzenetére


szabo.norbi
tag

Nekem fehér, telekomos de frissitésnek nyoma sincs. :(

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#24317) asderr válasza Jacksonrodeo (#24315) üzenetére


asderr
aktív tag

Enis telekomos vagyok,es KK-m van:)
Offline-n raktam fel,KDZvel:)
20b hungary open:)

[ Szerkesztve ]

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#24318) Bossi


Bossi
őstag

Esetleg erre valaki?
Vagy senkinek nincs tapasztalata ezzel kapcsolatban?

köszönöm.

(#24319) Looserke


Looserke
őstag

offline próbálok frissíteni, a szkriptet lefuttattam de ezt a hibát kapom, amikor elindítom a Automatic Offline Procedure.vbs-t

[link]

[ Szerkesztve ]

(#24320) Bilux válasza Jacksonrodeo (#24287) üzenetére


Bilux
veterán

BK=black
WH=white

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#24321) Corgan82 válasza asderr (#24317) üzenetére


Corgan82
aktív tag

ha jól látom a 20b hungary open csak 16 gb-os telefonokra van, ugye?

(#24322) ΞΔGLΞ válasza gusthy (#24120) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szia!

Elismerem és vissza is vonom! Pedig nem jellemző rám, hogy amíg ki nem próbáltam valamit, arról elótte véleményt alkossak, mert "az meg amaz" azt mondta, Most mégis beleestem ebbe a hibába!. Én voltam a marha és megkövetem az LG-t is.

Telenoros 4-4-2 20B egyszerűen k jó. Akksi szinte nem is merül. Semmilyen, ismétlem semmilyen zúgás, ciripelés, kattogás etc nincs, szebben szól, természetesebb a zene. (wav) Sokkal gyorsabb és simább az egész. Hívás minősége is tisztább, semmi zaj. 1.7GB volt, amit letöltött a tools egyébként...

Nem is értem a negatív kritikákat, hogy ott mi lehet a gubanc? Szóval nálam mindenben javulás van!

:R

[ Szerkesztve ]

(#24323) toto0569 válasza Bossi (#24318) üzenetére


toto0569
addikt

Ha megnyitod a "Downloads"-t akkor ott az alján -->backup-restore.Mielőtt felteszed mentesz,ha nem tetszik akkor visszarakod.

[ Szerkesztve ]

(#24324) P3Dr0 válasza f(x)=exp(x) (#24297) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Itt egy benti video. Vege fele felnyiottam az akvarium tetejet igy jobban hallani a viz csobogast. ( 60 FPS eltunt a youtube miatt de azert meg igy is jo)

[link]

(#24325) zack


zack
nagyúr

Én is visszatértem 4.2.2-re a CloudyFlex 1.4 rommal. Ennyi FC-t mint amit KitKat alatt kaptam úgy összességében pár nap alatt, még sosem volt G2-vel. Mind rendszer összetevő...
Iszonyat merült, jó ha 3 óra kijelzőidőt elment. Azon túl hogy hype, és szinte mindegyik ART nélküli, kb 0 értelme van feltenni, és még instabil is. RAM használat nálam indokolatlanul sok volt, tehát a RAM management sem volt jó.

A legdurvább az, hogy a 4.4 volt fent először, majd jött a CloudyFlex, és valahogy nem tűnik lassabbnak.

Mindenki nyugodjon le, ennek a 20B-nek kell még fél év, mire használható lesz hosszútávon. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24326) tibee77 válasza Looserke (#24319) üzenetére


tibee77
őstag

Nälam ugyanez volt, ott egy video az összefoglaloban, hogy hogyan kell manuälisan megcsinälni.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#24327) P3Dr0 válasza zack (#24325) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Igen ez igaz. Erossen BETA! Valahogy elfelejtettek tesztelni. :U

(#24328) Szakiii válasza zack (#24325) üzenetére


Szakiii
addikt

Ez elég kiábrándító tegnap cseréltem s4ről ott is 4.4 van és tökéletesen működik egy dolog van ami nem oké az az sd kártyára írás de az nem rom hiba mint kiderült hanem 4.4.2 ilyen.. plusz ott a gyári piszkálatlan romon ürítés után 35% volt a memória használat itt meg 60 azért nem mindegy. De aksi idő kárpótol itt jóval jobban bírja.

(#24329) pestibenji válasza Pob20 (#24309) üzenetére


pestibenji
senior tag

Tards a kettő közül az egyik gombon hosszan az ujjad amíg elő nem ugrik a lehetőség, hogy változtasd. Majdnem minden írásjelet be lehet rakni oda állandóra :)

(#24330) asderr válasza Corgan82 (#24321) üzenetére


asderr
aktív tag

Ezt nemtudom,nekem 16os verzio van,ezelott eu open volt fent,miest kijott a hungary 20b,szedtem le,es install :)
32esre is kell legyen szerintem :(

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#24331) asderr válasza ΞΔGLΞ (#24322) üzenetére


asderr
aktív tag

Eggyetertek veled:)

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#24332) gusthy válasza Jacksonrodeo (#24315) üzenetére


gusthy
veterán

Szerintem rám gondoltál. Megpróbálhatom megkérdezni, de kb annyira szoktak nekem is konkrétan válaszolni, mintha politikusok lennének, sose fogom megérteni az okát.

(#24333) gusthy válasza zack (#24325) üzenetére


gusthy
veterán

Azért érdemes eltűnődni azon, hogy ha felhasználók tömegének nem jönnek azok az FC-k, akkor neked miért....

(általában akkor van ilyen, ha mondjuk Carbonról, vagy más AOSP 4.4-ről telepítesz kdz-vel kitkatot, és kihagyod a factory resetet a végén)

[ Szerkesztve ]

(#24334) toto0569 válasza P3Dr0 (#24324) üzenetére


toto0569
addikt

Ezt akár a CloudyPro II 1.0-ban is meglehet változtatni?

(#24335) bsanya


bsanya
aktív tag

pestibenji ill. asderr remélem mobilról írtatok... :R

Xiaomi Mi 11i

(#24336) Damage401 válasza ΞΔGLΞ (#24322) üzenetére


Damage401
senior tag

Ezt most komolyan írtad? Vagy van mögötte irónia?

Nekem tényleg jobb lett.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#24337) Bossi válasza toto0569 (#24323) üzenetére


Bossi
őstag

Köszönöm.

(#24338) asderr válasza bsanya (#24335) üzenetére


asderr
aktív tag

En nonstop mobilrol vagyok :)

Úgy válaszolj másnak,ahogy elvárnád,hogy válaszoljanak neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#24339) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

ez nagyon érte az árát..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#24340) vadászcsiga válasza bajnokpityu (#24339) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem védi az alját

(#24341) gusthy válasza Szakiii (#24328) üzenetére


gusthy
veterán

Majdnem biztos vagyok benne, hogy ott valami telepítési hiba volt...

(#24342) zack válasza gusthy (#24333) üzenetére


zack
nagyúr

Eltűnődni? :U Akinek gond van a KitKat-el zene közben akkor azok is gondolkozzanak el? :F Mert ugyanis nálam nem jött elő.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#24343) gusthy válasza zack (#24342) üzenetére


gusthy
veterán

A brutális merülés és sorozatos FC-k volt, amit írtál, ne keverjük a dolgokat. Ez jellemzően abban az esetben fordul elő, amit említettem.
Ha nem, akkor passz, mindenesetre nekem az elmúlt egy hétben egy FC volt, az ismert SwiftKey dolog, de az is csak akkor, amikor egy hete bebootolt a telefon. Az aksi meg két napja megy, pedig használom rendesen.

(#24344) icecave válasza P3Dr0 (#24292) üzenetére


icecave
nagyúr

Naszóval.

Felraktam ugyanazt a mixet (320 kbps), ugyanazokkal a poweramp beállításokkal. Máshogy szól, de kicsit igazgattam EQ-t és király a hangja. Természetesen nem gyári füles, Sennheiser cx-500II (basshead, de direkt, ezt szeretem).

Telepítés előtt és után is volt HR, nem állítottam semmit vissza, csak nova és widgetlocker beállításait, miután minden programot telepítettem. Névjegyzék, e-mail-ek, stb, azokat belőttem manuálisan.

(#24345) Pob20 válasza pestibenji (#24329) üzenetére


Pob20
tag

Köszi.

A .com helyére a .hu-t? ;)

(#24346) stilo18 válasza bajnokpityu (#24339) üzenetére


stilo18
addikt

Én nekem van kettő ilyenem... :D
Frankó nagyon!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#24347) Azharel válasza gusthy (#24120) üzenetére


Azharel
aktív tag

Mindig is stock párti voltam, soha nem volt a telefonomon se root se egyéb más dolog. Nekem a poland 16g open van fent, de recseg a füles, gyorsabban merül, és download módban rooted. Édes mindegy melyik rom van a telefonodon, mert open v20b között nincs különbség. MD5 hash minden open romra ugyan azt a számot adja ki. Haverom ma délelőtt kapta meg OTA-n a frissítést 32gb-os telójára, neki is rooted download módba, és recseg a füles. Mielőtt ráugrasz, neki is full stock volt minden ! HR természetesen mindig volt, ezt már megszoktam lg l9-nél is...
Elhiszem hogy neked jó a kitkat, meg a másiknak és a harmadiknak is. De hidd el többen vagyunk akiknél előjönnek ezek a gondok, ha nem hiszed olvassgass xda-n.

(#24348) macskafogo


macskafogo
csendes tag

Jelenleg D80210b-HKG-XXX szoftver van a telefonon.Mikor várható frissítés?Mi jelent az AMALWH?Köszi előre is.

(#24349) szabo.norbi válasza bajnokpityu (#24339) üzenetére


szabo.norbi
tag

Ilyet rendeltem pont. :DD

Az „érintett” és az „elkötelezett” közötti különbséget legjobban a sonkás tojásrántottával mutathatjuk be:a csirke „érintett”, a disznó viszont ”elkötelezett”! /// iPhone 6

(#24350) gusthy válasza Azharel (#24347) üzenetére


gusthy
veterán

Elhiszem, nem is vitattam.
Csak amiket Zack kolléga mondott, az egy jellegzetes tünetegyüttes, aminek van egy tipikus oka.
Amúgy ahogy Droid mester kifejtette, a rooted kétszeri kdz installtól tűnik el.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.