Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) icecave


icecave
nagyúr

Van-e közöttetek olyan vállalkozó szellemű türelmes ember, aki privátban, vagy chaten, vagy akár személyesen tudna segíteni felrakni egy parandroid romot, meg elmagyarázni mit miért hogyan kell csinálni? Gyorsan tanulok, általában elég,ha egyszer elmagyarázzák/megmutatják a dolgokat, de most nem merek belevágni, 6 év iOS után kicsit elszoktam a "bütyköléstől". :D Viszont így sokkal gyorsabb lenne, mint sok oldal elolvasása és sok fail próbálkozás után.

Ha van ilyen ember, kérem, jelezze privátban, esetleg azt is, hogy ingyen önzetlenül vállalja, vagy adott esetben mennyi mannáért. Köszönöm :)

(#14802) ßrainiac válasza icecave (#14801) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sure, írd meg privátban, hogy mi nem tiszta és válaszolok ;)

(#14803) Sragi válasza Autley (#14798) üzenetére


Sragi
őstag

Na akkor ez nehéz ügy :/

(#14804) Sógi


Sógi
addikt

Valaki segítsen legyen kedves!

TWRP-be lépve restore-t nyomnék és az írja ki a kiválasztott mappa visszaállítása során, hogy "E: No partitions selected for restore"!

Volt már ilyen anno galaxyn, de nem emlékszem mit kéne tennem! Valaki?

(#14805) ßrainiac válasza Sógi (#14804) üzenetére


ßrainiac
addikt

Szerintem próbálj meg felrakni egy újabb TWRP-t. Ha a legújabb van, akkor sry, nincs jobb ötletem.

(#14806) Sógi válasza ßrainiac (#14805) üzenetére


Sógi
addikt

Meglett a hiba forrása, az egyik backupnál készített egy 16 nevű almappát és abba tette bele az md5 fájlokat, azt, hogy miért, ne kérdezd :) nem tudom, visszamásoltam a fő mentés mappába az md5-ket és jó lett, mázli :)

(#14807) Looserke válasza Autley (#14798) üzenetére


Looserke
őstag

factory reset? bekapcs és hangerő gombokkal

(#14808) Land válasza apaszka (#14749) üzenetére


Land
veterán

Rayglobe fele Flex Rom?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14809) apaszka válasza Land (#14808) üzenetére


apaszka
veterán

EZ ! Mi különbség van köztük? :W

Szerk:

Már látom elsőre bocs!
Az Aromás is!...... Miért nem ezt raktam fel? :W

Amúgy jobb az,azt használod?

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14810) tibee77 válasza ßrainiac (#14779) üzenetére


tibee77
őstag

Ilyen anyagut hasznältam anno xperia u-n es teljesen "ätalakitotta" szegeny kis telomat. :D Az viszont biztos, hogy megvedte az esesektöl.

Sogi:En is ilyesmi cuccot akarok venni csak attol felek, hogy ezt a gyönyörü häzat teljesen szetcseszi.Nekem nagyon bejön a telo fogäsa, nagyon kezbe illik.Bär tenyleg tulsägosan is csuszos, felek, hogy az lesz vele mint az elözövel.
Akkor nincs mit tenni, a biztonsäg erdekeben fel kell äldozni a külalakot? :F

Ferrari1:En is köszönöm ezt a pakkot, megkimeltel pär felesleges probälkozästol.A redalien bejött, szerintem annäl maradok.Amugy ezek nem lassitjäk be a müködest ugye?Ez a tema csupän egy hätterkep meg ikonok?

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#14811) Firestormhun válasza Autley (#14798) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Vissza stockra?

- Telefon kikapcs
- Hangerő gomb fel folyamatos nyomása közben bedugod usb kábelt, így a telefon elindul download módban. videó a mikéntjéről
- Indítsd Lg Mobile Support Tool-t --> További jellemzők --> Frissítési hiba kiküszöbölése

Így elvileg IMEI alapján letölti stock T-Mobil romot és vissza is flasheli. Flash után meg kell egy factory reset, ami adat vesztéssel jár.

...

(#14812) szabyka95 válasza apaszka (#14809) üzenetére


szabyka95
őstag

en probaltam mind2t, a rayglobe nem jott be ..

(#14813) Land válasza apaszka (#14809) üzenetére


Land
veterán

Még nem raktam fel.

Amit te tettél fel abban a hangero fulesen és a kamera okes? Van benne magyar nyelv?

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14814) k5.20 válasza Autley (#14798) üzenetére


k5.20
senior tag

Recoveryben próbálj meg wipe-olni cache-t, hátha megtér tőle. Ne a data-t, azt csak majd utána, ha nem javulna - szintén adatvesztéssel jár.

[ Szerkesztve ]

(#14815) apaszka válasza Land (#14813) üzenetére


apaszka
veterán

Igen! Minden klappol,és hagyom is egyenlőre! Már belakva,rendesen! Most lőttem Jól fókuszál.

Aztán majd pár nap megmutatja milyen !

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14816) azul válasza GGMPC (#9572) üzenetére


azul
csendes tag

A box.com 50GB tárhelyét próbáltam én is, de sajna van egy 250mb-os file méret limit rajta. Ez azt jelenti, hogy a kb. 2 percnél hosszab videókat nem fogja szinkronizálni.

Viszont találtam egy jó lehetőséget. A Copy sync program olyan, mint a box vagy a dropbox, viszont nincs file limit. Ha valaki meghív, rögtön 20GB-ról indul, amit +2 fő meghívásával 30GB-ra lehet tágítani, ami egy 32GB-os készülék számára is elég.
Regisztrálni tudsz pl. az én meghívásomra ezen a linken.

(#14817) SirAndrewG


SirAndrewG
csendes tag

Sziasztok!

LG 2 telefonra keresek kijelzőre fóliát.

Melyiket ajánljátok?

SOS sürgős lenne! Pioritás a Mo beszerzésl.
(Szerdáig Szegedre kellene érnie)
A telefon ajándékba lesz, és már fóliával együtt adnánk át.

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv.:

Gajdacsi András

(#14818) migabi24 válasza SirAndrewG (#14817) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szia, szegeden az oskola utcába tellmann bt van fólia is, és 500ft-ért úgy felrakják, hogy nem veszed észre, hogy rajta van

(#14819) ferrari1 válasza tibee77 (#14810) üzenetére


ferrari1
őstag

Igen, csak ikonok és háttérkép. Nem lassít semmit sem.

(#14820) szabyka95 válasza azul (#14816) üzenetére


szabyka95
őstag

a mega alapbol ad 50 gb t

(#14821) dave_gahan válasza spuros (#14778) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

HTC HD2-ről. Nem mai darab. :D

(#14822) azul válasza dave_gahan (#14821) üzenetére


azul
csendes tag

Te használod a megát? Én most kipróbáltam, nekem <100mb file size limitet ír ki. És ha jól tudom, nincs hozzá pc kliens, csak böngészős felület.

(#14823) pit450 válasza ferrari1 (#14819) üzenetére


pit450
aktív tag

Ha már így köz kincse tetted én is letoltottem de ha megnyitom azt írja hogy a folyamat leáll ez mitől lehet?

(#14824) kgero86 válasza Autley (#14786) üzenetére


kgero86
tag

Nekem is ez volt vele pár nappal ezelőtt. Nekem a factory reset nem segített.
Újra kellett raknom a Romot kdz-vel.

(#14825) noxon


noxon
őstag

Ez valami bug vagy direkt ilyen ( akkor meg mi értelme ) hogy, ha kiteszek valami hátteret akkor nem telejsen átlátszó a statusbar a gyári háttérrel meg igen? :Y nem értem a logikáját

We live in a simulated world...

(#14826) beci válasza ferrari1 (#14800) üzenetére


beci
őstag

Ok,köszönöm.:)

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#14827) manlions válasza apaszka (#14815) üzenetére


manlions
tag

pm ment :)

(#14828) fecs


fecs
senior tag

Sziasztok!

G2 tulaj lettem. :D
Most szeretném személyre szabni.
Root jog mindenképpen kell. Néhány felesleges programot le akarok szedni. Illetve EFS mentést, illetve majd teljes backupot is akarok csinálni romolás előtt.
És akkor a kérdések:
Root-olást még mindig az összefoglalóban lévő módon érdemes végezni?
TWRP vagy CWM a megfelelő a mentésekhez?

Pixel 6a

(#14829) Mantin


Mantin
aktív tag

Hali!
Telenornál hiány van belőle ezért érdekelne.
[ujgsm LG G2]
Erről a boltról tapasztalat esetleg?
A garancia hogy alakul a 2 variációban?
Vajon ezt is Kínából szerzik be?

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#14830) Sragi válasza Mantin (#14829) üzenetére


Sragi
őstag

GSM bolt esetében ne várj gyári garanciát az biztos .

(#14831) Danny365 válasza fecs (#14828) üzenetére


Danny365
őstag

Hali!

Igen, a leirásban lévő rootolás (a .bat-os megoldás) még mindig működik gond nélkül.
Igaz, én csak TWRP-t próbáltam eddig, de azzal tökéletesen megy a backup/restore.
Már többször is visszaállitottam az egész rendszert, nem volt semmi gond vele.

(#14832) Mantin válasza Sragi (#14830) üzenetére


Mantin
aktív tag

akkor tudsz esetleg olyan helyet ahol van ilyen telefonból 2 darab és gyári garanciás?

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#14833) fecs válasza Mantin (#14829) üzenetére


fecs
senior tag

Igen. Állítólag az enyém volt az utolsó darab, amit pillanatnyilag szállítani tudtak. :DDD

Azt olvasom, hogy a rootolás eltüntethető. De mi a helyzet a TWRP-vel? Ott hogyan lesz gyári újra?

Mantin: független is jó? Tudtommal itt van.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#14834) ferrari1 válasza pit450 (#14823) üzenetére


ferrari1
őstag

Sajnos nem tudom. Nekem megy mindegyik.

(#14835) Sragi válasza Mantin (#14832) üzenetére


Sragi
őstag

Hát attól függ mekkora kell? Ha 16-os akkor vegyél a T-nél.

(#14836) Mantin válasza Sragi (#14835) üzenetére


Mantin
aktív tag

T nem játszik telenoros kell vagy független, és igen jó a 16 os is.

fecs: ez 170k köszi nem akkor inkább megveszem Médiában, annál olcsóbb kellene :)

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#14837) Danny365 válasza fecs (#14833) üzenetére


Danny365
őstag

Azt olvastam, hogy a .kdz telepitésével a recovery is visszaáll, de root joggal a Flashify appal lehet backupot csinálni a recoveryről, én ezzel állitottam vissza.

(#14838) fecs válasza Danny365 (#14837) üzenetére


fecs
senior tag

Szuper, köszi a tippet! :R Akkor én is így fogom csinálni. :C
Nem ismertem ezt a progit, de tetszetős.
Harmadik androidos telóm. Megpróbálom tudatosan belakni.

[ Szerkesztve ]

Pixel 6a

(#14839) Sragi válasza Mantin (#14836) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor van egy rossz hírem,gyári garisat nem találsz.Ahol van ott 170k a telefon ami vicc.Telenor meg kb 10db rendelt összesen,mert már karácsonykor is hajtóvadászat volt a Telenor üzletekben érte.Itt is sokan mesélték.
Telenornál nincs valami lista amire fel lehet iratkozni vagy készlet értesítő?

[ Szerkesztve ]

(#14840) tutaj01 válasza azul (#14822) üzenetére


tutaj01
tag

Én is a megát használom de nekem nincs 100mb limit, vígan felment pár napja egy 800megás videó, és van neki pckliens program is! Lehet hogy az újonnan regisztráltaknak már van? Hmmm

[ Szerkesztve ]

LG G3 32GB/3GB > LG G4 Brown > LG G5 Titan+Cam Plus > Huawei Mate 9 + Mate 10 Pro > Huawei P30 Pro

(#14841) Danny365 válasza fecs (#14838) üzenetére


Danny365
őstag

Nincs mit! Viszont másra szerintem ne használd a Flashify-t, elvileg lehet vele mindenfélét flashelni, de én valahogy nem bizok benne (pl. kernelt akartam visszaállitani, az nem nagyon ment jól), recovery visszaállitáshoz viszont tényleg jó.

Nekem ilyen menetrendem volt:
1. rootolás
2. Flashify - backup a recovery-ről
3. TWRP telepités
4. Teljes backup
5. ami jól esik :D

(#14842) Mantin válasza Sragi (#14839) üzenetére


Mantin
aktív tag

Akkor már csak egy kérdésem maradt.
Megbízható forrásból jönnek a GSM telefonok? Nem akarok úgy járni mint valaki itt a fórumon, hogy full kínai és magyar sincsen benne... :DDD

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#14843) Sragi válasza Mantin (#14842) üzenetére


Sragi
őstag

Azért ha jó helyen rendeled akkor nem fenyeget a veszély.De egyre inkább úgy vélem,hogy jól tettem,hogy szolgáltatónál vásároltam.A gyári garancia az gyári.Leginkább ez a veszélyes,meg egyéb dolgok amiről azok tudnak mesélni akiknek ilyen tapasztalataik vannak.De sokan vettek GSM boltban és elégedettek.Itt a fórumon sokszor elhangzott már pár megbízható GSM bolt neve ha jól emlékszem. :)

(#14844) zola- válasza Sragi (#14843) üzenetére


zola-
őstag

Tudom, hogy ez egy LG G2 fórum. Jelenleg van note3 és G2 is nekem. DE össze sem lehet azért hasonlítani a samsung gyári prémium garanciáját az LG gyári garanciájával. Nem ér sokkal többet mint egy korrekt gsm boltos gari. (Ez saját vélemény és tapasztalat....)

(#14845) noxon


noxon
őstag

Senkit nem zavar ez amit leirtam csak engem? :P

We live in a simulated world...

(#14846) Danny365 válasza noxon (#14845) üzenetére


Danny365
őstag

Nem bug, ez ilyen, értelme valóban semmi.

Xposeddel orvosolhatod, meg még egy tucat másik beállitást is személyreszabhatsz. (root kell hozzá, ha minden igaz)

(#14847) vatomi válasza Mantin (#14598) üzenetére


vatomi
aktív tag

Kb egy hete rendeltem meg, remélem gyorsan megkapom és a tapasztalatokat megosztom. Utánaolvasva jó, egy videón látszik, hogy kellőképpen rugalmas és van egy kis pereme is, így arcra ejtve is véd.

(#14848) Sragi válasza zola- (#14844) üzenetére


Sragi
őstag

Nem tudom szerencsére utoljára Siemenes C45 volt nálam gariban :D Azért most jókat hallok az LG-ről.

(#14849) zola- válasza Sragi (#14848) üzenetére


zola-
őstag

Jó is az LG....Nem bántottam. Csak ne romoljon el.... :D

(#14850) Sragi válasza zola- (#14849) üzenetére


Sragi
őstag

Ne is romoljon :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.