Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15610) JóképűIdegen


JóképűIdegen
tag

Lenne egy gyors kerdesem az egybegyultekhez, tapasztalt e mar valaki olyat, hogy alkalmazasok frissitese utan drasztikusan visszaessen az akku ido? Kifejtem:
Friss rom-al vagy factory reset utan, gyenge hasznalat mellett kb 3nap alatt esik az energiaszint kb 60%-ra ekkor ha neadjisten wifi-t bekapcsolok egybol chrome es tarsai frissulnek (szinkronizalas persze ki van kapcsolva alapbol) majd ezt kovetoen kb 12 -18 ora alatt lemerul a telefon ha hozza sem erek akkor is. Ezutan egy teljes toltessel kb 1 napot megy el ugynaolyan hasznalattal amivel elotte 3-4nap alatt merult a felere..
Gyari szoft-al D80210a-val ugyanugy csinalta mint most D80210e + rayglobe G-flex 4.2.2 rommal..
Amit meg eszre vettem, hogy gyari szofttal ha geprol toltottem usb kabellel kb 5ora toltes kellett neki hiaba volt kivalasztva a telefon toltes (alaplapnal meg feltelepitve az on/off charge) toltovel kb 1 ora eleg volt neki, jelenleg toltovel is ilyen sokaig tolti..

ejjel 2kor huztam ki a toltobol most 70-on van 2 beszelgetes volt ezalatt (+ toroltem cache-t de semmi valtozas)...

Most valami nem engedi neki hogy teljesen feltoltodjon vagy valami ennyire meriti hatterben?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.