Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) Sanyaman válasza Azharel (#15348) üzenetére


Sanyaman
aktív tag

:N nálam is azonnal feléled, gyári T-s érintetlen rom az enyém.

(#15352) pisti2216 válasza Azharel (#15348) üzenetére


pisti2216
tag

Tapasztaltam már én is ezt .

(#15353) Gaberking válasza Azharel (#15348) üzenetére


Gaberking
senior tag

Mikor az Apex launchert használtam nálam is így volt, de megvettem a Nova launchert és most rögtön látszik a kijelzőn ha hívnak.

(#15354) Bubukain válasza horimiki72 (#15350) üzenetére


Bubukain
senior tag

v10f linkje van valakinek?
én open europe alatt csak v10e-t találtam
16 gigásra kéne

(#15355) icecave válasza Gaberking (#15353) üzenetére


icecave
nagyúr

Ezt alá tudom támasztani, nova nekem is megoldotta ezt és más lag-ot is. Ahol eddig volt kis reccenés, most nincs. Megérte megvenni. Plusz olyat is meg tudtam oldani, amit a gyári launcherrel nem, pedig szerettem volna. :K

[ Szerkesztve ]

(#15356) eladogeppc válasza Sógi (#15342) üzenetére


eladogeppc
veterán

De elolvastam a changelogot. Sok szépet irkál benne. De pár helyen közel fekete alapon fekete gombok voltak, nem láttam. Mondjuk alapból már az időjárás hely beállításánál is. Amúgy me ahogy írtad(tátok) izlések és pofonok. 3g/wifi váltás egyik Romon sem okozott gondot persze magyar a telefonom, nem szürke importos. Nem láttam hogy sokkal smoothabb lenne. 4.4esek ilyen szempontból rendben lennének, de ugy mint Energy Rom alatt, a kamera se 4.4 alatt, se Energy alatt nem jobb a gyárinál. Lehet hogy 3 pixellel szebb. :)
Más: Tud valaki olyan fénykép készítő progit, ami tudja ezt a gömb fotózást ? Olyasmit ami a gyári képkészítőben van ? Egyszerűen épkézláb gömbfotót nem tudok csinálni. Szarul fűzi egybe a fotókat.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#15357) apaszka


apaszka
veterán

Megjött a flippes tokom! :C Nilkin! Eredetinek tűnik,pedig többen kértek róla fotót,mert occsón rendeltem!
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#15358) Sragi válasza apaszka (#15357) üzenetére


Sragi
őstag

Jól néz ki :) Esetleg csinálnál pár képet használat közben róla?

(#15359) mimate


mimate
csendes tag

Nem tudom volt-e már, de itt van két videó a kóreai modell kitkat frissítéséről:

[link] - képernyő felvétel

[link] - beszámoló

Nagyjából nem sok minden változott, de legalább van immersive mode, és átlátszó a navbar novaban is.
Eléggé vártam, hogy legyen recent apps gomb, de kimaradt :(((

(#15360) Sragi válasza mimate (#15359) üzenetére


Sragi
őstag

Igen volt már :) Hát ez még elég korai verzió lehet.

(#15361) mimate válasza Sragi (#15360) üzenetére


mimate
csendes tag

Akkor jó, nem találtam visszakeresve. De mindegy is.
Szerintem nekünk is hasonló lesz, csak ugye később kapjuk meg.

(#15362) eladogeppc válasza mimate (#15359) üzenetére


eladogeppc
veterán

De nem látom a NavBar eltűntetést... hogy az LG menne a ..... LG Flexben benne van :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#15363) apaszka válasza Sragi (#15358) üzenetére


apaszka
veterán

Parancsolj! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#15364) mimate válasza eladogeppc (#15362) üzenetére


mimate
csendes tag

Mutatja a videóban, eltűnik miután megnyitja a play books-ot.

(#15365) mycso válasza apaszka (#15357) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ugyan ilyenem van kékben. Viszont nekem ennek a hátlapjának az anyaga nem tetszik, olyan rideg műanyag. Van egy mágnes nélküli feketém is, annak ilyen gumis szerű puha a hátulja.
Ja és a kék iszonyatosan koszolódik.

ps. Nillkin

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#15366) horimiki72 válasza Bubukain (#15354) üzenetére


horimiki72
aktív tag

A Holland is Eu Open.

Kawasaki ZX12R

(#15367) eladogeppc válasza mimate (#15364) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi, nem vettem észre.. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#15368) jilian válasza eladogeppc (#15356) üzenetére


jilian
addikt

Szerintem annyira nem gáz.
Első probálkozás, asszem 9 képig bírtam egyensúlyozni...
A kör panorámához nagyon ügyesnek kell lenni, és türelmesnek... ;]

(#15369) eladogeppc válasza jilian (#15368) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szép lett, de nem körpanorámára gondolok, hanem a 3Dsre. Gömb panorámára.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#15370) rzoli


rzoli
senior tag

Sziasztok, pár napja én is egy boldog G2 tulaj lettem :)

Szolgáltatótól vettem, jelenleg 10C ROM van rajta. Érdemes frissíteni a legújabb, F-re? Vannak benne lényeges javítások? Vagy ha már belaktam, rootoltam, akkor hagyjam egy ideig?

Még egy kérdés, még ha veszélyes is... :) A régi telefonomra anno az LG Camera Pro-t ajánlották, mint az egyik legjobb szoftvert. A gyári szoftvert érdemes még erre lecserélni, vagy már túlnőtt rajta?

Motorola Defy+, Lg G2, Doogee X5 Pro, Vernee Thor, MAZE Alpha, MI A1, Mi Mix3

(#15371) jilian válasza eladogeppc (#15369) üzenetére


jilian
addikt

:U
Ez melyik funkció?
Azt hittem a VR panorámára gondolsz...

(#15372) SzlobiG válasza rankesz (#15341) üzenetére


SzlobiG
félisten

Amiket a samsungok csináltak régen hát nem emléksző? ;]

(#15342) Sógi A szinkronizálásnál még oké, de itt nem csak akkor szokott micro lagg lenni. Mondjuk lehet vele együtt élni csak a htc után kiszúrom. :)

(#15345) pisti2216 Akkor megvárom mire jutsz pár nap után.

(#15373) Bubukain válasza horimiki72 (#15366) üzenetére


Bubukain
senior tag

köszönöm, megnézem

(#15374) Sógi válasza SzlobiG (#15372) üzenetére


Sógi
addikt

Nem tudok okosat mondani, nekem a gyári után bejött az energy smoothságra, tehát én ezt gyorsabbnak érzem, a gyárival sem volt igazán problémám, csak gondoltam kipróbálok egy custom romot....
Ha jön majd frissítés valószínűleg visszatérek stock romra.

Jut eszembe, itt a kijelző ugyanannyit fogyaszt fehér és fekete színek megjelenítésénél?

(#15375) Bubukain válasza Sógi (#15374) üzenetére


Bubukain
senior tag

custom kernel után van visszarakható stock kernel ami letölthető?
mert akkor lehet hogy én is kipróbálnám

(#15376) Sógi válasza Bubukain (#15375) üzenetére


Sógi
addikt

Valaki linkelt az előbb egy custom kernelt, ott van stock kernel, amit le tudsz tölteni és telepíthető recoveryből...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#15377) torrente777_ válasza Bubukain (#15375) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Parancsolj 10B:[link]
Ez pedig a 10F cwm ből telepíthető:[link]

[ Szerkesztve ]

Rommer.

(#15378) Bubukain


Bubukain
senior tag

köszönöm
azt nem látom megkülönböztetve a customnál sem meg a stocknál sem hogy v10e vagy v10f stb
mindegy lenne hogy melyik szoftverre akarom rátenni??

(#15379) Danny365


Danny365
őstag

Nekem pedig ma jött meg a pár hete linkelt aliexpress-es, ezer forintos "Spigen" Slim Armor.
Természetesen nem eredeti, de szerintem szépen meg van csinálva. A kemény műanyag része matt a fényes helyett, szerintem jól néz ki. Hogy mennyire jól illeszkedik a telefonhoz, azt nem tudom megmondani, mivel szegény G2-m a szervizben van, de ezer forintot mindenhogy megért.

Az egyetlen apróbb hiba max annyi, hogy a műanyag és a gumis része nem annyira patentül idomul egymáshoz, de talán ha benne van a telefon, akkor nem lesz ilyen gond.

(#15380) Eli577


Eli577
senior tag

Abba a pár százalék jel nélküli időbe besegít az is, amikor a hálózatok között vált a telefon. Nálam van 4G háló, de beltérben nem mindig van térereje, így lakáson belül folyton váltogatta a 3G-4G hálózatokat....LOL, úgyhogy átállítottam gyorsan GSM/WCDMA automata módra, elég nekem a 10mbit is mobilra, nem kell 25.

Más: tud-e valaki hátlapvédő fóliát? Ebay-en találtam, de az csak csomagban van és az meg 5.000,-ft. Annyit nem akarok fóliára költeni.

(#15381) Eli577 válasza apaszka (#15357) üzenetére


Eli577
senior tag

Ugyanilyen tok van az asszony fehér G2-jén. Remek választás. :C

(#15382) rankesz válasza SzlobiG (#15372) üzenetére


rankesz
veterán

Halványan dereng valami, de 4 hónap nexus 4 használat kisimította a a homlokomon a ráncokat, múltkor jókat kacagtam amikor a szomszéd srác odatette a n4 mellé az s3-at...:) Aztán g2-re váltáskor még jobban elpicsázódott szerencsétlen samsungja, de mint tudod én a g2-n is AOSP forrású romothasználok

(#15383) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Az mitől lehet, hogy nem tudok MMS üzenetet fogadni, holott minden APN beállítás jól van megadva? Esetleg attól, hogy Telekomos a telefon, de függetlenítve lett, hogy menjen Voda kártyával! A másik, hogy most már nem átlátszó a státusz bár a gyári háttérképekkel sem. Se a kezdőlap, se a zár képernyő, pedig régebben az volt. Ez vajon mitől van?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#15384) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok!

Egyre jobb :(( GSM hálózaton!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#15385) Dondenis válasza Tamás34 (#15384) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nekem 0% T-mobil, 23ó készenlét. Szeged. Full gyári 10A

(#15386) Eli577 válasza Tamás34 (#15384) üzenetére


Eli577
senior tag

Látom, hogy nálad is van 4G. Próbáld meg kikapcsolni az LTE hozzáférést és nézd meg, úgy hogy alakul a jel nélküli idő.

(#15387) Tamás34 válasza Eli577 (#15386) üzenetére


Tamás34
senior tag

Ez sima GSM hálózatoni adatok, ne zavarjon meg az LTE felirat az állapot soron, csak akkor kapcsolom be, ha elmegyek otthonról!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#15388) zola- válasza Dondenis (#15385) üzenetére


zola-
őstag

Nekem is 0% 1nap 12óra után! HSDPA hálózaton telenornál.

(#15389) toto0569 válasza Tamás34 (#15384) üzenetére


toto0569
addikt

Nekem 24%...2G-n (GSM) hálózaton (1 nap 14 h) :Y .Sz@rházi Tré. :K
Ettől kisebb már csak a repülő mód... :DDD
És mi?

[ Szerkesztve ]

(#15390) Tamás34


Tamás34
senior tag

Kezd behülyülni a telefon! Tegnap este 11 felé vettem le a töltőről!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#15391) Bossi


Bossi
őstag

nekem 22 óra alatt van 13% jel nélküli idő T-mobile... :F

(#15392) Tamás34


Tamás34
senior tag

Ezeket a az adatokat megfogom mutatni Trének és kiverem a balhét, mit képzelnek ezek magukról!? Ha nem megy az üzlet, akkor ne így spóroljanak! :W

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#15393) toto0569 válasza Tamás34 (#15392) üzenetére


toto0569
addikt

Az asszony 4X-én minden jó,ott nincs jel nélküli idő.

(#15394) blt.62


blt.62
őstag

Érdeklődnék! S4-em van most vettem újonnan. Semmi gondom vele igaz kicsit félek a kijelző beégéstől. Az ismerősöm LG 2.őt vett most (vagyis az új S4-ét cserélte le) és elvan ájulva tőle. Azt mondja,hogy mindenben (kivéve kamera) jobb mint az S4. Aksija közepes használattal min.2 nap,kijelzője szebb, sokkal gyorsabb. Igaz lehet ez? Ennyire jó lenne a G2? :F

MegtorloXp

(#15395) zola- válasza blt.62 (#15394) üzenetére


zola-
őstag

Na ez az a kijelző, ami nem fog sohasem beégni! Max pixelhiba jöhet elő de az is nagyon ritka! Tényleg igazat mond...kicsit visszább van kijelzőidőről, aksihasználatról szó....Nagyon bírja, tényleg jó cucc. :D

[ Szerkesztve ]

(#15396) banán007 válasza Eli577 (#15380) üzenetére


banán007
tag

Skinshop.hu magyar is, és nemcsak a hátlapra, hanem az egész telefonra fólia. (ún. Full Body Protector)
Szerk: most nézem, hogy van kijelzővédő fólia is 700 pénzért, bár egyikről se tudok véleményt mondani (még nem próbáltam)

[ Szerkesztve ]

(#15397) reflxx válasza blt.62 (#15394) üzenetére


reflxx
aktív tag

Szia! Bár én nem rég óta vagyok G2 tulaj, de tudok mondani (saját) véleményt, mert a háztartásban van egy S4 is.
Kamera: vitatkozhatunk rajta ki szerint melyik. full gyári a mobilom és nálam nagy hiány, hogy nem vakuzik fókusz közben.
akkisban, képernyőben és sebességben lazán veri az s4-et.
De mondanám még egyszer, ez az én véleményem. Kinek mi jön be. :K

(#15398) Azharel


Azharel
aktív tag

A magas jel nélküli időre a következőt tudom mondani saját tapasztalatból. Nálam a telefon normálisan üzemel min 3 órát, de maximum 36 órát. Van, hogy a wifi bugolja be azonnal, van hogy csak random rájön az alábbi jelenség.
deepsleep-ben néha a térerő 15% körüli értékre csökken, mindegy milyen hálózaton vagyok (gsm,wcdma). Mikor a képernyőt aktiválom, láthatóan üres a térerő csík, ami utána azonnal visszaáll rendesen amennyi térerő éppen van. Mikor 3-4 secet kell várnom bejövő hívás esetén arra hogy a képernyő feléledjen, akkor is látom hogy megint üres volt a térerő csík. Szóval mikor ez a kevés térerő jelenség előjön, akkor a telefont azt jel nélküli időként jelzi. Nálam ezért magas. Nekem a megoldás a napi 2-3 restart, de esküdni mernék hogy mintha az egész csak "visual" bug lenne. Persze lehet ez az egész egyéni eset, és másnak nem ebből ered a gondja. Viszont van itthon másik 2 készülék ugyan ilyen hálózaton, azokkal semmi baj. Tehát nem szolgáltató hiba.

(#15399) Bubukain


Bubukain
senior tag

ezt a vezetéknélküli tárhely funkciót használja valaki?
rácsatlakozok a gépemmel, de semmit nem tudok a telefonra másolni mert azt írja hogy nincs hely rajta

(#15400) apaszka válasza blt.62 (#15394) üzenetére


apaszka
veterán

Van samu még kettő otthon. Az S3 jobb képeket lő mint az S4.
Ez hidd el jobbat mindkettőnél. Minőségben jobbat, szebbet, színhűbbet.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.