Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Sógi


Sógi
addikt

A hátsó led elmulasztott esemény kezelésével foglakozott/próbálkozott már valaki, olvasgattam, hogy megoldható 1-2 appal, pl. light flow...?

(#14402) bébi67 válasza VaDy (#14376) üzenetére


bébi67
aktív tag

Sehogy, a g2 hangban fényévekre van lemaradva a HOX-tól. Ez volt az egyik ok, hogy nem váltottam HOX plusról g2-re.
Majd elmagyarázzák Neked, hogy a fülesed gagyi és a beats audio csak elvesz a hangzásból, meg a az equalizert nullán kell hagyni, mert úgy a legjobb a hangzás. Sajnos van, aki ezt így is hiszi és még le is írja.
Egy a lényeg: a g2 zeneileg az egyik leggyengébb jelenleg a piacon. Saját tapasztalatból mondom, nem a teszteknek bedőlve.

(#14403) ßrainiac válasza toto0569 (#14399) üzenetére


ßrainiac
addikt

Es milyen? Nekem szarakodott az osszes 2.5.5 folotti letoltesi link, szoval beertem ezzel ^^

Talaltal barmi hibat benne? Gondolom, ugyanugy faszan megy a 60fps fullHD-n. Kereso ablak fotozasnal gyorsabb lett? Auto mode jo? ISO100 + vaku nem egy "feher kep"?

Ha esetleg sokkal jobb lenne, akkor megerhetne update-elnem.

:R

Sógi: Flash notification nevu app Nexus 4-en tokeletesen teszi a dolgat, az ingyenes is teljesen jol testreszabhato, reszletezett beallitasokkal. Proba ;)

[ Szerkesztve ]

(#14404) Keraa válasza w333 (#14250) üzenetére


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy hol lehet megszerezni a g flex időjárás apk-ját?

Előre is köszönöm! :R

(#14405) sidigt


sidigt
újonc

Sziasztok.A segítségeteket kérném.Egy Lg G2 32Gb akarok venni.A neten amik vannak azok Eu-s régiósok lehetnek?!Magyar nyelv 1-2 év garit is adnak rá.A későbbi frissítés miatt kérdezném...Elöre is kösz.

(#14406) toto0569 válasza bébi67 (#14402) üzenetére


toto0569
addikt

Én felraktam a Mod-ot,a HOX-odat kettéhasítja a gyári fülessel is a PowerAmp.

(#14407) apaszka válasza ßrainiac (#14403) üzenetére


apaszka
veterán

ISO 100 + vaku! Csak úgy lőttem gyors neked! Bemozdult .... de lásd?!

toto0569

Az a sok intelligens app.

Pl a Deezer ben nálam nincs EQ,bezzeg a Samuban igen! A Nexus kamera appja egész mást tud minden más típusú telefonon! :W

Persze ez jó,csak hiányzik néha!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14408) ßrainiac válasza toto0569 (#14406) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ezek a neutron es poweramp lejatszok pontosan mitol szolnak jobban mint barmelyik masik (azon kivul, hogy van bennuk EQ, stb. es ezekkel beloheto a hang). Magaban is jobban szol, vagy csak allitgatas utan?

Apaszka: Teljesen jo a kep. Nekem legtobbszor mintha nagyobb blendet vagy mit hasznalna es tele nyomja a kepet fennyel. Vagy rosszkor exponal, nem tudom :F na, ha megunom, feltolom en is a frissebb verziot, thx!

Bébi67: En a gyari fulessel is tudtam varazsolni elviselheto hangzast bass booster + EQ-val, igy nem erzem at a problemat :F Egy Sennheiser HD203-mmal pedig abszolut jol szolt a cucc, itt mar le kellett venni minden modositast, mert a basszus leszakitotta a fejem, szoval "gyari" hangszin beallitasokkal meggyozoen adta az elmenyt. A HTC-k eleg jol szolnak, foleg hangszorojukat tekintve, de ha jol tudom, ebben jobb a hangchip.

[ Szerkesztve ]

(#14409) bébi67 válasza toto0569 (#14406) üzenetére


bébi67
aktív tag

Még a poweramp se tudott javítani a gyenge , bili hangzáson és hangerőn.
Én tényeket írok le, több kollégám is letesztelte más-más g2-őn és egységes volt a vélemény, hogy meg sem közelíti a g2 a HOX-ot hangzásban. Nem trollkodni akarok, hanem tárgyilagosan leírni a tapasztalatainkat, hogy ne érjen senkit csalódás és ne járjon úgy, mint én, hogy a várva várt hifi hangzás helyett egy kritikán aluli hangminőséget kaptam a g2-vel.

(#14410) Bossi válasza Bandus99 (#14392) üzenetére


Bossi
őstag

Az jó... akkor lehet csak egy gyári visszaállítás segítene... :(
Valakinek nincs ötlete az alábbi probléma megoldására?

Tegnap én is próbáltam felrakni a flex Weather-t de, a sok próbálkozás miatt most a gyári sincs fent...(eltűnt)
miként tudom visszarakni?

[ Szerkesztve ]

(#14411) bébi67 válasza ßrainiac (#14408) üzenetére


bébi67
aktív tag

A g2-n nem segít a poweramp. Ha elkezded a mélyet kiemelni, mire valamennyire jó lenne, elkezd torzítani a hang.

(#14412) toto0569 válasza bébi67 (#14409) üzenetére


toto0569
addikt

nekem nem kell bizonyítani :U
Ha van G2 a tulajdonodban akkor add el ,ha nincs menj a HOX topikba... és mindenki boldog lesz :C
Lehet,hogy nem kapcsoltad ki a Limit-et benne?

[ Szerkesztve ]

(#14413) bébi67 válasza toto0569 (#14412) üzenetére


bébi67
aktív tag

Két nap után el is adtam, mert nem győzött meg. Viszont a HOX plus felértékelődött hála a g2-nek. Marad is, míg nem jön valami, ami igazán többet tud nála.
Kikapcsoltam a limitet, a g2-vel van a baj nem a poweramppal, vagy a felhasználóval.

[ Szerkesztve ]

(#14414) ßrainiac válasza bébi67 (#14411) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hogy erted, hogy torzit? Halkul picit? Bass booster pro-ban probald ki a bass boost + kicsi virtualize kombot, szerintem jo. De mondom, jo fules melle elvileg ezek egyike sem kell sztem.

Amugy mi jaratban itt, most hogy megszabadultal a cucctol? :P

Toto0659: [link] ?

[ Szerkesztve ]

(#14415) bébi67 válasza ßrainiac (#14414) üzenetére


bébi67
aktív tag

Voltak mély hangok, csak gyengék. Ha növeltem a mélyhang kiemelést, akkor erősődtek is, de túlságosan puhák voltak, nem volt semmi dinamikája. Ha még tovább növeltem, akkor pedig torzítani kezdett.

Csak kiváncsiságból, mert nincs kizárva, hogy benevezek egy 32GB-osra, mert meg tudnék barátkozni a relative gyengébb hangteljesítménnyel a g2 sok pozitív tulajdonsága végett. ( kijelző, design, LG ui, AKKU TELJESÍTMÉNY, gyorsaság.
Én nem vagyok a g2 ellen, de tárgyilagosan próbálok írni róla.

[ Szerkesztve ]

(#14416) szabyka95


szabyka95
őstag

honnan tudom, hogy sikeresen feltelepult a jishnu fele kamera mod ?

(#14417) apaszka válasza bébi67 (#14409) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem tetszik a hangja a telómnak. Igaz a kis tuning rajta van,és sokat dob még a csengőhang erősségén is.

A minőségét teszteltem sokat.
Pl a Deezeren ahol nincs nekem EQ egy Sheni fülessel nyomtam S3 ellen. Ugyan az a zene természetesen. (nemcsillepuculósvoltatesztalany)

Jól szól ez a teló ! De kívánja a jó fülest! Nekem AKG K 450 van melóban. Azzal jól szól! PA megvéve ré,de EQ nincs használva,csak a Tónus! Így van használva!

Persze mind,bár a Samu fülese tényleg jól szól. Ennek a vékony lapított kábel miatt kirántja a fülemből ,így nem használom. A Nokiámé volt ilyen,azt sem szerettem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14418) Naras válasza bébi67 (#14413) üzenetére


Naras
őstag

Én AKG fülessel, és LG BT fülessel hallgattam zenét, nekem elég jól szól, pedig azért adok én is eme dolgokra, a gyári fülessel valóban nem jön ki jól a hangzás... nem lehet, hogy a HTC egyszerűen csak jobb füleseket ad a teló mellé??? :U

[ Szerkesztve ]

Don't worry, be happy! ( with LG G2, Lenovo Y560/T430, stb...:)

(#14419) ßrainiac válasza bébi67 (#14415) üzenetére


ßrainiac
addikt

Aha, es vmi mod-ot nem probaltal? Beats audio vagy vmi (nem tudom, mik elerhetoek ra, nem nagyon hallgatok zenet).

Szabyka: Onnan, hogy ervenyesulnek a changelog-ban leirt valtoztatasok :)

Ketszer irtam mar, hogy a fullHD 60fps video mar folyamatos keves fenynel is. Gondolom, ezzel le tudod ellenorizni :U

Bébi67: Ertelek, en is ugyanigy vagyok vele. Tisztaban vagyok sok hibajaval, mar majdnem vettem is 32-es N5-ot, mert baromi jo aron van mar, de nem tudom feladni ezt a kijelzot es akksit :S (meg kamerat..).

[ Szerkesztve ]

(#14420) szabyka95 válasza ßrainiac (#14419) üzenetére


szabyka95
őstag

ugy ertettem, hogy van-e valami valtozas a menuben ? pl. ISO nal nem 800 a max v ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#14421) toto0569


toto0569
addikt

És még mielőtt a fényképezőgép is szar lenne,ezt írták a képemre : - [link]

(#14422) ßrainiac válasza szabyka95 (#14420) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hm, a changelog-okban nezelodj. Max ISO nekem asszem 1600 volt elotte is az xdabbeb mod miatt.

(#14423) bébi67 válasza ßrainiac (#14422) üzenetére


bébi67
aktív tag

A pzitívumokból kifelejtettem a kamerát, az is tényleg nagyon jó. A negatívumokból pedig a 10 GB körüli tárhelyet.

(#14424) bébi67 válasza toto0569 (#14421) üzenetére


bébi67
aktív tag

Jó a kutyás képed ! :)

(#14425) tothgergo90


tothgergo90
tag

Tudnátok segíteni srácok?
Próbáltam rátolni a G2-re a Flex átlátszó időjárás widget-et, de elbarmoltam a gyárit is ezzel és a flex-et sem tudom használni?
Full gyári ROM-ról van szó. Tudnátok segíteni abban, hogy hogyan kellene visszaraknom a gyárit vagy a flexet úgy, hogy működjön?
Olvastam lentebb, hogy recovery-ből kell.. de gyári recoverynél nem sok a lehetőségem ... :-)
köszönöm a segítséget!

(#14426) migabi24 válasza toto0569 (#14421) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez hackelt kamera, vagy gyári?

(#14427) bébi67


bébi67
aktív tag

Még valami.
Stickman Downhill játékkal is teszteltem. A Hox Plussal kb 3 és fél óra alatt csontra lemerült az akksi és olyan forró volt a teló, hogy tojást lehetett volna sütni rajta.
A g2 ilyenkor még 60% körül volt és épp hogy melegedett valamennyit.

(#14428) szabyka95 válasza ßrainiac (#14422) üzenetére


szabyka95
őstag

stockon van 1600, jishnu feleben 800 a max

(#14429) apaszka válasza Szakiii (#14385) üzenetére


apaszka
veterán

Nincs Knox itt. jobb az aksi idő,és a kijelző! Viszont nem bővíthető . S4 kamera vacakabb. ...... Te döntsd el!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14430) toto0569 válasza migabi24 (#14426) üzenetére


toto0569
addikt

Az a gyári volt ISO 100+vaku,és CameraMX ben állítottam egy kicsit az élességen (a Max 100%) én 8%-ra tettem.
bébi67:Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#14431) bazsika89 válasza bébi67 (#14415) üzenetére


bazsika89
tag

Én is egy AKG fülessel hallgatom a telót, semmi panaszom nincs rá, pedig én is szeretem ha szépen szól az eszköz. Power Amp-ban nem szabad az EQ-t használni csak a tónust állítani.

Nokia 5800 -> Galaxy Spica -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> Samsung S3 -> LG G2 -> Nokia Lumia 930 -> Lumia 950 + Lenovo MiiX 2 10,1 -> Honor8 -> Mate 9

(#14432) tothgergo90 válasza tothgergo90 (#14425) üzenetére


tothgergo90
tag

most csináljak gyári visszaállítást egy widget miatt? 5let valakinek? :F

(#14433) VaDy válasza bébi67 (#14402) üzenetére


VaDy
tag

Hát igen, sajnos igazad van, pedig direkt nem adtam el az anno 15 ropiért vett beats-es fülesemet :(
Hoxal 60-70%-on hallgatva hangosabban és szebben szólt, mint ez csutkán! először nem hittem el hogy maxon van a zene :( kár érte, viszont ezt meg még pár apróságot leszámítva jobb a telefon, főleg az akkuideje, hox hihetetlenül gyorsan merült, ehhez meg még hozzá kell szoknom h nem kell fél naponta, sőt naponta töltőre dugnom ...
Ezen felül sokkal szebb a képe, talán gyorsabb, bár fura h hoxon is toltam injusticet, meg ezen is és G2n néha beakad, hoxon meg soha, ezt mondjuk nem értem hogy lehet..... az a baj az akkuidő miatt mindent elnézek az lgnek :)

Jut eszembe, be tudom azt vhogy állítani hogy a naptár szinkronizáljon facebookkal, idén még senkinek nem mondtam hogy boldog szülinapot! :P

Hangzáshoz még annyit, hogy a telefon kihangosítva sokkal jobban szól, a csengőhangokat meg is lehet hallani és mióta megvan a g2 nem ordítanak velem h ne hangosítsam ki őket beszélgetés közben (mert hogy észre sem veszik) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14434) toto0569 válasza tothgergo90 (#14432) üzenetére


toto0569
addikt

Csak KDZ kell neki.Az 6-7 perc

(#14435) tothgergo90 válasza toto0569 (#14434) üzenetére


tothgergo90
tag

a KDZ a gyári visszaállítás volna nem? oké... utána guglizok, de gondoltam így egyszerűbb

(#14436) szabyka95 válasza tothgergo90 (#14435) üzenetére


szabyka95
őstag

oldal tetejen olvasd el az osszefoglalot

(#14437) Land


Land
veterán

Vettem Slimport kábelt és nem az igazi a SlimKat-tel. Míg a SlimBean-es N4-en egyáltalán nem megy pedig az N4 topicban megy a többségnek PA-val vagy Stock rommal.. Szerintem a romokkal van baj.
Melyikre térjek át szerintetek? PA, Rayglobe Flex Rom vagy valamelyik 3. ROM?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14438) toto0569 válasza tothgergo90 (#14435) üzenetére


toto0569
addikt

A KDZ azt jelenti,hogy letőltöd a stock Rom-ot a megfelelő helyről,telepíted a drivereket és előtte elolvasod az összefoglalót,ugyan ott megtalálod a telepítéshez szükséges dolgokat is.Szerintem ma már ne kezdj hozzá.Csak olvass...

[ Szerkesztve ]

(#14439) noxon


noxon
őstag

A teló hogy használja a mobilnetet ( telenoros )? Most H-t mutat, nem 3g-t kéne mutatnia vagy valami? 4g-t külön kell rendelni vagy azt is tudja? Nem annyira tiszta ez...

We live in a simulated world...

(#14440) Land válasza Land (#14437) üzenetére


Land
veterán

Service menu 4.4.2-es SlimKat alatt hogyan hozható be?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14441) DjTaRsY válasza Land (#14437) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Melyik SlimKat verziót használod? 2.3 vagy arcardinal féle teszt változatot? Frissül a kernelel ezerrel amúgy SlimKat alatt mióta arcardinal foglalkozik az eszközökkel (már d803-on kívül mind támogatott). És PA alatt ugyanúgy houstonn kernele van, mint SlimKat alatt kb.

Service menut ha jól tudom sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#14442) Land válasza DjTaRsY (#14441) üzenetére


Land
veterán

2.1 beta. Láttam van már azóta 2 újabb, de nem vagyok benne biztos, hogy megoldja a Slimport nyűgömet. Eleve nem tudom, hogy erre szoftveresen kell-e bármit is buherálni a ROM-ban...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14443) rx8pencz


rx8pencz
tag

Srácok!Gondolkozom azon,hogy elvigyem-e gariztatni a készüléket,avagy ne.Több problémám is van:a képernyőfeloldás néha vacakol,s csak sokadjára tudom feloldani(mind a gombbal,mind a dupla koppintással).Néhány játék is beszaggat rajta néha,nem is értem miért lehet ez.

Más.Ha már előjött a hangzásvilág,hát szerintem se egetrengetően jó benne a G2,de azért egy normális fülessel egész kellemes.A hangerővel szerintem nincs gond,legalábbis én kb. a hangerő felét szoktam használni,néha nagyon kicsit többet(ikarus buszokon).

Várható,hogy a Kitkat javít a hangminőségen,avagy a fent említett problémák közül megoldja valamelyiket szerintetek?

PSN: istone94

(#14444) DjTaRsY válasza Land (#14442) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Hát de na. :D Most meddig tart 2.1-re ráflashelni a 2.3-at és kipróbálni? Én is rendeltem amúgy slimport cuccot. Valami ebayes dzsunkát. Kíváncsi leszek.

(#14445) Land válasza DjTaRsY (#14444) üzenetére


Land
veterán

Felraktam. Ugyanúgy zizis a kép, akad a hang és lecsatlakozik.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14446) Gaberking


Gaberking
senior tag

Sziasztok!
Melyik antivirust használjátok a G2 -n?

(#14447) Looserke válasza Gaberking (#14446) üzenetére


Looserke
őstag

van értelme vírusírtónak?

(#14448) Szabiq válasza toto0569 (#14406) üzenetére


Szabiq
tag

:C

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#14449) Gaberking válasza Looserke (#14447) üzenetére


Gaberking
senior tag

Véleményem szerint, a személyes adataink védelme érdekében, igen, van értelme.

[ Szerkesztve ]

(#14450) Cathulhu válasza Looserke (#14447) üzenetére


Cathulhu
addikt

Úgy gondolom, aki szerint kell vírusírtó az androidra, annak szüksége is van rá. Úgy értem, ha valaki ért annyira a rendszerhez, hogy tudja, hogy ilyesmire semmi szükség, az valóban nem fog olyat elkövetni, ami miatt kellene. Aki szerint viszont kell, az nem ért annyira hozzá, könnyebben csinál hülyeséget, és akkor jó, hogy egy program legalább figyelmezteti rá.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.