Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14451) rankesz válasza Cathulhu (#14450) üzenetére


rankesz
veterán

Minden egyes szavaddal egyet értek. Ezt ennél jobban nem lehetett volna leírni.

Amúgy ma megjött az én G2-m is, ahogy hazaértem a munkából a romolás előtti 2 kötelező feles után ment is fel a PA rom... :D

(#14452) SzlobiG válasza rankesz (#14451) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezt a vírusos dolgot én is így látom. :)

Az igen nem sokat hezitáltál rajta. :D

(#14453) Gaberking válasza Cathulhu (#14450) üzenetére


Gaberking
senior tag

Egy rootolt androidon, nem csak a felhasználó hozzáértésén múlhat egy fertőzés, vagy adatlopás. Aki ért hozzá, az tudja, hogy ez így van!

(#14454) rankesz válasza SzlobiG (#14452) üzenetére


rankesz
veterán

Előtte nexus 4-em volt, így nem volt kérdés hogy google cucc lesz az utód, csak n5 nem volt elérhető ami megfelelő lett volna, így lett g2, mert hardveresen ugye majdnem ugyan az, így a hosszú távon érkező jó kis portolt romok sokat nyomtak a latban.

(#14455) SzlobiG válasza rankesz (#14454) üzenetére


SzlobiG
félisten

N5-n agyaltam én is, de az akku miatt ugyanott lettem volna mint a HTC szal ez miatt G2 lett.

(#14456) Busterftw


Busterftw
veterán

Nagyon király ez a lenovos kamera app, csak jó lenne ha nem rakna fel hozzá külön galériát, Snap-nál ugyanez, sőt ott még video is van. Ha meg el akarom távolítani, törli az egész cuccot. :/

(#14457) DjTaRsY válasza Busterftw (#14456) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Ez azért van, mert a galéria tartalmazza magát a kamerát. Sőt, a gyári androidban is így van, a kamera az maga a gallery.apk

Meu meu mö plő

(#14458) Cathulhu válasza Gaberking (#14453) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ne haragudj, de ebben nagyon nem ertunk egyet, mivel
1) a rootolas azert nem egy chmod 777 -R /, annal sokkal ellenorzottebb , felugyeltebb jogosultsagkiosztas tortenik
2) olyan appot telepiteni, ami gyanus es visszaelhet root jogokkal pont annyira felhasznaloi hiba mint root nelkul olyan telepiteni ami indokolatlanul ker mondjuk "services that cost you money" engedelyt
3) ismeretlen forrasbol telepiteni mindenfele appokat ellenorizetlenul megint csak felhasznaloi hiba
4) ha ennek ellenere felmerul valakiben a felelem, lehet unrootolni is a telefont. Root, megcsinalja az ember amit akar (adfree, camera, stb), unroot
5) nem kell divatbol rootolni, csak akkor ha valoban szukseg van ra, amugy meg 4)

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14459) woodbear válasza vadászcsiga (#14393) üzenetére


woodbear
addikt

Gyari romom van nekem is.....

Oldalam: www.swsfoto.de

(#14460) Gaberking válasza Cathulhu (#14458) üzenetére


Gaberking
senior tag

Az első 2 pontban tökéletesen igazad van. A 3. pontban részben adok igazat neked, mert a legkörültekintőbb ellenőrzés ellenére is, van rá esély, hogy kártékony alkalmazás is kerül a telefonra.
A 4-es és 5-ös pontokkal is egyetértek.
Ezek ellenére, melyik a legmegbízhatóbb vírusvédelem andoidra? :)

(#14461) w333


w333
félisten

Még ebben a hónapban jön a KitKat frissítés :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#14462) zack válasza bébi67 (#14409) üzenetére


zack
nagyúr

Milyen fülessel tesztelted?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#14463) heidrich


heidrich
senior tag

Srácok, tokot szeretnék venni, néztem többfélét, látom itt a fórumon is sokan vettek Nillkin tokot a készülékre. Kérdésem, hogy ha sima hátlapot és a keretet védő tokot szeretnék (nem flipes) akkor ebből a márkából melyiket ajánljátok? Ebayen Nillkinből G2-re egy halom van. Akinek van ilyenje linkelje már be, köszönöm :)

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#14464) ßrainiac válasza w333 (#14461) üzenetére


ßrainiac
addikt

"International LG G2 won’t be getting Android KitKat this month" - ennek melyik resze okoz gondot? Koltoi kerdes, tisztaban vagyok vele, hogy a "won't be getting".

heidrich: En innen rendeltem, abszolut jo minoseg fillerekert. Atlatszo feher, nem sargult be, nincs semmi baja.

(#14465) DjTaRsY válasza w333 (#14461) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

Itt pont azt írja, hogy mégsem.

szerk.: megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#14466) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Van itt olyan aki hasznal CM11 Nightly-t csak nem mert meg megszolalni ezzel kapcsolatban? ^^

(#14467) DjTaRsY válasza ßrainiac (#14466) üzenetére


DjTaRsY
aktív tag

A CM kókány, noobok használják. Ha jól tudom még mindig random újraindulgatnak a nightlyk. Paranoid és SlimKat ellenben stabil, mivel nem CM kernelt használnak, hanem Houstonn-ét.

(#14468) Land


Land
veterán

Ha nem jó a telefonommal a Slimport kábel, akkor milyen kábelt vegyek hasonló használatra? MHL?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14469) ßrainiac válasza DjTaRsY (#14467) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hehe, nem veletlenul nem hasznalom mar jo ideje. Nem tudtam, hogy miert, de en is lattam, hogy nem okes minden. Nem is harapott annyira :S

PA mar volt fonn G2-n, gondoltam megnezem a CM-et is, de akkor nem. Eddig egy jo erv sem szolt mellette. Igazabol mindegy is, mert a kamera mod most jo stock alatt, CM alapuakra nem igazan van alternativa. Annyi hogy a lassu rendszerre is jo lenne mar egy megoldas, stockmod ide vagy oda, nem az igazi.

(#14470) apaszka válasza w333 (#14461) üzenetére


apaszka
veterán

Érdekes dolog .

A múltkori videón fura volt, hogy semmi változást nem találni benne.

A google annyit követel pl, hogy az állapotsáv fehér legyen benne.

Ez eddig is az volt, így nem tudjuk, hogy nem csak e átírták e a verzió számot?
ART hiányzik, ami a kitkat dobása lenne.

Szóval majd meglássuk. Ne legyen igazam.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14471) torok6


torok6
aktív tag

Mért tesztekrá más romott valami gondja van a gyárinak?

(#14472) pilóta válasza torok6 (#14471) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hobbi... :P

Aki él és nem boldog, az téved!

(#14473) rankesz válasza torok6 (#14471) üzenetére


rankesz
veterán

Én pl. azért mert nincs szükségem az LG által készített plusz ficsőrökre, nekem a gyári android egyszerűsége jobban tetszik, jobban testre szabható.

(#14474) ßrainiac válasza torok6 (#14471) üzenetére


ßrainiac
addikt

Van aki inkabb a hardver miatt veszi a telot (en kizarolag amiatt vettem), es a stock szeru romok ezt faszan kihasznaljak. Jelen esetben is teljesul ez, ld. Paranoid Android, viszont az meg a kamerat nem hajtja meg ugy, mint a gyari camera apk :(

Ha valaki portolna CM-re, akkor PA + stock camera combo lenne a legjobb valasztas sokaknak.

(#14475) eladogeppc válasza Land (#14468) üzenetére


eladogeppc
veterán

Land: Várj a 4.4 es frissitesig. Keress ra googleban hogy Slimport glitch. Szerintem szoftveres a gond. Normál Romon 3845#*802# service menu, es ott vedd le a slimportot fullhdrol hdre. Szerintem megoldodik 4.4 alatt. Ha nem, akkor LG-ek szivatnak minket. Gyari Slimportot latott mar valaki ?

Bébi67: Nem akarlak megbántani, de te a basszusokat a beépített hangszórón hallod torznak, vagy fülesen ? Csak egy pici megjegyzés, hogy akármilyen szoftverres EQval lehet torz eredményt kapni, ha a mélyeket feltolod maxra. Ujabb telefonok azt csinaljak, hogy hiaba tolod fel mondjuk a melyeket, halkabb lesz. Es miert ? Pont a torzitast elkerulendo.
De szerintem maradj a HOX nal, es ne itt fikazd a telefon kepessegeit. Nekem normal Sony Dj fejhallgatóval, illetve JVC szupererzekeny agybadugossal is gyönyörűen szól. Ha nincs mély, vegyél jó fülest, vagy ajánlanám a Logitech bluetoothos fülesét. Abban külön hangchip van a füledhez, igaz 25e ft korul van.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14476) Land válasza eladogeppc (#14475) üzenetére


Land
veterán

Valamit meg fogok még próbálni persze. Mivel többfajta Slimportnal is vannak gondok, így nem a kábel a rossz szerintem. Az a bosszantó, hogy a telefon dobozan is rajta van hivatalosan a Slimport, mint feature... Pedig simán 4.2-vel adták ki a telefont.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14477) tutaj01


tutaj01
tag

Sokan írták a Flex féle romot, gondoltam teszek vele egy próbát.
Egy nap tesztelgetés, de nekem valahogy nem vált be.
Nem volt vele igazából nagyobb gond, bár ha valakinek számít, nekem eléggé megette a ramot(hidegindításkor: max 600 mega, utána már csak kevesebb), illetve a feloldás után volt hogy 2-3 sec mire behozta a főképernyőt, és néha bejövő hívásnál jóval később kezdett el csörögni! Apró dolgok tudom, de ilyen a stock-al nem volt nekem soha.
Vannak benne okosságok, de szerintem a gyári rom a G2-ben nagyon is rendben van.
Nem akarok lebeszélni róla senkit, csak szimplán egy rövid vélemény.
Lehet ezek a hibák másnál nem jönnek elő.

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#14478) eladogeppc válasza Land (#14476) üzenetére


eladogeppc
veterán

Normal Rommal HDn nincs gond, ez tuti. A tobbi szoftveres lesz. LGnel mar megszokottak sajnos az ilyen Bugok. Anno mobilarena kiallitason kint voltunk, LG 3D telefonja meg a P990 volt kiallitva. Beigertek fut fat bokrot JB-el kapcsolban, 160eFt ert vettunk is kollegaval egy-egy telefont, majd ultunk 1 evet mire jott egy takolt gyari JB. Hozzateszem az elotte levo GB hemzsegett a hibaktol. Kamera autofokusz hibak, ilyenek.

Most jut eszembe ICS re vartunk, nem JBre.

Mas: Stock Romon is elojott nalam a gyari bongeszovel, hogy hiaba nyomok egy linkre, kattan, de nem ugrik oda, csak kb 5ödjére. A másik zavaró, hogy fel le scrollozásnál nem követi azonnal az ujjamat, le marad. Rég elhúzom lefele az ujjamat, erre vagy fel masodperc mulva koveti a kep. De ez tenyleg egy jo nap, 2 nap hasznalat utan. Csinalok egy bongeszo app cache cleart, es megint jo egy ideig.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14479) Szabiq válasza eladogeppc (#14475) üzenetére


Szabiq
tag

:K

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#14480) p2pp


p2pp
őstag

Tegnap volt szerencsém meghallgatni csodálatos Senheiser fülesemmel
hogyan is szól a G2, ha már ennyien írnak jót és rosszat is róla.
Hát nagyon ledöbbentem.
Ennyire rosszat már rég nem hallottam és nem is szeretnék.
A régi Sony Xperia Arc S is odaveri ezt a sz....t!
Olyan mintha 1 darab késsel levágták volna a magas és a mély
tartományt. Csak a közép tartomány maradt volna meg!
Equalizert hiába állítottam be vagy semmi vagy torzítás volt csak!
Ettől még az S3 is szebben szól, pedig az sem csúcs!
Ismerősöm HOX-a bekapcsolt Beats audioval gyári lejátszóval
agyba főbe tönkre veri a G2-t!

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#14481) eladogeppc válasza p2pp (#14480) üzenetére


eladogeppc
veterán

:C :C :C
Ez már csak a hangchip miatt is érdekes lenne.... :W

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14482) ßrainiac válasza p2pp (#14480) üzenetére


ßrainiac
addikt

Most ezek utan kicsit elfogultnak erzem magam, ha hazaerek, megint radugom a HD203-at es megnezem :DDD

(#14483) papi77 válasza p2pp (#14480) üzenetére


papi77
addikt

Téged ki bérelt fel,hogy ekkora badarságokat írj?
Egyébként ismerek egy jó fülész orvost...ha kéred szívesen megadom a számát!

Az első: NOKIA 1611

(#14484) toto0569 válasza ßrainiac (#14482) üzenetére


toto0569
addikt

Mondtam már...fizetett emberek...

(#14485) eladogeppc válasza p2pp (#14480) üzenetére


eladogeppc
veterán

LG G2 Review - sound quality

Nézzük csak meg a hangátviteli görbét, és az adatokat is vegyük figyelembe a többi telefonhoz képest.
24bit Dac.... jó szar lehet, ha a CD t vesszük a maga 16bit 44khz mintavételezésével. Az is szar lehet akkor.
Igen, hangerőben lehetne több, de arra meg van megoldás már.

Nem akarom mondani, hogy iphone5 ös kolléga tesztelte a fülesét evvel, meglepodott milyen szepen szolt az LG.
Hagyjuk az alaptalan fikát. Tény hogy a gyári füles nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14486) DonMaster válasza eladogeppc (#14485) üzenetére


DonMaster
addikt

+1 toto0569100%-ig azok :) jöttek a HOX-ott ajánlani semmi több.
Legalább Flac-ot próbálnának nem valami , minőségtelen mp3-mat, és ne a fülessel hanem a sima hangszóróval nézetek már meg ,hogy szol a teló, tiszta viccesek ezek , így rossz úgy-rossz, valahol nem jön le-nekik, hogy ez nem zene lejátszó ;] , persze okos telefon tudnia kell meg hifi hangzás , és? ezek olyanok mint a fényképezős hozzá szólások rossz a kamera ezért nem ajánlom senkinek, és? Ezek akik fényképezni vagy jo hangminőséget várnak miért telefont vesznek ezekre a céljaikra??? Ezt valahogy teljesen nem értem, vegyenek egy jó minőségű mp3 vagy mp4 vagy itouch vagy ipod-ot azt hadd szóljon ,azok arra vannak, a fényképészek meg nem telefonnal fognak fényképezni, itt nem a lausságára értem hanem a minőségére mert nem 1 hsz-van a rossz minőségével kapcsolatban. Lényeg a lényeg , hogy ha nem tetszik nem kell hsz-elni flamelni stb. itt, ha van jobb örülj neki , ha nincs akkor vegyél arra alkalmas eszközt.Jah és szerintem aki az LG G2-töt veszi az nem csak a fényképező és a zenelejátszó tulajdonsága miatt veszi.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#14487) apaszka válasza ßrainiac (#14482) üzenetére


apaszka
veterán

Jól szól tényleg. EQ kikapcsolva a PowerAmp-ban.

Éjjeles vagyok ,fél kómában már! De nem én vagyok a lényeg. Füles kell jó!

Na,megyek aludni,jobban járok látom. :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14488) ßrainiac válasza DonMaster (#14486) üzenetére


ßrainiac
addikt

"hogy ha nem tetszik nem kell hsz-elni" > ez gondolom tudod, hogy rad is vonatkozik Mr. Eszoszto, SSD + WinXP Szakerto :R

inkabb erre valaszolj, ezt valahogy elfelejtetted azota is :U

Apaszka: Igen, nekem is ugy remlik, hogy jol szolt fejessel. Fulessel mar kevesbe. Mondjuk a kep ahogy fejhallgato van rajtad nem feltetlenul bizonyitek magara a minosegre, de ertem a celzast :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14489) DonMaster válasza ßrainiac (#14488) üzenetére


DonMaster
addikt

Nézd kérlek vissza mikor írtam ide utoljára, és nem felejtettem el, de jobb a meglepetés, legyél csak kíváncsi. ;]
Most azért jössz megint a hasonlattal, Grat, majd ha igaz lesz amit írtak már páran , és nem hozz sok extrát a várt ART-d akkor mit fogsz szólni :) , mellesleg nem írtam itt semmi olyat hogy az LG G2 ilyen meg olyan meg Xar meg hulladék meg stb. pont emiatt van különbség az én hsz-em között bár van amelyik fölöslege így utólag, és ezek a trollok vagy hogy is hívják-ok között .
Jah csak arra amit írtál, "hogy ha nem tetszik nem kell hsz-elni" nekem tetszik :DD

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#14490) ßrainiac válasza DonMaster (#14489) üzenetére


ßrainiac
addikt

Abszolut halvany fogalmad sincs arrol amit irnak az emberek. Teljesen masra valaszolsz :)

Nyilvan azert vannak tesztek mindenhol, osszehasonlitasok, verseny a gyartok kozott, mas es mas kamera modulok, hangchipek, stb. mert ezek nem fontosak egy okostelefonban :) gratulalok meg1x, sikerult am itt is megfogni a lenyeget.

(#14491) eladogeppc


eladogeppc
veterán

4.4 ART: Akit érdekel persze.

Sokszor látom terjedni a hülyeségeket, hogy az ART mennyire jó. Vegye mindenki a fáradtságot és járjon picit utána, hogy mennyire jó ez az új ART őrület.
Megmondó emberként elmondom: parasztvakítás
Egy teszt csokor:
[link]

Személyes tapasztalatom N4-ről átpártolván, hogy a hétköznapi életben semmi különbség nincs. Lehet mutogatni pontszámokra, de hogy valami 0,5mp el korábban nyílik meg, azért nem sok értelme van váltani. Már csak azért sem értem hogy mekkora bazi nagy különbségnek kéne lennie, mert a dalvik is cache-elve működik, igaz realtime.

De mi a különbség ?
Az alapértelmezetten egyelőre kikapcsolt Android Runtime (ART) abban különbözik a jelenlegi Dalviktól, hogy az eszközökre frissen telepített hardverfüggetlen Java alkalmazásokat azonnal lefordítja az adott telefon vagy tablet processzora által végrehajtható formába, nem futásidőben történik a művelet.

A kérdésem egyszerű. Számít ez 4 × 2.26Ghz esetén ???
Ha még 800mhz vagy 1Ghz proci lenne, akkor szerintem igen. Vagy ha régi lenne az architektúra.

Csak ennyit szerettem volna mondani. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14492) DonMaster válasza ßrainiac (#14490) üzenetére


DonMaster
addikt

Bocs de lemaradtam mi volt a kérdésed?
értem mutass linket kérlek tesztről amiben az lg g2-töt tesztelik art-vel és egy nem art-s lg g2-töt hogy milyen a különbség, én spec. nem találtam ilyen tesztet de érdekelne nagyon kérlek írj linket szerintem mást is érdekel.
nem azt irtam , hogy nem számit csak nem az a léyneg ebben, te miért vetted meg a telefont? Azért mert 13mx-es a kamerája vagy a jo hifi hangchip miatt , szerintem nem , nem ezeket fogja nézni senki-sem, akinek ezek számtaniak írtam fenébb fényképező mp3-stb. lejátszót vegyen olcsóbb és jobb is, mellet-e nem merül a telo.
eladogeppc
+1 csak nekem nem hitték el eddig , hogy csak paraszt vakítás az egész

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#14493) eladogeppc válasza DonMaster (#14492) üzenetére


eladogeppc
veterán

Lassabb procinál talán jobban számít a különbség.
De hála égnek ebben a gépben nem egy gyenge chipset van.
Akkuidővel is jól gazdálkodik a chipset, így ott sem látom az értelmét ennél a telefonnál.
Hozzáteszem Nexus 4 alatt sem volt különbség.
Nem értem hogy miert mindig pont a legújabb dolgok lennének a legjobbak ?
Egy hozzáértő szakember is megmondhatja, hogy egy csöves erősítő hangminőségben a mai napig kenterbe veri a MOSFet es erölködőket. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#14494) ßrainiac válasza eladogeppc (#14491) üzenetére


ßrainiac
addikt

"Lehet mutogatni pontszámokra, de hogy valami 0,5mp el korábban nyílik meg, azért nem sok értelme van váltani." > ha ingyen van, azert ne fajjon mar atkapcsolni ;]

Lehet, hogy reg volt mar N4 a kezedben. En nap mint nap nyomkodom, ART-on fut tobb, mint egy honapja. Hibatlan es hatarozottan gyorsabb.

"Nem értem hogy miert mindig pont a legújabb dolgok lennének a legjobbak ?
Egy hozzáértő szakember is megmondhatja, hogy egy csöves erősítő hangminőségben a mai napig kenterbe veri a MOSFet es erölködőket. :R"

Az ugye tiszta, hogy most szoftverrol es nem hardverrol van szo.. Gondolom, nem vagy a szoftverujdonsagok ellen annyira. Vagy DOS / Win 3.1-et futtatsz meg otthon?

DonMaster: A "parasztvakitasoddal" kapcsolatban meg mindig azt tudom mondani, hogy "kezzel foghato" a kulonbseg, az hogy neked fogalmad sincs rola nem hatalmaz fel szerintem arra, hogy frocsogj ellene. Nem is ertem, miert hasznalsz google telefont, hogyha neked parasztvakitas a jo kamera, a jo hangchip es az uj futtato kornyezet. Hogyha csak telefonalni hasznalod a kutyudet, akkor megsugom, nem erte meg kiadnod erte cirka 130e Ft-ot :)

Osszehasonlito teszteket altalanossagaban irtam, telefonok, telefonok kamerai / hangchipjei osszehasonlitasaival tele van google, nezz szet nyugodtan. Az, hogy te egeszen mast ertettel ebbol, nem lep meg, sot :U senki nem beszelt tehat g2 vs g2 art-rol.

[ Szerkesztve ]

(#14495) papi77 válasza eladogeppc (#14493) üzenetére


papi77
addikt

Azért nem csak az számit,hogy fél mp-el gyorsabb valami!
A gördülékenység szerintem fontosabb!
Mindegy majd,a következő verziónál meglátjuk,gondolom akkorra már végleges állapotban lesz.

Az első: NOKIA 1611

(#14496) Sógi válasza papi77 (#14495) üzenetére


Sógi
addikt

+1!

Azt is tegyük hozzá, ha több alkalmazás fut/indul el egy időben...Ezek okozhatnak röccenést, elképzelhető, hogy ez megoldja majd...

(#14497) ßrainiac válasza papi77 (#14495) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez egyertelmu. Igazabol ez az ellene beszeles teljesen irracionalis.

Az a baj, hogy senkit nem erdekelnek az ellenvelemenyek az ART-tal kapcsolatban, hanem a tapasztalatok lennenek fontosak, de az meg ugye nincs, ugyhogy megy a fika a G2 topicban, amire meg nem is jott ki :DDD

Nem ertem, hogy miert zavar barkit az ART jelenlete, hiszen ugyis valaszthato lesz a kezdetekben. Aztan amikor mar nem, akkor lehet menni panaszkodni a google-nak, ha annyira rossz ;)

Btw, csak az appok kompatibilitasat illetoen lephetnek fel problemak, de ezeket folyamatosan javitjak. A nevesebb appoknak mar nincs problemajuk az ART-tal.

(#14498) DonMaster válasza ßrainiac (#14494) üzenetére


DonMaster
addikt

megsúgom neked 25ezer ért vettem 2év garival ujjat ,
és a paraszt vakítást az ART-re írtam, de tesztet továbbiakban sem mutattál , hogy g2-art-vel mennyivel jobb az art nélküli g2-ellen
lg g2 with ART Vs Lg g2 no ART , mutasd hol a teszt amiről villogsz már egy ideje , hogy mennyivel jobb, mert te sem próbáltad még szerintem , hogy milyen a g2 art-vel , hogy miért mert nincs rá ART ;] (Még) de a tesztet amiről villogsz azért megvárom .

papi77
igen szerintem is addig amíg nincs kint és nem lehet tesztelni addig nem tudhatod hogy hozz-e félmásodpercet vagy nem hozz semmit sem.(magyarul addig lehet mondani rá , hogy parasztvakítás meg azt hogy hű dejo gyors fél seccel )
Braniac ez nem nexus ha nexusos nulla feature-el hoz félsecet, itt full extrásan (feature) mennyit hozz? mert szerintem lefogja a sokk alap dolog vinni és ép hogy csak észre veszed hogy nah valami van, frissítés meg március vége április elején fog jönni.(Összehasonlításokat meg megnéztem nem mondtam ,hogy überjo a G2 hang és féynkép alapján de ezt tudtam amikor megvettem , mert nem zenét hallgatni vagy csak fényképezni vettem , inkább a többi miatt, de azért jo ha ezeket is tudja :) )

senki nem beszélt g2 vs g2 art-röl , ez igaz de a g2-es forumban virítód a nexus-nak az ART képességét , és azt állítod , hogy sokkal gyorsabb ART-vel mint nélküle miközben ezt még tesztelni sem tudod mert nincs ART-s G2-még.

"Nem ertem, hogy miert zavar barkit az ART jelenlete, hiszen ugyis valaszthato lesz a kezdetekben. Aztan amikor mar nem, akkor lehet menni panaszkodni a google-nak, ha annyira rossz ;) " látod én meg nem értem miért zavar az valakit , hogy nincs ART-je :) folytatva a gondolat menetedet .

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#14499) ßrainiac válasza DonMaster (#14498) üzenetére


ßrainiac
addikt

"Osszehasonlito teszteket altalanossagaban irtam, telefonok, telefonok kamerai / hangchipjei osszehasonlitasaival tele van google, nezz szet nyugodtan. Az, hogy te egeszen mast ertettel ebbol, nem lep meg, sot :U senki nem beszelt tehat g2 vs g2 art-rol."

Nem tudom, mirol beszelsz :U tovabbra is egyedul te beszelsz ezekrol a fiktiv tesztekrol.

Tudom, hogy "szerinted" mit fog hozni a frissites, es lehet, hogy ugy is lesz, de azert annyira ne allitsd biztosra ezeket a dolgaidat "szerintem" :) 100%, hogyha gyorsabb is lesz, te egyedul el fogod mondani, hogy ugyanolyan, mint volt.

"..és azt állítod , hogy sokkal gyorsabb ART-vel mint nélküle miközben ezt még tesztelni sem tudod mert nincs ART-s G2-még."

Gyorsabbnak kell lennie, hiszen ha figyeltel volna ezert vezetik be az ART-ot :U

Amennyiben egy elozo generacios (jelen esetben N4) keszulek ART-on jobb loading time-ot es overall jobb sebesseget (felhasznaloi elmeny) produkal, mint ketezerhatszazmilliardszor jobb G2, akkor szerintem sejtheto, hogy nem csak a dalvik nevet valtoztattak meg.. De tenyleg, inkabb olvass utana, mert ez baromi uncsi.

Engem nem zavar a velemenyed, de a forum nem lesz tole gazdagabb.

[ Szerkesztve ]

(#14500) DonMaster válasza ßrainiac (#14499) üzenetére


DonMaster
addikt

"100%, hogyha gyorsabb is lesz, te egyedül el fogod mondani, hogy ugyanolyan, mint volt."
Ha gyorsabb lesz nem fogok olyat írni hogy nem az , de még csak "HA"-van, addig már te biztosra állítod , hogy gyorsabb lesz.
TEsztek-röl?

"Nyilvan azert vannak tesztek mindenhol, osszehasonlitasok, verseny a gyartok kozott, mas es mas kamera modulok, hangchipek, stb. mert ezek nem fontosak egy okostelefonban " 14490 te irtál először tesztekről nem én , csak utána elöjött megint a muzsád az ART amit szeretsz imádzs vele kelnél vele feküdnél stb. arról meg ezt :
""Lehet mutogatni pontszámokra, de hogy valami 0,5mp el korábban nyílik meg, azért nem sok értelme van váltani." > ha ingyen van, azért ne fájjon mar átkapcsolni ;]

Lehet, hogy reg volt mar N4 a kezedben. En nap mint nap nyomkodom, ART-on fut több, mint egy honapja. Hibátlan és határozottan gyorsabb."
Erre csak annyit , hogy az Nexus , gondolom ez az első LG-d ami androidos és nem nexus, ha lett volna androidos Lg-d ami nem a nexus akkor tudnád te is , hogy miről írok ,és nem írnád azt hogy 100% gyorsabb lesz mikor nem hiszem csak ha látom ,

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.