Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) torrente777_ válasza Sógi (#15550) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Flex rom ból készül és a Pdafanclub on és itt is meg fogom osztani.

Rommer.

(#15552) jilian válasza torrente777_ (#15544) üzenetére


jilian
addikt

Ha az LG is ilyen lépést tesz én tuti nem támogatom őket tovább.
Esetleg ha olyan szoftvert lennének képesek az asztalra tenni amibe nem kéne
belenyulni....
(ez a samura is igaz)

(#15553) Sógi válasza torrente777_ (#15551) üzenetére


Sógi
addikt

De rég jártam arrafelé, majd benézek :)

(#15552) jilian: +1 , de őszintén! Mit fogsz utána "támogatni"? A sonyt vagy HTC-t, esetleg Huawei?
Egyébiránt teljesen igazad van! Durva világ lesz a droid, azt majd menekülünk iOS-hez :D

[ Szerkesztve ]

(#15554) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Hú hát itt most sikerült teljesen elbizonytalanítani engem :Y
Én az Új GSM árakat néztem, mert ott a legolcsóbb minden :D
Note 3- 1 év bolti garanciával 137000ft
G2 ugyanezekkel a paraméterekkel 110000ft
Tehát árban azért nem igazán a duplája a Note 3 mint azt írta itt valaki!
Sőt itt a hardveren árul egy tag Note 3-at hivatalos Samu garisat függetlent 2 hetesen 130-ért!
Volt Note 2-őm és nekem bejött a mérete főleg, hogy nem kicsi a kezem :K
Sőt ha jobban belegondolok csak Samsungom volt az elmúlt években, csak annyira megtetszett ez a G2 is :DDD
Alszom a dolgokra egyet aztán holnap meglátom :U
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a segítséget :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#15555) Sógi válasza KoNZoLik@ (#15554) üzenetére


Sógi
addikt

Minimális különbség árban...Hajrá Notesz3 knox-al fűszerezve :D Te úgyis szereted a stock cuccokat, bár bolti garinál hóót mind1... :R

(#15556) noxon: PC Suite ember LG mobile support tools! Azzal már jön is legálisan a v10E!!!! :Y :R
Ota nem az erőssége mostanában a telenoros telefonoknak...
A KDZ nem igazán mókolás kategória...

[ Szerkesztve ]

(#15556) noxon válasza Sógi (#15546) üzenetére


noxon
őstag

Értem köszi :) Hát én nem teszek fel semmit KDZ-vel nem mokkolok eldöntöttem, majd az ota frissíti remélem :) de amúgy nekem semmilyen V10E nem jött :(

We live in a simulated world...

(#15557) SzlobiG válasza KoNZoLik@ (#15554) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én is ebbe a dilemmába voltam, de a Note egyszerűen túl nagy telefonálásra és én elég sokat telefonálok is szal ez miatt lett a G2 mert HTC után alig nagyobb méretileg.

(#15558) KoNZoLik@ válasza Sógi (#15555) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Utoljára még S2-őn rootoltam, szóval ez a része nem mozgat, mert teljese jól el voltam S4-en és Note 2-őn is a gyári romokkal! Ja bocsánat S4-en is kipróbáltam 1-2 custom romot :DDD
Szerintem is Note 3 lesz a vége :K
Amúgy ez a prémium garancia f.szság soha nem érdekelt mivel még SOHA nem volt meg 1 évig egy készülékem sem!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#15559) SzlobiG válasza Sógi (#15555) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem V10C van és azt írja ez a progi hogy ez a legfrissebb. :F

(#15560) jilian válasza Sógi (#15553) üzenetére


jilian
addikt

A márka mindegy. :D
Lényeg:
- min. 3000 akku
- jò kamera
- G2-nél ne legyen nagyobb
- xda.-n sok ROM

:D

(#15561) w333 válasza jilian (#15560) üzenetére


w333
félisten

"Hello Moto" ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#15562) apaszka válasza torrente777_ (#15544) üzenetére


apaszka
veterán

Így van. A knox elérte őket, és én is azért léptem onnan. S3 is kapja, de az S4, és a Note már azzal él, és érkezik a vevőhöz.

Volt egy srác ki a sárga háromszöges progit írta nekünk a sima számláló vissza állításához. Mert ugye a SAMSUNG már régóta számolja a flashelést, amit downloads módban látható!
Na ő samsungos ember. De a knox Számlálót nem tudja vissza állítani. Persze nincs kivédhetetlen dolog, de ahhoz egyéb módszerek vannak. Viszont átlag user nem úgy ROOT ol, akkor vége.
Gari ugrott.
De sok olvasás útján neki lehet állni ROOT olni, de ugye sokan neki ugranak egyből, aztán csak utána néznek, mint a moziban.

Samunál,IMEI elmászás naponta előjön. Persze mentés nincs.....

De a lényeg, hogy igazad van.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#15563) noxon válasza Sógi (#15555) üzenetére


noxon
őstag

Akkor ne is a PC suit-al nézzem? Az csak a 10C-t dobja fel... LG mobile support tool melyik a legfrissebb, tudsz adni egy megbizható oldal linkjét ahonnét letölthető? De amúgy az nem hivatalos cucc nem?

[ Szerkesztve ]

We live in a simulated world...

(#15564) h3lios


h3lios
addikt

Így vissza olvasva jó kis tokokat lehet kapni erre a telóra is. Én is ilyen gumis valamire gonolok, vagy esetleg szilikonra. Mivel olyan helyen dolgozok, szilikont tudok nagyker áron szerezni. A bumper sem rossz megoldás, viszont fém tokot semmi képpen nem szeretnék hozzá.

Egyébként még mindig el vagyok ájulva a telefontól. :D
Ami külön tetszik, hogy az alap LG-s cuccok könnyen törölhetőek az alkalmazások közül.
Legalábbis azokat amiket eddig próbáltam. A Samsungnál szerettek minden szart kőbe vésni, hogy biztos tele legyen a memória.

Fóliában egyébként van valami márka amit megéri venni ? Mert nagy a szórás 1000- 5000 van minden. Nekem csak egy olyan kell ami nem matt, nem is lehellet vékony, hogy a nagyobb karcokat is megfogja.

A Samu telómat anno tele fostam custom romokkal, most is az van rajta. Ezeken a híreken kiakadtam, hogy már számláló van bennük és ha átkapcsol bukta a gari. Korábban ez 2 CWM telepítéssel meg lehetett oldani. Eddig sem voltam a használt telók híve, de ezek után a büdös életben nem veszek Samsungot. (vadi újat sem, mert gusztustalannak tartom a megoldást). Vagy csináljanak egy pofás UI-t mint ami a SONY-nak van (más kérdés, hogy az minden másban szar), vagy engedjék a rootolást.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#15565) oszi61 válasza jilian (#15560) üzenetére


oszi61
tag

A jó kamera várat magára! :(
Talán március végén lesz javítva az is!

[ Szerkesztve ]

(#15566) szabyka95 válasza h3lios (#15564) üzenetére


szabyka95
őstag

vegyel uveg kijelzovedot, az megfogja a karcokat;)

(#15567) h3lios válasza szabyka95 (#15566) üzenetére


h3lios
addikt

Már a kijelző védő fólia is olyan, mint kotonnal szexelni, ezért még erre is húzom a szám. :D
De mivel elmebeteg módon féltem a telóimat, ezért erre most kivételesen akarok. :)

B-tag: H3lios#2825

(#15568) szabyka95 válasza h3lios (#15567) üzenetére


szabyka95
őstag

uvegre uveget raksz, tapintas ugyanolyan lesz, s meg atlatszobb is mint a koton

(#15569) apaszka válasza h3lios (#15567) üzenetére


apaszka
veterán

Azért van olyan nő kit kotonnal is szívesen meghúznál?

Én is várom már az üveg fóliámat! [link]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#15570) kerpok


kerpok
tag

hahó all!

történt egy kis furcsaság! ELTŰNT :O a telórol a gyári időjárás widget, és a menüből is az a rész, hogy be tudjad állítani lock screenre,ahogy mutassa szépen ha esik az eső ;) :) ... 1 héten 1xer azért újraindítottam, ez most történt meg, és ezt fedeztem fel! :Y :Y :Y

na már most miért is lett ez? :F

Feltételezem....annyit tettem még 7végén, hogy a gflex időjárás appját valahol megtaláltam, itt v máshol, az már passz!
volt két apk file, amit próbáltam futtatni,de a telepítés sikertelen volt... így nem is foglalkoztam vele tovább.. minden működött tökéletesen... nyilván ott hibáztam, hogy nem olvastam, el h kell felrakni...

most hogy lehet újra visszapakolni? az alkalmazások menüben ott virit, hogy időjárás, és az időjárás widget is, de ennyi, sehol máshol nem látom és nem is lehet beállítani.. vicces...

van valakinek ötlete hogy lehetne ezt visszacsinálni? :K :F

telenor, gyári stock 10e rom, se root se semmi se van...

PLEASE HELP! :(((

[ Szerkesztve ]

(#15571) Cathulhu válasza apaszka (#15569) üzenetére


Cathulhu
addikt

Akkor mar en is :D Ez volt a legveknyabb amit talaltam

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15572) h3lios válasza apaszka (#15569) üzenetére


h3lios
addikt

Ezek amúgy hogy működnek, nem tudom elképzelni. :D Hogy tapad rá a kijelzőre, illetve nem zavaró, hogy vastag üvegen keresztül tudod nyomkodni a kijelzőt ?

B-tag: H3lios#2825

(#15573) noxon válasza noxon (#15563) üzenetére


noxon
őstag

Pontosítok, felajánlotta a V10E-t az lg suit, de a frissítés letöltése alig haladt, 1% pár perc alatt, le is állítottam :Y

We live in a simulated world...

(#15574) Cathulhu válasza h3lios (#15572) üzenetére


Cathulhu
addikt

Elvileg ket retegu, alol szilikon. A vastag meg erdekes kifejezes, mikor 0.15-0.2 mm-rol beszelunk :D

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15575) jilian válasza oszi61 (#15565) üzenetére


jilian
addikt

Szerintem kurv@ jó képeket csinál telefonhoz képest. (moddolt lg kamera app)
Persze aki gyári kamera appal "szopik" ahhoz nem tudok mit hozzáfüzni..... de már az is javítva lett egy csöppöt a 10e - vel.

Aki meg a 4.4 - gyel várja a megváltást már probálgathatja is, ott van xda.-n.
Mert szerintem 90%, hogy ELLDZSII báttya is azt követi nyomon... :O

(#15576) oszi61 válasza jilian (#15575) üzenetére


oszi61
tag

Üdv!
Én a gyári beállításokkal használom a készüléket! Ezért is írtam,hogy szebb képeket,filmet vártam volna tőle! :(
Ráadásul T-Mobilos és még mindig 10 A ,és nem enged frissíteni! :(

Bevallom őszintén,én nem szoktam mókolni a készülékeket! A frissítéseket természetesen mindig letöltöm a készülékre! De nekem az előző készülékem a Samu S 3 szebb képeket és videót készített,és a videónak is szebb hangja volt! Sajna én ezeket tapasztaltam! :(

[ Szerkesztve ]

(#15577) apaszka válasza oszi61 (#15576) üzenetére


apaszka
veterán

Én is azt használtam ez előtt. Az S3 kamera egy üzemben ahol neon világítás van, használhatatlan. Ez tökéletes. Igaz kis mod van rajta. De gyári ROM.
Kép és hang tuning, és tökéletes.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#15578) oszi61 válasza apaszka (#15577) üzenetére


oszi61
tag

Nekem csak ez a szívfájdalmam a telóval kapcsolatban! :(
Mivel nem értek hozzá ezekhez a módosításokhoz,így nem merek hozzányúlni,mert a garit nem szeretném elveszíteni! :( Tudom,hogy láma vagyok,de még egy készüléket sem mókoltam! :(

[ Szerkesztve ]

(#15579) szebev válasza apaszka (#15569) üzenetére


szebev
senior tag

Szia !

Miert jobb ez az uvegfolia , mint a normal folia ? Mi a kulonbseg hasznalat kozben ?

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

(#15580) Bubukain válasza jilian (#15575) üzenetére


Bubukain
senior tag

melyik kamera mod-ot érdemes feltenni?

(#15581) pit450 válasza apaszka (#15577) üzenetére


pit450
aktív tag

A kamera tuninghoz kell root?

(#15582) toto0569 válasza pit450 (#15581) üzenetére


toto0569
addikt

Igen.

(#15583) Bandus99 válasza kerpok (#15570) üzenetére


Bandus99
őstag

Masok is hasonloan jartak, en is. Megoldas nem erkezet, vagy elkerulte a figyelmem.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#15584) fodin válasza fodin (#15541) üzenetére


fodin
tag

Bocs, ez priviben akart menni...

(#15585) vatomi


vatomi
aktív tag

Gyári romon van lehetőség a hangerőszabályzó gombra valami zseblámpa appot rábütykölni? A vol down gombbal a kamera, az uppal a QuickMemo indul most.

(#15586) Sógi válasza SzlobiG (#15559) üzenetére


Sógi
addikt

Milyen régiós a telefonod?

(#15560) jilian: Ehhez hozzátenném az összeszerelés minőségét és a megfelelő színt, vagy vennéd pirosban is? :)

(#15573) noxon : Na látod, van ott frissítés! Miért állítottad le? Szted egy 2 gigás lassú szerverről gyorsan fogja leszedni? Ha jól emlékszem, nekem kb fél óra alatt szedte le...Na, mind1, te tudod...Jó neked a régi szoft is :D

(#15587) vadászcsiga: Jó a gyári rom, nincs vele igazán gond, energy rom után annyit vettem észre, hogy egy hajszállal lomhább és az akkut is jobban eszi, ami mindegy is, mert van benne erős akku, nem kell annyira spórolni :)

[ Szerkesztve ]

(#15587) vadászcsiga válasza oszi61 (#15578) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Emiatt ne bánkódj, nem az a fszagyerek aki szénné mókolja a készülékét. Ahogy olvasom amúgy is mindenki visszaáll gyári romra. Én ha rootolnék azt azért tennem hogy vissza vegyek parszaz mb-ot a ramból mert nagyon kevés az amit hagy az LG ui : (

[ Szerkesztve ]

(#15588) Cathulhu válasza vadászcsiga (#15587) üzenetére


Cathulhu
addikt

Na ez az amit sose fogok megérteni. A RAM dolga nem az hogy üres legyen, hanem hogy appokat tároljon betöltve minél többet, hogy gyorsan tudj váltani. Az üres RAM kihasználatlan, egyszerű pazarlás, 100-200 MB elég bőven, ha egy új appot akarsz indítani akkor gyorsan tudjon tölteni. Én még az automatikus takarítást is kikapcsoltam, szeretem ha másnap reggel is egy pillanat alatt ott a böngésző ahol előző nap hagytam. Kb 2 hét uptime után is volt így 400 szabad RAM, az android gondoskodott arról, hogy mindig legyen elegendő.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15589) apaszka válasza szebev (#15579) üzenetére


apaszka
veterán

A választ pontosan akkor fogom megmondani ha megjött. Persze elképzelni el tudom.

Fólia nélkül jobb érzés az érintése. Fólia típustól függően vagy tapad, vagy torzít kicsit,a matt meg más szint ad.

Gondolom az üveg, sokkal jobban adja azt az érzést, mint az eredeti.

Andrew

[link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#15590) rankesz válasza Cathulhu (#15588) üzenetére


rankesz
veterán

Hangout, viber, skype, fb chat ahol elérhető szoktam lenni, és e mellett fut még böngésző meg pár app, és van úgy hogy a skype pl újra nulláról indul ha átváltok rá, szóval ne mondj nekem ilyeneket hogy a 100-200 mega elég..

(#15591) Cathulhu válasza rankesz (#15590) üzenetére


Cathulhu
addikt

De modok, mivel elég, csak közben a droid kilövi a némelyiket, hogy újra legyen annyi. Amúgy ez a határ paraméterben állítható. De vedd észre, hogy nem azt mondtam, hogy nem jó a sok RAM, hanem hogy fölösleges azon pörögni, hogy állandóan 6-700 legyen szabadon.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15592) rankesz válasza Cathulhu (#15591) üzenetére


rankesz
veterán

Ezzel egyet értek, nem kell hogy sok legyen elérhető, de ami tele van azt kezelje jól
Jó, mondjuk az általam előbb írt dologban a skype is ludas lehet, mert mint tudjuk elég sz... l van megírva, de az hogy néha multitaskolva a böngető újra tölti a lapokat az már khmmm.

N4-en Omniban volt 5 profil amúgy a folyamat kezelésre, PA - ba még sajna nem tették bele.

(#15593) Cathulhu válasza rankesz (#15592) üzenetére


Cathulhu
addikt

A skype nálam akkor is bezáródik, ha van bőven szabad RAM. Nekem elég lenne, ha a rendszer csak 200 körül kezd el takarítani, mert most tapasztalatom szerint olyan 400 körül szokott, és ebbe beleférne még két-három nyitott app.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15594) Sragi válasza tutaj01 (#15455) üzenetére


Sragi
őstag

Nem írtam fordítva a per jeleket :DDD
De nekem akkor sem akar összejönni az a vezeték nélküli tárolás dolog!
Valaki tudna benne segíteni? :R

(#15595) toto0569 válasza Sragi (#15594) üzenetére


toto0569
addikt

A számítógép start menü keresőjébe vagy a böngésződ címsorába írod? \\G2

(#15596) Sragi


Sragi
őstag

A windows nem tud kapcsolatot létesíteni a \\G2 összetevővel. hibakód: 0x80070035
A böngésző sem jó.
(be van kapcsolva telefonon a funkció)

[ Szerkesztve ]

(#15597) toto0569 válasza Sragi (#15596) üzenetére


toto0569
addikt

Start menü keresőbe \\G2,telón bekapcsolod a funkciót és addig ne engedd a képernyő lekapcsolást amíg nem csatlakozik rá.

(#15598) h3lios


h3lios
addikt

Királyság, tegnap vettem függetlenül a telót és már telepíthetem is a 10e romot. :)
Végre nem kell szolgáltatóktól függeni frissítések terén.

B-tag: H3lios#2825

(#15599) Cathulhu válasza szebev (#15579) üzenetére


Cathulhu
addikt

Egyreszt van rajta ujjlenyomat taszito reteg, masreszt ezen a skalan 9-es, egy olcso kinai folia kb 2-es, egy edzett uveg olyan 7-es
[link]

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15600) vadászcsiga válasza Cathulhu (#15588) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem az a fontos hogy elég legyen és egy play frissítés után a böngészőt megnyitva ne töltse újra a tabokat amit 3 mp-e tettem háttérbe. Így értettem a több ramot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.