Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hű mi van itt....minden lg topikban megy a veszekedés?
Hamár füles meg fejhallgató...most voltam Osloban,és a reptéren volt egy műszaki bolt,ahol csomó ilyen cuccot lehetett kapni.Ilyeneket mint: Bose,Beats,Bang & Olafsen,Bower & Wilkins,Harman Kardon,Sony(ez volt a legolcsóbb),AKG,Sennheiser....áruk is volt,de azért csorgattam a nyálam :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#14602) #13908480 válasza szala86 (#14564) üzenetére


#13908480
törölt tag

Nem neked cimeztem a hiszti-s reszt, kinek nem inge ne vegye magara :R

Sot senkinek se cimeztem, csak furcsa na.... ezek a nagy onerzetek vitak, es valamilyen szinten mindenkinek aki erintett egy ilyen szituacioban igaza van de ne szivjuk egymas veret. :)

[ Szerkesztve ]

(#14603) hkari válasza ForRedGlory (#14581) üzenetére


hkari
őstag

Neked megy az ART a legfrissebb PA rommal? Én hiába állítom át, rebootol, és nem áll át :(

(#14604) ForRedGlory válasza hkari (#14603) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem meg az 1/12 van fent, azota nem frissitettem :)

(#14605) hkari válasza ForRedGlory (#14604) üzenetére


hkari
őstag

Akkor ha fontos az ART, lehet nem is kéne frissítened :)

(#14606) Gaberking


Gaberking
senior tag

Tegnap készítettem ezt a fényképet egy madáretetőről.

(#14607) Szabiq válasza Gaberking (#14606) üzenetére


Szabiq
tag

Fain :C

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#14608) zola-


zola-
őstag

6HU/HUNGARY_OPEN_16G V10E LGD802 1.92 GiB Ez a rom jó nekem a d802 G2 telómra? Nagyon ázsiai (6WT a kódja) ...tele van kriksz kraksz progikkal. 16 gb modell az enyém.

[ Szerkesztve ]

(#14609) Danny365 válasza hkari (#14603) üzenetére


Danny365
őstag

Nekem is ezt csinálta, mikor stock ROMról váltottam, számomra az "javitotta" meg a dolgot, hogy internal storage-en kivül minden mást wipe-oltam, és úgy flasheltem a PA-t.

Mikor csak factory resetet nyomtam flash előtt, akkor a kernel sem változott.

@zola-
Jónak kell lennie, ha kdz frissités után nyomsz egy resetet, akkor a krikszkraksz progik is eltűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#14610) horimiki72 válasza ßrainiac (#14541) üzenetére


horimiki72
aktív tag

A Neutron player ingyenes verziójával amit épp most próbáltam alapbeállításon már hallani azt amit a gyárival bárhogy állítottam nekem nem sikerült.Szoftveres a gond nem hard.

Kawasaki ZX12R

(#14611) ßrainiac válasza horimiki72 (#14610) üzenetére


ßrainiac
addikt

Thx. Most probaltam en is poweramp-et es sokkal jobban szol vele. A basszuson kicsit tekertem, de nem rontotta el a hangzast, valahogy teljesen mashogy allitja, mint a tobbi program. Letoltottem ezen kivul meg vagy 6 music appot es egyikkel sem szolt igy, erdekes dolgok ezek.

(#14612) toto0569 válasza ßrainiac (#14611) üzenetére


toto0569
addikt

Jól mondod.A legjobb erre +Mod.

(#14613) icecave


icecave
nagyúr

Úgy döntöttem,hogy mivel még rohadtul bizonytalan a megjelenés, így megpróbálnék feltenni egy 4.4-et,hogy legyen bluetooth 4.0 támogatásom a telefonon (nekem ez fontos). Ki melyiket ajánlja és mik a hátulütői a dolognak? Adatokat "cs*szhetem", mindent újra kell rakni? LG backup semmit sem ér? A programok menni fognak szépen, amiket megvásároltam, vagy kész lutri a egész.

Olvasgatok, mert sokat beszéltek erről,de annyi az ismeretlen tényező, hogy elveszek benne. Első hozzászólásból meg próbálom megérteni,hogy is kell feltenni egy másik romot, eddig nem sok sikerrel :D(Pedig a 10E felpakolása simán ment onnan). Persze, ami késik, nem múlik. Jobb volna, ha volna valami hack 4.2.2-re, ami aktiválja a bt 4.0-t aztán kész :D

[ Szerkesztve ]

(#14614) ßrainiac válasza icecave (#14613) üzenetére


ßrainiac
addikt

En az elso romolasnal elfelejtettem wipe-olni a data-t es minden beallitasom megmaradt PA-n (4.4 rom) :D esetleg probald meg data wipe nelkul, hogy jol mukodik-e, es akkor nem kell szorakozni a backup / restore reszevel.

Amugy egy nandroid backupot csinalj elotte TWRP-ben es ha vmi nem jol sul el, egy az egyben vissza tudod allitani a regi rendszert (rom+beallitasok+minden).

En a PA-t ajanlom (tobbit nem is probaltam), az egyetlen hatulutoje szamomra a kamera minosege volt, amit stock-on mar eleg jol lehet turbozni, itt viszont fapad. Ezert valtottam vissza stock-fele romra.

(#14615) icecave válasza ßrainiac (#14614) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor ezt, amit írtál, most összevetem az első hsz-al, hogy megértsem, mi-mit jelent :D Köszönöm.

(#14616) zola-


zola-
őstag

Na feltoltam a nagyon ázsiai telóra a V10E romot. Volt reset is, de még a reset utáni képernyő mindig valami kínai nyelvvel kezdődik. Ezt miért csinálja?

(#14617) torok6 válasza zola- (#14616) üzenetére


torok6
aktív tag

Melyik gsm boltba vetted hogy ázsiai?

(#14618) zola- válasza torok6 (#14617) üzenetére


zola-
őstag

partnérós. 6WT a kódja. Ezt nem lehet eltüntetni, hogy ne így induljon kína nyelvvel?

(#14619) rankesz válasza ßrainiac (#14614) üzenetére


rankesz
veterán

Úgy tudom van valami port xda-n, és összehozták hogy megy az LG kamerája AOSP alapú romokon, csak 1-2 funkció fc-zik

Én is PA-t hasnyálok, este rá is keresek hogy áll a projekt.

(#14620) Sógi válasza pisti2216 (#14586) üzenetére


Sógi
addikt

Ez vajon melyik rom verzióra épül? Akárhogy is kerestem az oldalon nem találtam....
Elég jó cuccnak tűnik :)

(#14621) torok6 válasza zola- (#14618) üzenetére


torok6
aktív tag

mikor jelenik meg pontosan a LG felírat elött vagy után?

(#14622) szabyka95


szabyka95
őstag

Velemenyek PArol? Ki akarom probalni
Ha kijon egy frissites siman ra kell flashelni v full wipe megint?

[ Szerkesztve ]

(#14623) zola- válasza torok6 (#14621) üzenetére


zola-
őstag

LG felirat után alapból amikor bejönnek a nyelvek akkor kínaival indulna alapból(ezt nem értem, hogy európai rom van rajta akkor miért...) Mert a playnél is szövegel a google services-nél valamit kínaiul. :F Hogy írtsam ki belőle?

[ Szerkesztve ]

(#14624) toto0569 válasza zola- (#14616) üzenetére


toto0569
addikt

Telepítéskor rákérdez a nyelvre és a régióra.Minimum a nyelvnél Hungary-t állíts be.(ez vonatkozik a KDZ-s telepítésre)

(#14625) zola- válasza toto0569 (#14624) üzenetére


zola-
őstag

Úgy csináltam. :F Már meg a google play szolgáltatások nem elérhetők....eszem megáll.

[ Szerkesztve ]

(#14626) toto0569 válasza zola- (#14625) üzenetére


toto0569
addikt

A legelső mindig a nyelv választás induláskor,ott nem tudsz Magyart beállítani?Nincs?Ha más nincs akkor FR előtte és FR utánna is.

[ Szerkesztve ]

(#14627) ßrainiac válasza rankesz (#14619) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, azt neztem en is, viszont ha a gyarit portoltak es nem valtoztattak semmit (raadasul mrg egyes funkciok nem is mukodnek), akkor az nem tul biztato. Vagy szerinted a stock-hoz valo modokat fel lehet hasznalni CM alatt is ha mar a kamera stock-rol van portolva? :F

Amint lenne ertelmes kamera PA-ra, egy szempillantas alatt raknam fel. Aztan ha kijon a gyari kitkat, raneznek arra is persze.

Neked a GEL jol mukodik PA-n? En lecsereltem nova-ra, eleg mocskos volt ahogy ujratoltotte az ikonokat szinte mindig ahogy kimegyek a home-ra (akarcsak a gyari LG launcher).

(#14628) zola- válasza toto0569 (#14626) üzenetére


zola-
őstag

Megoldódott! A gombokkal kellett FR-t csinálni és oké lett minden.Magyar nyelvvel indul. Érdekes , hogy a gyári beállítások a menüből nem hozta helyre.

[ Szerkesztve ]

(#14629) szabyka95 válasza ßrainiac (#14627) üzenetére


szabyka95
őstag

Jishnu fele kameramod van mar CM alapuakra is

(#14630) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Nezegettem az AOSP-hoz valo stock kamerakat es a Jishnu-fele tunt a legjobbnak (legalabbis ebben van a legkevesebb not working feature). Lehet, ma visszamegyek PA-ra es kiprobalom :C

Ha lesz ra turelmem (xD), lovok par kepet elotte kint es bent is, majd ugyanezeket PA alol, hogy lassuk, mik a kulonbsegek.

szabyka95: Igen, tudom, koszi. Csak sajnos nem ugyanolyan jo, mint ugyancsak o keszitett stock-ra. A stock stabilabb es tobbet tud (foleg ha azt nezzuk, hogy sehol sem sz*rja ossze magat :D - ahogy az AOSP mod teszi).

[ Szerkesztve ]

(#14631) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Na, pakolom is fel a cuccokat. Valakinek van esetleg kulonosen ajanlott kernele PA ala?

(#14632) Sógi


Sógi
addikt

Romolásnál gondolom csak a belső tárhelyet ne töröljem, ugye? (ne szívassam magam :D )
Többi mehet data/cash/dalvik/system? :R

(#14633) ßrainiac válasza Sógi (#14632) üzenetére


ßrainiac
addikt

Persze, azt semmikepp, max. ha lementetted a tartalmat a gepedre ^^

(#14635) hobbitka_


hobbitka_
tag

Következő igencsak idegesítő probléma áll fenn nálam:
google maps navigáció alatt (mással nem próbáltam) hiába haladok egy adott irányba, a telefon úgy a kis kék nyíl nem arra néz. A helyemet pontosan mutatja, de a telefon tájolásával valami gebasz van. Olyan, mint ha mindig 90%-t tévedne az "iránytű".

Baromi zavaró. Van valakinek valami ötlete erre?

(#14636) w333 válasza Sógi (#14634) üzenetére


w333
félisten

Szerintem 99% hogy van benne magyar nyelv :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#14637) Szabiq válasza hobbitka_ (#14635) üzenetére


Szabiq
tag

GPSt bekapcsoltad?

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#14638) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Felraktam a legujabb PA-t, datat is toroltem, a javasolt gapps-ot raktam hozza fel, kernelt nem tettem masikat, megis genyozik velem.. galeria allandoan elszall es a com.android.systemui is egyszer bedoglott. Ja igen, Play is egyszer - appok installalasa kozben.

PA-sok van vmi otlet? Meg dalvikon vagyok. A kamera amugy lehet, hogy a Jishnu miatt csinalja :S

hobbitka_: kapcsold be melle a halozat alapu helyneghatarozast is + mobilnet, ugy pontosabb ;)

[ Szerkesztve ]

(#14639) Sógi válasza w333 (#14636) üzenetére


Sógi
addikt

Remélem is... :D
Első romcserém lesz, nem akarok romolgatni (elég volt a galaxyknál), de ezt kipróbálom, mert "szinte" gyári rom, hátha tud valamit ez az USA gyerek :)

(#14640) torrente777_ válasza Sógi (#14639) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Ha használsz Lte funkciót az nem működik.

Rommer.

(#14641) Mantin


Mantin
aktív tag

Sziasztok
úgy néz ki lesz egy ilyen telefonom, az érdekelne hogy csak hobbiból romolgattok vagy szükségből? És még az érdekelne hogy a spigen armor tokról mi a vélemény?

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#14642) Sógi válasza torrente777_ (#14640) üzenetére


Sógi
addikt

KAI, azt nem használok, csak WCDMA-t.

Más egyéb hiba? Azt használod vagy olvastad?

[ Szerkesztve ]

(#14643) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Lehet itthon olyan 32 GB-os G2-t kapni, amely országkódja nem ázsiai?
Most alakult úgy, h végre be tudom szerezni a telót, de a Telenornál olyannyira limitált a G2, h egész Budapesten nincs készleten... Így akkor mégis a 32 GB-os mellett döntenék.
Vagy szarjak bele és KDZ? :D
Azért ha tudtok vhol európai országkódos 32-est, akkor osszátok meg please. Expansys nem játszik, mert ÁFÁ-s számlára szükségem van.

(#14644) torrente777_ válasza Sógi (#14642) üzenetére


torrente777_
aktív tag

Csak teszteltem még egy hiba van hogy a Naptár beállításoknál olvashatatlan a szöveg.De egyébként nagyon jó rom.

Rommer.

(#14645) akooos válasza Mantin (#14641) üzenetére


akooos
veterán

Kizárólag hobbiból :) A gyári ROM minden átlag user igényt kielégít. Én is kipróbáltam már pár ROM-ot, de visszatértem a gyárihoz :)

Spigen Armorról van aki rakott fel képet itt a fórumban, nekem személy szerint nem tetszik, hogy ilyen bumszlivá teszi a telefont, de ízlések és pofonok.

14634 Sógi: NRGZ nagyon ügyes srác, még HTC HD2-re az ő mesterműveit használtam. A stílus most is ugyanaz, mint látszik is a képeken, bár szerintem csicsásabb mint az LG UI :) Én nem cserélném le erre, de működésben biztos hibátlan lesz! :)

[ Szerkesztve ]

(#14646) toto0569 válasza dave_gahan (#14643) üzenetére


toto0569
addikt

Az enyém is hibátlan.Nyugodtan használd.

(#14647) Sógi válasza torrente777_ (#14644) üzenetére


Sógi
addikt

Business calendárt használok, a gyárit mindig kiirtom azonnal :) Akkor ez is kipipálva :) Köszi

(#14645) akooos: Egy próbát megér most nálam, és ha jó akkor marad sokáig a romja, ha nem akkor vissza gyárira és soha többet custom :D

[ Szerkesztve ]

(#14648) rankesz válasza ßrainiac (#14638) üzenetére


rankesz
veterán

Rom install előtt és után volt wipe?

Amúgy nekem nem megy az ART valamiért, mikor átkapcsolnám szól hogy PA alatt nem ajánlott, leokézom, újraindul, de marad dalvik-on

(#14649) eladogeppc


eladogeppc
veterán

MIUI

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14650) ßrainiac válasza rankesz (#14648) üzenetére


ßrainiac
addikt

Persze, azota mar tobbszor is volt wipe. A kamera flashnel is, aztan csak ugy woman a Valeria Galeria miatt (jofajta szoveg felismeres). Mostmar mukszik a galeria, de amikor nyomok egg menu > details-t egg kepnel, akkor lehal.

A kamera mod amugy vmi kreten appot rakott fel, Ami talan G Pro-bol valo.

Neztem a stock (google-fele) kamerat is, nem olyan rossz es rengeteg opcio van mar benne.

Mindjart rakok fel osszehasonlito kepeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.