Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14051) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Gyári 10E eseten hogy lehetne több memóriát folyamatosan szabadon tartani? Van ugye 2Gb de csak 3-400-al gazdálkodik. A böngésző állandoan újra tölti a tabokat, viszont az lg ui-t meg szeretem.
Van valami megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#14052) Sógi válasza racalaca (#14049) üzenetére


Sógi
addikt

Egy kis segítség, böngészd át az összehasonlítást

(#14051) vadászcsiga: Úgy lehet, ha kigyomlálsz minden olyan alkalmazást, amit tényleg nem használsz! pl. TBP-vel végleges eltávolítás vagy fagyasztás, előtte érdemes bizt mentést készíteni róla.

[ Szerkesztve ]

(#14053) vadászcsiga válasza Sógi (#14052) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs root

(#14054) Sógi válasza vadászcsiga (#14053) üzenetére


Sógi
addikt

Akkor az összes alkalmazásnál, ha ráböksz valamire és van letilt gomb, akkor azokat fagyassza a rendszer, még ezzel lehet okoskodni root nélkül.

Még egy megoldás, hogy feladatkezelőben, átállítod 3 napra vagy óránkéntira az automatikus memória törlést. Most több memóriát szeretnél látni vagy több appot memóriában tartani?

[ Szerkesztve ]

(#14055) vadászcsiga válasza Sógi (#14054) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Több appot, de leginkább a chrome-ot memóriában tartani

(#14056) Sógi válasza vadászcsiga (#14055) üzenetére


Sógi
addikt

Akkor a felesleges appokat tiltsd le, hogy minél több memória maradjon + a memóriakezelőben a beállításoknál állítsd át a memória törlést 3 napra, hogy ez se lője ki a chrome-ot + chrome beállításokban esetleg van olyan, hogy memóriában tartás(?).

Amire még figyelni kell, hogy ne a vissza gombbal lépj ki a chrome-ból, hanem a home gombot nyomd, így a háttérben marad.

(#14057) Sragi válasza racalaca (#14049) üzenetére


Sragi
őstag

Tulajdonképpen mind a kettő készülék most a csúcsot képviseli.Azt kell eldöntened ,hogy a nagyobb kijelző kell e.Az hogy az egyikben 3GB Ram van az LG-ben meg 2 nem számít mivel kb ugyan úgy használja fel a szabad ram mennyiségét a Samu.Az akku idő közel azonos lehet.Bár Samunak nagyobb a kijelzője ,de az akku is picit nagyobb.LG hátránya a bővíthetőség hiánya.Viszont van a dupla koppintásos feloldás na azután még az Apple is megnyálazhatja az LG tökeit :DDD
Ahogy mondtad neked film nézésre kell.Akkor a még nagyobb kijelző jobbnak tűnik.Az LG rakott elég sok nyalánkságot pluszban.Elég jó a gyári launcher és GUI is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#14058) Cathulhu válasza Sragi (#14057) üzenetére


Cathulhu
addikt

Erdekes alternativa lehet meg a G-Flex, engem a kisebb felbontas kicsit zavar, de filmnezes kozben jo lehet a hajlitott kepernyo.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14059) SzlobiG válasza rankesz (#14050) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezek igazából nem is kellenek 1év gart vállal az üzlet az elég. Csak mer nekem 16gigás karcsú mindenképp 32-es kell.

(#14060) Sragi válasza Cathulhu (#14058) üzenetére


Sragi
őstag

G flex topicban exelsior1 kolléga nagyon jól leírja a tapasztalatait a készülékről.Egyébként valóban nagyon jó lehet filmet nézni rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#14061) SzlobiG válasza SzlobiG (#14059) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nincs 32-es, marad a 16-os. :(

(#14062) Sragi válasza SzlobiG (#14061) üzenetére


Sragi
őstag

Jól gondold végig,hogy elég lesz e.Csak 10,5 használható fel legalább is nálam (T-s).

(#14063) vadászcsiga válasza Sógi (#14056) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Chrome memóriában maradáson kívül ami nincs megcsináltam mindent, meglátjuk.
Köszi

(#14064) Szabiq válasza SzlobiG (#14061) üzenetére


Szabiq
tag

Üdv!
Én a partneronál vettem,ajánlom.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#14065) Firestormhun válasza racalaca (#14049) üzenetére


Firestormhun
senior tag

Játékokhoz Note 3 egyértelműen jobb készülék jelenleg. GTA: San Andreas maximum grafikán a Samsung mobilján viszonylag jól fut, G2-őn a hasonló hardver ellenére egy laggos slideshow.

...

(#14066) torok6 válasza Szabiq (#14064) üzenetére


torok6
aktív tag

És azt lehet frissíteni OTA-n?

(#14067) coolrob válasza Firestormhun (#14065) üzenetére


coolrob
aktív tag

Lehet hogy régi a rendszered? Nézz youtube videót, G2 őn is megy simán..

A legátlátszóbb bolhás szövegek: 1. Mennyit engedsz a feléből? 2. Ez boltban is olcsóbb de azért elviszem ha engedsz belőle kicsit.

(#14068) Sragi válasza Firestormhun (#14065) üzenetére


Sragi
őstag

Én sem hiszem,hogy akadna.

(#14069) Csillag01 válasza SzlobiG (#14029) üzenetére


Csillag01
aktív tag

nekem van s4 es g2 telom is.az s4 aksija borzalmas.napi 2x,3x is kell tölteni olyan gyorsan lemerul intenziv hasznalat közben.nagyon melegszik.nekem 1 honapos telefon aksija felpuposodott,tönkrement.garba kicserélték.az s4 este leteszem 100% reggelre kb 92% lemerül.a g2-t 100% leteszem este,reggelre esetleg 99% merül.a g2 elég napi 1x tölteni intenziv hasznalat melett,nagyon jol teljesit.

ellenben sztem az s4 jobb telefon.vhogy ugy az egesz jobban bejön az aksit leszamitva.nekem legalabbis sokkal jobban tetszik a g2-nél.félre értés ne essék ,semmi bajom a g2.alig várom hogy az s5 vagy a gflex megjelenjen.ezekböl lessznek az utodjaik.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#14070) Szabiq válasza torok6 (#14066) üzenetére


Szabiq
tag

Igen,első bekapcsolás után,ahogy csatlakoztam wifi hálózatra,már dobta is,hogy 10b-ről 10c-re frissítene.

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#14071) akooos válasza Firestormhun (#14065) üzenetére


akooos
veterán

Ezzel nem értek egyet, nekem full grafikán hibátlanul fut :) Melegedik a kicsike természetesen, de nem laggol egyáltalán. Ráadásul nekem BT is megy közben, mert Moga-val játszok.

SzlobiG 14061: Nekem 16-os van és elég.. :) Ha nagyon szűkös, akkor meenova, otg akármi, nem szabad kétségbe esni :)

[ Szerkesztve ]

(#14072) kali válasza Csillag01 (#14069) üzenetére


kali
legenda

jobb a g2 akkumulátoros üzemidőben, de akkora eltérés azért nincs a két telefon között, esetedben beállítás kérdése lesz inkább az ok.

(#14073) Csillag01 válasza kali (#14072) üzenetére


Csillag01
aktív tag

én nem hardveres eltérésekre gondoltam,max az aksi ami gyengébb.
az s4 látszik h adni akartak vmi pluszt.tudom h hulyeseg a szemmel követés,képernyö feletti kapálozzas.de vhogy az egesz barátibb,érzödik h foglalkoztak a teloval.sokkal több mindent kinál.a g2 nekem olyan "puritánabb".az s4 hangszurese beszélgetés közben vmi fergeteges.haverom hivott,amikor diszkoba voltam.ordibálás nélkul tudtam vele beszélni ,pedig akkora ricsaj volt hogy a sajat hangomat nem halottam.kérdezte h hol vagyok,mondom nem hallod? vmi nagyon halk zene szol a hatterbe csak ennyit erzekelt.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#14074) SzlobiG válasza Sragi (#14062) üzenetére


SzlobiG
félisten

Elég lesz szerintem mer se film, se játék nem lesz rajta mivel ezekre ott a Nexus 7. Csak a HTC után fura lesz a 16.

(#14064) Szabiq Végül én is onnét rendeltem jobb ajánlatot kaptam mint a gsm home-nál és elvileg holnap itt is lesz.

(#14069) Csillag01 Ez a lényeg nekem, hogy bírja rendesen mert eléggé intenzíven használom HTC-t is. Ha pl annyit bírna mint a nexus 7 semmi gond nem lenne vele. ;]

(#14075) 10-11+


10-11+
csendes tag

sziasztok,
olvastam itt sokat a g2-ről, beleszerettem. :)
találtam egy oldalt, ahol lehet ilyet kapni(xxlgsm); ráadásul többször már a mobilarena tesztekhez is biztosítottak készüléket.
van vkinek tapasztalata ezzel a bolttal?
köszönöm! :R

(#14076) Szabiq válasza SzlobiG (#14074) üzenetére


Szabiq
tag

És minden tartozékát adják.
Nexus7 nekem is bejött mikor birtokoltam :K

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#14077) Csillag01 válasza SzlobiG (#14074) üzenetére


Csillag01
aktív tag

ha neked az aksi a legfontosabb akkor mindenképpen g2 vegyél.ennél jobb üzemidöt jelenleg 1 telo sem kinál ekkora kijelzövel.teljesitményben is tökéletes.árban sem vészes.kijelzöje gyönyörü.szal minden klappol.
nem sokara jelenik meg a gflex,lehet erdemes lenne várnod,mert sztem az még ütösebb lessz (pl aksiban).olvastam h az s5 is rágyurnak majd az akkumlátorra.szal lehet érdemes lenne pár hónapot várnod,nemsokára piacon dobják öket.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#14078) migabi24 válasza Csillag01 (#14077) üzenetére


migabi24
nagyúr

Már lehet kapni flexet, de az nem telefon kategória

(#14079) SzlobiG válasza Csillag01 (#14077) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen gondoltam az S5-re azt tuti fogok venni, de nem akarok addig várni jó lesz ez a G2 remélem mindent tud amire nekem kell. :) Olyan sokba úgyse fog fájni a csere a htc megy eladásra.

(#14078) migabi24 Ez is fontos, hogy telefon kategória legyen, mer akkor már vettem volna egy Note 3-at azt kész. :)

[ Szerkesztve ]

(#14080) Sragi válasza SzlobiG (#14074) üzenetére


Sragi
őstag

Na akkor a G2 a te készüléked :) Akku brutál :K

(#14081) Csillag01 válasza migabi24 (#14078) üzenetére


Csillag01
aktív tag

kinek mi a telefon.nekem az amivel teleofnálni tudok.phablet,mobil,okos-buta telefon tök mind1 minek hivják

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Phone 6

(#14082) kali válasza Csillag01 (#14073) üzenetére


kali
legenda

én (is) csak az akkumulátoros üzemidőre írtam, bár hardveresen is erősebb a g2, hiszen sd600 kontra sd800.
van olyan telefon, ami a g2-vel azonos hardveres erősségű, viszont nagyobb kijelző mellett is jobb az akkumulátoros üzemideje, mert nagyobb akkumulátort is kapott, és az a lumia 1520, csak ne lenne olyan nagy és nehéz...

[ Szerkesztve ]

(#14083) Csillag01 válasza kali (#14082) üzenetére


Csillag01
aktív tag

számomra az ideális az lenne ha a g2 üzemidejét átültetnék az s4be.vhogy jobban a szivemhez nőtt....nem tudom miért,megmagyarázhatatlan hisz a g2 is nagyon jo.

Asus Rog Phone 6

(#14084) SzlobiG válasza Csillag01 (#14083) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha így nézzük akkor nekem meg a HTC-be kéne ilyen üzemidő. ;]

(#14085) Yoretto válasza kali (#14082) üzenetére


Yoretto
tag

Fel pillanat alatt megszokod hogy akkora :)

BlackBerry Passport silver, Iphone 6S 128Gb, Surface pro 3 i7, Apple MacBook Pro, Sony Alpha SLT-A77VQ

(#14086) Sragi válasza SzlobiG (#14084) üzenetére


Sragi
őstag

HTC is nagyon jó pedig :)

(#14087) Corgan82 válasza 10-11+ (#14075) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Szia!
Én 2 hete vettem az XXL GSM-ből az LG G2 32 Gb-os telefonomat. Telefonon rendeltem meg és egy csajjal beszéltem aki nagyon kedves és segítőkész volt. Egyik nap délelőtt megrendeltem, és másnap 17.00 órára házhoz is szállították (házhoz szállítással kértem mivel vidéken lakom és nem volt megoldott a beutazásom). A telefon teljesen hibátlan és sérülésmentes állapotban érkezett meg. Azóta sincs semmi baja.
Viszont csak bolti garancia van rá, ami tudjuk mennyit ér...
A honlapjukon feltüntetett árak viszont csalókák, mivel azok csak a NEM magyar nyelvű és csak magára a telefonkészülékre értetendőek. Ha magyar nyelvvel kéred és minden tartozékával, dobozosan, akkor kb. +10.000 Ft. az ár.

(#14088) apaszka


apaszka
veterán

Megjött a a meenovám! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#14089) Looserke válasza apaszka (#14088) üzenetére


Looserke
őstag

nekem is úton van, neked mennyi idő alatt jött meg?

(#14090) vadászcsiga válasza Looserke (#14089) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En még meg sem rendeltem :DDD

...csak hogy ne maradjak ki :DD

(#14091) kali válasza Yoretto (#14085) üzenetére


kali
legenda

sajnos nem, az s4 és a g2 okés, kézre áll, tenyérbe simul, volt xperia z-m is, annak már problémásabb volt a fogása az élek miatt, a 1520 viszont már hatalmas, sok az a 2 - 2.5 cm magassági, és a 1 - 1.5 cm szélességi többlet, illetve a jó 20 dkg súly is húzós a többihez képest, legalábbis szerintem.

(#14092) 10-11+ válasza Corgan82 (#14087) üzenetére


10-11+
csendes tag

ooopsz, tényleg nagyon kezdő vagyok:
miért "kérdéses" a bolti garancia?
illetve ez a kérdés mindenkihez szól, "félni" kell/lehet a bolti garanciától?

köszönöm

(#14093) szabyka95 válasza Helltak (#14045) üzenetére


szabyka95
őstag

nemtudom, en hangoutsot hasznalok, a messenger nem tetszik :)
de ha megnyitom nem FC zik
atom stabil a rendszer nekem, 2 hete megy kb, meg nem volt FC-m
tisztan pattintottam fel a rendszer, wipeoltam eloszor az internal storaget, factory reset, majd felnyomtam a zipet belso tarhelyre, reboot recoverybe, wipe system, meg 1 factory s felraktam a rendszer, s ujra belaktam, titaniummal allitottam vissza dolgokat

(#14094) lafaty80 válasza 10-11+ (#14092) üzenetére


lafaty80
őstag

Mérlegelni kell.
A bolti garancia rizikós, mert a a bolt adja, és nem gyári! Tehát ha gondod adódik és mondjuk megszűnik a bolt(cég), vagy ők azt mondják hogy szerintük nem "bolti-garanciális" gond, akkor nem tudod érvényesíteni a gyári garanciaként, tehát minden javítás fizetős lesz, akár a boltba viszed vissza akár a márkaszervizbe (ha foglalkoznak vele egyáltalán)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#14095) szabyka95 válasza lafaty80 (#14094) üzenetére


szabyka95
őstag

igen, de ha megbizhato boltbol veszed, akkor nincs baj

(#14096) bébi67 válasza 10-11+ (#14092) üzenetére


bébi67
aktív tag

Itt egy részlet a bolti garanciából. Kitöröltem a boltra utaló részleteket, mert nem akarom rontani a hírét.
A telefon egyébként tökéletesen működik, frissítések jöttek rá. Nemrég csináltam egy gyári visszaállítást, a magyar nyelv is megmaradt, de mind ezek ellenére ez a gari egy vicc. Nem tudom mire mentem volna vele, ha meghibásodik a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#14097) hcs57 válasza szabyka95 (#14095) üzenetére


hcs57
őstag

S szerinted van olyan bolt, amelyik biztosan az?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#14098) lafaty80 válasza szabyka95 (#14095) üzenetére


lafaty80
őstag

Sajnos nincs olyan hogy megbízható bolt. Persze lehet hogy nem lesz vele soha gondod, akkor "szupi bolt" lesz, de ha gondod lesz és kellemetlenség, akkor "sz@r bolt".
Első esetben megbízható lesz neked, másik esetben meg máris megbízhatatlan, tehát relatív a megbízhatóság.

Mondom mindezt úgy, hogy olyan telefont szeretnék én is, amit nem lehet magyar gyári garival venni.

bébi67: Ebben pl számomra van mindjárt 2 olyan pont ami online vásárlás esetén erősen kérdéses! Jó hogy belinkelted :D

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#14099) Corgan82 válasza lafaty80 (#14098) üzenetére


Corgan82
aktív tag

Én azért vettem a telefonomat az XXL GSM-től mivel nagyon sokszor ők adják a telefont a mobilarénás tesztekhez és akkor gondoltam, hogy megbízhatóak, továbbá elolvastam a bolt értékelési kommentjeit amik szintén pozitívak voltak, valamint nem volt arra pénzem, hogy +50.000 Ft.-ot kifizessek a gyári garanciára.

(#14100) Sógi válasza Corgan82 (#14099) üzenetére


Sógi
addikt

Mondjuk, ha Telenoros vagy Tmobilos vagy, akkor nincs az +50e, sőt plusz mennyi is a különbség? 10-20e?
Mindkét szolgáltatónál 135e huf a telefon 2 év gyártói garanciával feltöltőkártyás csomagban!
Te 85 ezerért vetted?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.